Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 13:19




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25033
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 14:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
пiдтримую.
Що саме?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25034
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 14:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
пiдтримую.
Що саме?

думку форумчан стосовно одного свідка...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25036
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 14:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
sss написав:
Нецікавий написав:
пiдтримую.
Що саме?

думку форумчан стосовно одного свідка...
Ви маєте на увазі Ш21??А ну той з вами виходить з його слів нічого вести балачку.Бо ви теж сперечатись хочете.Чи нетак?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25041
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
От тобі й маєш, стільки букв, а відповіді на поставлене запитання немає. Одні розтяжимості. Просите мене, аби написав, комусь допоміг .. Це така ваша відповідь на моє запитання :(
То як, пане sss, маєте відповідь на поставлене запитання що є природа Отця. Скажіть всього лиш ТАК чи НІ. Від цього будуть залежати мої відповіді.
Звісно Юрку,що маю.а ви що маєте сумніви у цьому?Мені дивно з такого вашого поводження.Тож не сумнівайтесь,бо сумніви від лукавого.

Чим же вас не влаштовує моє поводження, те що запитую вас?
Дуже добре що у вас є відповідь. В такому випадку маєте наступне запитання.
Що є природа Отця.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25044
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
То як, пане sss, маєте відповідь на поставлене запитання що є природа Отця. Скажіть всього лиш ТАК чи НІ. Від цього будуть залежати мої відповіді.
Звісно Юрку,що маю.а ви що маєте сумніви у цьому?Мені дивно з такого вашого поводження.Тож не сумнівайтесь,бо сумніви від лукавого.
Чим же вас не влаштовує моє поводження, те що запитую вас?Дуже добре що у вас є відповідь. В такому випадку маєте наступне запитання. Що є природа Отця.
Все,все мене влаштовує Юрію.Але мені видається що у вас є певні сумніви щодо мого...тому я й кажу щоб ви не сумнівались.Отож як я вже писав вираз "Природа"-це понятіє дуже розтяжиме.Власне пан Нуроно підтвердив це,вказуючи що розум є природою.Я б ніколи до такого не додумався.Тому й невперше прошу його також і вас попрошу мені допомогти зрозуміти,раз ви приєднались йому на допомогу,що ви маєте на увазі під тим цікавим виразом-ПРИРОДА.Ви розумієте чому я вас про це перепитую.Не щоб затягнути час,чи якось по іншому злукавити,а щоб вас зрозуміти та допомогти вам у цьому.Надіюсь ми порозуміємось у цьому та вам не забракне сміливості продовжувати послідовно цю цікаву бесіду.Тож проілюструйте на прикладі природи у людей-яка вона,а також яка у тварин.Зрозумівши те яку суть ви вкладаєте у це слово ми обовязково порозуміємось.З повагою ССС




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25047
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
То як, пане sss, маєте відповідь на поставлене запитання що є природа Отця. Скажіть всього лиш ТАК чи НІ. Від цього будуть залежати мої відповіді.
Звісно Юрку,що маю.а ви що маєте сумніви у цьому?Мені дивно з такого вашого поводження.Тож не сумнівайтесь,бо сумніви від лукавого.
Чим же вас не влаштовує моє поводження, те що запитую вас?Дуже добре що у вас є відповідь. В такому випадку маєте наступне запитання. Що є природа Отця.
Все,все мене влаштовує Юрію.Але мені видається що у вас є певні сумніви щодо мого...тому я й кажу щоб ви не сумнівались.Отож як я вже писав вираз "Природа"-це понятіє дуже розтяжиме.Власне пан Нуроно підтвердив це,вказуючи що розум є природою.Я б ніколи до такого не додумався.Тому й невперше прошу його також і вас попрошу мені допомогти зрозуміти,раз ви приєднались йому на допомогу,що ви маєте на увазі під тим цікавим виразом-ПРИРОДА.Ви розумієте чому я вас про це перепитую.Не щоб затягнути час,чи якось по іншому злукавити,а щоб вас зрозуміти та допомогти вам у цьому.Надіюсь ми порозуміємось у цьому та вам не забракне сміливості продовжувати послідовно цю цікаву бесіду.Тож проілюструйте на прикладі природи у людей-яка вона,а також яка у тварин.Зрозумівши те яку суть ви вкладаєте у це слово ми обовязково порозуміємось.З повагою ССС


Та не треба мене перепитувати й саме тим затягувати час, а тим паче приплітати сюди когось іншого.
Ви сказали що у вас є відповідь на запитання Що є природа Отця.
Тож дайте цю відповідь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25054
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Та не треба мене перепитувати й саме тим затягувати час, а тим паче приплітати сюди когось іншого.Ви сказали що у вас є відповідь на запитання Що є природа Отця.Тож дайте цю відповідь.
Ну що ж нехай буде так.Природа у Отця є досконалість. ;)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25058
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Ну що ж нехай буде так.Природа у Отця є досконалість. ;)

