Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 13:19




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24979
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 10:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
безумовна любов в думцi, в словi i в Дусi.- гадаю це природа Бога, але не стверджую.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24982
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
безумовна любов в думцi, в словi i в Дусi.- гадаю це природа Бога, але не стверджую.
хе))),я вам невірю,бо пишете ви це від себе,а хто говорить від себе не вартий уваги.Все просто




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24987
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
безумовна любов в думцi, в словi i в Дусi.- гадаю це природа Бога, але не стверджую.
хе))),я вам невірю,бо пишете ви це від себе,а хто говорить від себе не вартий уваги.Все просто


хе))))кумедно та?
ви sss тiльки думаэте,шо то ви думаэте, шо не вiрите...))))
ну нехай Господь вас благословить зрозумiти, що людина сама вiд себе нiчого не робить.
1-e Тим. 6:7




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24989
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Що ж, друже - великий викривач, sss. Це тільки раз дам відповідь на вашу тарабарщину. А на далі, благаю, відповідайте по темі.
Продовжимо. Не буду вдруге виявляти вже підтверджене, як от:
Nurono написав:
На жаль констатація фактів не на вашу користь:
1. відсутність елементарних знань. (нездатні зрозуміти природу людську і тваринну, як зможете зрозуміти природу Отця?)
2. відсутність логічного мислення.
3. брудні маніпуляції.

sss написав:
Nurono написав:
Гарно, друже. Головне багато.1. Тези. Роблю висновок - що таке тези і як вони виглядають ви не знаєте. Адже мною (в цій темі) не висунуто жодної тези.)"
Мабуть у вас відсутне почуття гумору,я жартую,використовуючи такі гіперболи.Не сприймайте все так серйозно
Я вже звернув увагу, що на серйозну розмову з вами годі розраховувати. Зате цирку хоч відбавляй! Ви за фахом клоун?
sss написав:
Тож я питаю не про те як у словнику написанно,а що ви під цими висловами розумієте.
Не знав, що "елементарні знання" адептів "вартової башти" відрізняються від загально визнаних.
sss написав:
Розумна людино Нуроно,я чудово знаю те що вас питаю
Тоді дайте відповідь - як ви сказали - на:
sss написав:
таке просте питання-яка природа у Отця.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24993
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Повторюю для людей з особливими потребами,через гірке минуле,-вкладіть якусь суть у це слово природа,та на прикладі(Яка природа у людини та яка у тварини) проілюструйте це.Лише після цього ми зможемо порозімітись,бо це дійсно просте питання.А що саме ви хочете прояснити мені незрозуміло.Крім отієї тарабанщини про моє неуцтво,ви не спроможні ні про що,повторюю ні про що, розумне варте уваги,толерантно поспілкуватись.Нажаль.Ваш друг,який дуже вам співчуває.




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24995
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
хе))))кумедно та?
ви sss тiльки думаэте,шо то ви думаэте, шо не вiрите...))))
ну нехай Господь вас благословить зрозумiти, що людина сама вiд себе нiчого не робить.
1-e Тим. 6:7
:D :D :D Дуже кумедно.Та причиною цього явища є ваші складуваня.Дякую вам що хоч щось корисного від вас є.Сміх продовжує життя.Я думаю пане те що думаю,бо так читаю у Писанні,та використовую той цінний дарунок -мізги,якого дехто чомусь не навчився використовувати.Тому не робля нічого сам від себе,а те що читаю та аналізую.Мабуть вам такий процес чужий.Співчуваю.Тож я так і незрозумів,-нехай благословить мене хто-тройця??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24996
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Ви займаєтесь демагогією і навряд чи змінитесь. Не буду опускатись до вашого рівня, - краще почекаю на відповідь. Може станеться чудо і промінь розуму блисне в вашому промитому "вартовою баштою" мозку.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24998
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Ви займаєтесь демагогією і навряд чи змінитесь. Не буду опускатись до вашого рівня, - краще почекаю на відповідь. Може станеться чудо і промінь розуму блисне в вашому промитому "вартовою баштою" мозку.
Причиною цього є ви,друже.Чому вас так це злякало??Ви зрозуміли що самі собі попались у пастку??Ну пробачте ви ж самі винні.Самі звернули увагу на природу людини та тваринни.А опускатись до мого рівня й не треба.У вас він і так дуже низький-бо тіки чути про вартову башту,та щей у такому світлі.Я жодного разу на неї не посилався.Вам просто нічим захищатись,так?Отож ті сЄ які з вами спілкуються рано чи пізно вас викриють,якщо ви незмінитесь.Ви не друг,а ворог.Отже я вас викрив пане Нуроно.Про що поговоримо недруже??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25000
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 12:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
хе))))кумедно та?
ви sss тiльки думаэте,шо то ви думаэте, шо не вiрите...))))
ну нехай Господь вас благословить зрозумiти, що людина сама вiд себе нiчого не робить.
1-e Тим. 6:7
:D :D :D Дуже кумедно.Та причиною цього явища є ваші складуваня.Дякую вам що хоч щось корисного від вас є.Сміх продовжує життя.Я думаю пане те що думаю,бо так читаю у Писанні,та використовую той цінний дарунок -мізги,якого дехто чомусь не навчився використовувати.Тому не робля нічого сам від себе,а те що читаю та аналізую.Мабуть вам такий процес чужий.Співчуваю.Тож я так і незрозумів,-нехай благословить мене хто-тройця??

