Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 07:20




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21318
ДописДодано: 20 березня 2010, 16:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Чому Ісус каже що тільки Він та Отець-Одно?Де Дух Св.??
. Почикайте майте терміння, я так з вами довго сиджу. Крім цих рубриків є і інші, от я вас не розумію чому ви інші читаєте, а не приймаєте участь, ви що окрім цих більше нічого не цікавить. Ви тут щоб доказувати вчення СЄ і все :sorry:. Вам треба постійно докази, на те треба більше часу, але я тепер зрозумів чому! Правду говорять що Бога своїм розумом не можна зрозуміти, я тепер на вас переконався. Ви хочете з Бога людину зробити. Трійцю одним віршем не можливо доказати. Біблія говорить про це не прямо, треба дивиться через всю Біблію, на атрибути, ви що не бачити що які є у Отця такі самі є у Сина і в Духа Святого атрибути. Навіть таке просте питання дайте відповідь хто Крім Бога може прощати Гріхи, і чи може крім Бога хтось Спасти людину. :?
І взагалі останні чотири відповіді ваші дуже слабенькі, навіть дуже. :cry: Зараз часу не маю їх висвітлювати, але обовязково це висвітлю. :bye:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21320
ДописДодано: 20 березня 2010, 17:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Як це так може бути, якщо пишиться Бог І Отець, то це одна Особа, а якщо пишиться Бог і Син це різні Особи, добре вас у заблудження завели :cry: Якщо так пояснювати так можна доказати що захочеш :sorry:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21323
ДописДодано: 20 березня 2010, 18:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
сперечатися з "свідками" та й взагалі сперечатися сенсу немає. Недаремно Павло писав, що ми не з таких, хто любить сперечатися. Вони думають, що щось знають, а в дісності тільки думають так.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21329
ДописДодано: 20 березня 2010, 22:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Почикайте майте терміння, я так з вами довго сиджу. Крім цих рубриків є і інші, от я вас не розумію чому ви інші читаєте, а не приймаєте участь, ви що окрім цих більше нічого не цікавить. Ви тут щоб доказувати вчення СЄ і все :sorry:. Вам треба постійно докази, на те треба більше часу, але я тепер зрозумів чому! Правду говорять що Бога своїм розумом не можна зрозуміти, я тепер на вас переконався. Ви хочете з Бога людину зробити. Трійцю одним віршем не можливо доказати. Біблія говорить про це не прямо, треба дивиться через всю Біблію, на атрибути, ви що не бачити що які є у Отця такі самі є у Сина і в Духа Святого атрибути. Навіть таке просте питання дайте відповідь хто Крім Бога може прощати Гріхи, і чи може крім Бога хтось Спасти людину. :?
І взагалі останні чотири відповіді ваші дуже слабенькі, навіть дуже. :cry: Зараз часу не маю їх висвітлювати, але обовязково це висвітлю. :bye:
Слабеньки чи неслабенькі але вони є взяті з Слова Божого.Терпіня в мене є і янікуди не поспішаю.В інших рубриках я участь беру,але ви мене закидали масою тих цитат з Отців-філософів та з тих трактатів от я і втратив багато часу на спростування всього того.Як я і думав все це виявилось простою людською наукою якої знову ж таки немає у Слові Бога.Немає,погодьтесь як би вам не хотілося це побачити,того просто немає.Це ще раз підкреслюю,свідчить про те що ні Бог який надихнув написання Біблії для таких як я і ви,ні Божий Син який прийшов щоб спасти нас, невиявили цього чітко як це виявляєте ви з допомогою тих Отців.Сором йти наперекір соєму Господу.Щодо перебування СЄ тут,то це не для того щоб вам щось доказати,а щобзняти упередження які і тут нажаль присутні до цих щирих ,жертовних людей.Щодо того хто може прощати гріхи ,то знову ж таки Писання говоритьщо Бог та той кому Бог дав таке право-Його Єдинородний Син.Якби Бог Йому цього права не дав то би Він і немав права цього робити,(Ів5:22,30)Ви бачите як Писання просто про це говорить.Для чого все ускладнювати.Ой біда,,,,,ой біда,шото на тому світі робиться.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21330
ДописДодано: 20 березня 2010, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Як це так може бути, якщо пишиться Бог І Отець, то це одна Особа, а якщо пишиться Бог і Син це різні Особи, добре вас у заблудження завели :cry: Якщо так пояснювати так можна доказати що захочеш :sorry:
