Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 09:34




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23344
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 15:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Бачу словесний понос не припиняється.
Чи ви гадаєте у когось є охота порпатися у цьому словесному лайні?. :)
От ви моє перечитаєте, мені ж ваше до одного місця, звідкіля й воно походить. Ага, доперли.

Чому так панічно боїтесь пристати на мою пропозицію, а саме визначитися з якимось питанням й почати конкретну розмову по суті, питання-відповідь. Га?..
У словесному лайні ви себе краще почуваєте?.
Це й зрозуміло. Де-кому доводиться пережовувати, те що хтось давно викакав, як ото два, слова що стоять поряд досконалість і Ангельський. :D

Ну що, пане, чекаю на ваш мужній крок, згоду взяти участь в нормальній дискусії.
Докажіть усім, що ви хлоп, а не помпка від ровера.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23347
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Бачу словесний понос не припиняється.
Чи ви гадаєте у когось є охота порпатися у цьому словесному лайні?. :)
От ви моє перечитаєте, мені ж ваше до одного місця, звідкіля й воно походить. Ага, доперли.
Чому так панічно боїтесь пристати на мою пропозицію, а саме визначитися з якимось питанням й почати конкретну розмову по суті, питання-відповідь. Га?..У словесному лайні ви себе краще почуваєте?.
Це й зрозуміло. Де-кому доводиться пережовувати, те що хтось давно викакав, як ото два, слова що стоять поряд досконалість і Ангельський. :D Ну що, пане, чекаю на ваш мужній крок, згоду взяти участь в нормальній дискусії.Докажіть усім, що ви хлоп, а не помпка для ровера.
:lol: :lol: :lol: :D Вибачте,невтримався,істиний,істинний лукавець,чи може християнин??.я не розумію чому ви так ставетесь до співбесідника,та такими випадами уникаєте чітко поставленних вам питань.Думаєте уникнути відповідальності за свої складування.Продовження подальшої розмови вважаю безцільним та безглуздим,якщо непритягну вас на початку до відповідальності.Адже це лише початок,а стільки невідповідностей у ваших мемуарах,від яких ви вже напочатку відмовляєтесь.Тож небійтесь так панічно пристати на мою пропозицію,та дайте вібповідь на поставленні та чітко сформульовані запитання,що ви обіцяли робити.Бо інакше кожного разу коли ви будете загнані як той пес у глухий кут,то будете те саме робити що й зараз,оправдовуючи свою розумову невідповідність.Не бійтесь,а просто спокійно та послідовно доводьте те що почали.Нагадую тут ми говоримо не про досконалість та не про ангельську.Тож заспокойтесь.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23348
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Вибачте,невтримався,істиний,істинний лукавець,чи може християнин??.я не розумію чому ви так ставетесь до співбесідника,та такими випадами уникаєте чітко поставленних вам питань.

Гадаю співбесідникові вартувало б почати з власної поведінки, а також облишити обманювати в живі очі про якісь запитання.
Конкретної розмови по суті ви уперто уникаєте. ФАКТ.

Підскажу вам у чому тут справа, якраз має пряме відношення до вашого запитання, хто як вчився.
Брак інтелекту споводує упертість, котра в свою чергу призводить до сказу.
Адже сказитесь, пане. :( Неодмінно сказитесь, якщо не визнаєте власних помилок й не покаєтесь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23352
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2010, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Вибачте,невтримався,істиний,істинний лукавець,чи може християнин??.я не розумію чому ви так ставетесь до співбесідника,та такими випадами уникаєте чітко поставленних вам питань.
Yur написав:
Гадаю співбесідникові вартувало б почати з власної поведінки, а також облишити обманювати в живі очі про якісь запитання. Конкретної розмови по суті ви уперто уникаєте. ФАКТ..
Трохи бачу заспокоїлись.Юра Це добра ознака.Що саме ви маєте на увазі натякаючи на мою власну поведінку??Також ви написали про якийсь мій обман.Що ви мали на увазі??Про те що немає питань посуті сказанного вами бульону.Будьласка дивимось.Ваша репліка-
Yur написав:
Символи там -- де про це й сказано, як от у притчах. Де про це не говориться, -- приймаємо так як і написано
Отже ця репліка,породила у мене декілька запитань.Чи дійсно так є,що символи у Писанні лише там де про це написанно,як от у притчах.Адже на мою думку Бога названно світлом символічно.Ви стверджуєте протилежне,бо як ви виразились натяку там на те що це символ немає і це взято не з притчі.Тож,чи маю я право зясувати де правда??У вас чи у мене???.Цього робити мені неможна,бо вас щось через це турбує???Я повторюю вам своє конкретне запитання по суті.У Святому Письмі,Світлом також названно учнів-"ВИ світло",око також названно світлом-"Око це світло для тіла".Добра новина також названна світлом тощо.Це сказанно не у притчах і натяку що це символи немає.Тепер будьте уважні, питання- чи все те що у Писанні названно світлом є БОГОМ,адже БОГ ви кажете є світлом,та чи все те що названно світлом слід розуміти буквально??.Тож Юра як на вашу думку непростіше було б нам закінчити по цій символіці яка є у Писанні і яку ви твердите слід сприймати буквально,щоб розставити усі крапки над і.Чи вам і далі до снаги поводитись як той лукавий Юрко??.Юрій мені дуже нехотілося б щоб ви так швидко сходили з дистанції, вам ще заскоро,та будьте всетаки трохи стриманішим,бо так зможете бути похожим хоч трохи на того ким ви неЄ.отже на мій погляд це і є та Конкретна розмова по суті якої я уперто неуникаю. ФАКТ?Чи ні??.Тепер непосуті напишіть також звідкіля ви складаєте свої стіхотворєнія.Я чекатиму вас.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23354
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2010, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сказано ж, не жилець на цьому форумі. Навіщо ворушити трупним смородом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
23356
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2010, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Сказано ж, не жилець на цьому форумі. Навіщо ворушити трупним смородом.
Нехай так,але хату вашу спаленно,то вас теж це стосується.Думаю ми ще зустрінемось адже ви мене кудись там запрошували.досвіданя.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24274
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2010, 22:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Бог є Святий!
Бог є Дух!
Отже - Бог є Святий Дух!
свідки, а чому для вас Святий Дух не є Бог?




