Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 серпня 2024, 04:15




Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23937
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
все - відповіді на запитання Sh_21
[b] Питання: 1. Де у Біблії записано що ми повині» прийми святе Причастя за душі померлих.»

Цікаве питання. Взагалі важко знайти, де в Біблії моляться за померлих, крім жертви за померлих в книзі Макавеїв, але це вже питання второканонічності. Але в мене є зустрічне питання:
А чому все-таки хрестилися за померлих?



Питання: Як ви знаєте хто пішов у небо, а хто у чистилище. Покажіть будь-ласка у Біблії де таке записано хто по який гріхах іде у чистилище, а хто відразу у рай, і якщо буде не важко через які гріхи люди йдуть у пекло

Цього не знає про всіх християн точно ніхто. Тільки про святих і мучеників знаємо, що попали в Царство Небесне. За інших католики і православні моляться "про всяк випадок"...

"А щоб зарадити ньому великому злу, Церква, як добра Мати,"

Це такий вираз. Подібно, як Церква - Містичне Тіло Христове. Така метафора. В Біллії нема слова Трійця, але сутність Божу це слово показує . Так само і слвосполучення Мати-Церква... Бо Церква турбується про вірників як мати про дітей.

Можете не вживати цих термінів. Як хочете.


По Біблії більше ніхто Вам і не скаже. Хіба що по Церковній традиції. А це знову стосується питання Усного Передання. Воно, як відомо, все в історичному плані є скоріше за записане. І не все записане.

Я вже казав, приймайте, лише те, що в Біблії іі вже можете бути спасенним. Не заперечуйте Передання, яке не перечить Біблії і будете мати мир із браттями-християнами традиційних Церков. Борітся (з любовю) проти всього, що суперечить Біблії - і винагорода в Царстві Небесному теж велика буде.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23941
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 14:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Давайте так, я буду вести бесіди лише на ті теми, які обгрунтовані в Біблії, бо бачу, що Передання Вам прийняти важко... Хоча християнська Церква встановила канонічність книг Біблії так як і канонічність Святого Передання...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23946
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
все - відповіді на запитання Sh_21
Питання: 1. Де у Біблії записано що ми повині» прийми святе Причастя за душі померлих.»

Цікаве питання. Взагалі важко знайти, де в Біблії моляться за померлих, крім жертви за померлих в книзі Макавеїв, але це вже питання второканонічності. Але в мене є зустрічне питання:
А чому все-таки хрестилися за померлих?

Я думаю це перейшло у Церкву із язичества, самі подумайте Павло ж заперечив таке дійство, а не одобрив, якщо думати як ви, що мова йде про чистилище, то Павло і це заперечив, бо він сказав що воно ніякої користі не дає, те саме і чистилище, те що ви говорите що воно є користі не дасть, а тільки погіршить духовний стан, бо ваші прості католики зловживають тим.
Є закон сіяння і жатви, його ніхто не відмінить. [b] Гал.6:7 Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!8 Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. . Де ви бачите третій варіант, також дуже багато є місць Писання де написано конкретно про два місця у вічності одразу після смерті.




Цитата:
Питання: Як ви знаєте хто пішов у небо, а хто у чистилище. Покажіть будь-ласка у Біблії де таке записано хто по який гріхах іде у чистилище, а хто відразу у рай, і якщо буде не важко через які гріхи люди йдуть у пекло

Цього не знає про всіх християн точно ніхто. Тільки про святих і мучеників знаємо, що попали в Царство Небесне. За інших католики і православні моляться "про всяк випадок"...

Та ви якось хитро хочете відповісти, берете мої слова пояснюєте, без вашої догми про чистилище. Поясніть слова: Цитата:«Ті вірні, які вже перейшли до позагробового життя, знаходяться у двох станах: одні вже в небі, а інші ще не можуть ввійти до неба, і тому перебувають у чистилищі.»

Цитата:
[ "А щоб зарадити ньому великому злу, Церква, як добра Мати,"

Це такий вираз. Подібно, як Церква - Містичне Тіло Христове. Така метафора. В Біллії нема слова Трійця, але сутність Божу це слово показує . Так само і слвосполучення Мати-Церква... Бо Церква турбується про вірників як мати про дітей.
Друге, в основному ваші прості католики не знають що Церква це вони самі, то як вони можуть бути як МАТИ, якщо самі це не знають і роблять не як МАТИ.

Можете не вживати цих термінів. Як хочете. "...