Ну що б ти сказав га,прям таки в заблудженя.Ви мабуть в школі двійочником були,раз шкільний курс мови хочите тут навязати для обговорення.Я ж вам на вашій Укр мові написав про той ваш приклад з Фірми.Якщо ви на ній начальник і там працює ваш син,який є вашим підлеглим.То ви для нього начальник і батько.Якщо Якась мати працює у школі де вчиться її дочка,то для дочки ця вчителька ще й мати рідна.Але якщо ще в цій школі вчиться брат тоі дівчини,то якщо хтось скаже он твоя вчителька і брат,то що це теж повинне бути ОДНОЮ особою ,бо у першому випадку Вчителька і мати це одна особа,а вчителька і брат то не може бути двома.Шановний не потрібно будь якою ціною відстоювати цей абсурд.Я не думав що ми докотимось до обговорення таких шкільних тем.Якщо по темі Трійці немає достойних уваги аргументів та прицьому з Слова Божого,то давайте краще поговоримо про щось де вони Є.Он там тема про МОВИ чекає ніяк не можу до неї дійти через ваші іііі та йййй.Тож якщо щось то вибачте я нехотів.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21331
ДописДодано: 20 березня 2010, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
сперечатися з "свідками" та й взагалі сперечатися сенсу немає. Недаремно Павло писав, що ми не з таких, хто любить сперечатися. Вони думають, що щось знають, а в дісності тільки думають так.
А ти тільки говориш,та ще й ЩО-о-о-о.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21337
ДописДодано: 20 березня 2010, 23:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
"Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, (Матв.28:19)"
Постає цілком закономірне питання: А яке це Імя?
Повертаючись до Старого Заповіту і справді не раз зустрічаємо імя Ягве - Він Є (в деяких перекладах "Сущий"), а сам Бог називає себе "ehye asher ehye (Вих.3:14)", що зрозумілою нам мовою визначає: "Я-є тим хто Я-є". Тому розглядаємо імя YHVH-Ягве, як найбільш вірогідний варіант. Відразу визначемося, що імя є спільним для Отця і Сина і Святого Духа. Чому? Бо власне так написано "...христячи їх в Ім'я Отця...", де Імя в грецькому тексті стоїть в однині для кількох осіб, а саме для Отця і Сина і Святого Духа. Теж необхідно згадати що слово Бог в Старому Заповіті є множинне Elohim; "Слухай, Ізраїлю, Господь (Ягве) Бог наш, Господь (Ягве) єдиний. (Втор.6:4) - shma israel YHVH elohei-nu YHVH ehad." і головна заповідь: "І люби Господа (Ягве), Бога твого (elohei-ha), усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! (Втор.6:5)" Слово ehad є виразом множини в однині. Для прикладу: "...обоє одним тілом...- basar ehad (Бут. 2:24)". І тут є слово "ehad" яке єднає чоловіка і жінку в одну плоть-basar (не тіло, що важливо). Якщо "свідки" не можуть зрозуміти єдності двох водному, як їм зрозуміти єдність трьох в одному - Отця і Сина і Святого Духа - єдиного Бога.
Що Ісус називається Ягве дивитись тут http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=766&start=360
Той хто носить імя Ягве є Творцем всесвіту, закономірно Він поза часом, бо пробуває у вічності, на відміну від усього сотворенного. То хто є Творцем? Читаємо на сторінка біблії "…бо в ньому (Ісусі Христі) все було створене, що на небі і що на землі, видиме й невидиме: чи то престоли, чи господьства, чи начала, чи власті, все було ним і для нього створене. Він раніш усього, і все існує в ньому. (Кол.1:16,17)" . Зверніть увагу на слова: "...все було ним і для нього створене. Він раніш усього, і все існує в ньому..." Якщо Ісус раніше усього і все Ним сотворене і все існує в Ньому, то це ясно і недвозначно удоводнює - Ісус є Правдивий (Істинний) Бог!
Хто ще є володіє характеристиками Єдиного Бога?
То що довідаємось про Духа? Читаємо: "Куди я від Духа Твого піду, і куди я втечу від Твого лиця? (Пс.138:7)" - Дух Святий Всюдиприсутній. "А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини... (1Кор.2:10,11)" - всезнаючий... Безперечно Він Особа, бо: Його можна засмутити - Еф. 4:30; Він просить за нас - Рим. 8:26-27; приймає рішеня і виявляє волю - 1Кор. 12:7-11, Дії 13:2; 15:28; 20:28...
Творив світ: "Хто води поміряв своєю долонею, а п'ядею виміряв небо, і третиною міри обняв пил землі, і гори ті зважив вагою, а взгір'я шальками? Хто Господнього Духа збагнув, і де та людина, що ради свої подавала Йому? З ким радився Він, і той напоумив Його, та навчав путі права, і пізнання навчив був Його, і Його напоумив дороги розумної? (Iс.40:12-14)"; "А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. (Бут.1:2)"
Апостол називає Його Богом: "І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав... Ти не людям неправду сказав, але Богові. (Дiї.5:3,4)"...
Обтяжливо позбирати всі цитати, та й не потрібно. Суть зрозуміла Отець і Син І Дух Святий є Єдиним Богом, який сотворив світ, бо і Отець і Син і Святий Дух є поза часом, усюдиприсутні, всезнаючі, всемогутні...
Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь.(2Кор.13:13)