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24277
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2010, 12:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2010, 20:27
Написано: 24
Звідки: Львів
Palatinus написав:
Бог є Святий!
Бог є Дух!
Отже - Бог є Святий Дух!
свідки, а чому для вас Святий Дух не є Бог?



Це не аргумент. Так як слово "святий" в відношенні до Бога, це не частина його імені, а характеристика Його сущності, а "Дух" вказує на природу. Ангели теж святі, і теж духи, то хабі це робить їх "Святим Духом"?

Докази Божественності Святого Духа є в Біблії, а не сумнівної якості логіці.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24278
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 00:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
том написав:
Це не аргумент.

Згідний.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24279
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 04:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2010, 20:27
Написано: 24
Звідки: Львів
Біблійні підстави вважати Дух Божественною Особою

Духа можна оскорбити (Мк.3:29, Еф.4:30, Евр.10:29),
засмутити (Іс.63:10),
Він говорить (2 Сам.23:2,Мк.13:11, Діян.8:29, Діян.10:19, Дфян.11:12, Діян.13:2, Діян.21:11, Діян.28:25, 1Тим.4:1, Євр.3:7, Обяв.2:7,11,17,29, Обяв.3:6,13,22,Обяв.14:13,Обяв.22:17),
передбачає (Лк.2:26),
вчить (Лк.12:12),
родить Нову людину (Ін.3:6),
втішає (Ів.14:16, Діян.9:31),
слухає (Ів16:13),
Його можна спробувати обманути (Діян.5:3),
Він свідчить (Діян.5:32, Діян.20:23, Євр.10:15),
посилає (Діян.13:4),
бажає (Діян.15:28, 1Кор.12:11),
забороняє (Діян.16:6, 7, Діян.21:4),
править (Діян.20:28),
допомогає (Рим.8:26),
заступаєтся (Рим.8:26, 27),
думає (Рим.8:27),
любить (Рим.15:30),
знає Бога (1Кор.2:10,11),
має волю (1Кор.12:11),
дає дари (1Кор.12:11),
з Ним можна спілкуватись (2Кор.13:13),
Він радіє (1Фесс.1:6),
пояснює (Євр.9:8).


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24288
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 16:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Palatinus написав:
Бог є Святий!
Бог є Дух!
Отже - Бог є Святий Дух!
свідки, а чому для вас Святий Дух не є Бог?


том написав:
Це не аргумент. Так як слово "святий" в відношенні до Бога, це не частина його імені, а характеристика Його сущності, а "Дух" вказує на природу. Ангели теж святі, і теж духи, то хабі це робить їх "Святим Духом"?


Palatinus написав:
том написав:
Це не аргумент.

Згідний.


том написав:
Докази Божественності Святого Духа є в Біблії, а не сумнівної якості логіці.

том написав:
Біблійні підстави вважати Дух Божественною Особою..............................


Якщо уже так пішла розмова, то Том це також не аргумент що Дух Святих є Бог, ці місця Писання підкреслює що Він Особа, а не енергія і все.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24294
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2010, 20:27
Написано: 24
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Якщо уже так пішла розмова, то Том це також не аргумент що Дух Святих є Бог, ці місця Писання підкреслює що Він Особа, а не енергія і все.


Cеред текстів був зокрема Дії 5:3,4 "І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? 4 Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові!"

Тут прямий звязок між тим, що неправда сказана Духу Святому це обман Бога, з єдиним можливим висновком, Святий Дух-Бог.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24295
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 16:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
том написав:
Тут прямий звязок між тим, що неправда сказана Духу Святому це обман Бога, з єдиним можливим висновком, Святий Дух-Бог.


Не замітив, бо він звучить так "Його можна спробувати обманути (Діян.5:3),", але інші місця Писання це не підкреслюють, чи я знов не замітив?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24296
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 18:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2010, 20:27
Написано: 24
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
том написав:
Тут прямий звязок між тим, що неправда сказана Духу Святому це обман Бога, з єдиним можливим висновком, Святий Дух-Бог.


Не замітив, бо він звучить так "Його можна спробувати обманути (Діян.5:3),", але інші місця Писання це не підкреслюють, чи я знов не замітив?


Це дворівнева задача, ви праві в моєму пості увага звернена тільки на перший рівень. Та якщо людина згідна з цими твердженями то можна йти дальше, і змістивши акценти вказати на Божественність Святого Духа в згаданих текстах.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24297
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 18:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я уваги не звертав, аж після вашого посту звернув. Виходь тільки одне місце у Писанні є де вказується що Д.С. - Бог?.
Бачу ви добре розумієтеся у доктринах, знаю таке правило є у богословів " кожне доктрина має підтверджуватися 2-3 місця із Писання" а у нас пока одне!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>