Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 04:26




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21504
ДописДодано: 25 березня 2010, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Полюбляють "свідки" просити пояснити вірш: "Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм! (Пс.109:1)". Ну що сказати, все правильно Отець говорить до Сина. Син є Господом
От,от все потаємне стає колись явним.А з чого ви взяли що тут Отець говорить до сина.А може Дух Св,адже він тоже на вашу думку є Єговою.??Вам так вигідно??І чому то Бог-Син має сидіти по-правіці,Бога-Отця чи то Бога- Духа,(це ще ви не проаргументували),Він що не такий же Бог??Якщо закликаєте до аргументів,то самі не втікайте від них.Прошу аргументи.
Цитата:
Уважно читайте Слово Боже - Біблію. І майте розум, Бог не є інвалідом. Давайте без "сюрпризів".
там я питав чи є у нього ще й статевий орган,а також як думаєте чи Він ним користується.А шлунок в нього,є??.От цікаво??А місце з якого виходять випорожнення??Мда-оце ви мене до цікавих думок підштовхнули.А зуби,серце,печінка?Гм,але для чого.??Мабуть це повинне бути,бо інакше подібні розумники зроблять з Бога інваліда.Прошу прокоментувати,свої сюрпризи,які мене наштовхнули до таких роздумів.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Протестант | 25 березня 2010, 13:01.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21506
ДописДодано: 25 березня 2010, 13:14 

Востаннє редаговано Протестант 25 березня 2010, 13:20 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож брехню було виявленно завдяки,надприроднім здібностям які були притаманні апостолам завдяки,помазанню духом,тобто її виявив Бог через свій дух,яким він помазав апостолів.Що не зрозуміло.

Діяння Апостолів 14:14 Довідавшись про це апостоли, Варнава та Павло, роздерли на собі одежу й кинулись між народ, кричачи: 15 «Люди добрі, що це ви робите? Таж і ми такі самі, як ви, люди, що проповідуємо вам, щоб ви від цих марнот навернулись до живого Бога,
Перше послання до Корінтян 12:7 Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. 8 Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; 9 іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; 10 іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. 11 А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче.
Якщо вникнути у ті місця і включити інтелект як ви кажете, то можна без розжовування зрозуміти. Люди самі по собі не мають надприродніх можливостей, а тільки дає Бог, а у випадку з Ананаєм цей дар дав Д.С. третя Особа Бога.
І я взагалі у Біблії і не зустрічав людей з над природньою силою, якщо мали то тільки вона була від Бога. А ви десь таке прочитали?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21507
ДописДодано: 25 березня 2010, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
[Якщо ви не знаєте що таке "пошана", то я вам дам пояснення ізсловника:
пошана – шана, (уважение), честь, шаноба:
Слухайте може хватить мені набридати.До чого тут словник.Читайте Біблію і вам все стане зрозуміло.Я люблю Сина,тому що Його любить Бог Єгова(Ів5:20- Бо Отець любить Сина).Шодо пошани,то з контексту слід робити висновок,ане з словників.Читаєм,але уважно,а то я помітив що для вас це щось незнойоме,Ів5:23та24-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його. 24- Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. Отже шанувати Сина як бачимо-Поправді, поправді кажу вам: Хто слухати слова Його.Отже шанувати Ісуса озн слухатись Його.Також це нагадує мені,не знаю чи вам теж ,такі слова:"- Бо то любов Божа, щоб ми додержували (послух)Його заповіді, Його ж заповіді не тяжкі".Отже послухом ми виявляємо не лише пошану,а й любов до Бога та до Його Сина.Ви цей звязок помітили.?Висновок:-Любов,пошана,послух-це взаємоповязані речі які слід виявляти як до Бога так і до Його Сина.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21508
ДописДодано: 25 березня 2010, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Якщо вникнути у ті місця і включити інтелект як ви кажете, то можна без розжовування зрозуміти. Люди самі по собі не мають надприродніх можливостей, а тільки дає Бог,?
Ну а я про що говорю,такі можливості дає Бог своєю силою,ане іншим богом.Чи можна Богом христити,помазувати людей??Ви що знову не помітили моїх висновків.Прокоментуйте спочатку їх,щоб невиглядало це абсурдом.
Цитата:
І я взагалі у Біблії і не зустрічав людей з над природньою силою, якщо мали то тільки вона була від Бога. А ви десь таке прочитали?
"не зустрічав людей з над природньою силою,то тільки вона була від Бога"-от ви і самі визнали,що було від Бога??-сила ,так.Дякую.Нарешті!!Амінь.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21509
ДописДодано: 25 березня 2010, 13:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
[Якщо ви не знаєте що таке "пошана", то я вам дам пояснення ізсловника:
пошана – шана, (уважение), честь, шаноба:
Слухайте може хватить мені набридати.До чого тут словник.Читайте Біблію і вам все стане зрозуміло.Шодо пошани,то з контексту слід робити висновок,ане з словників......Ви цей звязок помітили.?Висновок:-Любов,пошана,послух-це взаємоповязані речі які слід виявляти як до Бога так і до Його Сина.