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21340
ДописДодано: 21 березня 2010, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Слабеньки чи неслабенькі але вони є взяті з Слова Божого.

То ви так думаєте, ви то взяли але перекрутили, я вам із Слова Божого навів повно цитат не вірите. приблизно біля 10 записів ви залишили без відповідей. Ви їх просто ігноруєте. Уже навожу цитати з перекладу де пише Єгова, все одно не вірите, що Ісус є Бог. Уже доказав вам що на протязі історії від 1 по21 ст. усі християни вірили у Трійцю - не вірити, дожився до того що ви тепер мене за історію весь час будете чіплятися. У вас я так зрозумів що немає уже аргументів для відстоювання своєї точки, то тепер начинаєте перекручувати мої слова, що я на одній історії живу. Яка ви нещасна людина, мені вас шкода і тих людей що у вашій організації.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21350
ДописДодано: 21 березня 2010, 15:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Як це так може бути, якщо пишиться Бог І Отець, то це одна Особа, а якщо пишиться Бог і Син це різні Особи, добре вас у заблудження завели :cry: Якщо так пояснювати так можна доказати що захочеш :sorry:

sss написав:
[Ну що б ти сказав га,прям таки в заблудженя.Ви мабуть в школі двійочником були,раз шкільний курс мови хочите тут навязати для обговорення. .......Шановний не потрібно будь якою ціною відстоювати цей абсурд. Я не думав що ми докотимось до обговорення таких шкільних тем. Якщо по темі Трійці немає достойних уваги аргументів та при цьому з Слова Божого,то давайте краще поговоримо про щось де вони Є.Он там тема про МОВИ чекає ніяк не можу до неї дійти через ваші іііі та йййй. Тож якщо щось то вибачте я не хотів.

Я тут і не нав’язую вам граматику. Я хочу сказати якщо ви не можете самі зрозуміти. Це коли вам треба доказати свою точку зору: що Отець і Бог пишеться через «і» і «й» то це одна для вас Особа, а коли пишеться Син і Бог через «і» і «й» то це уже для вас різні Особи, хіба це нормальна граматика, та це і двійочнику зрозуміло що ви тут не праві. Ви тут просто тільки підкреслюєте точку зору СЄ.
По друге коли Бог – Отець пишеться не тільки через «і» і «й», але виглядає це як взагалі інші особи, то ви стверджуєте що це Одна Особа, а коли так само виглядає про Сина то ви кажете що це різні Особи, дайте мені розумну відповідь на як не двійочник:
1. сторінці 5, 7 запис.
2. Сторінці 5, 8 запис




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21351
ДописДодано: 21 березня 2010, 16:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
От наприклад,ви щось там говорили за якусь фірму. Я також читав що у вас Троє дітей. Припустимо ви начальник на фірмі. У вас працює ваш син. То ви для нього на фірмі будети -НАЧАЛЬНИКОМ і Батьком. Чому через і. Бо ви для сина на фірмі не лише начальник а й все ж батько. Що тут незрозумілого??Просто хочете побалакати??
Я ж вам на вашій Укр. мові написав про той ваш приклад з Фірми. Якщо ви на ній начальник і там працює ваш син,який є вашим підлеглим. То ви для нього начальник і батько. .

