Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 04:21




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21442
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
sss ви що забулися що ви з протестантами зараз спілкуєтеся. Ми ж вам не католики і не православні що ви нам даєте питання про Марію, і тим більше вам ясно відповіли. Не треба ухилятися від запитання ви уже задали питання про марію, а тепер про Помазиника ви ще третє запитання задати і ви уже повірити що в одному запитані можна дати ще три, там само можливо для вас цей приклад нічого не нагадує! А відповісти місце з Ісаї це уже для вас друге запитання, не хитруйте!

Palatinus написав:
Імператор Константин не був ні єпископом, ні пресвітером, ні взагалі духовним служителем. Папа Олександр VI (Борджиа) таки був юридично понтифіком, щож до його (і багатьох подібних католиків) "подвигів", то згадаємо "І там Ілі і два його сини Офні і Фінеес (були) Господніми священиками. (1Цар.1:3)" і "сини Ілії священика - погані сини, що не знали Господа. (1Цар.2:15)". Отже ті, хто не знає Бога являються Його священниками. За яким правом? За правом статусу. До, як і після них були священники, вони лише ланка. Тож в традиційних віровизнаннях були всякі, проте тяглість залишилась. В сучасних зборах "всі святі", зате без коріння. Яка в них історія...
Чи можна пане ш21 зробити з цього допису хрестоносця що він протестант.

та нехай буде і католиком. Але Лютер теж був католиком, але протестував проти папи.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21445
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 21:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Краще бути мертвим левом, ніж живим шакалом. Я відповідаю за кожне слово, і ми ще поговоримо про священство Старого і Нового завітів, Невже ви так боїтесь мене, що починаєте зміщувати акценти і поливати брудом. То ось як захищають свою віру "свідки", воістину достойні діти лжепророків Рассела і Ратерфорда. На що ви розраховуєте, що я втечу… А те що, хтось чогось не розуміє, так то ваші проблеми.
"І дав Він Мойсеєві, коли закінчив говорити з ним на Сінайській горі, дві таблиці свідоцтва, таблиці кам'яні, писані Божим перстом. (Вих.31:18)". То ще про таблиці "А таблиці Божа робота вони, а письмо Боже письмо воно, вирізьблене на таблицях. (Вих.32:16)". То тут ідеться про палець Божий, а не про Святий Дух. Хоча є і така думка і ви певно до того хилите.
Тому, щоб не затягувати перейдемо до Євангелії. Отже: "А коли перстом Божим вигоню Я демонів, то справді прийшло до вас Боже Царство. (Лук.11:20)" і "А коли ж Духом Божим вигоню Я демонів, то настало для вас Царство Боже. (Матв.12:28)". Порівнюючи "перстом Божим" і Духом Божим "свідки" роблять хибний умовивід, що Святий Дух "безособова сила Божа". Але чи справді "безособова". Розглянемо властивості і дії Святого Духа. Отже: "Дух Господній промовляє через мене, слово Його в мене на язиці. (2Самуїла.23:2)"; "Ось чому, як каже Святий Дух: «Коли ви почуєте сьогодні Його голос…(Євр.3:7)"; "Якось одного разу, коли вони служили Господеві й постили, Дух Святий промовив: «Відлучіть мені Варнаву і Савла на діло, до якого я їх покликав.(Деян.13:2)" – тут Дух Святий не тільки говорить, але призначає служителів;
А Утішитель, Святий Дух, якого Отець в Ім'я моє зішле, той навчить вас усього і все вам нагадає, що я сказав вам. (Йоан.14:26); Тож коли зійде той, Дух істини, він і наведе вас на всю правду, - він бо не промовлятиме від себе, лише буде повідати, що вчує, і звістить те, що настане. (Йоан.16:12); Подобалось бо Святому Духові й нам ніякого більше не складати на вас тягару, крім цього необхідного…(Дії.15:28).
Петро недвозначно говорить: Ананію, чого сатана твоє севрце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові! (Дiї.5:3,4)
Хіба не знаєте, що ви - храм Божий, і що Дух Божий у вас перебуває? (1Кор.3:16). Отже в кожному храмі комусь поклоняються. А коли ми храм Духа то й поклоняємось Святому Духу, по праву, бо Він є Особою - Богом Духом Святим.
То Дух Святий названо Богом, Він говорить, вчить, вибирає, наставляє... Чи може "безособова сила" все це? Чи тепер креще сказати, що то тільки палець? Може є де людина з пальцями, які розмовляють, наставляють
Може є конкретне місце де Святий Дух названо "безособовою силою"? Нема!
Ви, твердошиї та необрізані серцем і вухом! Ви завжди противитеся Духові Святому! (Дії.7:51)
Питання:
Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце? Бо заперечувати, що це не пророцтво про Ісуса є абсурдом. Значить Ісус Христос є Ягве, і закономірно, якщо в Отця і Сина одне спільне імя, то Отець і Син і Святий Дух мають одне імя (Матв.28:19), і це імя Ягве. А коли так то є Єдиний Бог в трьох особах!




