Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 12:12




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Монашество - це Євангельське вчення?
так 33%  33%  [ 3 ]
ні 67%  67%  [ 6 ]
не знаю 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 9
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26633
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 00:04 

Востаннє редаговано Протестант 21 листопада 2010, 00:31 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Sh_21 написав:
У нас просто на загальних зібраннях навчають не молитися іншими мовами, для того є молитовні зібрання, і свої доми.
Тобто там діють інші правила і апостольське вчення втрачає вагу?

Та які інші, уважно прочитай що я писав. А хіба не так вчив Павло, у Церкві мовчати?

Цитата:
Так, розумію інакше! Коли ти один і ніхто не чує, тоді молись мовами. В інших випадках слухаюсь апостола Павла:......................

Та я так і написав, я теж так розумію, просто не розумію що я інакше написав?

Цитата:
А з іншої сторони доволі поширене явище коли проповідник починає молитися в мікрофон. .......Значить для людей... але навіщо?

В загальному погоджуюся... не потрібно... але у нас це рідко буває....
Ти так не можеж у себе молитися у Церкві бо подумають що ти біснуватий, а у нас так ні хто не подумає, крім не віруючих.

Nurono написав:
Sh_21 написав:
Тільки одне не можу зрозуміти із твоїх слів для чого світло ховати, це ж не християнство,
Не ховати - а робити на показ!!!
Sh_21 написав:
ну а звісно показувати себе лицемірно в дома - грішник, а в церкві - святий, а так я можу тебе зрозуміти.
Я про це не говорив. Мова йде про несмиреннісь і гордість з якою ходять деякі, як ти їх назвав, святі і ангели.

То темряву показувати можна, а світло ні, дивно. Я ж не про показ говорю, а про світло. От наприклад тут де я зараз живу ( орендована квартира) я ж не ходив і всім показував що я християнин, люди самі побачили. То це по твоєму показ чи світло? Чи ти пропонуєш із тими хто п’є, тоже пити, щоб світло сховати, бо інакше це буде показ?


Nurono написав:
Всюди є гідні і не зовсім. І як вони темряву показують? І чому, коли вони такі погані, ваші єпископи і пресвітери провадять з ними спільні молитви? Виходь в очі "брати", а в плечі "чорт". То неопротестанти лицемірять?

Ти пропустив слова які я наголосив особливо " я не про всіх говорю" я взагалі він мову про тих людей біля котрих я живу?
А чому ми з тобою спілкуємося. Чи ти лицемірно вважаєш мене за брата? я ні.
Зустрічне питання: а ваші чому так роблять... а по за очі сектантами вважають і віро відступники?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26634
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 00:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
От питання є досить чітким: монашество це - або Євангельське вчення, або відступництво, тобто єресь і лжевчення! А словом "очевидне" (свідомо або несвідомо) відповів що ти вважаєш це відступництвом. Тобто в питанні даєш свою відповідь! Для чого так питати?

Бо я дав свою відповідь, бо я так вважаю. А от ти так ні, тому і дав заголовок "Монашество - це Євангельське вчення?" Я ж не стверджую що всі так думайте, бо я так сказав. То заголовок то правильний...... правильний, а це мій погляд, думаю тепер зрозуміло?


Цитата:
Sh_21 написав:
До чого тут харизмати?
Ти хочеш сказити що ваша конфесія є традиційно протестантська? Тоді які правила з протестантських катехизисів ви притримуєтесь?

Не зрозумів, про що мова:
1. ваша конфесія є традиційно протестантська?
2. які правила з протестантських катехізисів ви притримуєтесь?


Цитата:
Ти читав на на католицькому форумі про зарплату священника? Скільки там 750гр. здається. Ну і як на ці гроші можна купити машину і норкову шубу? Ну пастирі не відстають. В той же час,там і там, є ті що бояться Бога в серці. То чому я маю щось приховувати коли воно є?

Читав.. 750 грн. звісно я не повірив, просто не хотів влазити в цю тему. Ну ти ж знаєш що у нас майже всі пастирі працюють. За всіх не буду говорити, але у нашій Церкві пастир навіть близько не біля грошей, крім того є комісія з простих членів яка провіряє гроші кожного року, і читається раз у рік звіт про гроші. Бував пару раз коли вели підрахунок грошей, ведеться у нас чітка документація, підписуються 2-3 людей одразу як виділяють комусь гроші.