І тепер знов перекрутили мої слова, я там писав але з іншим змістом і про брата, але нехай припустимо буде приклад за мого сина коли він виросте. Тільки без іронії, я висвітлю такими словами так щоб ви зрозуміли Бога Отця і Сина:
1. Я сина свого народив, він моя кров і він у мене ніколи не буде підлеглим, а я його зроблю співвласником моєї фірми. Все що моє я йому віддам. Все що я мою зараз, все що здобуду на протязі життя, одним словом все.
2. Я йому на роботі буду як батько і як співвласник. Незважаючи що я буду старшим він буде мати ту саму владу яку маю я, а може віддам і більшу владу.
3. Мій син похожий на мене. І має схожість мого характеру.
Тепер подивимось на Бога:
Отець Сина не створив, а народив. Тож Отець має більше любові до свого Сина ніж я, і більше любові до людей ніж я. Тому висновок такий:
1. Син має право сам судити (ів. 5:22 Отець бо не судить нікого, а Синові дав він суд увесь),
2. Все говорить і думає як Отець, відповідь просто Бо він Його Син. Він робить все що сказав йому Отець( ів 5:30 Не спроможен я нічого діяти від себе самого. Суджу я так, як чую, і суд мій справедливий, бо шукаю я не своєї волі, лише волі того, хто послав мене.)
3. Такі самі атрибути, характер як Отець . Можна дуже багато писати і я уже трохи писав.
4. Тим більше що значить «Син Божий» у євреїв це означало рівність до батька. Це ми можемо побачите на реакцію Иоан.5:18»а й за те, що Бога своїм Отцем називав, робивши себе рівним Богові.» Це говорить що слово «Син» є тільки стосовно до відношення до Отця.
Вiд Матвiя 16:15 Він каже до них: А ви за кого Мене маєте? 16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! 17 А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
Висновок такий, своїм розумом ми не можемо до кінця зрозуміти Бога Отця І Сина, і якщо ми визнаємо Ісуса за Сина Божого, тим самим визнаємо що: він породжений від Отця і що Він є рівний Отцю.
Вірую в Єдиного Бога….. Єдиносущного з Отцем… що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівно-славимий… Амінь.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21361
ДописДодано: 21 березня 2010, 19:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
От наприклад,ви щось там говорили за якусь фірму. Я також читав що у вас Троє дітей. Припустимо ви начальник на фірмі. У вас працює ваш син. То ви для нього на фірмі будети -НАЧАЛЬНИКОМ і Батьком. Чому через і. Бо ви для сина на фірмі не лише начальник а й все ж батько. Що тут незрозумілого??Просто хочете побалакати??
Я ж вам на вашій Укр. мові написав про той ваш приклад з Фірми. Якщо ви на ній начальник і там працює ваш син,який є вашим підлеглим. То ви для нього начальник і батько. .

