Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:22




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хто може приступати до Спомину смерти І.Х.?
21134
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 22:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Слава Ісусу Христу! Чи можна приступати жінці,коли вона "нечиста" до Святого Причастя?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сповідь!
21136
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 23:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Valia написав:
Чи можна приступати жінці,коли вона "нечиста" до Святого Причастя?

Я вважаю, що не можна.
От у євреїв було подібне питання до Мойсея (чит.Числа 9), але там були нечисті від дотику до мертвих. Господь тоді сказав, що хто нечистий, то мусить Пасху справляти наступного місяця.

А зрештою, думаю, що в такому питанні слід покладатися на своє сумління: якщо є сумніви, то краще утриматися. Апостол Павло застерігав: Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. (1Кор.11:26-27)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сповідь!
21147
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 02:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Valia написав:
Чи можна приступати жінці,коли вона "нечиста" до Святого Причастя?

Я вважаю, що не можна.
От у євреїв було подібне питання до Мойсея (чит.Числа 9), але там були нечисті від дотику до мертвих. Господь тоді сказав, що хто нечистий, то мусить Пасху справляти наступного місяця.

А зрештою, думаю, що в такому питанні слід покладатися на своє сумління: якщо є сумніви, то краще утриматися. Апостол Павло застерігав: Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. (1Кор.11:26-27)


От раз із СОНЯЧНОКОМ не погоджусь. Моя думка що можна, все що від Закону нам лишилось це:
"стерегтися від ідольських жертв, і розпусти, і задушення, і крови." Дiї 15:20

"то їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно" тут написано про духовний стан людини, а не про тілесний.
Дiї.11:8 Сказав же я: Ніколи, Господи, бо брудне або нечисте ніколи не ввійшло до моїх уст. 9 Відповів же голос із неба вдруге: Що Бог очистив, того не вважай за погане. Петро теж мав проблемне питання по Закону, але Бог відповів йому на що потрібно звернути увагу.

А по суті я про це ніколи не задумувався, можливо треба у свого просвітера спитати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сповідь!
21186
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 17:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, повністю згоден!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
21229
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 15:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
То не сама собою жінка течива сквернила інших, а те що текло знеї, подивіться в Левіт 15:19-28. При нинішніх засобах гігієни це вже не є небезпекою. І в ранній церкві течивість не була завадою. Причастя приймати, не тільки можна, а треба. Хіба що є гріх, чи що інше. Словом: "Для чистих все чисте, а для занечищених та для невірних не чисте ніщо, але занечистилися і розум їхній, і сумління. (Тит.1:15)"
Але будьте уважні: "Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є! Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули. (1Кор.11:26-30)"




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
21321
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 17:16 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
:? Якщо нечистій жінці не можна приймати причастя, тоді значить їй слід дотримуватися всіх старозаповітніх обмежень, псов*язаних з такою "нечистістю". Чи не так?
А чому сестри не беруть участі в обговоренні?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
21339
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Palatinus написав:
При нинішніх засобах гігієни це вже не є небезпекою.

Цей аргумент немає жодної сили, оскільки написано, що навіть після того, коли людина помиється водою і випере одіж свою, то все одно вважається нечистою аж до вечора.
Крім того, згадаймо слова Ісуса Христа, коли Він омивав ноги ученикам: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь. (Ів.13:10)
Хоча я не зовсім розумію для чого тілесна чистота, але очевидно, що це має певне символічне значення і в Новому завіті. Адже, тоді ж Петро також не розумів навіщо омивати чисті ноги, але Христос сказав: Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш... Коли Я не вмию тебе, ти не матимеш частки зо Мною. (Ів.13:7-8)
Тому то я вважаю, що приступаючи до Святині, ми повинні бути чистими і тілом, і духом, як писав Павло:
Отож, мої любі, мавши ці обітниці, очистьмо себе від усякої нечисти тіла та духа, і творімо святиню у Божім страху! (2Кор.7:1)
Palatinus написав:
І в ранній церкві течивість не була завадою.

А чому Ви так вважаєте?
Підсніжник написав:
Якщо нечистій жінці не можна приймати причастя, тоді значить їй слід дотримуватися всіх старозаповітніх обмежень, пов'язаних з такою "нечистістю". Чи не так?
Взагалі, тут важливе наше ставлення до Господа і до Святого Причастя. Я не вважаю, що потрібно дотримуватися якихось обмежень, але приступаючи до Причастя, ми повинні перевірити себе, своє серце. Якщо наше сумління не чисте, то звичайно, що потрібно утриматися від Причастя. Адже ап.Павло писав ще: А хто має сумнів, коли їсть, буде осуджений, бо не робить із віри, а що не від віри, те гріх. (Рим.14:23)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
21534
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 18:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
:? Якщо нечистій жінці не можна приймати причастя, тоді значить їй слід дотримуватися всіх старозаповітніх обмежень, псов*язаних з такою "нечистістю". Чи не так? Та ні - можна.
А чому сестри не беруть участі в обговоренні?