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21446
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 22:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
Дайте мені відповідь Ів5:23-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його, то ви хочеете сказати що І.Х. потрібно шанувати Бога-Отця і так само Сина-як Бога, чи можливо Отець зрозиб Його трохи меншим богом.
Отець-це один Бог(1Кор8:6).Син це син цього одного Бога.Що не зрозуміло.Читайте а не літайте.

Я знаю хто є Син. Я запитався як це шанувати Сина так само як Отця?
Слухатися злюбові.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21447
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
та нехай буде і католиком. Але Лютер теж був католиком, але протестував проти папи.
Просто ваші слова свідчуть про вашу уважність,,,,,,чи неуважність?? :lol:А також чому послідовники Лютера перестали себе наз католиками,та впровадили багато єресей як стверджують тіж католіки.Хіба є між вами різниця,от ви навіть її не помітили.Будьте уважними,бо так легко попастись.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21448
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
Дайте мені відповідь Ів5:23-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його, то ви хочеете сказати що І.Х. потрібно шанувати Бога-Отця і так само Сина-як Бога, чи можливо Отець зрозиб Його трохи меншим богом.
Отець-це один Бог(1Кор8:6).Син це син цього одного Бога.Що не зрозуміло.Читайте а не літайте.

Я знаю хто є Син. Я запитався як це шанувати Сина так само як Отця?
Слухатися злюбові.

