Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 серпня 2024, 04:19




Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23751
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Michail написав:
Ми вважаємо, що і за католицьким віровизнанням (конфесією) є спасіння. Бо Христова ( Католицька - вселенська православна Церква) це ширше поняття, ніж конфесія.
А яка ваша думка: " Чи Бог спасає поза Католицькою Церквою людей", От наприклад баптистів, п’ятидесятників, чи ми є секта?
Хлопці тут про чистилище говорять.Ви щось не туди зайшли.То є тоє чистилище десь там чи ні??, напишіть.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23754
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 13:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@чи ми є секта?@

Хто ми?


Чи є Чистилище? Є свідчення окремих людей (видіння), що є. Можу навести приклад одної книги, лише пізніше.
В апокрифічних паисннях (Макавейські книги) є описані жертви за померлих... Якщо добавити ще два намёки з Нового Завіту, то я б сказав що чистилище є... Але на скільки це істина і що таке чистилище чи митарствво, не скажу... Мало досвіду.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23786
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 09:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! http://video.mail.ru/mail/svetasilich/211/539.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23794
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
Те саме і тут,Романе поясніть будь ласка що саме у цій темі ви хотіли донести зіславшись на цей ролик.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23795
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 12:44 

Востаннє редаговано sss 23 червня 2010, 12:54 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Чи є Чистилище? Є свідчення окремих людей (видіння), що є. Можу навести приклад одної книги, лише пізніше.В апокрифічних паисннях (Макавейські книги) є описані жертви за померлих... Якщо добавити ще два намёки з Нового Завіту, то я б сказав що чистилище є... Але на скільки це істина і що таке чистилище чи митарствво, не скажу... Мало досвіду.
Думаю що для того щоб сказати наскільки вчення про чистилище є істиною,досвіду не потрібно.Важливо стосовно цього не слухати що говорять люди,навіть досвідчені,а допевнятись у Цьому з допомогою ПИСАННЯ натхненного Богом.Щодо Макавейських книг то ви самі написали,що це апокрифи.Ними також є такі праці як наприклад Апокаліпсис Петра чи євангелія від Томи.То там щей нетаке написанно.Михайле не вдавайтесь до цього,бо то виглядає як зневага до Божого Слова.Ну а щодо двох намёків з Нового Завіту,то це всеж намьоки а не конкретні факти.Дуже важливо щоб розуміння цих намьоків не суперечило тому що написано в інших місцях Біблії.То спробуйте розуміння цих намьоків узгодити з усім Писанням,та пороздумуйте над питаннями стосовно чистилища:-ЯК,КОЛИ та з якою МЕТОЮ було створенно чистилище???.Відповідь на нього якщо можна дайте з натхненного Писання,хочаб собі.Ну і всеж виділяйте чиїсь цитати.Нариклад якщо я хочу виділити вашу цитату то перед тим ставлю ось це
Michail написав:
,а в кінці цитати ось це.
Побачити що саме слід писати на початку цитати а що в кінці ви зможете коли відкриєте цей допис для відповіді.То спробуйте може у вас вийде,так краще буде зрозуміти що і де.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23796
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 12:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
:?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23800
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2010, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Щодо Макавейських книг то ви самі написали,що це апокрифи.Ними також є такі праці як наприклад Апокаліпсис Петра чи євангелія від Томи.То там ще й нетаке написанно.Михайле не вдавайтесь до цього,бо то виглядає як зневага до Божого Слова.



Апокрифи - для протестантів, для традиціональих християн - Второканонічні книги...

Ісус казав довіряти Церкві, "робити те, що вони кажуть..." (в Біблії є кілька дуже важливих цитат на цей рахунок. Я прийняв Хрещення в традиційній Церкві. Я вірю вченню своєї Церкви. Вона каже, що Макавейські книги теж канонічні...
Не буду вірити, то порушу Ісусові поради...

Це лише роздуми, але логічні...

Далі, Апокрифами я не оперую, а лише співставляю з Білйійними цитатами.


sss написав:
Michail написав:
Ну а щодо двох намёків з Нового Завіту,то це всеж намьоки а не конкретні факти.Дуже важливо щоб розуміння цих намьоків не суперечило тому що написано в інших місцях Біблії.



