Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 15:27




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25865
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2010, 14:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Michail написав:
Ну, чекаю... в Дусі Святому!

З в одному, це вже мабудь чотири...)) Бог проявляється, як Син(слово Боже), як Отець(Розум Божий) , і як Дух Святий, але ж може ніяк не проявлятись. У Бога є ''Я'', яке може ніяк не проявлятись. Людина-це тілесний , душевний, і духовний чоловік, в тілі, людина має ''я'', яке так само може не проявлятись. А у ссс, питати, в Дусі Святому важко, бо він тільки думає, що він думає, що Дух Святий є діюча сила Божа, але в Дусі є сила і ця сила є безумовна любов. Все перемагаємо силою, Того, хто нас полюбив.А перемогти можна тільки безумовною любовью, яка не гордує, не шукає свого, все переносить....




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25874
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 20:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Michail написав:
Ну, чекаю... в Дусі Святому!

З в одному, це вже мабудь чотири...)) Бог проявляється, як Син(слово Боже), як Отець(Розум Божий) , і як Дух Святий, але ж може ніяк не проявлятись. У Бога є ''Я'', яке може ніяк не проявлятись. Людина-це тілесний , душевний, і духовний чоловік, в тілі, людина має ''я'', яке так само може не проявлятись. А у ссс, питати, в Дусі Святому важко, бо він тільки думає, що він думає, що Дух Святий є діюча сила Божа, але в Дусі є сила і ця сила є безумовна любов. Все перемагаємо силою, Того, хто нас полюбив.А перемогти можна тільки безумовною любовью, яка не гордує, не шукає свого, все переносить....
Знову ви про це.Я думав що ви уникатимете цього.То всеж хто така мудрість з Пр8:22-30.Ви невідповіли.Тоді буде очевидна вашого повідомлення




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25938
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 14:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Це Ви до Нецікавого питання ставите?

І чому Ви все питання на питання задаєте? Це якось некультурно...
Раз доведіть неправильність думки опонента, а вже потім ставте питання.

До речі, чому ви своє імя приховуєте?
Боїтеся чогось? Адже, якщо Ви вірите, що з Вами Бог, то Вам нічого боятись і соромитись. Імя представляє Вас! Це як аватар... А ви робите собі нік, а це вже як аватар до аватару...
До речі це до всіх християн питання. Я мабуть заведу гілку нову по цьому питанню.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25941
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 15:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Michail написав:
Ну, чекаю... в Дусі Святому!

З в одному, це вже мабудь чотири...)) Бог проявляється, як Син(слово Боже), як Отець(Розум Божий) , і як Дух Святий, але ж може ніяк не проявлятись. У Бога є ''Я'', яке може ніяк не проявлятись. Людина-це тілесний , душевний, і духовний чоловік, в тілі, людина має ''я'', яке так само може не проявлятись. А у ссс, питати, в Дусі Святому важко, бо він тільки думає, що він думає, що Дух Святий є діюча сила Божа, але в Дусі є сила і ця сила є безумовна любов. Все перемагаємо силою, Того, хто нас полюбив.А перемогти можна тільки безумовною любовью, яка не гордує, не шукає свого, все переносить....
Знову ви про це.Я думав що ви уникатимете цього.То всеж хто така мудрість з Пр8:22-30.Ви невідповіли.Тоді буде очевидна вашого повідомлення

Мудрість-це мудрість. Тепер відповів.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25970
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі є ще премудрість!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25973
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 17:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Мудрість-це мудрість. Тепер відповів.
Мг вон як воно.Виглядає дуже розсудливо.А чому розум ви пишете це Отець,а мудрість це просто мудрість.Та й чи ви випадково не помітили з Пр8:22-"Господь створив мене почином путі своєї, | першою з його чинів споконвічних"(Хом).24-"Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених".То як це Нецікавий мудрість була створенна виходить??Бог колись нею не володів,чи що??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25974
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 17:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
До речі є ще премудрість!
Звідки вам про це відомо?.Яка різниця на ваш погляд між мудрістю та премудрістю??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25977
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Пр8:22-"Господь створив мене почином путі своєї, | першою з його чинів споконвічних"(Хом).@

Тут якраз може йтися про мудрість, як явище...
Чому зразу СЕ говорять, що тут йдеться про Сина Божого?

