Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 23:23




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26582
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 22:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
То про що думали ви, коли потопали.
Коли я зрозумів, що помираю, бо вже йшов на дно, то подумки кричав до Бога: "Боже, я ще не спасений, не готовий до вічності, не хрещений Духом Святим, спаси мою душу..." Це були не слова, а відчайдушний крик душі, які на завжди врізалися в мою пам'ять. І після цього як мене врятували, я дав обіцянку Богу служити.
А до цього випадку я вагався, я не хотів зректися самого себе, і не знав як це зробити... Я хотів мати життя вічне, але вважав, що для цього достатньо жити як живуть інші християни, у мене було багато планів життєвих - але за декілька секунд я відрікся всього. І мабуть, тому Бог продовжив моє життя, щоб я жив вже не для себе, а для Бога.

Тому я наголошував, що перед лицем смерті дух людський кличе до Бога про порятунок душі, а не тіла. А кожен, хто на людей надіється - той надіється на них лише в цьому земному віці, а це дочасне і непевне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26588
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Згоден з вами про людське у Церкві. Але це аж ніяк не стосується віровчення. Віровчення ЗАВЖДИ правдиве у правдивій Церкві. По-іншому бути й не може. Святий Дух попросту не допустить аби Христова наука доходила до нас у викривленому виді. Це означало б, що Він неправдомовець, а про таке навіть подумати не можемо.


6 Дивуюся я, що ви так скоро відхилюєтесь від того, хто покликав Христовою благодаттю вас, на іншу Євангелію,
7 що не інша вона, але деякі є, що вас непокоять, і хочуть перевернути Христову Євангелію.

(Гал.1:6,7)
Павло про відступлення говорить, чи ні? Відступлення приходить тоді, коли Д.С -го витісняють.

А також почитайте об’явлення 2-3 розділ, Христос мав претензії до всіх Церков, то чому думаєте що ви інакші?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26589
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 00:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Взагалі я думаю, що всі християни вірять, що Марія з Богом. Проблема тільки втермінології *до речі баптисти не протестують проти терміну Богородиця) і в томуц чи молитись їй чи ні...

Звісно, що Марія з Богом.
Давайте розглянемо слово "Богородиця", що воно значить? Я розумію так, вона народила Бога, відповідь - ні. Вона народили І.Х. як Людина - так, як зв’язати це?

Цитата:
Хіба вона відмовляла в проханнях Ісуса, поки він ріс?

Ви про що?
Цитата:
Хіба Він відмовляв у її проханнях, наприклад зробити чудо, коли закінчилось вино. Хіба її віра в цьому випадку не була більшою за віру всіх нас?

А є такі люди у Євангелії яким Христос відмовив, я не зустрічав, тож що будемо до всіх молитися? Хіба Христос відмовляє нам у наших проханнях - ні, тож що будемо молитися ви мені, а я вам?

Цитата:
Так що є над чим подумати.

Давайте разом подумаємо, двох правих не буває.


Цитата:
Тепер щодо того, чи чує Марія наші прохання.

Давайте логічно помислимо якщо Марія - Бог то вислуховує, якщо ні - то не вислуховує. Припустімо моляться до неї 1 000 0000 одно час, як вона їх може вислухати всіх одночасно, як вона може одночасно за всіх просити, всім давати відповіді?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26590
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 01:24 

Востаннє редаговано Yur 20 листопада 2010, 04:31 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Коли я зрозумів, що помираю, бо вже йшов на дно, то подумки кричав до Бога: "Боже, я ще не спасений, не готовий до вічності, не хрещений Духом Святим, спаси мою душу..." Це були не слова, а відчайдушний крик душі, які на завжди врізалися в мою пам'ять. І після цього як мене врятували, я дав обіцянку Богу служити.
Дивний ваш цей крик душі, не знаходите. Розбійник, що помирав на хресті, теж не був хрищений Святим Духом, але Господь спас його. І знаєте чому, -- бо не лицемір. Крик його душі "Спогадай мене Господи, коли прийдеш у Царство Своє", був справді щирим.
У вас же виходить, що просячи Господа за свою душу, одночасно не забуваєте про хрищення, котре можна отримати лише у земному житті.