Намёки..., а можливо і висказання. Бо Притчі також "намёки", а не конкретні факти. Правильне поняття про Чистилище не суперечить Біблійному вченню, бо неспасенна людина (з тяжким непокаяним гріхом) в Чистилище не потрапляє.
Чистилище, це як преддвер’я Царства Небесного... Це як затримка душі в часі ( бо Рай - це вічність) для повного очищення від пристрастей, так званих провин (але не гріхів у повному смислі слова, бо ап. Павло перерахував у своїх письмах гріхи, через які не можна потрапити в Царство Боже)... В цьому плані краще підходить православний термін "митарства".




sss написав:
Michail написав:
ЯК,КОЛИ та з якою МЕТОЮ було створенно чистилище???[/b].


З якою метою? Щоб душа була повністю очищена. От спасенний християнин мав звичк робити провини, мав пристрасті, але каявся в них за життя хоч не зміг повнстю позбутись.... В Царстві ж може бути лише чисте, тому перед входженням в Рай він спасається наче крізь вогонь...


sss написав:
Michail написав:
о спробуйте розуміння цих намьоків узгодити з усім Писанням,та пороздумуйте над питаннями стосовно чистилища:-ЯК,КОЛИ та з якою МЕТОЮ було створенно чистилище???.Відповідь на нього якщо можна дайте з натхненного Писання,хочаб собі.



От узгоджую з усім Писанням і можливість існування Чистилища нічому не перечить... Хоча я вірю в Чистилище як можливість, а не так як вірю в Ісуса Христа. В Ісуса Христа вірю як в ДІйсного Бога і Чоловіка - Спасителя!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23830
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Щодо Макавейських книг то ви самі написали,що це апокрифи.Ними також є такі праці як наприклад Апокаліпсис Петра чи євангелія від Томи.То там ще й нетаке написанно.Михайле не вдавайтесь до цього,бо то виглядає як зневага до Божого Слова.
Michail написав:
Апокрифи - для протестантів, для традиціональих християн - Второканонічні книги....
Небуду тут з вами розвивати дискусію по темі второканонічних книг,адже є по цьому питанні окрема тема,можете там про це щось написати,буду там чекати на допис.Більшість християн несприймають ці книги як СЛОВО Бога,а той взагалі незнають про їхнє існування.Тому використовуйте аргументи з тих біблійних книг,яким довіряє більшість.А щодо книги Макавеїв-то напишіть хто,де,коли та за яких обставин написав цю книгу(книги).Ссилаючись на неї вам мабуть відомо це.Тож підтвердіть її достовірність.

Цитата:
Ісус казав довіряти Церкві, "робити те, що вони кажуть..." (в Біблії є кілька дуже важливих цитат на цей рахунок. Я прийняв Хрещення в традиційній Церкві. Я вірю вченню своєї Церкви. Вона каже, що Макавейські книги теж канонічні...Не буду вірити, то порушу Ісусові поради.
Михайле а що таке церква??Наведіть ті "важливі цитати з Біблії" про які ви пишете...Що для вас важливіше вчення церкви чи Біблії?.Також я неможу з ваших дописів чітко зрозуміти-в якій церкві ви прийняли хрещення та чому саме у ній??
Цитата:
Це лише роздуми, але логічні....
Люблю логіку.Що саме з ваших роздумів вам видається логічним??

Цитата:
Далі, Апокрифами я не оперую, а лише співставляю з Білйійними цитатами..
Наприклад??!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23831
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2010, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ну а щодо двох намёків з Нового Завіту,то це всеж намьоки а не конкретні факти.Дуже важливо щоб розуміння цих намьоків не суперечило тому що написано в інших місцях Біблії.



Michail написав:
Намёки..., а можливо і висказання. Бо Притчі також "намёки", а не конкретні факти..
Отож для чого їх використовувати якщо це не реальність,а лише приклади.Як можна на символічних прикладах будувати реальні речі??
Цитата:
Правильне поняття про Чистилище не суперечить Біблійному вченню, бо неспасенна людина (з тяжким непокаяним гріхом) в Чистилище не потрапляє.Чистилище, це як преддвер’я Царства Небесного... Це як затримка душі в часі ( бо Рай - це вічність) для повного очищення від пристрастей, так званих провин (але не гріхів у повному смислі слова, бо ап. Павло перерахував у своїх письмах гріхи, через які не можна потрапити в Царство Боже)... В цьому плані краще підходить православний термін "митарства"..
Можливо і це вчення не суперечить тому вченню вашої чи то православної церкви.Проте вченню Біблії воно суперечить.1)-Немає нічого про це сказанно;2)на противагу цьому НАПИСАНО-"Заплата за гріх -СМЕРТЬ"!!!Смерть Михайле,а не муки у чистилищі.Так говорить Слово Бога а не церкви.Розумієте??Візмімо для прикладу слова зБт25:8-"І спочив та й умер Авраам у старощах добрих, старий і нажившись. І він прилучився до своєї рідні".Куди прилучився Авраам-в чистилище??.Де та рідня була-в чистилищі??.Хто був тою ріднею?-чи лише праведні??.Подібних висловів у ПИСАНЮ є багато.Бт25:17-"А оце літа життя Ізмаїлового: сто літ, і тридцять літ, і сім літ. І спочив та й умер він, і був узятий до своєї рідні".Тож Михайле роздумуйте про це з допомогою Божого Слова,а не вчення церкви,та при цьому всеж логічно.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23832
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2010, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
ЯК,КОЛИ та з якою МЕТОЮ було створенно чистилище???[/b].