І тепер знов перекрутили мої слова, я там писав але з іншим змістом і про брата, але нехай припустимо буде приклад за мого сина коли він виросте. Тільки без іронії, я висвітлю такими словами так щоб ви зрозуміли Бога Отця і Сина:
1. Я сина свого народив, він моя кров і він у мене ніколи не буде підлеглим, а я його зроблю співвласником моєї фірми. Все що моє я йому віддам. Все що я мою зараз, все що здобуду на протязі життя, одним словом все.
2. Я йому на роботі буду як батько і як співвласник. Незважаючи що я буду старшим він буде мати ту саму владу яку маю я, а може віддам і більшу владу.
3. Мій син похожий на мене. І має схожість мого характеру.
Тепер подивимось на Бога:
Отець Сина не створив, а народив. Тож Отець має більше любові до свого Сина ніж я, і більше любові до людей ніж я. Тому висновок такий:
1. Син має право сам судити (ів. 5:22 Отець бо не судить нікого, а Синові дав він суд увесь),
2. Все говорить і думає як Отець, відповідь просто Бо він Його Син. Він робить все що сказав йому Отець( ів 5:30 Не спроможен я нічого діяти від себе самого. Суджу я так, як чую, і суд мій справедливий, бо шукаю я не своєї волі, лише волі того, хто послав мене.)
3. Такі самі атрибути, характер як Отець . Можна дуже багато писати і я уже трохи писав.
4. Тим більше що значить «Син Божий» у євреїв це означало рівність до батька. Це ми можемо побачите на реакцію Иоан.5:18»а й за те, що Бога своїм Отцем називав, робивши себе рівним Богові.» Це говорить що слово «Син» є тільки стосовно до відношення до Отця.
Вiд Матвiя 16:15 Він каже до них: А ви за кого Мене маєте? 16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! 17 А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
Висновок такий, своїм розумом ми не можемо до кінця зрозуміти Бога Отця І Сина, і якщо ми визнаємо Ісуса за Сина Божого, тим самим визнаємо що: він породжений від Отця і що Він є рівний Отцю.
Вірую в Єдиного Бога….. Єдиносущного з Отцем… що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівно-славимий… Амінь.
То для чого нам розум.Для чого Ісус сказав слова які є в Ів 17:3??Приклад логічний.Але одне но,ви с сином ніколи не станете одною людиною!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21362
ДописДодано: 21 березня 2010, 19:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
"Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, (Матв.28:19)"
Постає цілком закономірне питання: А яке це Імя?
Повертаючись до Старого Заповіту і справді не раз зустрічаємо імя Ягве - Він Є (в деяких перекладах "Сущий"), а сам Бог називає себе "ehye asher ehye (Вих.3:14)", що зрозумілою нам мовою визначає: "Я-є тим хто Я-є". Тому розглядаємо імя YHVH-Ягве, як найбільш вірогідний варіант. Відразу визначемося, що імя є спільним для Отця і Сина і Святого Духа. Чому? Бо власне так написано "...христячи їх в Ім'я Отця...", де Імя в грецькому тексті стоїть в однині для кількох осіб, а саме для Отця і Сина і Святого Духа. Теж необхідно згадати що слово Бог в Старому Заповіті є множинне Elohim; "Слухай, Ізраїлю, Господь (Ягве) Бог наш, Господь (Ягве) єдиний. (Втор.6:4) - shma israel YHVH elohei-nu YHVH ehad." і головна заповідь: "І люби Господа (Ягве), Бога твого (elohei-ha), усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! (Втор.6:5)" Слово ehad є виразом множини в однині. Для прикладу: "...обоє одним тілом...- basar ehad (Бут. 2:24)". І тут є слово "ehad" яке єднає чоловіка і жінку в одну плоть-basar (не тіло, що важливо). Якщо "свідки" не можуть зрозуміти єдності двох водному, як їм зрозуміти єдність трьох в одному - Отця і Сина і Святого Духа - єдиного Бога.
Що Ісус називається Ягве дивитись тут http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=766&start=360
Той хто носить імя Ягве є Творцем всесвіту, закономірно Він поза часом, бо пробуває у вічності, на відміну від усього сотворенного. То хто є Творцем? Читаємо на сторінка біблії "…бо в ньому (Ісусі Христі) все було створене, що на небі і що на землі, видиме й невидиме: чи то престоли, чи господьства, чи начала, чи власті, все було ним і для нього створене. Він раніш усього, і все існує в ньому. (Кол.1:16,17)" . Зверніть увагу на слова: "...все було ним і для нього створене. Він раніш усього, і все існує в ньому..." Якщо Ісус раніше усього і все Ним сотворене і все існує в Ньому, то це ясно і недвозначно удоводнює - Ісус є Правдивий (Істинний) Бог!
Хто ще є володіє характеристиками Єдиного Бога?
То що довідаємось про Духа? Читаємо: "Куди я від Духа Твого піду, і куди я втечу від Твого лиця? (Пс.138:7)" - Дух Святий Всюдиприсутній. "А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини... (1Кор.2:10,11)" - всезнаючий... Безперечно Він Особа, бо: Його можна засмутити - Еф. 4:30; Він просить за нас - Рим. 8:26-27; приймає рішеня і виявляє волю - 1Кор. 12:7-11, Дії 13:2; 15:28; 20:28...
Творив світ: "Хто води поміряв своєю долонею, а п'ядею виміряв небо, і третиною міри обняв пил землі, і гори ті зважив вагою, а взгір'я шальками? Хто Господнього Духа збагнув, і де та людина, що ради свої подавала Йому? З ким радився Він, і той напоумив Його, та навчав путі права, і пізнання навчив був Його, і Його напоумив дороги розумної? (Iс.40:12-14)"; "А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. (Бут.1:2)"
Апостол називає Його Богом: "І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав... Ти не людям неправду сказав, але Богові. (Дiї.5:3,4)"...
Обтяжливо позбирати всі цитати, та й не потрібно. Суть зрозуміла Отець і Син І Дух Святий є Єдиним Богом, який сотворив світ, бо і Отець і Син і Святий Дух є поза часом, усюдиприсутні, всезнаючі, всемогутні...
Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь.(2Кор.13:13)
Та нетреба так багато писати,я про це все читав ще тоді коли спілкуватись почав зСЄ.Просто дайте відповідь ,що таке перст або палець Божий яким писались 10 заповідей??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21478
ДописДодано: 24 березня 2010, 23:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
sss написав:
Просто дайте відповідь ,що таке перст або палець Божий яким писались 10 заповідей??