Эгова який маэ Я i в якому Син, Отець i Святий Дух.

(пНС) Вихiд. 34:6
в перекладi там стоiть :...''Эгова, Эгова, Бог (Элогим)...чоловiколюблячий i мелосердний, довготерплячий....''

слiд помiркувати чому Эгова написано два рази? бо Эгова в Свому словi тафталогiй не пише.
i один раз Бог. (Элогим з iвриту)
Элог-енергiя,cила
им-множина.

як нарахунок квадри?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25004
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 12:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Эгова який маэ Я i в якому Син, Отець i Святий Дух.(пНС) Вихiд. 34:6
в перекладi там стоiть :...''Эгова, Эгова, Бог (Элогим)...чоловiколюблячий i мелосердний, довготерплячий....''?
Не можу збагнути як ці слова аргументують тройцю.Повтрорення імені Бога підсилює його значеня та його особистість.Таке повторення трапляється і у відношенні людей.Ну й що??
Нецікавий написав:
слiд помiркувати чому Эгова написано два рази? бо Эгова в Свому словi тафталогiй не пише.i один раз Бог. (Элогим з iвриту)Элог-енергiя,cилаим-множина.як нарахунок квадри?
Не розумію і тут ваших міркувань.Вкладайте у них більше суті та вказуйте куди вони повинні скерувати.Один раз Бог.Ну і що??два рази Єгова-ну і що?Що це доводить.Элог-енергiя,cила;им-множина-ну і що?що це доводить?що Бог-це множина безособової енергії.Вкажіть що ви маєте на увазі.Не закопуйте так.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25010
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 15:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Отож ясно- ви небажаєте зрозуміти що таке природа Отця,а просто хочете посперечатись.Я спробував вам і у цьому допомогти.Та ви й тут неуспішні-перейшли на образи.

Вибачте, що отак без запрошень вклинююсь у розмову, але мені справді хотілось би без зайвих суперечок послухати відповідь. Очевидно, пане sss, ви її маєте, але постійні образи заважають вам говорити.
Тож без образ, якщо ваша ласка, що є природа Отця.
привіт Юрку.Якими вітрами вас сюди принесло.Невже вас таке просте питання заінтересувало??Щодо образ,то я уже давно не ображаюсь та й не є вони причиною яка б заважала мені відповісти на питання.Якщо і ви цього незрозуміли то спробуйте зрозуміти мене,так як і я хочу зрозуміти вас.Природа-це понятіє дуже розтяжиме.Власне друг Нуроно підтвердив це,вказуючи що розум є природою.Я б ніколи до такого не додумався.Тому й невперше прошу його також і вас попрошу,раз ви приєднались йому на допомогу,що ви маєте на увазі під тим цікавим виразом-ПРИРОДА.Наприклад яка вона у людей,а яка у тварин.Може вас таке питання не злякає і ви не будете апелювати до словників чи шкільних книжок,подібно як це робив ваш однодумець.То просто напишіть про це.З повагою ССС

От тобі й маєш, стільки букв, а відповіді на поставлене запитання немає. Одні розтяжимості. Просите мене, аби написав, комусь допоміг .. Це така ваша відповідь на моє запитання :(
То як, пане sss, маєте відповідь на поставлене запитання що є природа Отця. Скажіть всього лиш ТАК чи НІ. Від цього будуть залежати мої відповіді.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25014
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Нецікавий написав:
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
я й незбирався сперичатись...