Не помітив звязку. То якщо вам треба то ви берете грецький словник, то вам можна, а мені не можна, тільки для мене одна Біблія, не рівні правила.
Звязок тут із 22 Бо Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові, 23 щоб усі шанували.... Ви що Не помітили що тут іде про судову систему. Син буде суддя, коли ви не виконуєте уже із 24 вірша то вас засудять.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21512
ДописДодано: 25 березня 2010, 13:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Якщо вникнути у ті місця і включити інтелект як ви кажете, то можна без розжовування зрозуміти. Люди самі по собі не мають надприродніх можливостей, а тільки дає Бог,?
Ну а я про що говорю,такі можливості дає Бог своєю силою,ане іншим богом.Чи можна Богом христити,помазувати людей??Ви що знову не помітили моїх висновків.Прокоментуйте спочатку їх,щоб невиглядало це абсурдом.
Цитата:
І я взагалі у Біблії і не зустрічав людей з над природньою силою, якщо мали то тільки вона була від Бога. А ви десь таке прочитали?
"не зустрічав людей з над природньою силою,то тільки вона була від Бога"-от ви і самі визнали,що було від Бога??-сила ,так.Дякую.Нарешті!!Амінь.

Чим дальше пишим тим більше я дивуюся, ви що між стракими читаєте, поставили фільтер на погане, ще й мене перекручуєте. Повторяю
Перше послання до Корінтян 12:7 Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. 8 Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; 9 іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; 10 іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. 11 А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче.
Якщо вникнути у ті місця і включити інтелект як ви кажете, то можна без розжовування зрозуміти. Люди самі по собі не мають надприродніх можливостей, а тільки дає Бог, а у випадку з Ананаєм цей дар дав Д.С. третя Особа Бога.
тут чорним по сірому написано і виділено. Як петро розпізнав? Тільки через Д.С. який дав йому це відкриття. Дякую що зрозуміли "от ви і самі визнали,що було від Бога??-сила ,так.Дякую.Нарешті!!Амінь. Тут правда не сила треба написате, а відкриття. Нарешті ви уже зрозуміли що Д.С. це БОГ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21513
ДописДодано: 25 березня 2010, 14:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Чим дальше пишим тим більше я дивуюся, ви що між стракими читаєте, поставили фільтер на погане, ще й мене перекручуєте. Повторяю
Перше послання до Корінтян 12:7 Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. 8 Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; 9 іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; 10 іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. 11 А все це чинить один і той же Дух що розподілює кожному, як він хоче.
Якщо вникнути у ті місця і включити інтелект як ви кажете, то можна без розжовування зрозуміти. Люди самі по собі не мають надприродніх можливостей, а тільки дає Бог, а у випадку з Ананаєм цей дар дав Д.С. третя Особа Бога.[/size][/b].
Та такого про цю третю особу Божу немає асолютно нічого написанно,ну до чого тая філософія.Цей дар дав не Св дух,а той хто цим духом помазав апостолів.Невже це так важко зрозуміти.
Цитата:
тут чорним по сірому написано і виділено. Як петро розпізнав? Тільки через Д.С. який дав йому це відкриття. Дякую що зрозуміли "от ви і самі визнали,що було від Бога??-сила ,так.Дякую.Нарешті!!Амінь. Тут правда не сила треба написате, а відкриття. Нарешті ви уже зрозуміли що Д.С. це БОГ.
Ой біда,,,ой біда шо то з тим світом робиться.То скажіть чи можна якось помазувати,хрестити Богом,або зодягнутись Богом.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21514
ДописДодано: 25 березня 2010, 14:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Чим дальше пишим тим більше я дивуюся, ви що між стракими читаєте, поставили фільтер на погане, ще й мене перекручуєте. Повторяю
Перше послання до Корінтян 12:7 Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. 8 Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; 9 іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; 10 іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. 11 А все це чинить один і той же Дух що розподілює кожному, як він хоче.
Якщо вникнути у ті місця і включити інтелект як ви кажете, то можна без розжовування зрозуміти. Люди самі по собі не мають надприродніх можливостей, а тільки дає Бог, а у випадку з Ананаєм цей дар дав Д.С. третя Особа Бога.[/size][/b].
Та такого про цю третю особу Божу немає асолютно нічого написанно,ну до чого тая філософія.Цей дар дав не Св дух,а той хто цим духом помазав апостолів.Невже це так важко зрозуміти.
Цитата:
тут чорним по сірому написано і виділено. Як петро розпізнав? Тільки через Д.С. який дав йому це відкриття. Дякую що зрозуміли "от ви і самі визнали,що було від Бога??-сила ,так.Дякую.Нарешті!!Амінь. Тут правда не сила треба написате, а відкриття. Нарешті ви уже зрозуміли що Д.С. це БОГ.
Ой біда,,,ой біда шо то з тим світом робиться.То скажіть чи можна якось помазувати,хрестити Богом,або зодягнутись Богом.??

ОТ БАЧЕТЕ ЗНАВ ЗА СВОЄ, ЗНОВ ВІДБИРАЄТЕ БАЖАННЯ СПІЛКУВАТИСЯ, ПЕРЕЛИВАЄТЕ З ПУСТОГО В ПОРОЖНЄ. Якщо не має аргументів, то краще нічого не пишіть. Ви мені раз теж порадили спати лягати, а вам може пора теж відпочити. І яка тут філософія, ви прочитайте що ви написали, о це філософія, я вам конкретне питання а ви тут свою філософію + зустрічне запитання, та це уже двійочнику зрозуміли як ви у "шахмати " граєте. Нагадали анекдот: 2+2 =5
до речі забули виділити 11 вірш "А все це чинить один і той же Дух що розподілює кожному, як він хоче."




