Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 16:19




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25620
ДописДодано: 05 жовтня 2010, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Нецікавий написав:
та НЕ Богородиця Марія. Вона народила тільки помазаника(Христа) в якому було народжене і помазане Отцем Боже Слово. Сина Божого породив Отець і його Любов. Сином Бога є Слово, яке коли виникла потреба прийшло у тілі, яке народила Марія.

Дійсно слова "Богородиця" ніде в Біблії нема.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25626
ДописДодано: 05 жовтня 2010, 20:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Мамою Ісуса Марію названо "марія, мати Ісуса" - такий вислів точно є!

є такий вислів. Але Христос відповів на такий вислів так:
46 Коли Він іще промовляв до народу, аж ось мати й брати Його осторонь стали, бажаючи з Ним говорити.
47 І сказав хтось Йому: Ото мати Твоя й Твої браття стоять онде осторонь, і говорити з Тобою бажають.
48 А Він відповів тому, хто Йому говорив, і сказав: Хто мати Моя? І хто браття Мої?
49 І, показавши рукою Своєю на учнів Своїх, Він промовив: Ото Моя мати та браття Мої!
50 Бо хто волю Мого Отця, що на небі, чинитиме, той Мені брат, і сестра, і мати!

(Матв.12:46-50)

Цитата:
Чому ті, хто писав в Святому Письмі ніде не вказали, що Ісус називав Марію мамою?
Та тому, що при інших людях вони мабуть так інтимно не спілкувалися.

Тоді виходить Ісус одне говорив на людях, а друге на одинці, такого не може бути, то ми такі грішні, одне говоримо, а друге робимо.


Цитата:
Головне, що мамою Ісуса Христа Марія названа, та й те, що вона породила Христа Ісуса - також є написано в Луки. Є слово "народиться", є слово "первородний".
Тут нічого спорити. Як каже ап. Павло , що у нас в церкві не спорять".

Звісно Марія є мати І.Х. тут ніхто не спорить.

Цитата:
Бог - втілився, але Марія породила Богочловіка (тому і Богородиця) на 100% Бога і Чоловіка.

Ні вона народила Людину, а не Бога, ми нижче говорили Бог воплотився у тіло.
Цитата:
Не окремо 100% і 100%, разом. Тому Бог і втілився: дві природи, дві волі, дві енергії - одна особа (Ісус Христос).

Я вчора забув це підкреслити, І.Х. мав дві природи - Божу і Людську, але в одній Особі, а то в мене вийшло ніби Він мав дві окремих, дякую що поправили.

Так, це люди її назвали Богородицею,

Цитата:
Я просто не розумію протестантів, які цього не розуміють.
Люди можуть не молитись Богородиці, оскільки їх так виховали... Це мені зрозуміло, але щоб не віддати шану памяті матері Ісуса Христа, цього не розумію.

Та так виховали, а так говорить Писання, Бог вислуховує і відповідає на наші молитви, а не свята людина. А що ви розумієте під словом "шана"?


Цитата:
Нажаль не розуміють протестанти, що святих шануємо, а не поклоняємось їм... Нажаль і традиційні християни цього не розуміють, але ів іншу сторону (на словах поклоняються), коли є чітко визнано, що крім Бога непколоняємось нічому і нікому.

Та ви помиляєтеся святих і Марію протестанти шанують, але не поклоняються. Писання говорить що на таких потрібно дивитися і брати із них приклад, щось ви до кінця не вивчили нашу доктрину. хіба що у вас "шана" якась інакша?


Цитата:
Найкраще шанувати Богородицю вчинками наслідування її віри в Бога і довіри Богу і шанувати память про неї, бо вона вже з Богом.

тут ви відповіли на те що я писав нижче, я з вами погоджуюся.

Michail написав:
Коли до неї молимось, то як до матері Христа, яка за нас також молиться (самі знаєте, що молитва праведника для Бога важлива), на прохання якої Він відповідає (що і бачимо на Весіллі в Кані Галилейській).

Михаїл, це вже відступлення від чистоти Євангелії. Це не вчення апостолів. Якщо брати до уваги весілля у Кані, то чому ви усю Євангелію не перетворите на молитву, бо І.Х. на всі прохання відповідав, може до всіх молитися, бо вони просили? Ви головний вислів забули у Кані Марії Iван.2:5 А мати Його до слуг каже: Зробіть усе те, що Він вам скаже! Вона весь погляд пере направила на Христа, а ви хочете знов більше звернути увагу на Марію, хіба це такі її шанування?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25628
ДописДодано: 05 жовтня 2010, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Чому Цариця Небесна?
Та тому, що її син - Цар над Царями, а як Бог і Цар Всесвіту (не плутайте з терміном "князь світу сього").
Титул Цариця Небесна також даний Діві Марії людьми виходячи з вищепоказаної логіки. Краще цим титулом величати матір Ісуса ніж міфічну неіснуючу богиню описану в Старому Завіті.