Цитата:
. Що скажеш про досить відому пятидесятницьку спільноту, де з їхньої власної будови пастирський "кагал" забирає будматеріали собі до дому? Ну як би ти це назвав на своєму підприємстві?

Якщо крав, то що казати, а якщо забрав і відав за це свої гроші, то тут проблем немає. А ти точно на всі 100% знаєш що вони крали?

Цитата:
Sh_21 написав:

Ну ти , ти сплутав конфесії це ти за харизматів говориш, до чого тут ми п’ятидесятники. Мені і твоїх документів не потрібно, мені про таких розказували у Тернополі.
На жаль не плутаю...

То неопротестанти це - п’ятидесятники?


Цитата:
2. Мета монашества - Тут мені треба питати тебе. Бо піднявши тему ти маєш знати хто такі монахи, їх устрій, подібності і відмінності між згромадженнями.

З доброї сторони не знаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26636
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 00:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Sh_21 написав:
Не знаю як у вас, но у нас у Тернополі на кожному перехресті стоять як не католицькі то православні храми, а протестантам десь надавали землю по краям, або у глушині. Отож, я там зрозумів ви уже получили свою нагороду.
:roll: От тобі й маєш. Там про людей, а тут про цеглу.

Я думаю ти мене добре зрозумів. Я не про яку там цеглу говорю, цегла не молиться на перехрестях.


Цитата:
А в нас один "дім молитви" спонсорувала державна установа, лютеранські і католицькі храми повіддавали баптистам і п'ятидесятникам...

Держава не може навіть вас спонсорувати, не то що наші. Та католики і православні одні одному не можуть віддати, а ти говориш нашим. Правда, у Франківську один дім молитви такий знаю що відали нам, правда це був костел.


Цитата:
Цитата:
Ти про встановлені пости не зовсім по адресу звернувся. Почни з Богом установлених в Старому Завіті.

Коли що пропустив не сердись.


Ти пропустив слова Христа:А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!(Матв.6:16)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26642
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 10:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
То молитви на мовах в мікрофон є! Чому порушується Євангельське вчення? Хто їх тлумачить? Як ти можеш на цю молитву сказати "амінь"? (можеш не відповідати, питання риторичні)
Що ж до католиків (харизматичних), і тут є те саме - теж мікрофон, відсутність тлумача... :shock: ...

Sh_21 написав:
То темряву показувати можна, а світло ні, дивно. Я ж не про показ говорю, а про світло... То це по твоєму показ чи світло? Чи ти пропонуєш із тими хто п’є, тоже пити, щоб світло сховати, бо інакше це буде показ?
Давай без перебільшень. Ти ж розумієш, що мова про те, що б не робити "добрих діл/діл віри на показ". Дав комусь милостиню - мовчи!!! А як буває, - "от я дав стільки-то тому-то (який я праведник, хваліть мене)". Католики вивішують списки "вагомих" жертводавців... думаю, такі речі можуть спокусити. Але оголошувати в зібраннях - чим різниться?
Sh_21 написав:
А чому ми з тобою спілкуємося. Чи ти лицемірно вважаєш мене за брата? я ні.
Спілкуємось бо мало на адреналіну ;) Як би вважав тебе за когось іншого то так б сказав.
Sh_21 написав:
Зустрічне питання: а ваші чому так роблять... а по за очі сектантами вважають і віровідступники?

