Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 13:21




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25092
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ну що ж нехай буде так.Природа у Отця є досконалість. ;)

Гм... якщо це не жарт...бо смайлик про це свідчить.
Ви помилились. В тому соціумі в якому ви живете "досконалість" є властивість когось/чогось. В нашому випадку "досконалість" це властивість природи Отця - але не сама природа. Тим паче, ваша відповідь, має подвійну помилку. Яка друга? "Досконалість" це абстрактний іменник до "досконалий". Сподіваюсь зрозуміли?!
Доведіть фактами, або хоч аргументами вашу відповідь. Адже в Біблії є прямі цитати де йде мова про шукану вами природу Отця.
Може є ще якісь варіанти відповіді?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25095
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Nurono написав:
Ви займаєтесь демагогією і навряд чи змінитесь. Не буду опускатись до вашого рівня, - краще почекаю на відповідь. Може станеться чудо і промінь розуму блисне в вашому промитому "вартовою баштою" мозку.
Причиною цього є ви,друже.
Це унікальний випадок коли ви визнали ким є - ви демагог. Як приємно почути/прочитати визнану правду.
Отже, що таке демагогія?
"Демагогія -
1) Обман певних верств народних мас всілякими привабливими, але брехливими обіцянками і гаслами.
2) Брехливі обіцянки, порожня балаканина, зумисне викручування фактів для досягнення корисливих цілей."




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25097
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Як можна говорити про досконалість не знаючи чи є її межа.
Ви про що??У Слові є все що потрібно.Просто ви цього чомусь непомічаєте,а можливо нехочете помічати.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25098
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:06 

Востаннє редаговано Nurono 26 вересня 2010, 21:10 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Нецікавий написав:
Як можна говорити про досконалість не знаючи чи є її межа.
Ви про що??У Слові є все що потрібно...
То доведіть.
Шановні форумчани, прошу - дайте sss змогу це зробити. Yur, імхо потрібен "тет-де-пон".




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25099
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
sss написав:
Ну що ж нехай буде так.Природа у Отця є досконалість. ;)

Гм... якщо це не жарт...бо смайлик про це свідчить.Ви помилились. В тому соціумі в якому ви живете "досконалість" є властивість когось/чогось. В нашому випадку "досконалість" це властивість природи Отця - але не сама природа. Тим паче, ваша відповідь, має подвійну помилку. Яка друга? "Досконалість" це абстрактний іменник до "досконалий". Сподіваюсь зрозуміли?! Доведіть фактами, або хоч аргументами вашу відповідь. Адже в Біблії є прямі цитати де йде мова про шукану вами природу Отця. Може є ще якісь варіанти відповіді?
Пане Нуроно пробачте,але цю відповідь я дав не вам,а Юркові,яка його задовільнила.Вам же відповідь дам лише після того про що я писав ЗООКРЕМА вам.Природа -поняття розтяжиме.Повторювати зараз немає змісту,того щоб посприяло відповіді яка вас обовязково задовільнить.Крок назустіч пане Нуроно,якщо у вас є воля.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25100
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:16 

Востаннє редаговано Nurono 26 вересня 2010, 21:23 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Nurono написав:
sss написав:
Ну що ж нехай буде так.Природа у Отця є досконалість. ;)

