Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 15:22




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25144
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 23:46 

Востаннє редаговано Yur 27 вересня 2010, 01:55 (всього 4 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Цитата:
Yur написав:
Якщо людина водночас є вченим, проектантом і будівничим. Кому з них притаманий розум? :)
Тій самій людині яка є водночас....!Та всеж вчений це і є проектант,а проектант і є будівничим.У вас же все по іншому-Отець це не Син,Син це не св дух,св дух це не Отець,а отже вони різні.Тож кому належить мислення??

Замісто того, аби просто прийняти логіку відповіді на запитання, а саме що розум водночас притаманий і вченому і проектанту і будівничому, бо вони є одне, ви починаєте: а у вас все по-іншому.

Вчений це не проектант, проектант це не будівничий, а будівничий це не вчений. Це різні проффесії, пане sss :)
Утім одна й та ж людина може бути водночас і вченим і проектантом і будівничим.
На будівництві він буде будівничим, в конструкторському бюрку він буде проектантом, а в академії очолювати її і бути вченим.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25146
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 01:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Наприклад зелений, синій, фійолєтовий, хоча вони різні, їхня сутність одна у тому що вони кольори,.
Так,звісно.Проте всеж кольори а не колір.Так??Якщо їх декілька- Наприклад зелений, синій, фійолєтовий,то їх аж ніяк не назвеш кольором,бо вони кольори,хоча суть несуть туж.

Так, кольори одна сутність, звуки інша сутність, слова ще інша. Як от у приміру можемо казати: світ кольорів у живописі, світ звуків у музиці, світ поезії в словах.

sss написав:
Yur написав:
себто в даному випадку колір і є окремою сутністю. Так само й слова, їх ціла купа, але сутність їхня одна й та ж -- передавати зміст чогось. Й те саме з людьми їх багато осіб, але сутність у них одинакова -- людська.Себто Боже Слово Ким Отець виявляє Себе (Свій зміст), хоч є два, але Є ОДИН Бог. Це і є іпостасність Бога..

Отож я так зрозумів з написанного що Бог-це не одна особа,а це це просто одна сутність яка притаманна багатьом особам.

Невірно зрозуміли. Сутність Бога трьохіпостасна. ТРИ є іпостасі Одного Бога Творця. Саме творення містить у собі Триєдиність.
Отець Він як джерело, Син як Той Ким усе сотворено. Дух Святий -- Той Хто пов'язує воєдино творіння з Богом.

sss написав:
Зелений ,червоний,білий- кольорИ,хоча з одною сутність-кольором.Але їх цих кольорів у даному випадку-три а не один,чи не так.
Проводимо аналогію з Богом-сутність одна.Отець,Син,дух,подібно як три кольори з одною сутністю,є трьома Богами,з тою ж одною сутністю-Бог.Проте вони дивлячись на такий приклад є Богами,як кольори -кольорами,а не кольором,бо їх три.То ви Юрію так і напишіть що Богів є ТРИ,з однаковою сутністю-Бог.Подібно як і ми люди маємо сутність людини-але коли три людини розмовляють між собою,то це три людини,а не одна.Адже ми ніколи не назвемо цю групу людей -людиною,хоча сутніст їх таж сама-людська.Тож Юрію,чи вірно я вас зрозумів-є ТРИ Боги з однаковою,тобто одною сутністю-божественною,як люди з одною людською?

Не вірно розумієте, блукаєте в словах (навіщо їх так багато?.).
Бог Творець ОДИН. Сутність Його трьохіпостасна. (див. вище)
Тому й кажемо що ТриЄДиний.

sss написав:
Також,Якщо дивлячись на те,що сутність у цих трьох іпостасях одна-Бог,і це згідно з вашою логікою вказує на те що є тільки один Бог,бо одна сутність,то подібно і люди у яких одна сутність-людина,є теж не людьми,а ОДНОЮ людиною???Я вас правильно зрозумів

Ні, неправильно.

sss написав:
Yur написав:
Коли б Бог не творив, Він би Себе й не виявляв й іпостсність Його була б прихованою, як і Він Сам. Про Нього ніхто б і не знав, бо нікого б тоді не було..

Юрію ,до чого тут іпостасність.Той хто щось творить він є творцем,видає закони-законодавцем,навчає -вчителем.Але це таж особа,яка виконує різні справи.В даному випадку якщо ці справи виконує одна особа-людина,то вона є творцем,цей творець є вчителем,а цей вчитель є законодавцем,бо виконує різні справи.Тобто одна особа викнує різні справи.Ви ж кажете що Отець це не Син,Син це не св дух,св дух це не Отець,тобто це не одна ї таж особа.Тому таке ваше порівняння щодо творця є не доречним,бо стосується одної особи,а у вас їх три,та щей різних.

Ви ж не хочете вислухати, пане sss, не вдумуєтесь.
Хіба не зрозумілим є, що коли б не було нас сотворених, сутність Бога була б прихованою, бо нікому б було її виявляти?. Або хіба не зрозуміло, що виявити себто пізнати ЩОСЬ/КОГОСЬ можна за ЙОГО ознаками. Чи те, що кожна посада вимагає, щоб її хтось особисто очолював.

sss написав:
Yur написав:
"щоб усі були Одне" -- одне в Бозі. Одне в Бозі, це Бог ЛЮДЯНИЙ. Людяність же, як ознака Творця.