Я тут, недавно, з одним "падре" спілкувався, то він доводив що протестанти брати і спасенні - хоч негативно ставиться до них... і не питай, сам його не розумію.
От монахи цілком толерантно відкликаються, є і такі які співпрацюють. Та й офіційне вчення протестантів не ганить. Ти ж знаєш, на приклад, що Лютера офіційно реабілітовано як і багатьох інших. Поважаю їх за те, що можуть визнати свої помилки.
Sh_21 написав:
Не зрозумів, про що мова:
1. ваша конфесія є традиційно протестантська?
2. які правила з протестантських катехізисів ви притримуєтесь?
Як багато спільного в твому віровизнані і, наприклад, лютеранина - істого протестанта, або англіканина, або... (впиши сам з ким будеш порівнювати)
Sh_21 написав:
Бо я дав свою відповідь, бо я так вважаю. А от ти так ні, тому і дав заголовок "Монашество - це Євангельське вчення?" Я ж не стверджую що всі так думайте, бо я так сказав. То заголовок то правильний...... правильний, а це мій погляд, думаю тепер зрозуміло?
Та я не сперечаюсь. Думай як бачиш, аби тільки в любові були висновки. Бо часто є так - якщо "він" з іншої конфесії то вже неправий в усьому, тільки тому що "інший".
Sh_21 написав:
Читав.. 750 грн. звісно я не повірив, просто не хотів влазити в цю тему. Ну ти ж знаєш що у нас майже всі пастирі працюють. За всіх не буду говорити, але у нашій Церкві пастир навіть близько не біля грошей, крім того є комісія з простих членів яка провіряє гроші кожного року, і читається раз у рік звіт про гроші. Бував пару раз коли вели підрахунок грошей, ведеться у нас чітка документація, підписуються 2-3 людей одразу як виділяють комусь гроші.
Отож... знаю як буває. Працює - працює і дім будує, і машину купує, і ... а інший на тій роботі і посаді ковбасу раз в місяць бачить... Я ж не кажу що всі такі - знаю, що не так. От і в католиків/православних є такі, що ходять пішки.
Sh_21 написав:
Якщо крав, то що казати, а якщо забрав і відав за це свої гроші, то тут проблем немає. А ти точно на всі 100% знаєш що вони крали?
Говорю те що знаю... і знаю не тільки я. Неперевіреного не подам, як і сумнівного.
Sh_21 написав:
З доброї сторони не знаю.
То давай з поганої.
Sh_21 написав:
Я думаю ти мене добре зрозумів. Я не про яку там цеглу говорю, цегла не молиться на перехрестях.
Тоді кожний "дім молитви" який стоїть на роздоріжжі або на видноті попадає в розряд "отримавших славу людську". Це закономірність твого висновку.
Sh_21 написав:
Держава не може навіть вас спонсорувати, не то що наші.
Чому це зробили, не знаю. Але ж зробили через державну установу.
Sh_21 написав:
Та католики і православні одні одному не можуть віддати, а ти говориш нашим.
Писав хіба, що вони самі віддали? За них все вирішили.
Щось ми розписались.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26655
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 20:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Що ж до католиків (харизматичних), і тут є те саме - теж мікрофон, відсутність тлумача... :shock: ...

До речі, у нас сьогодні один так молився. Що сказати, треба молитися за дар тлумачення.

Nurono написав:
Sh_21 написав:
То темряву показувати можна, а світло ні, дивно. Я ж не про показ говорю, а про світло... То це по твоєму показ чи світло? Чи ти пропонуєш із тими хто п’є, тоже пити, щоб світло сховати, бо інакше це буде показ?
Давай без перебільшень. Ти ж розумієш, що мова про те, що б не робити "добрих діл/діл віри на показ". Дав комусь милостиню - мовчи!!! А як буває, - "от я дав стільки-то тому-то (який я праведник, хваліть мене)". Католики вивішують списки "вагомих" жертводавців... думаю, такі речі можуть спокусити. Але оголошувати в зібраннях - чим різниться?

Та я то розумію про що мова, тебе не зрозумів чому ти так настоював на приховування світла.
я говорив не про оголошування хто скільки дає, таке тільки раз було ( один віруючий подарив був одну будівлю), а про звіт куда гроші йдуть.

Цитата:
Я тут, недавно, з одним "падре" спілкувався, то він доводив що протестанти брати і спасенні - хоч негативно ставиться до них... і не питай, сам його не розумію.

Про це навіть катехизм говорить : 818 Ті, що народжуються нині у спільнотах, які походять від таких поділів, і «живуть вірою в Христа, не можуть бути звинувачені у грісі розбрату, і католицька Церква оточує їх братерською пошаною та любов'ю (...). Виправдані вірою, отриманою 9 Хрещенні, поєднані з Христом, їх справедливо називають християнами, а сини католицької Церкви справедливо визнають їх братами в Господі» (II Ватиканський Собор, Декр. «Unitatis redintegratio», 3.).