Гм... якщо це не жарт...бо смайлик про це свідчить.Ви помилились. В тому соціумі в якому ви живете "досконалість" є властивість когось/чогось. В нашому випадку "досконалість" це властивість природи Отця - але не сама природа. Тим паче, ваша відповідь, має подвійну помилку. Яка друга? "Досконалість" це абстрактний іменник до "досконалий". Сподіваюсь зрозуміли?! Доведіть фактами, або хоч аргументами вашу відповідь. Адже в Біблії є прямі цитати де йде мова про шукану вами природу Отця. Може є ще якісь варіанти відповіді?
Пане Нуроно пробачте,але цю відповідь я дав не вам,а Юркові,яка його задовільнила.Вам же відповідь дам лише після того про що я писав ЗООКРЕМА вам.Природа -поняття розтяжиме.Повторювати зараз немає змісту,того щоб посприяло відповіді яка вас обовязково задовільнить.Крок назустіч пане Нуроно,якщо у вас є воля.
Отже ви вже маєте розуміння, про дві природи Отця. Одну назвали "досконалість" - що саме по собі лише властивість. Інша - поки невідома... Чи не забагато природ у Отця?
sss написав:
Nurono написав:
sss, видно що ви активний "свідок" на форумі. Може ви підкажете: яка природа в Отця?
обовязково,після того як ви напишете навіщо вам це??Що то за природа-шо ви маєте на увазі??Ну і кого ви маєте на увазі наз Отець.Обовязково Нороно,я словами не розкидаюсь.
Неможливо розкидатись словами - коли нема слова.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25101
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
sss написав:
Nurono написав:
Ви займаєтесь демагогією і навряд чи змінитесь. Не буду опускатись до вашого рівня, - краще почекаю на відповідь. Може станеться чудо і промінь розуму блисне в вашому промитому "вартовою баштою" мозку.
Причиною цього є ви,друже.
Це унікальний випадок коли ви визнали ким є - ви демагог. Як приємно почути/прочитати визнану правду.
Отже, що таке демагогія?
"Демагогія -
1) Обман певних верств народних мас всілякими привабливими, але брехливими обіцянками і гаслами.
2) Брехливі обіцянки, порожня балаканина, зумисне викручування фактів для досягнення корисливих цілей."
Ви явно хочете зі мною посваритися пане Нуроно.Вважайте,бо ви не перший хто цього прагне.Риючи яму комусь ,обовязково самі у неї попадете.І те що ви з неї зараз спобували вилізти,дає вам можливість одуматись,та керуючись досвідом не повторювати цього.Я лишень пробуватиму вам у цьому допомогти,якщо у вас є таке бажання.Моя відповідь, щодо мого поводження причиною якого є ви ,стосувалася не демагогії,а моєї незмінності по відношенню до вас,та обговорюванної теми,адже ви написали-що я навряд чи змінюся.Ну а щодо того що вам приємно,то я радий що викликав у вас такі почуття.Міцного здоровя вам,Нуроно.Бо щось мені підказує що воно у вас неміцне.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25102
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
sss написав:
Нецікавий написав:
Як можна говорити про досконалість не знаючи чи є її межа.
Ви про що??У Слові є все що потрібно...
То доведіть.
Шановні форумчани, прошу - дайте sss змогу це зробити. Yur, імхо потрібен "тет-де-пон".
Та перестаньте виявляти свою слабкість та апелювати до більшості.Вам це не допоможе.Сказали слово,то відповідайте за нього.Якщо не спроможні,то не морожте голову.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25103
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Отже ви вже маєте розуміння, про дві природи Отця. Одну назвали "досконалість" - що саме по собі лише властивість. Інша - поки невідома... Чи не забагато природ у Отця?.
Їх може бути і тисяча-все залежить від того хто як сприймає цей вираз.Саме те про що я вас питав-що ви маєте на увазі під цим виразом.а вас чомусь таке питання злякало
Nurono написав:
Неможливо розкидатись словами - коли нема слова.
Ви маєте на увазі себе,після от ого переляку,який стався у вас??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25104
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Nurono написав:
sss написав:
Nurono написав:
Ви займаєтесь демагогією і навряд чи змінитесь. Не буду опускатись до вашого рівня, - краще почекаю на відповідь. Може станеться чудо і промінь розуму блисне в вашому промитому "вартовою баштою" мозку.
Причиною цього є ви,друже.
Це унікальний випадок коли ви визнали ким є - ви демагог. Як приємно почути/прочитати визнану правду.
Отже, що таке демагогія?
"Демагогія -
1) Обман певних верств народних мас всілякими привабливими, але брехливими обіцянками і гаслами.
2) Брехливі обіцянки, порожня балаканина, зумисне викручування фактів для досягнення корисливих цілей."
Ви явно хочете зі мною посваритися пане Нуроно.Вважайте,бо ви не перший хто цього прагне.Риючи яму комусь ,обовязково самі у неї попадете.І те що ви з неї зараз спобували вилізти,дає вам можливість одуматись,та керуючись досвідом не повторювати цього.Я лишень пробуватиму вам у цьому допомогти,якщо у вас є таке бажання.Моя відповідь, щодо мого поводження причиною якого є ви ,стосувалася не демагогії,а моєї незмінності по відношенню до вас,та обговорюванної теми,адже ви написали-що я навряд чи змінюся.Ну а щодо того що вам приємно,то я радий що викликав у вас такі почуття.Міцного здоровя вам,Нуроно.Бо щось мені підказує що воно у вас неміцне.
Ви знову переплутали факти і висновки...
Заради цікавості - ви розумієтесь на граматиці і логіці?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25105
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Nurono написав:
Отже ви вже маєте розуміння, про дві природи Отця. Одну назвали "досконалість" - що саме по собі лише властивість. Інша - поки невідома... Чи не забагато природ у Отця?.
Їх може бути і тисяча-все залежить від того хто як сприймає цей вираз.Саме те про що я вас питав-що ви маєте на увазі під цим виразом.а вас чомусь таке питання злякало
Nurono написав:
Неможливо розкидатись словами - коли нема слова.
Ви маєте на увазі себе,після от ого переляку,який стався у вас??
ЛЮДИ В НАС ТИСЯЧА ПРИРОД... Напевно потрібно припинити спілкуватись з вами.
Тема про Бога! А не про Нуроно. Хочете щось обговорити, ще раз (офіційно) пропоную зустріч при ваших старійшинах.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25107
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Ви знову переплутали факти і висновки... Заради цікавості - ви розумієтесь на граматиці і логіці?
Вам так здається пане.А щодо мого розуміння граматики та логіки,то воно у мене інше ніж у вас.У мене дітей шкільного віку немає,на відмінну від вас.От і нікому мені допомогти.Добре що вам у цьому посчастило.Нехворійте




