Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 13:19




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25590
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono, то ти якої думки про Марію, хто вона, кого народила?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25591
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:08 

Востаннє редаговано Nurono 04 жовтня 2010, 23:26 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Може від повісиш на питання 7-8 сторінка, догму про непорочне зачаття Марії?
Повторю Агура: "Бо думаю, що не мудріший за кожного я, і не маю я людського розуму, і не навчився я мудрості, і не знаю пізнання святих...(Пр.30:2,3)"
Sh_21 написав:
До втілення Він був Бог, в утробі був і потім став Син Божий. Я не наполягаю на правильній моїй думці.
Я так зрозумів - "Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євр.13:8)". Правильно?
Sh_21 написав:
Бо того у всьому був Бог, такі слова " Бог - батько" і " Бог - син" не існувало.
А от про "не існувало" не дуже. Адже написано: "Кому бо коли з Анголів Він промовив: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! (Євр.1:5)". Хіба що ти мав на увазі щось інакше.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25592
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Nurono, то ти якої думки про Марію, хто вона, кого народила?

Це ми і вияснюємо.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25593
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Да, глибоко ми полізли...
Nurono написав:
Sh_21 написав:
До втілення Він був Бог, в утробі був і потім став Син Божий. Я не наполягаю на правильній моїй думці.
Я так зрозумів - "Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євр.13:8)". Правильно?

Звісно.
Виникає у мене питання: чи ім’я "Ісус", Він мав вічно, чи тільки коли став Людиною?

Nurono написав:
Sh_21 написав:
Бо того у всьому був Бог, такі слова " Бог - батько" і " Бог - син" не існувало.
А от про "не існувало" не дуже. Адже написано: "Кому бо коли з Анголів Він промовив: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! (Євр.1:5)". Хіба що ти мав на увазі щось інакше.


Тяжко так зразу відповісти, треба визначити що це значить "Я сьогодні Тебе породив!", про що мова йде?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25594
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Nurono написав:
Sh_21 написав:
Бо того у всьому був Бог, такі слова " Бог - батько" і " Бог - син" не існувало.
А от про "не існувало" не дуже. Адже написано: "Кому бо коли з Анголів Він промовив: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! (Євр.1:5)". Хіба що ти мав на увазі щось інакше.


Тяжко так зразу відповісти, треба визначити що це значить "Я сьогодні Тебе породив!", про що мова йде?

Євреїв 1 розділ..
3 Він був ... чому був, хіба перестав?
6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного можна так сказати ті самі слова Iван.3:16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого....

Можливо слова "Перворідного" і "Однородженого" стосується тільки того що Він став Людиною, а не того вислову що у вічності він народився?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25595
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Виникає у мене питання: чи ім’я "Ісус", Він мав вічно, чи тільки коли став Людиною?
Прийнявши образ раба Господь Ісус не перестав бути Богом. Згадай втихомирення бурі, чи ходіння водою і т.д. От про Ім'я скажу, що воно виявляє Його властивість Єшуа - спасіння, Єгошуа - Господь/Ягве спасає/спаситель. Залежить як читати.
Тож ми дійшли згоди, що Христос є завжди не змінний. Думаю і в утробі Він був тим самим Господом і Ним же вийшов з утроби.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25596
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Можливо слова "Перворідного" і "Однородженого" стосується тільки того що Він став Людиною, а не того вислову що у вічності він народився?
Давай, про щось одне.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25597
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Зауваж, як звертається Отець до Сина:

8 А про Сина: Престол Твій, о Боже,....

10 І: Ти, Господи,

Чому Отець не говорить просто "Син"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25598
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Sh_21 написав:
Виникає у мене питання: чи ім’я "Ісус", Він мав вічно, чи тільки коли став Людиною?
Прийнявши образ раба Господь Ісус не перестав бути Богом. Згадай втихомирення бурі, чи ходіння водою і т.д. От про Ім'я скажу, що воно виявляє Його властивість Єшуа - спасіння, Єгошуа - Господь/Ягве спасає/спаситель. Залежить як читати.
Тож ми дійшли згоди, що Христос є завжди не змінний. Думаю і в утробі Він був тим самим Господом і Ним же вийшов з утроби.

Та згідний, але ти не відповів: чи ім’я "Ісус", Він мав вічно, чи тільки коли став Людиною?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25599
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2010, 23:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Чи є діва Марія матір’ю Божою?
Давай про Імена і інше потім. Ми почали підміняти тезу, і як наслідок - почали піднімати інші питання. Може я не розумію і вони прямо стосуються теми?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25600
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Чи є діва Марія матір’ю Божою?

Палка з двома кінцями, за який кінець беремо?

Nurono написав:
Давай про Імена і інше потім. Ми почали підміняти тезу, і як наслідок - почали піднімати інші питання. Може я не розумію і вони прямо стосуються теми?

Думаю ні. То для чого було задавати ці питання
Цитата:
Ось що мені цікаво:
Чи був час коли Господь Ісус не був або перестав бути Богом?
Якщо "так", тоді - коли?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25605
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 06:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Nurono написав:
Чи є діва Марія матір’ю Божою?

Палка з двома кінцями, за який кінець беремо?

Nurono написав:
Давай про Імена і інше потім. Ми почали підміняти тезу, і як наслідок - почали піднімати інші питання. Може я не розумію і вони прямо стосуються теми?

Думаю ні. То для чого було задавати ці питання
Цитата:
Ось що мені цікаво:
Чи був час коли Господь Ісус не був або перестав бути Богом?
Якщо "так", тоді - коли?