Значить ви згідні що потрібно любити як Бога, то ви згодилися з христоносцем.
Iсая 42:8 Я Господь, оце Ймення Моє, і іншому слави Своєї не дам, ні хвали Своєї божкам.
Iсая 48:11 Ради Себе, ради Себе роблю, бо як буде збезчещене Ймення Моє? А іншому слави Своєї не дам. 12 Почуй Мене, Якове та Ізраїлю, Мій покликаний: Це Я, Я перший, також Я останній! 13 Теж рука Моя землю заклала, і небо напнула правиця Моя, Я закличу до них і вони стануть разом.
То хіба Отець поміняв свою думку, спочатку нікому слави не відає, а потім почав відавати? Це означає що Отець і Син рівні. Чому не скажете прямо, а крутете.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21449
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 23:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Краще бути мертвим левом, ніж живим шакалом. Я відповідаю за кожне слово, і ми ще поговоримо про священство Старого і Нового завітів.На що ви розраховуєте, що я втечу…"
.З великим задоволенням пане,але чомусь з запізненям будем говорити про священство,я ледь відшукав ваші слова.Щодо втечі то раз вже вона відбулась ,то в мене є підстави боятись що ви знову це повторите.
Цитата:
Невже ви так боїтесь мене, що починаєте зміщувати акценти і поливати брудом. То ось як захищають свою віру "свідки", А те що, хтось чогось не розуміє, так то ваші проблеми.
Так боюсь ,ви ж хрестоносець,брудом вас не поливаю а констатую факт,на відміну від вас з вашим кінотеатром.Щодо чиїхось проблем ,згоден,то їхні,тому допоміг їм у останньому дописі це зрозуміти.Щодо захисту віри,то для цього є Писання і тільки,у вас буде можливіст це довести.
Цитата:
"І дав Він Мойсеєві, коли закінчив говорити з ним на Сінайській горі, дві таблиці свідоцтва, таблиці кам'яні, писані Божим перстом. (Вих.31:18)". То ще про таблиці "А таблиці Божа робота вони, а письмо Боже письмо воно, вирізьблене на таблицях. (Вих.32:16)". То тут ідеться про палець Божий, а не про Святий Дух.…
Про що почали до того і прийшли.Не розчаровуйте мене пане.Я знаю що тут ідеться про палець ,тому і запитав що це таке ,адже у Бога пальців немає.Відповідь не дана!!!Чому???-)))
Цитата:
То Дух Святий названо Богом, Він говорить, вчить, вибирає, наставляє... Чи може "безособова сила" все це?
Яскравий приклад як бажане видавати за дійсне.Проста маніпуляція.Сором.Ніде Дух Святий не названно Богом.А лише сказанно симвоічно що він говорить, вчить, вибирає, наставляє.Це недає нам права наз Дух св Богом.Адже у Біблії також сказанно подібно і про таке:-Мт11:19-виправдалася мудрість своїми ділами.Пр8:1-Чи ж мудрість не кличе, і не подає свого голосу розум?Євр12:24-і до Посередника Нового Заповіту до Ісуса, і до покроплення крови, що краще промовляє, як Авелева.1 Ів. 5:7 "І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє - в одно.Рим5:14-Та смерть панувала,21-щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала;Лук 7:35(Хом)-І всі діти мудрости виправдали її;;;
Тож як ви думаєте:- як мудрість виправдовується,кличе.??Як кров промовляє.??Як вода,кров свідчить??,як смерть,гріх,благодать панують??,як у мудрості можуть бути діти??,Хіба це можливо.??То що вони всі живі особи,може теж припустимо що належать до Трйці.Абсурд.Шановний,прошу нерозчаровуйте мене,ви не в цирк прийшли(вибачте).Всьому цьому є таке пояснення ,що такі речі(вода, кров,мудрість,сила,гріх тощо) просто уособлюються іноді в Святому Письмі.Тому не має нічого дивного що і Св дух такими жсловами уособлюється.Більш того припускати на основі таких доводів що Св дух- Бог,це мягко кажучи фанатично та нечесно.Прошу шукайте розумних аргументів,а то розмова звами знову стає нецікавою.
Цитата:
Може є конкретне місце де Святий Дух названо "безособовою силою"? Нема!
Не будьте самовпевненим,бо це свідчить знову проти вас.Читайте уважніше.Лк-24:49-"І ось Я посилаю на вас обітницю Мого Отця; а ви позостаньтеся в місті, аж поки зодягнетесь силою з висоти".Тут неговоритсь про особу,а про силу з висоти.Лк1:35-"Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе",Те саме Сила а не особа,Дії 1:8-"Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас".Ви десь бачите що в цих словах сказанно про Бога,що Бог злине,чи що Богом зодягнуться.Я ні.Я бачу мова йде про СИЛУ!!!!ТОЖ НІДЕ Св дух НЕ НАЗВАННО БОГОМ.-АМІНЬ




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21450
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 23:45 