Може уже тоді її назвати богом, бо вона народила Бога, може уже її назвати творцем, бо вона народила Творця, може її назвати спасителем, бо вона народила Спасителя?

Цитата:
Чому важко це зрозуміти протестантам?
Це ж не робить Богородицю спасителькою. До речі є католики які за те, щоб її назвати "співвідкупителькою".

А ви хіба не бачите до чого це довело? У вас більшу увагу звертають на Марію на святих, а не на Христа, а центром має бути Христос. І не говоріть що у вас вчать одне, а люди чомусь роблять інакше.


Цитата:
Я думаю що якраз це не потрібно. Тому є й енцикліка папи римського "Мати Відкупителя". т таким терміном і можна її величати.

Я думаю вам уже не далеко до того щоб зробити її четвертою особою Божества.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25633
ДописДодано: 05 жовтня 2010, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Поясніть тоді такі слова Марії: Вiд Луки 1:46 А Марія промовила:....Спасі моїм.
Питання: Від чого Марію мали спасти і хто є тим спасителем?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25640
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Нецікавий написав:
та НЕ Богородиця Марія. Вона народила тільки помазаника(Христа) в якому було народжене і помазане Отцем Боже Слово. Сина Божого породив Отець і його Любов. Сином Бога є Слово, яке коли виникла потреба прийшло у тілі, яке народила Марія.



Це несторіанське вчення. Засджене на 3 Вселенському Соборі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25641
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 12:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Поясніть тоді такі слова Марії: Вiд Луки 1:46 А Марія промовила:....Спасі моїм.
Питання: Від чого Марію мали спасти і хто є тим спасителем?


Спаситель завжди Бог!
Церква каже, що Христос наперед оберіг своїм Хрестом (силобю відкуплення) Марію від гріха.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25643
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 12:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
Чому Цариця Небесна?
Та тому, що її син - Цар над Царями, а як Бог і Цар Всесвіту (не плутайте з терміном "князь світу сього").
Титул Цариця Небесна також даний Діві Марії людьми виходячи з вищепоказаної логіки. Краще цим титулом величати матір Ісуса ніж міфічну неіснуючу богиню описану в Старому Завіті.

Може уже тоді її назвати богом, бо вона народила Бога, може уже її назвати творцем, бо вона народила Творця, може її назвати спасителем, бо вона народила Спасителя?

Цитата:
Чому важко це зрозуміти протестантам?
Це ж не робить Богородицю спасителькою. До речі є католики які за те, щоб її назвати "співвідкупителькою".

А ви хіба не бачите до чого це довело? У вас більшу увагу звертають на Марію на святих, а не на Христа, а центром має бути Христос. І не говоріть що у вас вчать одне, а люди чомусь роблять інакше.


Цитата:
Я думаю що якраз це не потрібно. Тому є й енцикліка папи римського "Мати Відкупителя". т таким терміном і можна її величати.

Я думаю вам уже не далеко до того щоб зробити її четвертою особою Божества.



Це вже сарказм. Я пояснив як є, а як можуть зробити, я й сам покриткував!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25644
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 12:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"А ви хіба не бачите до чого це довело? У вас більшу увагу звертають на Марію на святих, а не на Христа, а центром має бути Христос. І не говоріть що у вас вчать одне, а люди чомусь роблять інакше."

У моїй парохії - Центр Христос, це вже повірте.


"І не говоріть що у вас вчать одне, а люди чомусь роблять інакше."

Так що скажу, що треа ще теологів традиціних церков вчити, щоб і вони правлильно вчили.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25645
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Michail написав:
Коли до неї молимось, то як до матері Христа, яка за нас також молиться (самі знаєте, що молитва праведника для Бога важлива), на прохання якої Він відповідає (що і бачимо на Весіллі в Кані Галилейській).

Михаїл, це вже відступлення від чистоти Євангелії. Це не вчення апостолів. Якщо брати до уваги весілля у Кані, то чому ви усю Євангелію не перетворите на молитву, бо І.Х. на всі прохання відповідав, може до всіх молитися, бо вони просили? Ви головний вислів забули у Кані Марії Iван.2:5 А мати Його до слуг каже: Зробіть усе те, що Він вам скаже! Вона весь погляд пере направила на Христа, а ви хочете знов більше звернути увагу на Марію, хіба це такі її шанування?


М: Це апостоли не говорили, але церква 4-5 ст. вже говорила про це. Чи Святий Дух перестав діяти в Церкві?

Деякі прохання на молитву й перетворили. Та й добре, бо це біблійні прохання.


"Вона весь погляд пере направила на Христа, а ви хочете знов більше звернути увагу на Марію, хіба це такі її шанування?"