Іноді алегорично в Біблії говориться, що Він (Христос) - мудрість.
Але Ви й самі вказували кілька разів, що подібні слова в Біблії не завжди одне й те ж означають. Наприклад Навуходоносор - цар царів, і Христос Цар над Царями...

А тут зразу гнете в сторону тлумачення СЕ. В принципі це не дивно, кожен свою хату хвалить...

Але блажен ті, хто шукає Істину.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25978
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 18:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
До речі є ще премудрість!
Звідки вам про це відомо?.Яка різниця на ваш погляд між мудрістю та премудрістю??



Книга Иов > Глава 28 > Стих 12:
Но где премудрость обретается? и где место разума?

Ось чому! А ще ось чому:

http://www.maranatha.org.ua/bible/index ... 0%E9%F2%E8

і тому:
Человек, любящий мудрость, радует отца своего; а кто знается с блудницами, тот расточает имение.

Книга Притчи > Глава 29 > Стих 15:
Розга и обличение дают мудрость; но отрок, оставленный в небрежении, делает стыд своей матери.
"Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених"."То як це Нецікавий мудрість була створенна виходить??Бог колись нею не володів,чи що??"

Ніде не вказано на те, що Христос створений! Але вказано, що роджений від Отця!
Цим питаням Випідтвердили, що Христос завжди був, Бо якщо Бог володів мудрістю завжди, То й Христос завжди був, - спочатку в Лоні Отця, потім - родився від Діви!

Вибачте, що відповів на запитання нецікавому. Цікава думка Нецікавого...


Премудрість - це мудрість Божа... А мудрість, в більшості випадків трактується як людська...
Хоча не виключено, що і мудрість і премудрість в деяких стишках означають Юожу мудрість.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25982
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
@Пр8:22-"Господь створив мене почином путі своєї, | першою з його чинів споконвічних"(Хом).@

Тут якраз може йтися про мудрість, як явище...
Чому зразу СЕ говорять, що тут йдеться про Сина Божого?

Іноді алегорично в Біблії говориться, що Він (Христос) - мудрість.
Але Ви й самі вказували кілька разів, що подібні слова в Біблії не завжди одне й те ж означають. Наприклад Навуходоносор - цар царів, і Христос Цар над Царями...

А тут зразу гнете в сторону тлумачення СЕ. В принципі це не дивно, кожен свою хату хвалить...

Але блажен ті, хто шукає Істину.
Мишу,пробачте але мені видається що ви якось упередженно ставитесь до сЄ.Я ж просто запитав,а не клонив до тлумачення сЄ.Тож я хочу прочитати відповідь.Хоча мені було б цікаво прочитати стосовно цього від НЕЦІКАВОГО,але якщо ви щось по цьому написали,то давайте зясуймо.Отож мудрість яку створив Бог-це якесь явище.Цікаво-а що то за таке явище??Якесь визначення.Та й чи не було притаманне це явище Богу,до того як він його створив??Ну й Михайле відкиньте те упередження та якийсь негативноий підтекст щодо моїх слів.Домовились.А ,ну й,пане НЕЦІКАВИЙ,напишіть і ви стосовно цього.Адже питання адресованне найперш вам у звязку з вашим висловленням стосовно того хто є РОЗУМОМ-Отець.То хто ж тоді є МУДРІСТЮ.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25983
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 19:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
До речі є ще премудрість!
Звідки вам про це відомо?.Яка різниця на ваш погляд між мудрістю та премудрістю??

Книга Иов > Глава 28 > Стих 12:
Но где премудрость обретается? и где место разума???
Ну Михайле,ловко ви викрутились.Прочитайте те місце на рідній мові-"Та де мудрість знаходиться, і де місце розуму?".Ну то я щось не помітив згідно з укр перекладом тієї різниці.То чекаю змістовніших доводів Мишу.


Michail написав:
"Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених"."То як це Нецікавий мудрість була створенна виходить??Бог колись нею не володів,чи що??"-Ніде не вказано на те, що Христос створений! Але вказано, що роджений від Отця!Цим питаням Випідтвердили, що Христос завжди був, Бо якщо Бог володів мудрістю завжди, То й Христос завжди був, - спочатку в Лоні Отця, потім - родився від Діви!???
Т а який Христос Михайле.Я десь про нього згадував щодо мудрості.Знову ви з тим власним баченням.Якщо ви неловите суті даної розмови то облиште це.