Michail написав:
З якою метою? Щоб душа була повністю очищена. От спасенний християнин мав звичк робити провини, мав пристрасті, але каявся в них за життя хоч не зміг повнстю позбутись.... В Царстві ж може бути лише чисте, тому перед входженням в Рай він спасається наче крізь вогонь...
Михайле чому ви невикористовуєте Святе Письмо у своїх відповідях??Бо те що ви пишете це лише ваші уявлення??От скажімо ви пишете-"Щоб душа була повністю очищена".Дайте якусь цитату з Біблії посуті цих слів.Я вже не буду чіпати всього того що ви написали про ДУШУ,РАЙ,ЦАРСТВО.Мабуть ви про це також дізнались не з Біблії а з праць вашої церкви.Токож Михайле ви і далі чи то умисно чи ні пропускаєте запитання -ЯК та КОЛИ було створенне чистилище??Можете щось і по цьому написати??


Michail написав:
От узгоджую з усім Писанням і можливість існування Чистилища нічому не перечить... Хоча я вірю в Чистилище як можливість, а не так як вірю в Ісуса Христа. В Ісуса Христа вірю як в ДІйсного Бога і Чоловіка - Спасителя!
Мабуть це вам так видається що воно не перечить.Ну а щодо вашої віри у чистилище то слід бути у цьому твердо переконаним.У вас стосовно цього є певні сумніви.Якщо бракує доводів для такої віри то не слід у це вірити.Бо таким чином ви стаєте схожими на того,про кого Біблія говорить так-"Бо хто має сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер. Нехай бо така людина не гадає, що дістане що від Господа ".То Михайле не майте сумнівів у тому у що вірите,а допевняйтесь чи це походить з СЛОВА.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23842
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2010, 13:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я немаю сумнівів на рахунок існування. Просто вважаю Чистилище - преддверям Царства Небесного, затримкою душ в часі...
Що в Біблії конкретної вказівки нема, то є вказівка:

"Коринтян 3. 4. У кого дело, которое он строил, устоит, тот получит награду.
15. А у кого дело сгорит, тот потерпит урон; впрочем сам спасется, но так, как бы из огня."

"Щоб душа була повністю очищена"

Не обовязково, взагалі-то від гріхів, може бути від пристрастей - за православним вченням.

"Можливо і це вчення не суперечить тому вченню вашої чи то православної церкви.Проте вченню Біблії воно суперечить.1)-Немає нічого про це сказанно;2)на противагу цьому НАПИСАНО-"Заплата за гріх -СМЕРТЬ"!!!Смерть Михайле,а не муки у чистилищі.Так говорить Слово Бога а не церкви.Розумієте??"
Розумію.

За свідомий і вільний гріх - так, а от за такі гріхи, що Ви просто не думаєте, що зробили (повсякденні)... Мали б Померти. Але в Біблії ще сказано, що:
Книга 1-е Иоанна > Глава 2 > Стих 1:
"Дети мои! сие пишу вам, чтобы вы не согрешали; а если бы кто согрешил, то мы имеем ходатая пред Отцем, Иисуса Христа, праведника;"

Тут йдеться як про покаяння, так і про прощення гріхів несвідомих. Якраз такі можуть очищатись в Чистилищі.
Це вчення Церкви, звичайно.


Якби було лише це: "Книга Иакова > Глава 2 > Стих 10:
Кто соблюдает весь закон и согрешит в одном чем-нибудь, тот становится виновным во всем."

Не був би спасенний ніхто... Але в Бога є прощення!

І взагалі, не я почав тему про чистилище, а відповідаю тому, що мене запитали. Догма про Чистилище/Митарства може бути навіть цілком по Церквоному переданню.