Напевно збираються разом бо все таки вірять " В одну, святу, апостольську Церкву", та й не маю нічого протів, навіть тут на форумі можна з деякими католиками досліджувати Писання на збудування




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26656
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 20:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
От монахи цілком толерантно відкликаються........... Поважаю їх за те, що можуть визнати свої помилки.

А як відносно своїх помилок?


Цитата:
Sh_21 написав:
Не зрозумів, про що мова:
1. ваша конфесія є традиційно протестантська?
2. які правила з протестантських катехізисів ви притримуєтесь?
Як багато спільного в твому віровизнані і, наприклад, лютеранина - істого протестанта, або англіканина, або... (впиши сам з ким будеш порівнювати)

Після того як я задав запитання я зрозумів про що ти говориш.... то ти хочеш сказати що ми не протестанти?
А рівнятися буду до Писання.

Цитата:
Бо часто є так - якщо "він" з іншої конфесії то вже неправий в усьому, тільки тому що "інший".

На початку вірування так і думав, уже давно так не думаю, ростем духовно :) . Дивлюся тепер на всіх через Слово Боже.

Sh_21 написав:
Читав.. 750 грн. звісно я не повірив, просто не хотів влазити в цю тему. Ну ти ж знаєш що у нас майже всі пастирі працюють. За всіх не буду говорити, але у нашій Церкві пастир навіть близько не біля грошей, крім того є комісія з простих членів яка провіряє гроші кожного року, і читається раз у рік звіт про гроші. Бував пару раз коли вели підрахунок грошей, ведеться у нас чітка документація, підписуються 2-3 людей одразу як виділяють комусь гроші.
Отож... знаю як буває. Працює - працює і дім будує, і машину купує, і ... а інший на тій роботі і посаді ковбасу раз в місяць бачить... Я ж не кажу що всі такі - знаю, що не так. От і в католиків/православних є такі, що ходять пішки.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26657
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 20:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
З доброї сторони не знаю.
То давай з поганої.[/quote]
1. Після смерті роблять із них святих, процидуру не буду розписувати як це проходить, ти напевно знаєш.
2. Не памятаю як у Церкві називається це місце де стоїть посередині Євангелія, а в середині мусять бути кості святих- монахів.
3. В середньовіччі убивали протестантів.


Та й взагалі не розумію для чого вони. Якщо ти так говориш що так вчив Павло, то вони не такі як Павло, бо Павло ходив і проповідував Євангелію, вони сидять по монистерях.




Цитата:
Sh_21 написав:
Я думаю ти мене добре зрозумів. Я не про яку там цеглу говорю, цегла не молиться на перехрестях.
Тоді кожний "дім молитви" який стоїть на роздоріжжі або на видноті попадає в розряд "отримавших славу людську". Це закономірність твого висновку.

Та ні, прости ти почав говорити о показ світла це лицемірства, то чому це не лицемірство?

Цитата:
Sh_21 написав:
Держава не може навіть вас спонсорувати, не то що наші.
Чому це зробили, не знаю. Але ж зробили через державну установу.

Дивно, не знаю як можна за державні гроші построїти протестанську церкву розпитайся, я так зроблю :D

Цитата:
Щось ми розписались.

Та дві правди не може бути, ми ж не сваримося, а досліджуємо :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26682
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 14:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
До речі, у нас сьогодні один так молився. Що сказати, треба молитися за дар тлумачення.
А чому, ти, як захисник правди не встав і не сказав : "брате, чому робиш це якщо тебе ніхто не тлумачить"? Чи ти сказав? Може вже підняв це на братському?

Про звіти. Так розумію. Звітують там і там, як там і там (деякі) живуть не на "зарплату".