кому цікаво відповідь тут
viewtopic.php?t=9&start=225




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23175
ДописДодано: 15 травня 2010, 14:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
У Бога таке ще ім’я як «Елогім» Воно зустрічається С.З. 2500 раз. І Н.З. 2300раз. «Елохім» означає «множество в однині» та вказує на троєдиність
.
Palatinus написав:
Якщо "свідки" не можуть зрозуміти єдності двох водному, як їм зрозуміти єдність трьох в одному - Отця і Сина і Святого Духа - єдиного Бога[/b].
Добре пани пишете.А якщо я до вас когось одного звертаюсь на ВИ,то це також як ви пишете "множина в однині".Ци це означає що через таке ввічливе звернення до когось вас одного,треба сприймати вас як не одного а як двох чи трьох.Скажімо Ш21якщо я до вас одного звертаюсь словом ВИ,то що ви вже не один,а вас декілька.Те саме і до вас пане Платінусе,я до вас звертаюсь якщо ви зауважили словом "ВИ",то що вас Палатінсів є декілька в однині,у вашому тілі.Чи то певно щось в вашому розумі якась множина є!!Тож як бачимо важко не почати сміятися з таких доводів про множинну в однині,адже така множина в однині означає у нашій мові просто вищість або вічливість.Будьтте розсудливими хлопці,а то ніби хочете показатись розумними а граєте варята-так?ПАЛАТІНУСЕ?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23182
ДописДодано: 15 травня 2010, 22:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Скажімо Ш21якщо я до вас одного звертаюсь словом ВИ,то що ви вже не один,а вас декілька.Те саме і до вас пане Платінусе,я до вас звертаюсь якщо ви зауважили словом "ВИ",то що вас Палатінсів є декілька в однині,у вашому тілі.Чи то певно щось в вашому розумі якась множина є!!Тож як бачимо важко не почати сміятися з таких доводів про множинну в однині,адже така множина в однині означає у нашій мові просто вищість або вічливість.Будьтте розсудливими хлопці,а то ніби хочете показатись розумними а граєте варята-так?ПАЛАТІНУСЕ?

А вам не смішно, ну візьмемо для прикладу такий атрибут Бога як всюди присутній. Може вам знов "важко не почати сміятися з таких доводів про множинну в однин". Як це може буди Один Бог, а всюди присутній? Може ви поясните своїм логічним розумом, як можна одному бути всюди одночасно?
Ви чим більше пишете тим більше мені атеїстів нагадуєте, вони теж хотіли Бога розумом пояснити, але вам відкрию один секрет, Бога не можливо пізнати всім логічним, треба також і вірою.
Отож, не грайте варята, якщо мені поясните "Як це може буди Один Бог, а всюди присутній?" то можна вас на нобелівську премію подавати, уже поки що не кажу пояснити інші Божі атрибути.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>