Сонячник написав:
А до цього випадку я вагався, я не хотів зректися самого себе, і не знав як це зробити... Я хотів мати життя вічне, але вважав, що для цього достатньо жити як живуть інші християни, у мене було багато планів життєвих - але за декілька секунд я відрікся всього.
Відреклися всього, але про хрищення Духом Святим, котре можна отримати лише будучи живим, таки не забули :D

Сонячник написав:
Тому я наголошував, що перед лицем смерті дух людський кличе до Бога про порятунок душі, а не тіла. А кожен, хто на людей надіється - той надіється на них лише в цьому земному віці, а це дочасне і непевне.
Але у вашому випадку виходить, що коли б цей чоловік не витянув вас з води, ви б не змогли дати Богові обіцянки. Й виходить маєте дякувати цьому чоловікові, що витягши ваше тіло, тим самим спас вашу душу.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26592
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 01:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur, а ви справді вірите в І.Х., жах ваше останнє повідомлення, ви десь на рівні ССС і Ігорка плаваєте. Ще ржете з духовних речей, хоч би совість мали, якщо не тямити у хрещені С.Д.. Матв.12:32 І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26596
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 09:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Відреклися всього, але про хрищення Духом Святим, котре можна отримати лише будучи живим, таки не забули :D
Я не міг забути про духовне хрещення, бо тоді я часто просив у Бога, щоб Він мене хрестив Духом Святим, і я вірив у слова Ісуса Христа: ...скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього? (Лук.11:13) Це Божа обітниця, і Господні слова виповнилися - пізніше Бог все ж хрестив мене Духом Святим. :yes:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26614
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Я не міг забути про духовне хрещення, бо тоді я часто просив у Бога, щоб Він мене хрестив Духом Святим
Тим паче, коли ви уже тоді вірили в Ісуса Христа, чому не повірили що у цей смертельний момент Він водночас може освятити вас Духом Своїм і спасти, як того розбійника.
Бо виходить логічна нестиковка у ваших словах. Даєте зрозуміти, що на спасінні тіла вам не залежало й кажете, що у хвилини смерті просили Бога про спасіння своєї душі, а насправді про земне життя таки думали; за вашими словами, для того аби охриститися в Дусі Святому.

Сонячник написав:
і я вірив у слова Ісуса Христа: ...скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього? (Лук.11:13) Це Божа обітниця, і Господні слова виповнилися - пізніше Бог все ж хрестив мене Духом Святим.
Духовне відродженя, обновлення Духом Святим не є звершеним актом, воно продовжується до самої смерти. У боротьбі зі спокусами, що не покидають людину за її життя. Спокусами, що добуваються до нас під різними приводами, у тому числі злукавити.

Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого (1-е Петра 5:8)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26626
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 20:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Бо виходить логічна нестиковка у ваших словах. Даєте зрозуміти, що на спасінні тіла вам не залежало й кажете, що у хвилини смерті просили Бога про спасіння своєї душі, а насправді про земне життя таки думали; за вашими словами, для того аби охриститися в Дусі Святому.
:) Тоді поясню: про земне життя думав до того, а коли стало ясно, що смерть неминуча (я вже навіть не дригався), то звісно, що вже думав про душу... і я чітко усвідомлював, що душа йде до пекла, тому я взивав до Бога, що душа моя не готова, не спасенна, бо я ще не хрещений (а я очікував, що Бог мене хрестить поки житиму, оскільки я просив про це ще раніше з вірою)... А крім того, я в той час був переконаний, що без духовного хрещення і без святості душа йде до пекла, а я побачив себе грішником. І це були не хвилини, а секунди, а може й долі секунд - не встиг би я тоді мислити теоретично чи логічно. :lol:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26630
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Тоді поясню: про земне життя думав до того, а коли стало ясно, що смерть неминуча (я вже навіть не дригався), то звісно, що вже думав про душу... і я чітко усвідомлював, що душа йде до пекла, тому я взивав до Бога, що душа моя не готова, не спасенна, бо я ще не хрещений (а я очікував, що Бог мене хрестить поки житиму, оскільки я просив про це ще раніше з вірою)...
Виходить ви тоді вважали хрищення важливішим за саме спасіння, й не вірили що Бог отак водночас може спасти вашу душу, не витягуючи вас з води на берег.
Допустимо тоді ви так вважали.