Якя вже наводив цитату із Біблії, всього в ній не описано всього. Євангелія Івана остання глава, останній стих...
Записано основне для спасіння! Тому, євангельські Християни вірячи в Це можуть спастись. Передання, якщо воно не протиречить Біблії, також корисне духовно.


.1)-Немає нічого про це сказанно;

Це ще не суперечить Біблії.


")на противагу цьому НАПИСАНО-"Заплата за гріх -СМЕРТЬ"!!!"

Якби лише так, то розбійник на хресті не потрапив би у Царство Небесне, причому першим... Головне - прощення Боже... Він покаявся... Він висказав христу свій жаль за гріхи, навіть не говоривши словами, а лише признавши, що винен. Це є Тайна Покаяння... А євангельські Християни не признають що Це таїнство... Хоч у Біблії повно доказів. У Біблії ж не сказано що Бог - Трійця. Але ж Ви Це признаєте... Зате в біблії є поняття "тайна віри"... а от тайни Ви не признаєте...

Коли було засноване Чистилище?
В Біблії не сказано нічого. Але ясно, що до Відкуплення Христом людей, не було ні Царства, ні Пекла, а лиш Шеол (ад - дивлячись який переклад...) - в якому Було лоно Авраамове і іншем місце - для грішників...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23845
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2010, 19:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Михайле а що таке церква??Наведіть ті "важливі цитати з Біблії" про які ви пишете...Що для вас важливіше вчення церкви чи Біблії?@

Церква - спыльнота вірних Христу, його послідовників, ведених Духом Святим.

Матей 18 "16. если же не послушает, возьми с собою еще одного или двух, дабы устами двух или трех свидетелей подтвердилось всякое слово;

17. если же не послушает их, скажи церкви; а если и церкви не послушает, то да будет он тебе, как язычник и мытарь."

Новий Завіт був написаний у Церкві!
Старий Завіт - у Ізраїльському народі - тодішній Церкві.

Поза Церквою Біблію не зрозуміти. Читаючи Святе Письмо і не знаючи традицій тих народів, в яких воно починалось, мало що зрозуміємо... Тому тлумачення Церквою Святого Письма - важливе.
Але й це ще не основа. Основа - відкритість на розуміння Слова Божого в словах людських, якими написана Біблія. Це можливо при молитвоному читанні Біблії...

Дивіться: притчі - це натяки на Божі Істини, подібності, якими ці істини нам передані. То чому два натяки із Нового Завіту не можуть горити нам про Чистилище?
Адже обі традиційні Церкви в цьому питанні мають спільне, що щось подібне до Чистилища (митарства) або й саме Чистилище - є...

Я трохи не дописав ще про Чистилище... Там не стільки гріхи очищаються, а дочасні кари зникають... Але, чесно кажучи, що там є, і що там відбувається. не хочу розписувати, бо це окреме вчення і дуже довге.. Я схильний - що чистилище- - це очищенння від пристрастей...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23847
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2010, 01:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Michail написав:
Я схильний - що чистилище- - це очищенння від пристрастей...

будласка детальнiше


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23855
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2010, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Гріхи Бог людині простив, але в житті її були пристрасті до цього світу. Душі потрібно час після смерті, щоб відвикнути від тих пристрастей, очиститись від них. Є люди, які систему цього світу (не природу,а систему неправильних цінностей) відкинули ще ту, - душі тих після покаяння і смерті - чисті і потрапляють в Царство Небесне без митарств/чистилища... Можуть також випробуватись в тому "вогні" справи людей (не грішні, а взагалі), як казав ап. Павло...

Але це все ж таки теорія... З Святого Письма, як я казав можуть бути лише пара висловів...


Тому я більше ні на чому не настоював...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23856
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2010, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Я немаю сумнівів на рахунок існування. Просто вважаю Чистилище - преддверям Царства Небесного, затримкою душ в часі..
Ну то як тоді зрозуміти те що ви писали---"Хоча я вірю в Чистилище як можливість, а не так як вірю в Ісуса Христа. В Ісуса Христа вірю як в ДІйсного...".Тут я розумію що ви вірите в чистилище не так переконливо як у Ісуса.Чому??Бо маєте якісь сумніви.То навіщо зараз ви заперечуєте свої слова,стосовно цих сумнівів???