М: не хочемо... Злий дух може й хоче, та теологи в Дусі Святому про таке ніколи не кажуть. Для нас Марія вказує на Христа!
Навіть у Меджугорських посланях так є, я читав і можу навести цитати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25646
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Та ви помиляєтеся святих і Марію протестанти шанують, але не поклоняються. Писання говорить що на таких потрібно дивитися і брати із них приклад, щось ви до кінця не вивчили нашу доктрину. хіба що у вас "шана" якась інакша?"

А хіба брати приклад з божої людини - не найперша шана і повага до неї? Для цього і був розвинений культ шанування святих... А інша "шана" - поклоніння -це вже відступництво від вчення...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25647
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Вибачте, але зараз маю багато інших справ поза монітором. Тому дещо обмежений в часі.
От наприклад - чув таке: "Марія звичайна жінка, така як інші матері".
Але чи ті "інші матері" родили Спасителів? Ні! Марія унікальна жінка, як написано: "Радій, благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами! (Лук.1:28)". Звісно, це не означає, що не було/немає більше благословенних жінок. Сама форма звернення виявляє її винятковість. То в чому ця винятковість? Вона в утробі носила Бога в повноті і з її утроби вийшов Правдивий Бог! Той Бог який названий "Отець вічності (Iс.9:5)" - бо Він є поза часом, як сотворивший час. Закономірно, що періоду коли Господь Ісус не був Богом не існує, як каже апостол: "Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євр.13:8)".
Стосовно втілення. Коли воно сталося? Після народження? Чи по словах "Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе, через те то й Святе, що народиться, буде Син Божий! (Лук.1:35)". На що вже вище звертали увагу. Не думаю що варто робити якусь теологічну проблему через відмінки часу.
Можна згадати епізод з Єлисаветою: "Коли ж Єлисавета зачула Маріїн привіт, затріпотала дитина в утробі її. І Єлисавета наповнилась Духом Святим, і скрикнула голосом гучним, та й прорекла: Благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї! І звідкіля мені це, що до мене прийшла мати мого Господа... (Лук.1:41-43)". Розумію що почнеться доведення на кшталт: Марія є матір Господа але не Бога. Але тоді нове питання: яка різниця між Господом Ісусом і "Правдивим Богом (1 Ів. 5:20)? Ніякої, бо це одна особа! То чому не Богородиця?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25652
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21 написав:
Поясніть тоді такі слова Марії: Вiд Луки 1:46 А Марія промовила:....Спасі моїм.
Питання: Від чого Марію мали спасти і хто є тим спасителем?


Спаситель завжди Бог!


Спаситель завжди Бог! погоджуюся.

А відповіді не має!

Michail написав:
Церква каже, що Христос наперед оберіг своїм Хрестом (силобю відкуплення) Марію від гріха.

Щось я не зрозумів, яким Хрестом, про що мова йде?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25654
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
"А ви хіба не бачите до чого це довело? У вас більшу увагу звертають на Марію на святих, а не на Христа, а центром має бути Христос. І не говоріть що у вас вчать одне, а люди чомусь роблять інакше."

У моїй парохії - Центр Христос, це вже повірте.

От вам вірю.

Цитата:
Це вже сарказм. Я пояснив як є, а як можуть зробити, я й сам покриткував!

Трохи є, вибачте, але Юра вроді уже не далеко від цією думки, хіба я не правильно його зрозумів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25655
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Michail написав:
Коли до неї молимось, то як до матері Христа, яка за нас також молиться (самі знаєте, що молитва праведника для Бога важлива), на прохання якої Він відповідає (що і бачимо на Весіллі в Кані Галилейській).

Михаїл, це вже відступлення від чистоти Євангелії. Це не вчення апостолів. Якщо брати до уваги весілля у Кані, то чому ви усю Євангелію не перетворите на молитву, бо І.Х. на всі прохання відповідав, може до всіх молитися, бо вони просили? Ви головний вислів забули у Кані Марії Iван.2:5 А мати Його до слуг каже: Зробіть усе те, що Він вам скаже! Вона весь погляд пере направила на Христа, а ви хочете знов більше звернути увагу на Марію, хіба це такі її шанування?


М: Це апостоли не говорили, але церква 4-5 ст. вже говорила про це. Чи Святий Дух перестав діяти в Церкві?


Д. С. ні, але написано так 2Тим.4:3 Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
25656
ДописДодано: 06 жовтня 2010, 13:41 

Востаннє редаговано Протестант 06 жовтня 2010, 14:17 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
А інша "шана" - поклоніння -це вже відступництво від вчення...


Почитайте останнє повідомлення на католицькому форумі Романа, він говорить протилежне, що потрібне поклоніння Марії. http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 8&start=75




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>