Востаннє редаговано sss 24 березня 2010, 01:07 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
:? :? :? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21455
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 01:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Значить ви згідні що потрібно любити як Бога, то ви згодилися з христоносцем.
Iсая 42:8 Я Господь, оце Ймення Моє, і іншому слави Своєї не дам, ні хвали Своєї божкам.
Iсая 48:11 Ради Себе, ради Себе роблю, бо як буде збезчещене Ймення Моє? А іншому слави Своєї не дам. 12 Почуй Мене, Якове та Ізраїлю, Мій покликаний: Це Я, Я перший, також Я останній! 13 Теж рука Моя землю заклала, і небо напнула правиця Моя, Я закличу до них і вони стануть разом.
То хіба Отець поміняв свою думку, спочатку нікому слави не відає, а потім почав відавати? Це означає що Отець і Син рівні. Чому не скажете прямо, а крутете.
Слави своєї Бог не дасть фальшивим божкам.Щодо любові то прочитайте ще раз слова Ів 5:23.Я іх виконую бо так написанно.Бог любить свого сина і хоче щоб ми любили його так само!!Що не зрозуміло.Щодо того чи Отець рівний з Сином,то щодо моєї любові до них-ТАК.Але це ніяк не вказує що вони є Трійцею.Я також однаково люблю мамуі тата,то й що??.А до речі,чому ніде несказанно про те що треба любити СВ дух так як Отця або Сина.Гм і чому сказанно що треба любити Отця так як Сина,хіба Вони не є Одним Богом.То шось не то.Якщо Бог Трійця ,то нашо таке казати,люблячи Бога,людина любить всіх трьох одночасно.Чи то так просто нагадують?Гм ,але чомусь про двох,а чому про Дух Св не згадують? Ну давайте пане Ш21 якщо почали знову,то неувиляйте.Більше кін дивіться про СЄ.Там чудово показанно як слід обходитись з СЄ.Допоможіть мені подібно як ця місіс показова,допомогла тому бідолашному який так заблукав. :cry:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21457
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 08:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Зауваження-1)Марія для вас не може бути просто ближньою.Вона для вас має набагато більше значення.Адже ви поклоняєтесь їй на такому ж рівні як і Богу.От Сергій десь пропав,він би вам сказав щодо того що ви прирівняли Марію до простого ближнього.!!Зауваження 3)-то той кого Марія носила був Помазанником Божим чи Самим Богом,чи якоюсь Його частиною?Уточніть будь ласка.Отже після пояснення цих трьох зауважень рухаємось далі.
Palatinus написав:
Звідкі такі псевдо-пізнання того, кому я поклоняюсь. І хто з нас провокатор? Порівнювати Марію з Богом, це порівнювати вічне з безсмертним. З попередніх повідомлень бачу вашу слабкість до зміщення акцентів, але пусте, я не з тих профанів які трапляються на вулицях..
То що, ви мабуть зрозуміли звідки у мене таке не псевдознання.Отже якщо ви пробували відстоювати священство Н З яке закликає до поклонніні цьому твориву,як ви називаєте,Марію,то значить мої сумніви розвіяні у тому які вам притаманні погляди,то всеж чому ви з 3-ох моїх попередніх зауважень,уникнули 2-гого.