Та тут діло глибше, Писання говорить що Бог є Мати який піклується про своїх дітей. Друге ваші тим словом зловживають, приблизно виходить десь так» що церква спасає грішників, а не Бог» і також говорить що Церква це є ковчег, але ковчег спасіння є Христос.


Цитата:
[ По Біблії більше ніхто Вам і не скаже. Хіба що по Церковній традиції. А це знову стосується питання Усного Передання. Воно, як відомо, все в історичному плані є скоріше за записане. І не все записане. "...

Та це факти, бо ніхто ще не поянив, уже не говорю про інші розділи цієї догми, де написані єретичні думки. Почитайте цей догмат про чистилище. Бо в основному його ніхто не читає, а пояснюють і зсилаються на цей догмат.


Цитата:
[ Я вже казав, приймайте, лише те, що в Біблії іі вже можете бути спасенним. Не заперечуйте Передання, яке не перечить Біблії і будете мати мир із браттями-християнами традиційних Церков. Борітся (з любовю) проти всього, що суперечить Біблії - і винагорода в Царстві Небесному теж велика буде.

Та із такими як ви можна говорити, але їх мало, а іншим не з любов’ю і без неї не поясниш.

Я думаю що ви все таки дійдете до висновку що чистилище це видумка середньовіччя, до речі почитайте історію коли цей догм появився.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23947
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Давайте так, я буду вести бесіди лише на ті теми, які обгрунтовані в Біблії, бо бачу, що Передання Вам прийняти важко... Хоча християнська Церква встановила канонічність книг Біблії так як і канонічність Святого Передання...

Та я уже вашим на вашому форумі пояснював що ваші встановили факт, те що було уже 4 ст., бо за Н.З уже рахувався за Писання у 1 ст. в основному проблема була тільки із книгою Об’явлення.
Друге, у 395 році на соборі ( з голови не пам’ятаю який) було постановлено канонічність 66 книг із заміткою що більше книг не можна додавати до Канонічної Біблії. То чому ви самі порушуєте свої Передання, а ми ні. Як бачите не важко прийняти Передання, просто фільтруємо.

Можемо по цій темі окрему тему створите, якщо бажаєте починайте, а може і є уже подібна тема. І до речі про Трійцю теж є аж три теми, не варто уже знов нову відкривати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23955
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 09:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Друге, у 395 році на соборі ( з голови не пам’ятаю який)@

Точно в 395? Оскільки це був не Вселенський, бо ІІ Вселенський був у 381 році...

А тому і не порушуємо... Порушувати не ожна постанвои тільки Вселенських соборів, та й то конкретні!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23956
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 10:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
ПРо чистилище є книга "Як теплять душі у Чистилищі" Видавництво оо. Василіян у ЗДА "Слово доброго Пастиря". От там багато свідчень про те, що воно є...

Там написано, що вірники повинні вірити лише в те, що Чистилище є і що там кари очищальні... Тоюто очищення від дочасних кар... Та й усе. Все друге - теологія...


"Вірю, що є чистилище" (Собор Тридентський, 25 сес.)


Цього може бути досить...

Ось такий вираз в Макавеїв.

43. Він зібрав, з кожного поголовно, зо 2 000 драхм сріблом, і послав їх у Єрусалим, щоб принести жертву за гріх; тим вельми гарним та благородним вчинком він виявив, що мав на думці воскресіння, -
44. бо якби він не надіявся, що поляглі встануть (з мертвих), зайвим і смішним було б молитися за мертвих.
45. При цьому мав він на увазі прекрасну нагороду для тих, що благочестиво вмирають, - що за свята й благочестива думка! -
46. Тому він і приніс жертву переблагання за мертвих, щоб вони звільнилися від гріха.
(2 Мак. 12, 45-46)

т чому моляться за померлих, от чому за них хрестилися (що описано в Новому Завіті). Ага, фраза Нового Завіту співставлена з фразою Старого Завіту.
Вони взаємодоповнюючі!

До речі, ті що в Чистилищі моляться і за живих.

Книгу Макавеїв мали юдеї у вигнанні... І вважали її за Святе Письмо...
Юдеї в Єрусалимі - ні. Але вони і Старий Завіт не повністю приймали (наприклад садукеї), або приймли крім нього і усне передання (фарисеї)...


Ви приймаєте не приймаєте положення фарисеїв про канонічність Старозавітніх книг, але не приймаєте їх положенняпро Святе Ґпередання.... Дивно...