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21521
ДописДодано: 25 березня 2010, 15:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
ОТ БАЧЕТЕ ЗНАВ ЗА СВОЄ, ЗНОВ ВІДБИРАЄТЕ БАЖАННЯ СПІЛКУВАТИСЯ, ПЕРЕЛИВАЄТЕ З ПУСТОГО В ПОРОЖНЄ. Якщо не має аргументів, то краще нічого не пишіть. Ви мені раз теж порадили спати лягати, а вам може пора теж відпочити. І яка тут філософія, ви прочитайте що ви написали, о це філософія, я вам конкретне питання а ви тут свою філософію + зустрічне запитання, та це уже двійочнику зрозуміли як ви у "шахмати " граєте. Нагадали анекдот: 2+2 =5
до речі забули виділити 11 вірш "А все це чинить один і той же Дух що розподілює кожному, як він хоче."
Ну щож повторю для людей з особливими потребами,та однобічним сприянятям баченного. Правильне визначення святого духу має підходити до всіх віршів, у яких йдеться про той дух. Виходячи з цього, можна зробити логічний висновок, що святий дух — це Божа діюча сила. Це не особа, а могутня сила, і Бог робить так, що вона виходить з нього і виконує його святу волю.От наприклад-Пс. 104:30-Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі.Хтось посилає те що є Його.,тобто Бог посилає духа свого,те що належить йому,Богу.Лк4:18-На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим..Чий дух був на Ісусі-Господній(в оригін Єгови),Ісус був ним помазаний-хіба можна Богом помазувати??Для чого Ісус був ним помазаний-щоб звіщати Добру новину,та з допомогою того духу Єгови робити великі чуда.Але ж прихильники трійці кажуть що Ісус і на землі був Богом. То що Він(Ісус) не міг сам робити всьго того,тобто звіщати Добру новину,та робити великі чуда.Навіщо на ньго зійшов Бог- Св дух,щоб Богу-Сину в цьому допомогти??Не будьте однобічними.Це негарно виглядає.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21522
ДописДодано: 25 березня 2010, 15:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
до речі забули виділити 11 вірш "А все це чинить один і той же Дух(сила з висоти) що розподілює кожному, як він хоче."
Та ж навчіться дивитися у контекст,та порівнювати одні місця Писаннь з іншими.Невже це так важко.1Кор12:6-Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.І кожному дається виявлення Духа(сили) на користь.Одному бо Духом(силою Божою) дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом(силою).То хто в усіх робить усе?-Бог.Чи нетак написано??!Як саме Бог це робить? -своїм духом,тобто силою з висоти(Лк24:49).Забудьте про те що Біблію можна пояснювати вириваючи вірші з контексту,або з тексту усієї Біблії.Та й взагалі вам не здається що ви знову перетворюєте обговорення теми про трійцю в балган??.Ми домовились по одному питаню.Тож вияснимо спочатку про перст Божий(що тільки робить ваш брат католик,якого ви спутали з протестантом),та чомусь ви йому у цьому небажаєте допомогти.Мабуть нагнівались,що він вас обманув?? :lol: :lol: Тож допоможіть йому,а то самі бачите до чого він вже дойшов з своїми сюрпризами,про руки,пальці і таке інше. :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21523
ДописДодано: 25 березня 2010, 15:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
До питання, чому ми вважаємо Дух Святий особою. Наведу один вірш: "І не засмучуйте Духа Святого Божого, Яким ви запечатані на день викупу. (Еф.4:30)". Апостол Павло застерігає - не засмучуйте Духа Святого Божого. То чи можна засмутити Дух Святий, якщо це не особа? Бо, приміром, коли проявом людської сили є мязи, то чи можна сказати: "Не засмучуйте мязи"; або коли людина має сильний харектер, чи можна сказати: "Не засмучуйте характер"?