Вибачте,але цього разу я вже змушений звернути увагі на те що це знову ж таки ваші міркування,як і вище.А християн повинне цікавити Боже міркування,яке міститься у Слові.Нажаль ви не можете аргументувати свої міркування Словом.Тому така розмова не несе змісту.Це просто балачка.Ви кажете так ,а Іван каже так.Ваше слово суроти його.І так до безконечності.Мені у цьому не дуже хочеться брати участь.Розумієте

Про що й казав .. Самі ще раз погляньте на вашу репліку в стосунку до мого допису.
Чи щось є неаргументованого у тому, що саме ЛЮДИНА (а не тварина) містить у собі потенціал творця.

p.s. Мені видається, що в такому руслі у нас розмова навряд чи получиться. У ваших міркуваннях щодо моїх висловлювань не має стислості, втрачається направленість, неможливо втримати нитку розмови.
Давайте спробуємо так, ви по мірі можливості коротко, без зайвих анотацій вкажіть, чому вважаєте, що Бог не є Триєдиним. Й ми порівнюватимемо наші аргументи.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25157
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Бог є єдиний, а от чи один це вже інше питання ...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25167
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Бог є єдиний, а от чи один це вже інше питання ...
Так один чи ні??Як НАПИСАННО??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25168
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
ссс, бачу відповісти ви безсилий. То як на рахунок зустрічі в присутності ваших провідників?
Раджу перечитати пункти 2 і 3-ій.
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=770

Юр, дякую за розуміння.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25171
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
ссс, бачу відповісти ви безсилий. То як на рахунок зустрічі в присутності ваших провідників?
Раджу перечитати пункти 2 і 3-ій..
Перечитувати пункт 2 і 3 також пораджу і вам.А щодо моєї відповіді,то я такий же безсилий як і ви.Нарахунок зустічі,то запрошення вже написанне.Чекатиму.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25177
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
"І як вони Його вгледіли, поклонились Йому до землі, а дехто вагався. А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь. (Матв.28:17-20)

ссс, то де і коли побачимось?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25188
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 11:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Nurono написав:
"І як вони Його вгледіли, поклонились Йому до землі, а дехто вагався. А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь. (Матв.28:17-20)

ссс, то де і коли побачимось?

цікаво, що ім'я то одне , бо не на писано в ім'я Отця, в ім'я Сина.... . отже одне ім'я і це якраз те ім'я яким належить нам спастись. І це ім'я Ісус(Єгова Спаситель). Дії 4:12




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25190
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 12:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
І це ім'я Ісус(Єгова Спаситель)

все правильно - Єшуа - ישוצ




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25200
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 13:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
"І як вони Його вгледіли, поклонились Йому до землі, а дехто вагався. А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь. (Матв.28:17-20)

ссс, то де і коли побачимось?
На тому хуторі,з халупами в пятницю 13




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25201
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 13:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Nurono написав:
"І як вони Його вгледіли, поклонились Йому до землі, а дехто вагався. А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь. (Матв.28:17-20)
ссс, то де і коли побачимось?

цікаво, що ім'я то одне , бо не на писано в ім'я Отця, в ім'я Сина.... . отже одне ім'я і це якраз те ім'я яким належить нам спастись. І це ім'я Ісус(Єгова Спаситель). Дії 4:12
Ньиа,це шкільна програма.Нуроно радив якщо є діти шкільного віку піти разм з ними тай розглянути певні аспекти мови,щодо цього.Приклад:-Нецікавий підіть тай візьміть ровер Івана,і Петра,і Стефана.Який висновок зробить мисляча та неупередженна людина-те що ровер треба взяти який належить трьом,чи три ровери які
належать цим трьом?? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25202
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 13:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Нецікавий написав:
І це ім'я Ісус(Єгова Спаситель)

все правильно - Єшуа - ישוצ
Ну і що з того.Був колись такий Ісус Навин,то що він теж був Єговою,адже його імя несе цю суть.Шановні це дуже примітивно,адже у євреїв багато імен з спільним коренем Єгова.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25204
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 13:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Nurono написав:
Нецікавий написав:
І це ім'я Ісус(Єгова Спаситель)

все правильно - Єшуа - ישוצ
Ну і що з того.Був колись такий Ісус Навин,то що він теж був Єговою,адже його імя несе цю суть.Шановні це дуже примітивно,адже у євреїв багато імен з спільним коренем Єгова.

це все праобрази Ісуса(Єгови Спасителя)- Йосип, Вооз, Навин, Єлісей(Илишуа), і т.д. А Ісус реальний Єгова Спаситель.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25210
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 14:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Nurono написав:
ссс, то де і коли побачимось?
На тому хуторі,з халупами в пятницю 13
ЗВЕРТАЮ УВАГУ МОДЕРАТОРІВ НА СИСТЕМАТИЧНІ ВІДВЕРТО ЗНЕВАЖЛИВІ, ПРЯМІ ТА ДВОЗНАЧНІ, ДОПИСИ КОРИСТУВАЧА SSS




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25217
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
sss написав:
Nurono написав:
Нецікавий написав:
І це ім'я Ісус(Єгова Спаситель)

все правильно - Єшуа - ישוצ
Ну і що з того.Був колись такий Ісус Навин,то що він теж був Єговою,адже його імя несе цю суть.Шановні це дуже примітивно,адже у євреїв багато імен з спільним коренем Єгова.

це все праобрази Ісуса(Єгови Спасителя)- Йосип, Вооз, Навин, Єлісей(Илишуа), і т.д. А Ісус реальний Єгова Спаситель.
ого,ви як до цього дійшли.Десь на нову книжку натрапили??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>