Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 18:23




Створити нову тему Відповісти  [ 929 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 62  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17198
ДописДодано: 12 травня 2009, 09:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
А хіба що? Нащот омиття ніг, то навіть, ні Ангол Господен, а ні Апостол, (ученик) Христовий, а Сам же Христос сказав, такі слова..., що Його учні повинні робити те, що Він зробив тоді Своім учням. Це є приклад Іісуса Христа, який відноситься до Його учнів, (в тому числі і нас), якщо ми Його учні. Читаймо; Іоана 13гл. 14-17 ст.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17218
ДописДодано: 14 травня 2009, 06:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Давайте не відхилятися від теми. Отже таке питання: Яку птаху першою випустив Ной з ковчега?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17226
ДописДодано: 14 травня 2009, 09:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
От в чім справа. Прочитати названня теми, і зразу ж відповідати на неї, то нічого не получиться, так?, бо то, ще не все..., а щоб було все, обов'язково потрібно прочитати, ще й допис до її. :yes: :.......................... :yes: :yes:
Добро, тоді Братику вперед..., назад ні кроку...


В російській Біблії написано, що "ворона", а по українські як сказати? "крука", так?


Хто мав одежу з верблюжого волосу?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17227
ДописДодано: 14 травня 2009, 09:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
з.зернятко написав:
Хто мав одежу з верблюжого волосу?

"Сам же Іван мав одежу собі з верблюжого волосу, і пояс ремінний на стегнах своїх; а пожива для нього була сарана та мед польовий." (Матв.3:4)




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17228
ДописДодано: 14 травня 2009, 09:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
з.зернятко написав:
В російській Біблії написано, що "ворона", а по українські як сказати? "крука", так?

Саме так, крук, але мені чомусь здавалося, що першою була голубка. Якщо прочитати в укр. перекладі, то, дійсно, спочатку йде крук, а потім - голубка, по змісту.
"І вислав він крука. І літав той туди та назад, аж поки не висохла вода з-над землі. І послав він від себе голубку, щоб побачити, чи не спала вода з-над землі." (Бут.8:7-8)
В рос. перекладі сумнівів взагалі ніяких немає, тому що стоїть слово "потом"
"и выпустил ворона, [чтобы видеть, убыла ли вода с земли,] который, вылетев, отлетал и прилетал, пока осушилась земля от воды. Потом выпустил от себя голубя, чтобы видеть, сошла ли вода с лица земли,"




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17230
ДописДодано: 14 травня 2009, 09:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Добре Юліан, я думаю розібрали це питання, так? Тепер ти задавай питання, згідно цієї теми..., а ми будемо стараться відповісти на нього. :yes:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17231
ДописДодано: 14 травня 2009, 10:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Гаразд, спробую, для розминки, не дуже складне запитання:
З чим порівнює життя Проповідник (Еклезіаст)?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17232
ДописДодано: 14 травня 2009, 11:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Еклезіаст порівнює життя з марнотою... іншими словами з ловленням вітру. Так? :?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
21970
ДописДодано: 03 квітня 2010, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
1) 1-е Петра 3:18 Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений, 19 Яким Він і духам, що в в'язниці були, зійшовши, звіщав; 20 вони колись непокірливі були, як їх Боже довготерпіння чекало за Ноєвих днів, коли будувався ковчег, що в ньому мало, цебто вісім душ, спаслось від води.

2) 1Петр.4:6 Бо на те й мертвим звіщувано Євангелію, щоб вони прийняли суд по-людському тілом, але жили по-Божому духом.

3) Матв.27:52 і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих,
53 а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились.


У мене виникло затруднення, хто може поясніть.

1.Як міг Христос звіщати Євангелію тим що померли були за Нойових днів, адже повторного покаяння Біблія не підтримує?
2. похоже місце
3. Хто це такі по воскресали і чому вони воскресли?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
21982
ДописДодано: 03 квітня 2010, 08:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
1. Тут ідеться про порівняння непокірності цих людей і людей за часів Ноя: ці душі колись були непокірливі, подібно як непокірливі були люди у часи Ноя, що нехтували довготерпінням Бога.
2. Йдеться про тих людей, які уже померли, але в момент звіщення Євангелії були ще живі: для зрозумілості тут краще вставити слово "було": Бо на те й мертвим було звіщувано Євангелію.
3. У моїй Біблії цей вірш обведений олівцем, значить я над ним уже розмірковував, але відповіді не знаю. Цікаве місце, чомусь про це мало говорять...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
21985
ДописДодано: 03 квітня 2010, 10:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
1) Яким Він і духам, що в в'язниці були, зійшовши, звіщав; ....вони колись непокірливі були.

Напевно ти пропустив ЗІЙШОВ І ЗВІЩАВ.

Sh_21 написав:
2) 1Петр.4:6 Бо на те й мертвим звіщувано Євангелію, щоб вони прийняли суд по-людському тілом, але жили по-Божому духом.

Це як брати до коми то можливо було б і правильно, але треба дивитися у контекст, після коми не звяжиться. І якщо брати попередні вірші то з тим не вяжиться.

Sh_21 написав:
3) Матв.27:52 і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих,
53 а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились.