Маєте час, щоб одуматись. Пригадайте застереження "Але хто хулу вирече супроти Святого Духа, - тому повіки не проститься: той підпаде під гріх довічний. (Марк 3:29)".
То ви хамите нам і вважаєте це нормальним, та це пусте, бо не шукаємо слави в людей. Своїм хамством намагаєтеся втягнути нас в полеміку. Порушуєте правила з якими погодились: не відповідаєте, самі задали мені два питання (про Марію і про Перст Божий), отримавши відповідь зухвало вимагаєте пояснень до відповідей. То хто кому диктує як відповідати? Коли я попросив вас дати пояснення, то ви сильно обурились. То чи ви справедливі? Більше того, хулите Бога, без біблійних підстав стверджуючи, що Він не має пальців і всього того, що людина при здоровому глузді сказати не може. Ось кілька місць з Писання: "І я набрав духу, бо рука Господа, Бога мого, була надо мною, й зібрав я родоначальників Ізраїля, щоб пішли зо мною. (Ездр.7:28)"; "Змилуйтеся, змилуйтесь надо мною, мої друзі, бо рука Божа мене доторкнулась! (Йов.19:21)"; "...була там над ним Господня рука. (Єз.1:3)"; "А коли ви відмовитеся й неслухняними будете, меч пожере вас, бо уста Господні сказали оце! (Iс.1:20 пор. Лев. 24:12; Іс. 1:20; 40:5; 58:14)"; "Бо очі Господні дивляться по всій землі,
щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього...(2Хр.16:9)"; "Очі Господні на праведних, вуха Його на їхній зойк, (Пс.33:16)"; "Бо очі Господні до праведних, а вуха Його до їхніх прохань, а Господнє лице проти тих, хто чинить лихе! (1Петр.3:12)"... не буду продовжувати бо віршів багато. Та користуючись простою логікою, Ісус є Богом (що "свідки" не заперечують) а Він їв, пив, ходив, закономірно що справляв природну потребу (їжа перетравлювалась). Може не читали: "Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина,
Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної. Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних,
і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця
!(Фил.2:6-11) ".
Стережіться, щоб ви не стали одним з тих, що "оком дивились вони і не бачили, вухом слухали і не зрозуміли, щоб коли вони не навернулися, і відпущені будуть гріхи їм!(Мар.4:12)".
Бо що можна сказати тому, хто твердить, ніби Бог не має рук, пальців... всупереч написаному. Коли ви прямо заперечуєте очевидні речі, як можна вам вірити в чомусь іншому?
Апостол застерігав про вас і вам подібних.
"Людини єретика, по першім та другім наставленні, відрікайся,
знавши, що зіпсувся такий та грішить, і він сам себе засудив. (Тит.3:10,11)"
P.S. Питання не нагадую, бо відповідати і так ніхто не буде. Ви скомпрометували себе як опонента.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21526
ДописДодано: 25 березня 2010, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Лк4:18-На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим..Чий дух був на Ісусі-Господній(в оригін Єгови),Ісус був ним помазаний-хіба можна Богом помазувати??Для чого Ісус був ним помазаний-щоб звіщати Добру новину,та з допомогою того духу Єгови робити великі чуда.Але ж прихильники трійці кажуть що Ісус і на землі був Богом. То що Він(Ісус) не міг сам робити всьго того,тобто звіщати Добру новину,та робити великі чуда.Навіщо на ньго зійшов Бог- Св дух,щоб Богу-Сину в цьому допомогти??Не будьте однобічними.Це негарно виглядає.Дякую