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25110
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 21:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
ЛЮДИ В НАС ТИСЯЧА ПРИРОД... Напевно потрібно припинити спілкуватись з вами.
Тема про Бога! А не про Нуроно. Хочете щось обговорити, ще раз (офіційно) пропоную зустріч при ваших старійшинах.
Та недивуйтесь цьому так Нуроно.Тисячу людей можуть вкладати різне значення у цей вираз.Невже вам це незрозуміло.От Юрій прийняв те що природою Отця є досконалість.Ви ж заперечуєте це.Отож це всього лиш дві людини-і вже присутньо два розуміння цього терміну.У нього свій у вас свій.А що ж тоді говорити про тисячу.Сподіваюсь,до вас дійшло.Щодо розмови зі мною -то я вас запевняю,конструктиву небуде до тих пір поки ви не відкинете пиху,та не перестанете лукавити досягаючи своїх вузьких цілей.Є предмет для обговорення-говорим.Ні-то бувайте здорові.Ну а щодо зустрічі з вами,то я писав що буваю часто у Львові.Якщо трапиться з вами зустітись,то з великим бажанням подивлюсь вам у вічі.До зустрічі співбесіднику.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25128
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
То всеж чому була потреба досконалості розділитись на три різні досконалості,одну з яких потрібно навіть було народити??Що про це НАПИСАННО,а не придуманно?

Досконаліність неподільна, й вона така, що містить у собі звершеність, котра започатовується в народженні.
Три є іпостасі Одного Бога. Іпостасність це творчий процес. Саме творення містить у собі Триєдиність. Отець Він як джерело, Син як той Ким усе сотворено. Дух Святий -- Той хто пов'язує воєдино творіння з Богом.
А кому з цих трьох іпостасей притаманний розум,хто з них здатний мислити??

Якщо людина водночас є вченим, проектантом і будівничим. Кому з них притаманий розум? :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25135
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Якщо людина водночас є вченим, проектантом і будівничим. Кому з них притаманий розум? :)
Тій самій людині яка є водночас....!Та всеж вчений це і є проектант,а проектант і є будівничим.У вас же все по іншому-Отець це не Син,Син це не св дух,св дух це не Отець,а отже вони різні.Тож кому належить мислення??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>