Брати в цих питаннях краще розуміються :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
22575
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 12:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Valia написав:
Слава Ісусу Христу! Чи можна приступати жінці,коли вона "нечиста" до Святого Причастя?

Опустив із виду, у Біблія немає слова "Святе Причастя" є слова " Згадувати смерть І.Х." . А то получається той хто приймає це, себе очищає від гріхів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
22581
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 15:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Sh_21 написав:
Valia написав:
Слава Ісусу Христу! Чи можна приступати жінці,коли вона "нечиста" до Святого Причастя?

Опустив із виду, у Біблія немає слова "Святе Причастя" є слова " Згадувати смерть І.Х." . А то получається той хто приймає це, себе очищає від гріхів.

Зачем цеплятися за слова я согласен що нема слова "Святе Причастя" є слова " Згадувати смерть І.Х." але вопрос в тому що можна чи неможна. В нашій Церкві нельзя! і це несложно виконати. думаю лутше виконувати що вимагають в Церкві.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святе Причастя
22584
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 17:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
vern_gora написав:
Зачем цеплятися за слова я согласен що нема слова "Святе Причастя" є слова " Згадувати смерть І.Х." але вопрос в тому що можна чи неможна. В нашій Церкві нельзя! і це несложно виконати. думаю лутше виконувати що вимагають в Церкві.


Я не цю думку хотів розвинути, хочу змінити, назву теми то змінили на "Хто може приступати до спомину смерті І.Х.?"

1. Католики і православні говорять, що спомин це - причастя, тобто хто його приймає той очищається від гріхів, але Писання говорить що до спомину потрібно бути готовим.

2. Також говорять, що ми протестанти не маємо права на звершення спомину, тільки забув причину, можливо хтось підкаже.

3. Також говорять що вино і хліб це справжнє Тіло і Кров І.Х., а ми говоримо що це символ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто може приступати до Спомину смерти І.Х.?
35289
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2012, 13:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Марка 5: 25-34.
Хіба та жінка мала ПРАВО так зробити?
Чому Ісус їй не докорив?
Хто сьогодні дотримується Закону, що його було дано через Мойсея?
Коли саме треба відзначати Спомин смерті Ісуса Христа?
Хто може приступати до споживання символів?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто може приступати до Спомину смерти І.Х.?
35352
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2012, 08:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Коли саме треба відзначати Спомин смерті Ісуса Христа?

Напевно це тільки ви знаєте, бо я чомусь не зустрічав у Біблії коли саме потрібно визначати. Читав що одні кожен день робили, другі раз у тиждень....

Prawo написав:
Хто може приступати до споживання символів?

Всі християни які вурують що І.Х. помер і воскрес.
І ті які мають чисте серце.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто може приступати до Спомину смерти І.Х.?
35371
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2012, 17:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Prawo написав:
Коли саме треба відзначати Спомин смерті Ісуса Христа?


Протестант написав:
Напевно це тільки ви знаєте, бо я чомусь не зустрічав у Біблії коли саме потрібно визначати. Читав що одні кожен день робили, другі раз у тиждень....

Коли треба відзначати Спомин Христової смерті? Ісус започаткував Спомин в особливий день — на свято єврейської Пасхи. Євреї відзначали це свято раз у рік, 14 нісана за їхнім календарем. Якраз у цей день, приблизно за 1500 років до народження Ісуса, Єгова чудесним способом визволив ізраїльтян з Єгипту. Ісус обрав цю дату, щоб разом зі своїми послідовниками відзначити більше визволення, яке через його смерть здійснить Бог. Тому правдиві послідовники Ісуса відзначають Господню Вечерю лише раз у рік — 14 нісана за єврейський календарем.
Prawo написав:
Хто може приступати до споживання символів?


Протестант написав:
Всі християни які вурують що І.Х. помер і воскрес.
І ті які мають чисте серце.

Чому тоді Ісус не запросив на вечерю усіх своїх учнів? І ще два питання – чи усі хто був на вечері приймали символи? Що означало для присутніх те, що вони приймали символи?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто може приступати до Спомину смерти І.Х.?
35372
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2012, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Тому правдиві послідовники Ісуса відзначають Господню Вечерю лише раз у рік — 14 нісана за єврейський календарем.

У Діях написано що кожен день, а в іншому кожної неділі.

Prawo написав:
Чому тоді Ісус не запросив на вечерю усіх своїх учнів?

А де ви таке прочитали? Матв.26:20 А коли настав вечір, Він із дванадцятьма учнями сів за стіл.

Prawo написав:
І ще два питання – чи усі хто був на вечері приймали символи?

Крім Юди.
Цитата:
Що означало для присутніх те, що вони приймали символи?

Думаю, апостоли до кінці ще не розуміли що відбувається на цій вечері.

Чому ви не приймаєте Тіло і Кров І.Х., якщо звелів Ісус це робити усім правдивим учням?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>