1. У Н.З. ні разу не згадується Єгова в перекладі з грецької, крім вашого перекладу.
2. Помазаний - означає месія, Христос, призначений для спасіння людей, тобто він був призначений для спасіння світу. Що тут не зрозуміло.
3. "Мене Він помазав" - "він" це Отець призначив для спасіння людей Ісуса Христа, зрозуміло ж по згоді Христа. А ви що тут не по бачили взаємодію всіх Осіб для спасіння людини. Шкода.
4. Я ще таку страну людину не зустрічав щоб так всю біблію під своє вчення перекручувати. Напевно немає з вами сенсу дальше спілкуватися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21527
ДописДодано: 25 березня 2010, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
до речі забули виділити 11 вірш "А все це чинить один і той же Дух(сила з висоти) що розподілює кожному, як він хоче."
Та ж навчіться дивитися у контекст,та порівнювати одні місця Писаннь з іншими.Невже це так важко.1Кор12:6-Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.І кожному дається виявлення Духа(сили) на користь.Одному бо Духом(силою Божою) дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом(силою).То хто в усіх робить усе?-Бог.Чи нетак написано??!Як саме Бог це робить? -своїм духом,тобто силою з висоти(Лк24:49).Забудьте про те що Біблію можна пояснювати вириваючи вірші з контексту,або з тексту усієї Біблії.Та й взагалі вам не здається що ви знову перетворюєте обговорення теми про трійцю в балган??.Ми домовились по одному питаню.Тож вияснимо спочатку про перст Божий(що тільки робить ваш брат католик,якого ви спутали з протестантом),та чомусь ви йому у цьому небажаєте допомогти.Мабуть нагнівались,що він вас обманув?? :lol: :lol: Тож допоможіть йому,а то самі бачите до чого він вже дойшов з своїми сюрпризами,про руки,пальці і таке інше. :lol:

Католик він чи протестант Palatinus мій брат, а про вас так не скажу. Він же вам ясно сказав що не поклоняється Марія, ви що і тут не можете чорним по сірому прочитати. Він бориться з єритиками значить брат.