Завжди був в недрі Отчому як Син. Отець потенційно завжди міг говорити , а сказав тоді, коли виникла потреба в Бут. 1:3 . Сказав Словом, яке було в недрі Отчому. Син був завжди , а як Ісус(Єгова Спаситель) проявився тоді , коли виникла потреба спасати Словом. в пророках був Дух Христів , написано? маємо розуміти що Ісус -це Слово, в якому була вся повнота божества і яке воплотилось. ім'я Ісус ,тому Ісус, що вказує на функцію , яку виконує Боже Слово в період благодаті. Слово спасає спочатку від гріха(на голгофі) , від наслідку гріха-другої смерті. І ще Ів. 1:18




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25615
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 13:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Nurono написав:
Sh_21 написав:
Читаємо у посланях Павла Гал.4:4 Як настало ж виповнення часу, Бог послав Свого Сина, що родився від жони... як бачимо Павло також як і І.Х. говорить просто "жінка", а не Богородиця, ні цариця небес і т.д.
І тут правильно, Він народився від жінки.
Що правда... В Писаннях ніде Марію не названу мамою Ісуса???

Ні, ніде не сказано що вона Богородиця, або цариця небесна.

Nurono написав:
Sh_21 написав:
Чому І.Х. ніколи не говорив до Марії " мамо"?

Ну і звідки ти знаєш це?

Покаже де І.Х так говорив?

Nurono написав:
Sh_21 написав:
Ну, якщо брати так як ти запитуєш, то чому кажеш "амінь", якщо я сказав 100% Бог і 100% Людина, значить тут тоді получається дві особи?Бо там і там є по 100%
Інакше бути не може. Бог воплотився!

Погоджуюся, Бог воплотився, а не народився, для мене це різні речі, хіба не так?[/quote]

Шановний Sh, я не маю часу спілкуватися поки що у гілці на УГКЦ, тому напишу тут.


"Що правда... В Писаннях ніде Марію не названу мамою Ісуса???[/quote]
Ні, ніде не сказано що вона Богородиця, або цариця небесна.


Скажіть, що цеза відповідь на питання? Хіба в тому реченні питалося чи точно нема назви Цариця небесна, Богородиця?

Мамою Ісуса Марію названо "марія, мати Ісуса" - такий вислів точно є!
Чому ті, хто писав в Святому Письмі ніде не вказали, що Ісус називав Марію мамою?
Та тому, що при інших людях вони мабуть так інтимно не спілкувалися. А наодинці при розмові з мамою, мабуть казав, та таких діалогів святописці не описували. Один подібний є при весіллі в Кані Галилейській, але й той був на очах в людей.

Головне, що мамою Ісуса Христа Марія названа, та й те, що вона породила Христа Ісуса - також є написано в Луки. Є слово "народиться", є слово "первородний".
Тут нічого спорити. Як каже ап. Павло , що у нас в церкві не спорять".

Бог - втілився, але Марія породила Богочловіка (тому і Богородиця) на 100% Бога і Чоловіка.
Не окремо 100% і 100%, разом. Тому Бог і втілився: дві природи, дві волі, дві енергії - одна особа (Ісус Христос).
Так, це люди її назвали Богородицею, але вони лише назвали те, що є в суті. Чому апостоли і святописці не називали так? Та тому, що тоді не поставало питання на рахунок Марії. Вона для перших християн була шанованою. Нею опікувався сам ап. Іван в земному житті. Та вона, як та, що носила в своєму лоні Богочоловіка, який по божій природі є Всюдисущий і вмістився в ній, є святою і непорочною. Бог її освятив з самого початку. Він про неї повідомив ще Адаму і Єві, які втратили рай, як про жінку, насіння якої (Христос), спасе Створіння.
Це є таїнство воплочення.

Я просто не розумію протестантів, які цього не розуміють.
Люди можуть не молитись Богородиці, оскільки їх так виховали... Це мені зрозуміло, але щоб не віддати шану памяті матері Ісуса Христа, цього не розумію.
Нажаль не розуміють протестанти, що святих шануємо, а не поклоняємось їм... Нажаль і традиційні християни цього не розуміють, але ів іншу сторону (на словах поклоняються), коли є чітко визнано, що крім Бога непколоняємось нічому і нікому.

Найкраще шанувати Богородицю вчинками наслідування її віри в Бога і довіри Богу і шанувати память про неї, бо вона вже з Богом.
Коли до неї молимось, то як до матері Христа, яка за нас також молиться (самі знаєте, що молитва праведника для Бога важлива), на прохання якої Він відповідає (що і бачимо на Весіллі в Кані Галилейській).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25616
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Чому Цариця Небесна?
Та тому, що її син - Цар над Царями, а як Бог і Цар Всесвіту (не плутайте з терміном "князь світу сього").
Титул Цариця Небесна також даний Діві Марії людьми виходячи з вищепоказаної логіки. Краще цим титулом величати матір Ісуса ніж міфічну неіснуючу богиню описану в Старому Завіті.

Чому важко це зрозуміти протестантам?
Це ж не робить Богородицю спасителькою. До речі є католики які за те, щоб її назвати "співвідкупителькою".

Я думаю що якраз це не потрібно. Тому є й енцикліка папи римського "Мати Відкупителя". т таким терміном і можна її величати.

І це я готовий поворити хоч перед синодом Католицької Церкви, хоч перед патріархами православної конфесії...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25619
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 14:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
та НЕ Богородиця Марія. Вона народила тільки помазаника(Христа) в якому було народжене і помазане Отцем Боже Слово. Сина Божого породив Отець і його Любов. Сином Бога є Слово, яке коли виникла потреба прийшло у тілі, яке народила Марія.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>