Та ні, ви не правильно зрозуміли, ссс почне :) а це пуста розмова.
спілкуючись з ссс я ділю з форумчанами...
Ага вон воно як.А що форумчани не уміють самі вести розмови на цікаві теми.Нехай спробують без суперечки про це поговорити самі.От приміром Ш21.Зразу ж сприйняв таке запитання як спосіб розвинути суперечку.А чому?про що це свідчить?тож я поки що небуду,аби такі як шановний Ш21 не думав що це пуста розмова.Сподіваюсь ви пане Нецікавий дочекаєтесь відповіді від однодумців.Та я чогось навчусь спостерігаючи за цим дійством.


Відділяю:
Цитата:
От приміром Ш21.Зразу ж сприйняв таке запитання як спосіб розвинути суперечку.А чому?


Прочитав дві сторінки ті що ви всі за ніч написали, хіба я не правий, розмова з ссс це пуста розмова, постійно переадресація питань.

Слухайте народ, а може хватить писати " друже... ", " шановний", а то це зовсім не подружньому і смішно виглядає з боку, ми ж не політики, аааа?

І ще народ, кого із вас будує розмова з ссс? хіба варто вести пусту дискусія. Мені от колись на початку розмови був сказав Сонячник, ще це пуста розмова, Народ, я переконався, та перестаньте марнувати із ним час.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25019
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 22:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
пiдтримую.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25030
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
От тобі й маєш, стільки букв, а відповіді на поставлене запитання немає. Одні розтяжимості. Просите мене, аби написав, комусь допоміг .. Це така ваша відповідь на моє запитання :(
То як, пане sss, маєте відповідь на поставлене запитання що є природа Отця. Скажіть всього лиш ТАК чи НІ. Від цього будуть залежати мої відповіді.
Звісно Юрку,що маю.а ви що маєте сумніви у цьому?Мені дивно з такого вашого поводження.Тож не сумнівайтесь,бо сумніви від лукавого.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25032
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Відділяю:
Цитата:
От приміром Ш21.Зразу ж сприйняв таке запитання як спосіб розвинути суперечку.А чому?

Прочитав дві сторінки ті що ви всі за ніч написали, хіба я не правий, розмова з ссс це пуста розмова, постійно переадресація питань.Слухайте народ, а може хватить писати " друже... ", " шановний", а то це зовсім не подружньому і смішно виглядає з боку, ми ж не політики, аааа?І ще народ, кого із вас будує розмова з ссс? хіба варто вести пусту дискусія. Мені от колись на початку розмови був сказав Сонячник, ще це пуста розмова, Народ, я переконався, та перестаньте марнувати із ним час.
Ой Ш21,а ви що образились що я звернув увагу на ваші слова,які показують що ви тільки як мова заходить про щось цікаве починаєте говорити що це суперечка.Цього разу ваш брат почав мову про те,що ви наз суперечкою.Я в вашу розмову не встрявав,та нехочу повірте.Бо ви тільки те й робите що постійно звинувачуєте інших у всіх гріхах.А самі толерантно та послідовно не можете договорити те що починаєте.Для чого такі незакінченні розмови?.Хіба вони несуть якусь суть?,хіба вони будують?,хіба вони допомагають зясувати те чи інше?.Хіба вони скеровують до розуміння Біблії.Тож не шпортайтесь так пане.Якщо вам нічого сказати ,то не підбурюйте інших до цього.Я тут не вчити вас прийшов,а вчитись та знімати оті стереотипи та ярлики які шановні протестанти так ревно навішали на сЄ.Будьте здорові.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>