Звичайно згоден.
Випадає продовжити розмову про досконалість. У моєму розумінні вона незмінна й незрушна, але й така, що має свою звершеність. СОТВОРЕННЯ ж (видимого й невидимого) є звершенням цієї досконалости. Себто людина має початок, що є СОТВОРЕННЯ і Кінець. що є безконечний Бог.
Напевно й говорити можна про це безконечно, але для порозуміння, гадаю, стільки не треба.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25063
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Ну що ж нехай буде так.Природа у Отця є досконалість. ;)

Звичайно згоден.
Випадає продовжити розмову про досконалість. У моєму розумінні вона незмінна й незрушна, але й така, що має свою звершеність. СОТВОРЕННЯ ж (видимого й невидимого) є звершенням цієї досконалости. Себто людина має початок, що є СОТВОРЕННЯ і Кінець. що є безконечний Бог.
Напевно й говорити можна про це безконечно, але для порозуміння, гадаю, стільки не треба.
Вибачте,але мені видається недоречним продовжувати мову про досконалість у цьому пості.Бо тут говорять про тройцю.Розумієте.Чи це якось з нею повязане??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25067
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Вибачте,але мені видається недоречним продовжувати мову про досконалість у цьому пості.Бо тут говорять про тройцю.Розумієте.Чи це якось з нею повязане??

Гадаю, що воно усе пов'язане. А поговорити про це зможемо й де-інде, коли бажання буде.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25070
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 17:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Вибачте,але мені видається недоречним продовжувати мову про досконалість у цьому пості.Бо тут говорять про тройцю.Розумієте.Чи це якось з нею повязане??

Гадаю, що воно усе пов'язане. А поговорити про це зможемо й де-інде, коли бажання буде.
Ну добре,добре.От я спробую це повязати.Отець досконалий,так.Син теж досконалий.Святий дух теж досконалий.А хто з них є Богом?Чому досконалому Богу,слід було розділятись на три частини чи то якісь іпостасі чи ще якось.Чому не на дві,чотири,тисячу іпостасей чи частин.От приміром я уже згадував десь що індуси поклоняються мільонам богів.Проте вони як стверджують є монотеїстами.Як це можливо??Все дуже просто.Усі ці мільони богів є іпостасями одного головного Бога.От такі то реалії Юрію.То всеж чому була потреба досконалості розділитись на три різні досконалості,одну з яких потрібно навіть було народити??Що про це НАПИСАННО,а не придуманно?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25074
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 17:26 

Востаннє редаговано Протестант 25 вересня 2010, 19:04 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ой Ш21,а ви що образились що я звернув увагу на ваші слова,які показують що ви тільки як мова заходить про щось цікаве починаєте говорити що це суперечка.

На які слова? Я ж сказав читайте уважно, я прочитав дві сторінки і там нічого хорошого не було. І вами спілкуватися це саме що :wall:

Цитата:
Я в вашу розмову не встрявав,та нехочу повірте.

Добре подумайте і згадайте.
Цитата:
Бо ви тільки те й робите що постійно звинувачуєте інших у всіх гріхах.

Огооооооо... приклад будь - ласка. Хоч один чи два, всі не потрібно.

sss написав:
....а вчитись ....

:D не смішіть




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25075
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 17:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
То всеж чому була потреба досконалості розділитись на три різні досконалості,одну з яких потрібно навіть було народити??Що про це НАПИСАННО,а не придуманно?

Досконаліність неподільна, й вона така, що містить у собі звершеність, котра започатовується в народженні.
Три є іпостасі Одного Бога. Іпостасність це творчий процес. Саме творення містить у собі Триєдиність. Отець Він як джерело, Син як той Ким усе сотворено. Дух Святий -- Той хто пов'язує воєдино творіння з Богом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25084
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 14:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
То всеж чому була потреба досконалості розділитись на три різні досконалості,одну з яких потрібно навіть було народити??Що про це НАПИСАННО,а не придуманно?

Досконаліність неподільна, й вона така, що містить у собі звершеність, котра започатовується в народженні.
Три є іпостасі Одного Бога. Іпостасність це творчий процес. Саме творення містить у собі Триєдиність. Отець Він як джерело, Син як той Ким усе сотворено. Дух Святий -- Той хто пов'язує воєдино творіння з Богом.
А кому з цих трьох іпостасей притаманний розум,хто з них здатний мислити??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25091
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 19:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Як можна говорити про досконалість не знаючи чи є її межа.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>