Michail написав:
Вибачте, що відповів на запитання нецікавому. Цікава думка Нецікавого..!???
Так так,цікава.


Michail написав:
Премудрість - це мудрість Божа... А мудрість, в більшості випадків трактується як людська...
Хоча не виключено, що і мудрість і премудрість в деяких стишках означають Юожу мудрість.
То певно Мишу тільки ви так трактуєте оту премудрість.Та вам мабуть байдуже що робите це безпідставно.Гм




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25992
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2010, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я роздумовую, спылкуюся з Вами.. Це Вам напевно байдуже, якщо Ви не выдповыдаэте, а провокуєте..., питаннями на питаня і т.д..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25994
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2010, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Я роздумовую, спылкуюся з Вами.. Це Вам напевно байдуже, якщо Ви не выдповыдаэте, а провокуєте..., питаннями на питаня і т.д..
То ви так роздумовуєте??Ну то так і пишіть.Та всеж навіть для таких роздумів повинні бути якісь підстави(не субєктивні та щей на рус язике).Стосовно того що мені байдуже як ви пишете,то це не так.Ви досить цікавий співрозмовник.Але іноді просто не ловите теми,от як у цьому пості.То нічого страшного ми якось прийдемо до спільного.Правда??Отож повторюю своє питання не на питання,а питання стосовно того як виразився пан Нецікавий щодо розуму-це Отець.Отож крім розуму є ще й мудрість.То хто така мудрість згідно з Пр 8:22???Якщо ви наполягатимете що це якесь явище,то вище є навідні питання щодо цього.Чекаю розяснень від вас пане катехит(вчителю) в тому числі.То Михайле облиште ті безпідставні звинувачення у провокаціях,а просто розяснюйте що маєте на увазі пишучи щось.Ну і також, що все ж ви маєте на увазі стосовно того що я "не выдповыдаю".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
25999
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2010, 08:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Мудрість-це мудрість. Тепер відповів.
Мг вон як воно.Виглядає дуже розсудливо.А чому розум ви пишете це Отець,а мудрість це просто мудрість.Та й чи ви випадково не помітили з Пр8:22-"Господь створив мене почином путі своєї, | першою з його чинів споконвічних"(Хом).24-"Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених".То як це Нецікавий мудрість була створенна виходить??Бог колись нею не володів,чи що??

Ви ж самі пишите що вона народжена, а потім знову питаєте за її створення? ви свідки поки не зрозумієте різницю між створеним і народженим, то у вас все народжене буде створеним...так як і Ісус...так як і мудрість....Мудрість знаходиться в розумі, і мудрості є дві Божа і бісовська. (людська -це одна з форм бісовської мудрості). тому премудрість Божа -це результат зьєднання Божого розому з Божою Любов'ю. Будьте благословенний ссс.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
26277
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2010, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
sss написав:
Нецікавий написав:
Мудрість-це мудрість. Тепер відповів.
Мг вон як воно.Виглядає дуже розсудливо.А чому розум ви пишете це Отець,а мудрість це просто мудрість.Та й чи ви випадково не помітили з Пр8:22-"Господь створив мене почином путі своєї, | першою з його чинів споконвічних"(Хом).24-"Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених".То як це Нецікавий мудрість була створенна виходить??Бог колись нею не володів,чи що??

Ви ж самі пишите що вона народжена, а потім знову питаєте за її створення? ви свідки поки не зрозумієте різницю між створеним і народженим, то у вас все народжене буде створеним...так як і Ісус...так як і мудрість....Мудрість знаходиться в розумі, і мудрості є дві Божа і бісовська. (людська -це одна з форм бісовської мудрості). тому премудрість Божа -це результат зьєднання Божого розому з Божою Любов'ю. Будьте благословенний ссс.
Я друже пишу те як написанно у Слові Бога.Якщо ти не помітив цього то повторю-Пр8:22-"Господь створив мене(мудрість) почином путі своєї,(Хом)".А тепер дивись у 24вірш-"Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених". Тож 22 каже- створенна, а 24- народженна.Це Нецікавий в даному випадку взаємозамінні та доповняючі слова які передають суть початку існування мудрості.То повторюю питання яка мудрість була народжена(створенна)?Що або хто вона така?Виходить що до того як Бог її народив(створив) її не існувало??,тобто Бог нею не володів і не був мудрим??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>