Питання залишається відкритим:

1.Як міг Христос звіщати Євангелію тим що померли були за Нойових днів, адже повторного покаяння Біблія не підтримує?
2. похоже місце
3. Хто це такі по воскресали і чому вони воскресли?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
22179
ДописДодано: 10 квітня 2010, 21:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
1.Як міг Христос звіщати Євангелію тим що померли були за Нойових днів, адже повторного покаяння Біблія не підтримує?
Там написано, що Дух Христовий звіщав непокірливим людям ще тоді, через Ноя. Я так розумію.
Sh_21 написав:
2) 1Петр.4:6 Бо на те й мертвим звіщувано Євангелію, щоб вони прийняли суд по-людському тілом, але жили по-Божому духом.

А це місце я завжди розумів, що мертві - це мертві духом, тобто ті, хто ще не народився згори.
Як Христос казав: Зостав мертвим ховати мерців своїх.
Sh_21 написав:
3) Матв.27:52 і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих,
53 а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились.
Тут я буквально розумію. Наприклад, Лазаря раніше Ісус воскресив.

А ось і ще місце на тему:
Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть. (Ів.5:25)
Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду. (Ів.5:28-29)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
22182
ДописДодано: 10 квітня 2010, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
1.Як міг Христос звіщати Євангелію тим що померли були за Нойових днів, адже повторного покаяння Біблія не підтримує?
Там написано, що Дух Христовий звіщав непокірливим людям ще тоді, через Ноя. Я так розумію.


1) 1-е Петра 3:18 Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений, 19 Яким Він і духам, що в в'язниці були, зійшовши, звіщав; 20 вони колись непокірливі були, як їх Боже довготерпіння чекало за Ноєвих днів, коли будувався ковчег, що в ньому мало, цебто вісім душ, спаслось від води. 21 Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа, 22 що, зійшовши на небо, пробуває по Божій правиці, а Йому підкорилися Анголи, влади та сили.

Та ні якщо читати в контексті, то це Христос звіщав. А що ти думаєш слова "Яким Він" стосується Д.С. , то це виходить що Христос разом був із Д.С. у шеолу ?
Я так думаю що це було коли Христос був помер на хресті, то після своєї смерті Він зійшов був у шеол. А тоді ще шеол був поділений на дві половини, для праведників і для грішників (приклад, розповідь про Лазаря і багача). Я знаю що Христос зійшов до праведників і їх з вітам забрав до раю. Бо дальше написано що він зійшов на неба і сів по Божій правиці.

1. Не можу зрозуміти до чого тут ті грішники які жили до часів Ноя?
2. Ще й про хрещення записано?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
22185
ДописДодано: 10 квітня 2010, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Та ні якщо читати в контексті, то це Христос звіщав. А що ти думаєш слова "Яким Він" стосується Д.С. , то це виходить що Христос разом був із Д.С. у шеолу ?
Тут говориться, що Ной був образом Христа. Тобто можна так розуміти, що як Христос (Бог) тоді через Ноя Духом звіщав спасіння, так само й зараз звіщає спасіння людям.
Sh_21 написав:
Я так думаю що це було коли Христос був помер на хресті, то після своєї смерті Він зійшов був у шеол. А тоді ще шеол був поділений на дві половини, для праведників і для грішників (приклад, розповідь про Лазаря і багача). Я знаю що Христос зійшов до праведників і їх з вітам забрав до раю. Бо дальше написано що він зійшов на неба і сів по Божій правиці.

Те що шеол поділений на дві частини, то я з цим згоден. А хіба зараз не так?
А хіба Христос вже забрав праведників до раю? Звідки ці знання? :?
Я не бачу підстав вважати, що Христос сходив до шеолу (я таку гіпотезу чув, але я в це не вірю).
Та й зрештою, це для нашого спасіння немає жодного значення. :)
Sh_21 написав:
2. Ще й про хрещення записано?
Не зрозумів питання.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
22186
ДописДодано: 10 квітня 2010, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тут говориться, що Ной був образом Христа. Тобто можна так розуміти, що як Христос (Бог) тоді через Ноя Духом звіщав спасіння, так само й зараз звіщає спасіння людям.

А чому ти думаєш що Ной був образом Христа, я не бачу тут намйока на це?
Все одно щось не то. Написано що "зійшов і звіщав вони колись непокірливі були"

Цитата:
Я не бачу підстав вважати, що Христос сходив до шеолу (я таку гіпотезу чув, але я в це не вірю).

Та ж написано що Христос був мертвим, Д.С. оживлений і зійшов....
1.Зійшов - значить у шеол, або куда?
2. звіщав - що звіщав, кому?

Sh_21 написав:
2. Ще й про хрещення записано?
Цитата:
Не зрозумів питання.

Я думаю ти знаєш не можна виривати з контексту вірші. От я хочу все це у контексті зрозуміти. воно має бути повязано.
Того образ, хрещення не тілесної нечистоти позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа,
Питання : до чого тут хрещення?
Ну ні я не можу не то що думку уловити контексту, ще й не розумію чому перед 18 віршем інакша думка, потім ще про хрещення згадав, воно має бути пов’язано, щоб єрись не придумати.



Цитата:
А хіба Христос вже забрав праведників до раю? Звідки ці знання? :?

Тоді як це розуміти:
Лук.23:43 І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!
Як ти думаєш "зі мною" це в шеолі чи по Божій правиці?
3 І чоловіка я знаю такого, чи в тілі, чи без тіла, не знаю, знає Бог,
4 що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити.
(2Кор.12:3,4) -аналогічне питання?
59 І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!...
(Дiї.7:59) - куда Христос мав прийняти дух Степана в шеол чи в рай по Божій правиці?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 929 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 62  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>