sss написав:
Я вважаю, що попереднім повідомлення дав вичерпну відповідь. Зуваження 2)-значить Марія є простим творивом,ага добре.Рим1:25-" Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь". Як думаєте,чи стосуються слова цього апостола,стосовно вашого поклоніння цьому твориву(Марії)?..
Тож не давайте мені підстав для того,щоб почати сумніватися у тому що ви не з тих профанів які трапляються на вулицях.Ви мене розумієте.І будь ласка перестаньте мене звинувачувати в зміщенні акцентів, я всього лиш закликаю до чесної позиції.Тож якщо ви будучи мертвим левов,який відповідає за кожне своє слово,--то чекаю ваш коментар до другого зауваження щодо Марії.А то у мене і у цьому сумніви зароджуються.Розвійте мені їх.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21458
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 10:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
sss написав:
Про що почали до того і прийшли.Не розчаровуйте мене пане.Я знаю що тут ідеться про палець ,тому і запитав що це таке ,адже у Бога пальців немає.Відповідь не дана!!!Чому???-)))
І можна якось довести, що це так? Може це десь написано? То може Бог не має рук, очей...
sss написав:
Цитата:
Може є конкретне місце де Святий Дух названо "безособовою силою"? Нема!
Не будьте самовпевненим,бо це свідчить знову проти вас.Читайте уважніше.Лк-24:49-"І ось Я посилаю на вас обітницю Мого Отця; а ви позостаньтеся в місті, аж поки зодягнетесь силою з висоти".Тут неговоритсь про особу,а про силу з висоти.Лк1:35-"Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе",Те саме Сила а не особа,Дії 1:8-"Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас".Ви десь бачите що в цих словах сказанно про Бога,що Бог злине,чи що Богом зодягнуться.Я ні.Я бачу мова йде про СИЛУ!!!!ТОЖ НІДЕ Св дух НЕ НАЗВАННО БОГОМ.-АМІНЬ
Не стверджував, що Дух Святий ніде не названо "силою" а "БЕЗОСОБОВОЮ СИЛОЮ". Конкретно зміщено акцент. Де цитати про "безособову силу"?
sss написав:
Ніде Дух Святий не названно Богом
А те що ніде Дух Святий не названо Богом, чиста брехня. Як читаєте, що написано:Петро недвозначно говорить: Ананію, чого сатана твоє севрце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові! (Дiї.5:3,4)
"ти Духу Святому неправду сказав"+"не людям неправду сказав, але Богові"=Дух Святий є Богом.-це все в контексті!
То я розумію, що відповідати не будете. Так на всяк випадок, запитаю
Palatinus написав:
Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце? Бо заперечувати, що це не пророцтво про Ісуса є абсурдом. Значить Ісус Христос є Ягве, і закономірно, якщо в Отця і Сина одне спільне імя, то Отець і Син і Святий Дух мають одне імя (Матв.28:19), і це імя Ягве. А коли так то є Єдиний Бог в трьох особах!
.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21459
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 10:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ів5:23-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його