Тепер дивіться, апостоли мали знати про Макавеїв книгу і про такий вираз, бо попали в середовище юдеїв з вигнання, які могли молитись за померлих.


"У Новому Завіті не знаходимо нічого, що могло б заперечити цій вірі. Адже знали про неї Ісус Христос і Апостоли. Якщо б це було безпідставним, або якщо б це був тільки міф, то хіба не могли б виступити проти цього переконання ті, які впевнено перемагали фальшиві та помилкові переконання різних релігійних об'єднань."
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... _souls.php


Багато в цій статті пояснено не дуже, або й дуже не, але я вибираю ті тексти, що вважаю за правдиві.


Якби апостоли були проти таких моливт, то точно написали б про це в Новому Завіті... Натомість в перших християн навіть хрестилися за померлих в надії за їх восресіння!


Ага, от:


У св. Матея (12, 32) Ісус Христос говорить: "І коли хтось скаже слово проти Сина Чоловічого, йому проститься. Коли ж хтось скаже проти Святого Духа, йому не проститься ні в цьому світі, ні на тому"

На тому світі також мождуть прощатись гріхи...


Дуже цікаво правда?

"Отже, відкуплення за гріхи можна отримати в чистилищі, бо інакше ті Христові слова не мали би значення. Ці слова про чистилище розуміли святі Авґустин, Григорій Великий, Ізидор, Бернард, В. Беда й ін."


далі буде!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23957
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 10:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Вже цю тему я вирішив довести до кінця.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23963
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 22:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
@Друге, у 395 році на соборі ( з голови не пам’ятаю який)@

Точно в 395? Оскільки це був не Вселенський, бо ІІ Вселенський був у 381 році...

А тому і не порушуємо... Порушувати не ожна постанвои тільки Вселенських соборів, та й то конкретні!

Да, цікаве ваше твердження..... одне мені підходить, а друге ні..... а говорите що ми не дотримуємося, вибираємо, уже не говорю що один папа постановляв, а другий скасовував, але це уже було на вселенських соборах. Може ще пояснете чому у вас 77 книг, а у православних 72, вроді так. То хто із вас правий?

Друге, я думаю ви читали історію, що християни користувалися тими самими книгами Біблії що і протестанти тепер і до 395 року, отож не привласнуйте собі Писання, воно Боже, а не людське.

http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... canon.html




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23964
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Ви приймаєте не приймаєте положення фарисеїв про канонічність Старозавітніх книг, але не приймаєте їх положенняпро Святе Ґпередання.... Дивно...

Ви про що????


Цитата:
Тепер дивіться, апостоли мали знати про Макавеїв книгу і про такий вираз, бо попали в середовище юдеїв з вигнання, які могли молитись за померлих.

Та ви самі не вірите у це, а припускаєте.

Цитата:
"У Новому Завіті не знаходимо нічого, що могло б заперечити цій вірі. Адже знали про неї Ісус Христос і Апостоли.

Звідки ви це взяли, що вони знали про чистилище, якщо догма про чистилище появилася у 593 році. А прийняли взагалі 1562 році на Тридентському Соборі.

Цитата:
Багато в цій статті пояснено не дуже, або й дуже не, але я вибираю ті тексти, що вважаю за правдиві.

Там деякі думки взагалі єретичні.

Цитата:
Якби апостоли були проти таких моливт, то точно написали б про це в Новому Завіті... Натомість в перших християн навіть хрестилися за померлих в надії за їх восресіння!

Напишу протилежне до вашої думки: "Якби апостоли були за такі молитви, то точно написали б про це в Новому Завіті...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23965
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Ага, от:

У св. Матея (12, 32) Ісус Христос говорить: "І коли хтось скаже слово проти Сина Чоловічого, йому проститься. Коли ж хтось скаже проти Святого Духа, йому не проститься ні в цьому світі, ні на тому"

На тому світі також мождуть прощатись гріхи...




Інші дві Євангелії говорять інакше:

28 Поправді кажу вам, що простяться людським синам усі прогріхи та богозневаги, хоч би як вони богозневажали. 29 Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає.(Мар.3:28,29)

Лук.12:10 І кожному, хто скаже слово на Людського Сина, йому проститься; а хто зневажатиме Духа Святого, не проститься.