.
Michail написав:
Що в Біблії конкретної вказівки нема, то є вказівка:Хоча я вірю в Чистилище як можливість"Коринтян 3. 4. У кого дело, которое он строил, устоит, тот получит награду. А у кого дело сгорит, тот потерпит урон; впрочем сам спасется, но так, как бы из огня.""Щоб душа була повністю очищена"Не обовязково, взагалі-то від гріхів, може бути від пристрастей - за православним вченням.
От бачите,може бути так ,а може так як у православних.У вас немає чіткого уявлення стосовно цього,бо це зрозуміло і вам,що чистилище-це не біблійне вчення.Слова з 1Кор3розд зовсім не проте говорять,що ви собі уявляєте.От спробуйте їх проаналізувати не згідно з тим що вас навченно у церкві,а з тим що говориться у Біблії в контексті цих слів.Розумієте??Не можна виривати слова з контексту та насвій розсудок їх тлумчити.Отож:---По-перше:-"САМ спасется"-контекст показує що мова іде не про душу після смерті,а про людину при її житті.По-друге:-"Дело"-з чого ви взяли що це душевний набуток??Можете це якось підтвердити Писанням??По трете:- "но так, как бы из огня"-написанно не "из огня"(буквального),а так ,як ніби через огонь,тобто наче через огонь.Це символ.Тож закликаю і вас Михайле,подібно як вашого брата Юрка,який вже десь пропав :-НЕ ЙДІТЬ СУПРОТИ СЛОВА,а узгоджуйте своє уявлення з НИМ.Тож ці слова з 1Кор3розд, явно говоря не про чистилище


SSS написав:
Можливо і це вчення не суперечить тому вченню вашої чи то православної церкви.Проте вченню Біблії воно суперечить.1)-Немає нічого про це сказанно;2)на противагу цьому НАПИСАНО-"Заплата за гріх -СМЕРТЬ"!!!Смерть Михайле,а не муки у чистилищі.Так говорить Слово Бога а не церкви.Розумієте??".

Цитата:
Розумію. За свідомий і вільний гріх - так, а от за такі гріхи, що Ви просто не думаєте, що зробили (повсякденні)... Мали б Померти. Але в Біблії ще сказано, що: Книга 1-е Иоанна > Глава 2 > Стих 1:
"Дети мои! сие пишу вам, чтобы вы не согрешали; а если бы кто согрешил, то мы имеем ходатая пред Отцем, Иисуса Христа, праведника;"Тут йдеться як про покаяння, так і про прощення гріхів несвідомих. Якраз такі можуть очищатись в Чистилищі. Це вчення Церкви, звичайно.
От самі ви і підтверджуєте те ,що це вчення церкви.Але чи воно біблійне.Я Роблю висновок що ні.Бо в тих віршах на які ви зіслались немає навіть натяку що мова йде чи то про свідомі ,чи несвідомі гріхи.НАПИСАННО просто "если бы кто согрешил".А як ,не сказанно,--свідомо чи ні."Запалата за гріх -смерть"-За який гріх,свідомий чи несвідомий ненаписанно,а просто за гріх.Тож з чого ви та ваша церква робите висновок що у цих словах мова йде про свідомий чи несвідомий гріх???Поясніть.


Michail написав:
Якби було лише це: "Книга Иакова > Глава 2 > Стих 10:
Кто соблюдает весь закон и согрешит в одном чем-нибудь, тот становится виновным во всем."Не був би спасенний ніхто... Але в Бога є прощення!
Так Михайле,але у 10вірші мова йде про тих хто був під законом Мойсея,а християни уже не під цим законом,то ці слова не стосуються християн.Бо християни це ті які визнають що Христос заплатив своїм досконалим та безгрішним життям саме за ті гріхи які він не вчини,тобто за наші.Тому то й Бог на основі цієї викупної жертви,коли людина проявляє віру у неї,прощає як ви кажете гріхи.Свідомі вони чи ні,якщо людина щиро у них розкаюється та навертається на правильну дорогу,то лишень тоді Михайле Бог прощатиме.Проте ми і далі помираємо-чому??,бо платимо за гріх-смертю.А дар Божий-вічне життя.Дар-розумієте,те що Бог дарує.І отримає його не той хто буде мучитись у чистилищі,а той хто виявляє послух Богові,а не людині.(Мт7:21,22).Так НАПИСАННО,чітко та зрозуміло.Та без намеків.

Цитата:
І взагалі, не я почав тему про чистилище, а відповідаю тому, що мене запитали. Догма про Чистилище/Митарства може бути навіть цілком по Церквоному переданню.
То й добре робите що відповідаєте коли вас питають щодо ваших переконань,а не так як деякі тут розумники лише осуджують та насміхаються.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>