Sh_21 написав:
Iсая 42:8 Я Господь, оце Ймення Моє, і іншому слави Своєї не дам, ні хвали Своєї божкам. Iсая 48:11 Ради Себе, ради Себе роблю, бо як буде збезчещене Ймення Моє? А іншому слави Своєї не дам. 12 Почуй Мене, Якове та Ізраїлю, Мій покликаний: Це Я, Я перший, також Я останній! 13 Теж рука Моя землю заклала, і небо напнула правиця Моя, Я закличу до них і вони стануть разом. То хіба Отець поміняв свою думку, спочатку нікому слави не відає, а потім почав відавати? Це означає що Отець і Син рівні. Чому не скажете прямо, а крутете.

sss написав:
Слави своєї Бог не дасть фальшивим божкам....Що не зрозуміло.Щодо того чи Отець рівний з Сином,то щодо моєї любові до них-ТАК.Але це ніяк не вказує що вони є Трійцею.Я також однаково люблю мамуі тата,то й що??.....Ну давайте пане Ш21 якщо почали знову,то неувиляйте.....

Якщо ви не знаєте що таке "пошана", то я вам дам пояснення ізсловника:
пошана – шана, (уважение), честь, шаноба:
• бути в пошані (у шані, у шанобі), не в пошані (не в шані, ну в шанобі) у кого; мати пошану (шану) чию, від кого, не мати пошани (шани) чиєї, від кого;
• роби́ти честь кому;
• Ваша честь – Ваша милість;
• на честь (на пошану) чию, чого; шануючи (шанувавши) кого, що;
• віддаючи належне кому;
• багато (забагато) честі;
• зробити (рідше учинити) честь кому; виявити честь кому, пошану (шану) до кого; скласти шану, честь кому; дати (віддати) шану (честь) кому;
• покривдити на честі; порушити честь;
• дозвольте вклонитися!; моє шанування [Вам]!;
• честь і слава;
• честь і хвала; шана і хвала (хвала і шана);
Любов і пошана це різні речі. Шанувати можна і без любовї,а навіть і не навидіти, але робити це від страху, від авторітету.
Отож, повторяю 1. кому крім себе Бог може віддати комусь пошану – шану, (уважение), честь, шанобу.
2. Для чого я вам виділив Це Я, Я перший, також Я останній! ....Теж рука Моя землю заклала, і небо напнула правиця Моя, про кого тут говориться, хто це є ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21473
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 16:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Христос і є Єгова. Ось місце, яке про це говорить прямо:
А вони запитали Його: "Хто ти такий?" І Ісус відказав їм: "Той, що спочатку" Ів 8:25 Тобто, іншими словами Єгова, або Сущий.
А коли Ісус спитав Фому "Хто я такий?", Фома відповів: "Ти Господь і Бог". Якби Христос не був Богом, Він би заперечив будучи праведним, але Він підтвердив слова Фоми.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21477
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 23:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Братик написав:
Христос і є Єгова
і Святий Дух також. Бо це Імя спільне для Отця і Сина і Святого Духа. АЛЕЛУЯ! Доречі, слово алелуя означає: хвала Ягве.
Полюбляють "свідки" просити пояснити вірш: "Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм! (Пс.109:1)". Ну що сказати, все правильно Отець говорить до Сина. Син є Господом. З одної сторони їм є чим тішитись. Бо якби в одному місці було два Ягве, то з їх вченням було би щось не так. Але Премедрий Бог все передбачив. О хвала і слава Боже за любов Твою. Таке місце є!!! "Господь послав на Содом та Гомору дощ із сірки й огню, від Господа з неба. (Бут.19:24)". Хто має текст на мові Старого Завіту той може прочитати таке (заміню згідно тексту Господь на Ягве): "Ягве послав на Содом та Гомору дощ із сірки й огню, від Ягве з неба. (Бут.19:24)". Для нас нічого дивного. Бо ми знаємо три особи які мають одну Божественну природу і мають спільне імя Ягве. Для "свідків" ж питання в тому: чи може бути два Ягве? Доречі в перекладі Макарія (видрукували "свідки" хоч не перекладали) теж написано Ягве (Иегова). Пропустили щи що?
Віршів де Ісуса названо Ягве в Старому Завіті є досить. Смію вас запевнити.
Ще моїх товаришів цікавить
sss написав:
Я знаю що тут ідеться про палець ,тому і запитав що це таке ,адже у Бога пальців немає
Як це розуміти: ви знаєте що це палець і одночасно твердите що у Бога пальців нема? Уважно читайте Слово Боже - Біблію. І майте розум, Бог не є інвалідом. Давайте без "сюрпризів". Або аргументуйте якось.
Попрошу sss відповісти:
Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце? Бо заперечувати, що це не пророцтво про Ісуса є абсурдом. Значить Ісус Христос є Ягве, і закономірно, якщо в Отця і Сина одне спільне імя, то Отець і Син і Святий Дух мають одне імя (Матв.28:19), і це імя Ягве. А коли так то є Єдиний Бог в трьох особах!