Тобто у інших Євангеліях ми не бачимо такого виразу, а цей вираз Матвія не суперечить інших, просто у нього інше вираження цього місця, відповідно до тих слів або виразів якими він спілкувався. Пояснення цих слів знайшов у інтернеті і та як я говорив це був вираз слів того часу, що означало "що ніколи цьому не бути"

Пояснення Уеслі 12:32 Хто скаже на Сина Людського, - у будь-якому іншому відношенні: він буде прощений - Після свого істинного покаяння: А хто скаже таким чином, проти Духа Святого, не проститься ні в цьому світі, ні в світі до кінця - Це було приказку вираз серед євреїв, за те, що ніколи не буде зроблено. Це в даному випадку означає далі, він не повинен уникнути покарання про це, ні в цьому світі, ні в світі прийдешньому. Суд Божий не повинен обганяти його, як тут, так і після.

Також Іван теж дає нам чітке пояснення що ми не зможемо після смерті щось змінити, і до речі ці слова стосуються не всіх людей, а тільки віруючих християн. Також читайте (Євр.6:4-6)і (Євр.10:26,27)
1Iван.5:16 Коли хто бачить брата свого, що грішить гріхом не на смерть, нехай молиться за нього, і Він життя йому дасть, тим, хто грішить не на смерть. Є й гріх на смерть, не про нього кажу, щоб молився. Як бачимо що після смерті хтось там, щось там не залишив якісь гріхи не зможе змінити і також наші молитви нічого не змінять.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23966
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 23:36 

Востаннє редаговано Протестант 09 липня 2010, 23:42 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Дуже цікаво правда?

Та повна брехня...

Цитата:
"Отже, відкуплення за гріхи можна отримати в чистилищі,

Інтересно після яких слів ви зробили висновок, ви забули про Писання, пояснили це Католицькими думками, а не Біблійними.

Читали таке у Біблії:
Згадайте розповідь Ісуса Христа про Лазаря і багача:Вiд Луки 16:26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.

Об'явленні 20: 12 І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми... 15 А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне...
Єванг.від Матв. 25:31 Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді Він засяде на престолі слави Своєї. 32 І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів. 33 І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч. 34 Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу.


Вiд Луки 23:40 Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? 41 Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив. 42 І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! 43 І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!

До євреїв 9:27 І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд, 28 так і Христос один раз був у жертву принесений, щоб понести гріхи багатьох, і не в справі гріха другий раз з'явитися тим, хто чекає Його на спасіння.

2Кор.5:10 Бо мусимо всі ми з'явитися перед судовим престолом Христовим, щоб кожен прийняв
згідно з тим, що в тілі робив він, чи добре, чи лихе.


Об.22:12 Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його.

Вiд Iвана 5:26 Бо як має Отець життя Сам у Собі, так і Синові дав життя мати в Самому Собі. 27 І Він дав Йому силу чинити і суд, бо Він Людський Син. 28 Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, 29 і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду.


Матв.25:46 І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя.

Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Гал.6:7

Цитата:
бо інакше ті Христові слова не мали би значення.

Які слова Христа? Де він сказав про чистилище?
Michail написав:
Ці слова про чистилище розуміли святі Авґустин, Григорій Великий, Ізидор, Бернард, В. Беда й ін."

Не правильно вони розуміли, а православні чому так не розуміли? Ви самі говорили, щось про те що потрібно знати як розуміли ті вислови у той час коли писалися книги.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23967
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Вже цю тему я вирішив довести до кінця.

Ви краще із спочатку прочитайте цю тему, а то заставляєте повторятися. Усе давно спростовано.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23980
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 09:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Добре. Як маэте дяку, так і приймайте, або не приймайте. Якщо свідчення християн не важливі, то я поки що додати нічого не можу...

Луки 16:26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.


З Чистилища також в пекло не переходять і навпаки!

т цьому стишку догма про Чистилище точно не перечить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23989
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Якщо свідчення християн не важливі, то я поки що додати нічого не можу...

Про які свідчення ви говорите, що хтось був у чистилищі?
Michail написав:
Луки 16:26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.


З Чистилища також в пекло не переходять і навпаки!

т цьому стишку догма про Чистилище точно не перечить.

Та читайти із початку, чітко написано, умер - одразу у лоно Аврама, умер - у ад, де чистилище?
22 Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали.
23 І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його.

(Лук.16:22,23)

P.S. До речі це не притча, як деякі говорять.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23993
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 20:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Пояснітьтоді ще одне місце Писання. Якщо брати ваші слова що у чистилищі знаходяться ті що потім мають перейти у рай, то розбійник точно там мав бути. Тоді чому Ісус узяв його одразу у рай? Лук.23:43 І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>