З катехізисом все ясно.
Протестант написав:
А як відносно своїх помилок?
Супер. "Очевидне відступленя" втратило силу, вагу набули помилки? Ти що погодився, що принцип монашого життя закладений в Біблії?
Протестант написав:
А рівнятися буду до Писання
Щож "sola scriptura". Дуже добре - теж люблю говорити опираючись на Писання
Протестант написав:
Дивлюся тепер на всіх через Слово Боже.
Добре. От декому ще заважають "колоди".
Протестант написав:
Дивно, не знаю як можна за державні гроші построїти протестанську церкву розпитайся, я так зроблю :D
Ти знов за це... Скажи що ти думаєш!? Так само як за 0% сатанізму?
Протестант написав:
Та й взагалі не розумію для чого вони. Якщо ти так говориш що так вчив Павло, то вони не такі як Павло, бо Павло ходив і проповідував Євангелію, вони сидять по монистерях
Сам Ісус Господь вчив про скопців.
То хто приніс Євангеліє, приміром, в Бразилію? Протестанти? Чи монахи-єзуїти?
Я ж не кажу, що протестанти, чи нові-протестанти, жнуть де не сіяли. А можу. Лише скажи куди п'ятидесятники принесли Євангелію?
Протестант написав:
Після смерті роблять із них святих, процидуру не буду розписувати як це проходить, ти напевно знаєш
Та ви при житті називаєте одновірців "святими". Різницю відчуваєш? О - так - так... апостоли називали! То в чому справа - одні можуть бути святими при житті, а інші не можуть і по смерті? Чи в вас нема жодного святого?
Протестант написав:
Не памятаю як у Церкві називається це місце де стоїть посередині Євангелія, а в середині мусять бути кості святих- монахів
Сам додумався? - про кістки монахів - святих. Рештки святих - вірніше, і не обов'язково монахів. Ну а саме це бере початок в ранній церкві, коли збирались на місцях успення мучеників - героїв віри. Вам, як замислившим "ренесанс" церкви мають бути відомі ці факти
Протестант написав:
В середньовіччі убивали протестантів
Ну що я можу сказати? Чому ти не згадуєш історію Америки, - хто заганяв автентичне населення в резервації - і то ще милість, хто це населення знищував? Та й європейську історію перечитай... поцікався як "проповідували" англійці в католицькій Ірландії. Думаю почнеш досліджувати то знайдеш багато. Ти добре зробив, що не написав хто вбивав. Бо ж знаєш як протестанти вбивали протестантів (почитай протестанта-Саннікова).




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26703
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
До речі, у нас сьогодні один так молився. Що сказати, треба молитися за дар тлумачення.
А чому, ти, як захисник правди не встав і не сказав : "брате, чому робиш це якщо тебе ніхто не тлумачить"? Чи ти сказав? Може вже підняв це на братському?

Я до братського ніякого відношення не маю. Та й до кінця треба усе переварити. Та й ще одна причина: Це ж не сам собі молишся, а Д.С. наповняє.


Цитата:
Супер. "Очевидне відступленя" втратило силу, вагу набули помилки? Ти що погодився, що принцип монашого життя закладений в Біблії?

Та ні не погодився, може і закладено, але воно не такі точно, як є сьогодні. А чому ти скопців і монахів за одно вважаєш, що у них спільного? Чому Павло говорив який має бути пресвітер, диякон, а про монахів ні слова.

Цитата:
Протестант написав:
Дивно, не знаю як можна за державні гроші построїти протестанську церкву розпитайся, я так зроблю :D
Ти знов за це... Скажи що ти думаєш!? Так само як за 0% сатанізму?

Та нічого я не думаю... просто інтересно я ж будівельник, от інтересно по якій то частині бюджету можна державні гроші перекинути на дім молитви, може це архітектурне приміщення?

Цитата:
То хто приніс Євангеліє, приміром, в Бразилію? Протестанти? Чи монахи-єзуїти?

Та єзуїти це вбивці, не треба говорити що це взагалі християни, хіба вони тепер інакші.

Цитата:
Я ж не кажу, що протестанти, чи нові-протестанти, жнуть де не сіяли. А можу. Лише скажи куди п'ятидесятники принесли Євангелію?

Та не треба уже так, особисто від нашої Церкви сіють в Африці (Кенія), щоб ти повірив що ми сіємо даю силку http://kvitova.te.ua/misioner, крім того в нас в Тернополі є дві місіонерські школи, спитаєш чому дві, не знаю.

Цитата:
То в чому справа - одні можуть бути святими при житті, а інші не можуть і по смерті? Чи в вас нема жодного святого?