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21500
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 12:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
І можна якось довести, що це так? Може це десь написано? То може Бог не має рук, очей...
Ага ,,,то ви стверджуєте що у Бога є пальці, руки, може ще й статевий орган є-прошу дати відповідь??.От до чого люди доходять коли зображають Бога на малюнках простим чоловіком,та падають перед тим малюнком ниць??Браво ,ваша відповідь щодо пальця яскраво свідчить,хто ви є ,та яка ваша тут мета.Вих8:14,15-І так само робили чарівники своїми чарами, щоб навести воші, та не змогли. І була вошва на людині й на скотині. І сказали чарівники фараонові: Це перст Божий! Та серце фараонове було запеклим, і він не послухався їх, як говорив був Господь.Отже чарівники визнали,що ті чуда які відбувались навкруги це було перстом Божим.То що вони буквально бачили якийсь Божий палець???Зрозуміло що ні ,адже ці чуда вони бачили робив Мойсей з Аароном.Дайте чітку відповідь на основі писаннь,беручи до уваги ті місця де згадується про цей палець,що це таке.??Не вдавайтесь до при-мі-ти-ві-зму,а то ви мене повністю розчаруєте,чого би мені нехотілось,адже як я гадав що серйозна розмова щойно почалась.
Цитата:
Не стверджував, що Дух Святий ніде не названо "силою" а "БЕЗОСОБОВОЮ СИЛОЮ". Конкретно зміщено акцент. Де цитати про "безособову силу"?
А що сила може бути особовою??Особа може мати силу а не навпаки.Тому в Лк чітко сказано:-зодягнетесь силою з висоти.Який висновок може зробити чесна та неупередженна людина з цих слів.Хіба можна зробити висновок що сила з висоти це особа.??Хіба можна зодягнутись Богом??.
Цитата:
А те що ніде Дух Святий не названо Богом, чиста брехня. Як читаєте, що написано:Петро недвозначно говорить: Ананію, чого сатана твоє севрце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові! (Дiї.5:3,4).
Знову ж таки не піддавайтесь бажанню усе бажане видавати за дійсне.Тут мова йде про те що Ананій сказав неправду,не Духу,а апостолам.Чи нетак??Але апостоли які були помазанні св духом могли цю брехню виявити.Цим духом помазав їх сам Бог.Ну і зрозуміло що Бог не міг помазати когось іншим Богом.Це ж абсурд,щоб можна було когось помазати Богом.Тому в дійсності Ананій сказав неправду св духу,бо Бог який помазав апостолів цим духом, виявив це.Тож брехню було виявленно завдяки,надприроднім здібностям які були притаманні апостолам завдяки,помазанню духом,тобто її виявив Бог через свій дух,яким він помазав апостолів.Що не зрозуміло.І взагалі шановні,порівнюючи біблійні вірші, в яких говориться про святий дух, бачимо, що ним можна ‘наповнитись’, ним можна ‘христити’ і ним можна когось ‘помазувати’ (Луки 1:41; Матв. 3:11; Дії 10:38). Якщо б святий дух був особою, то про нього не можна було б так сказати.Чи можна христити когось Богом.??Тому правильне визначення святого духу має підходити до всіх віршів, у яких йдеться про той дух. Виходячи з цього, можна зробити логічний висновок, що святий дух — це Божа діюча сила. Це не особа, а могутня сила, і Бог робить так, що вона виходить з нього і виконує його святу волю.От наприклад-Пс. 104:30-Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі.Хтось посилає те що є Його.,тобто Бог посилає духа свого,те що належить йому,Богу.Лк4:18-На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим..Чий дух був на Ісусі-Господній(в оригін Єгови),Ісус був ним помазаний-хіба можна Богом помазувати??Для чого Ісус був ним помазаний-щоб звіщати Добру новину,та з допомогою того духуЄгови робити великі чуда.Але ж прихильники трійці кажуть що Ісус на і землі був Богом.То що Він не міг сам робити всьго того,тобто звіщати Добру новину,та робити великі чуда.Навіщо на нього зійшов Бог- Св дух,щоб Богу-Сину в цьому допомогти??Тому пане хрестоносцю треба дивитись в суть сказанного та в інші місця Біблії,а не складати якісь абсурдні формули з плюсами.
Palatinus написав:
То я розумію, що відповідати не будете. Так на всяк випадок, запитаю[b]Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце?
Повторюю ще раз не будьте самовпевненими.Відповідь обовязково буде,після того як ми доведемо,питання про перст до кінця,а також ви прокоментуєте моє друге зауваження,щодо поклонніння створінню,як ви наз Марію.Ви ж писали що ви відповідаєте за свої слова,от давайте переконаємось щоб у нас не було сумнівів.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21501
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Христос і є Єгова. Ось місце, яке про це говорить прямо:
А вони запитали Його: "Хто ти такий?" І Ісус відказав їм: "Той, що спочатку" Ів 8:25 Тобто, іншими словами Єгова, або Сущий. А коли Ісус спитав Фому "Хто я такий?", Фома відповів: "Ти Господь і Бог". Якби Христос не був Богом, Він би заперечив будучи праведним, але Він підтвердив слова Фоми.
пане "Б" вам мабуть краще про спасіння поговорити,а то від ваших коментарів у цій темі голова ходом йде.Пожалійте мене. :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>