Якщо хочете контекс читати то читайте тоді з третього вірша. Не зрозуміло невже ви такі сліпі. Ви що і тут не бачити працю (4)Д.С. і (5)Сина і (6)Отця ,а з сьомогу по одинацятий як Д.С. працює у Церкві. Ви що не можете побачити що всі троє працюють для спасіння людини, а в даному контексті у Церкві. Шкода. Побачив сам як у людей очі закриті для правди.

Немаю з вами сенсу спілкуватися. Ви почитайте краще саму Біблію без Ст. Б. і Пробудись хоч рік і моліться до Бога щоб він вам істину відкрив, тоді можливо маєте шанс спастися .Амінь.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21528
ДописДодано: 25 березня 2010, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нікого я нівчому нескомпроментував пане Хресоносцю.Це ви говорите речі абсурдні порівнюючи людську природу Ісуса з тою яка притаманна небесному Богові.Щодо ваших посиланнь на Біблії то всі ці місця це символіка ,аби передати для людей зрозумілою мовою,те про що там йдеться.Щодо моїх порівнянь з людськими частинами тіла ,то нічого ганебного в цьому не бачу,адже стверджувати,що у небесного Бога є буквальні пальці чи руки це те саме що й погоджуватись з тим що у нього є й інші частини які притаманні тому що має пальці,руки тощо.Тож це ваша логіка я її просто озвучив на письмі.Тому не слід путати грішне з правидним.Ви втиснули Усемогутнього Бога в картинку,і тут хочете щоб і я в це повірив.Тож питання було про перст,ви все перекинули на Духа св,підозрюючи що я це буду повязувати саме з Духом.Так от як ви наслідуєте тактику Хрестоносців,хорошим захистом є напад,так.Чому не дали прстої відповіді на питання що таке перст,і все.Таким чином ви самі втягнули мене в непотрібну і так зрозуміло дискусію,метою якої є для вас просто посперечатись.Я вас просив не розчаровувати,мене,якщо ви невважаєте себе профаном з вулиці.Але виявилось протилежне,нажаль.Тож якщо ви і далі думаєте що у небесного Бога,який є духовною особою,є буквальні руки ,пальці та інші члени,то мабуть дійсно розмову з вами слід закінчувати.Щодо вашого питання про голос який кликав у пустині,то ось вам моя відповідь на основі Святого Письма.Ів3:16-"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне".То в кого був намір спасти людей через любов до людства.Ясно що в Бога.Що для цього робить Бог??-Посилає свого единородного Сина,а не сам зходить..Бог задумав,Його син це безпосередньо виконав.Отже двоє брали участь у цьому спасінні.Тому і Бога і Його сина названно спасителем,бо як і Той так і Той,брав в цьому участь.Але якби Бог якому Ісус є сином не мав такого наміру спасти людей,то би нічого не відбулось.Чи нетак.Отже все що стосується наміру Бога виконав Його син.Але ж намір мав Бог.Тепер йдемо до пророцтва Ісаї-Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Тож для кого готував дорогу Ісая?-Зрозуміло що для того Хто мав намір, спасти людство,і задля цього послав свого Сина.Хто мав намір спасти людей?- Ісус? ні.Бог Єгова.Ісус лише цей намір виконав.Тож Ісая правильно пророкує що дорогу слід було готувати для Єгови,бо це його намір.Хоча безпосередньо його сповнив Ісус.Тож навчіться складати пазли,щоб уміти бачити всю картину а не окремі детлі.та не будьте самовпевнені.І всеж ви мене розчарували.Шкода.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>