Ми прості після смерті не робимо із посередників, молитвовислуховувачів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26708
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
"Протестант" це яскраво, але чи звернув увагу, що в графі "віросповідання" є протестант і пятидесятник. Ти вибрав "п'ятидесятник"... це що не одне і теж!!!!?
Протестант написав:
Я до братського ніякого відношення не маю. Та й до кінця треба усе переварити. Та й ще одна причина: Це ж не сам собі молишся, а Д.С. наповняє.
Пам'ятаєш, як написано: "духи пророчі коряться пророкам", то чому той хто говорить порушує? Ти що зрозумів що він сказав коли дав своє "амінь"?
Протестант написав:
Та ні не погодився, може і закладено, але воно не такі точно, як є сьогодні. А чому ти скопців і монахів за одно вважаєш, що у них спільного? Чому Павло говорив який має бути пресвітер, диякон, а про монахів ні слова.
Я й не думав що ти погодишся. То яка різниця між скопцем і монахом, між Анною і монахинею, між одруженим і монахом? Може не відповідати, подумай для себе і не спіши.

Протестант написав:
Та нічого я не думаю... просто інтересно я ж будівельник, от інтересно по якій то частині бюджету можна державні гроші перекинути на дім молитви, може це архітектурне приміщення?
Ну з цим в ПП...

Протестант написав:
Та єзуїти це вбивці, не треба говорити що це взагалі християни, хіба вони тепер інакші.

Відкрий окрему тему по них, може єзуїти з тобою побалакають на рахунок "вбивці". Ти надивився пропаганди "суботників"!? Я ж спитав - хто приніс Євангелію в Бразилію? Це для початку...
Протестант написав:
Та не треба уже так, особисто від нашої Церкви сіють в Африці (Кенія), щоб ти повірив що ми сіємо даю силку http://kvitova.te.ua/misioner, крім того в нас в Тернополі є дві місіонерські школи, спитаєш чому дві, не знаю.
Ну і... де там що ХВЄ працють там де до них не було християн?
Протестант написав:
Ми прості після смерті не робимо із посередників, молитвовислуховувачів.
А ті приступають "до духів вдосконалених праведників і до Посередника Нового Заповіту до Ісуса (Євр.12:23)". А до Ісуса ви молитесь?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26711
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 23:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
"Протестант" це яскраво, але чи звернув увагу, що в графі "віросповідання" є протестант і пятидесятник. Ти вибрав "п'ятидесятник"... це що не одне і теж!!!!?
відповідь тут viewtopic.php?t=1143


Цитата:
Протестант написав:
Я до братського ніякого відношення не маю. Та й до кінця треба усе переварити. Та й ще одна причина: Це ж не сам собі молишся, а Д.С. наповняє.
Пам'ятаєш, як написано: "духи пророчі коряться пророкам", то чому той хто говорить порушує? Ти що зрозумів що він сказав коли дав своє "амінь"?

Трохи не так написав, а то дехто подумає що це біснуваті. Не знаю, спитаюся.


Цитата:
Я й не думав що ти погодишся.

Випробовуєш. Я не тому не погоджуюся, бо в нас не так, а тому що це у Писання не бачу, скопець і монах це різні люди. До речі є ще назореї.
Цитата:
То яка різниця між скопцем і монахом,

Щоб не одружуватися не потрібно бути монахом. Скопцям де що робили, а монахам це не роблять, думаю писати не треба. Якщо б монахи були такі як Павло то я згодився, Павло воював Писанням, а монахи в основному його не читають, та й воювали мечем.
а ти напиши що в них спільного.

Цитата:
між Анною і монахинею,

Анна була одружена, народила Самуїла. А монахам заборонено одружуватися.
Цитата:
між одруженим і монахом?

та це основне що їх відрізняє.



Цитата:
Протестант написав:
....може це архітектурне приміщення?
Ну з цим в ПП...

Відповім твоїми словами, треба уже довершити це офіційно:Може не відповідати, подумай для себе і не спіши.


Цитата:
Протестант написав:
Та єзуїти це вбивці, не треба говорити що це взагалі християни, хіба вони тепер інакші.

Відкрий окрему тему по них, може єзуїти з тобою побалакають на рахунок "вбивці". Ти надивився пропаганди "суботників"!? Я ж спитав - хто приніс Євангелію в Бразилію? Це для початку...

Ти що я одружений, маю трьох дітей....
За Бразилію не знаю... я знаю за Варфоломіївську ніч, Богемію чия це рук робота.

Nurono написав:
А до Ісуса ви молитесь?

Давай без цього.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26714
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Випробовуєш. Я не тому не погоджуюся, бо в нас не так, а тому що це у Писання не бачу, скопець і монах це різні люди. До речі є ще назореї.
Цитата:
То яка різниця між скопцем і монахом...Щоб не одружуватися не потрібно бути монахом. Скопцям де що робили, а монахам це не роблять, думаю писати не треба. Якщо б монахи були такі як Павло то я згодився, Павло воював Писанням, а монахи в основному його не читають, та й воювали мечем.

Ти хоч розумієш що пишеш? Не знаю чи далі продовжувати... Не читали...? - а хто його переписував? Марсіани?
Як сам себе має оскопити скопець? Сам собі відрізати прутень? Але це осуджується Писанням - самоушкодження. То як? Ти настільки упереджений, що забув про духовне?
Тобто всі монахи воювали? і всі мечем? Ти про хрестові походи? Почитай історію - якби не монаші ордени, то співал б на Україні "аллах акбар"...

Протестант написав:
Анна була одружена, народила Самуїла. А монахам заборонено одружуватися.
Де це написано, що Анна, яка служила при храмі, народила Самуїла?
Не всі монахи в минулому були/є безшлюбні. І ніхто їм не забороняє - самі так вирішили - одружуватись! Тобі хто забороняє грішити?




Цитата:
Протестант написав:
Відповім твоїми словами, треба уже довершити це офіційно:Може не відповідати, подумай для себе і не спіши.Ти мені не віриш? Чи це єдине до чого зміг придертись?


Протестант написав:
Та єзуїти це вбивці, не треба говорити що це взагалі християни, хіба вони тепер інакші.

Відкрий окрему тему по них, може єзуїти з тобою побалакають на рахунок "вбивці". Ти надивився пропаганди "суботників"!? Я ж спитав - хто приніс Євангелію в Бразилію? Це для початку...

Ти що я одружений, маю трьох дітей....
За Бразилію не знаю... я знаю за Варфоломіївську ніч, Богемію чия це рук робота.
За це знаєш, а за Ірландію, за Америку... треба переписати історію?

Протестант написав:
Nurono написав:
А до Ісуса ви молитесь?

Давай без цього.
Питання риторичне. Адже якщо приступаєте до Ісуса то і до духів вдосконалених праведників. Чи до праведників не приступаєте?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26715
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 00:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Адже якщо приступаєте до Ісуса то і до духів вдосконалених праведників. Чи до праведників не приступаєте?

Читай вище:
18 Бо ви не приступили до гори дотикальної та до палючого огню, і до хмари, і до темряви, та до бурі, 19 і до сурмового звуку, і до голосу слів, що його ті, хто чув, просили, щоб більше не мовилось слово до них. 20 Не могли бо вони того витримати, що наказано: Коли й звірина до гори доторкнеться, то буде камінням побита. 21 І таке страшне те видіння було, що Мойсей проказав: Я боюся й тремчу!... 22 Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів,

То по твоєму приступити, це їм молитися? Бо я зрозумів що маємо доступ до Бога, життя на небесах, маємо можливість жити із Ангелами і святими людьми.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26717
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Nurono написав:
Адже якщо приступаєте до Ісуса то і до духів вдосконалених праведників. Чи до праведників не приступаєте?

Читай вище:
18 Бо ви не приступили до гори дотикальної та до палючого огню, і до хмари, і до темряви, та до бурі, 19 і до сурмового звуку, і до голосу слів, що його ті, хто чув, просили, щоб більше не мовилось слово до них. 20 Не могли бо вони того витримати, що наказано: Коли й звірина до гори доторкнеться, то буде камінням побита. 21 І таке страшне те видіння було, що Мойсей проказав: Я боюся й тремчу!... 22 Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів,

То по твоєму приступити, це їм молитися? Бо я зрозумів що маємо доступ до Бога, життя на небесах, маємо можливість жити із Ангелами і святими людьми.
Та хто казав про плотське - тільки про духовне... Розвиваючи твій логічний ряд отримуємо "маємо можливість жити із Ангелами і святими людьми" і з Ісусом Христом. Ага! То мова про те що ми будемо з ними жити?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26718
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 00:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
То мова про те що ми будемо з ними жити?

я так зрозумів




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>