Сонячник написав:
А крім того, я в той час був переконаний, що без духовного хрещення і без святості душа йде до пекла, а я побачив себе грішником. І це були не хвилини, а секунди, а може й долі секунд - не встиг би я тоді мислити теоретично чи логічно. :lol:
А тепер, коли б вдруге трапилася така "нагода", вам би як хотілося, що би Бог знову вас витянув на берег, чи може потонути уже охрищеним й піти на тамтой світ?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26635
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 00:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Виходить ви тоді вважали хрищення важливішим за саме спасіння, й не вірили що Бог отак водночас може спасти вашу душу, не витягуючи вас з води на берег.
Ні-ні, по-перше, я вірив, що хрещення і святість є необхідним для спасіння (не важливішим, а невід'ємним від спасіння), а по-друге, коли пішов на дно, то я вже навіть і не думав, що залишуся живим. Я очікував, що за мить моя душа вийде з тіла, і я предстану перед Божим судом, а потім вічні муки... Я просто взивав до Бога з усієї сили, щоб Він дав моїй душі спасіння - а як саме? - то я про це й не думав... :shock: Я з великим розпачем усім серцем кричав "Боже, спаси!"
Yur написав:
А тепер, коли б вдруге трапилася така "нагода", вам би як хотілося, що би Бог знову вас витянув на берег, чи може потонути уже охрищеним й піти на тамтой світ?
Нє даждьотесь, як кажуть одесити :)
По-перше, я би не хотів потопати взагалі. Переконаний, що цього ніхто не хоче... По-друге, якщо ставити питання трошки інакше: чи хотів би я жити далі в тілі, чи вже сьогодні перейти у вічність, то скажу відверто, що поки я є в тілі, то хочу бути корисним глечиком для Бога, а коли прийде час померти, то краще мученицькою смертю за Ім'я Христове (якщо Бог дасть сили це знести), аніж просто втопитися. [mrgreen]

P.S. Ми відійшли від теми :sorry:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26639
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 02:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Виходить ви тоді вважали хрищення важливішим за саме спасіння, й не вірили що Бог отак водночас може спасти вашу душу, не витягуючи вас з води на берег.
Ні-ні, по-перше, я вірив, що хрещення і святість є необхідним для спасіння (не важливішим, а невід'ємним від спасіння)
Теж дивно. Бо про хрищення пам'ятали, а про те, що Христос спасає розбійника без хрищення забули.


Сонячник написав:
а по-друге, коли пішов на дно, то я вже навіть і не думав, що залишуся живим. Я очікував, що за мить моя душа вийде з тіла, і я предстану перед Божим судом, а потім вічні муки... Я просто взивав до Бога з усієї сили, щоб Він дав моїй душі спасіння - а як саме? - то я про це й не думав... :shock: Я з великим розпачем усім серцем кричав "Боже, спаси!"
У розбійника було не менше підстав для розпачу, однак він просто без істерик відкрив свою душу для Господа. Ви ж усім серцем кричали, бо хотіли ЖИТИ.
Господь врятував вас, продовживши ваше земне життя. Де одного хрищення, уявіть собі, може виявитися недостатньо.

Ось як про це каже святитель Макарій Египетський: Беседа 15 http://krotov.info/library/m/makarygr/makari15.html
А если говоришь, что пришествием Христовым грех осужден, и по крещении зло не имеет уже себе доли, чтоб разглагольствовать в сердце; то не знаешь разве, что, с пришествия Господня и доныне, многие крестились, и помышляли иногда лукавое? А иные из них не совращались ли в тщеславие, или в блуд, или в чревоугодие? Да и все миряне, пребывающие в Церкви, имеют ли сердце неукоризненное и чистое? Или, не находим ли, что после крещения много бывает грехов, и многие грешат? Поэтому и после крещения разбойник имеет возможность входить и делать, что хочет.


Сонячник написав:
Yur написав:
А тепер, коли б вдруге трапилася така "нагода", вам би як хотілося, що би Бог знову вас витянув на берег, чи може потонути уже охрищеним й піти на тамтой світ?
Нє даждьотесь, як кажуть одесити
Один Бог знає, що і з ким може трапитись. Як і те, що буде кращим для наших душ.


Yur написав:
По-перше, я би не хотів потопати взагалі. Переконаний, що цього ніхто не хоче... По-друге, якщо ставити питання трошки інакше: чи хотів би я жити далі в тілі, чи вже сьогодні перейти у вічність, то скажу відверто, що поки я є в тілі, то хочу бути корисним глечиком для Бога, а коли прийде час померти, то краще мученицькою смертю за Ім'я Христове (якщо Бог дасть сили це знести), аніж просто втопитися. [mrgreen]
:D Знаєте, я бува такий самий, готовий на церкву, на бідних пожертвуватии купу грошей, коли б вони мені з неба впали.
Аби не впадати у спокусу, просім Бога легкої смерти. А там, видно буде ..
До речі, як я зрозумів із ваших слів, топитися не так вже й легко, чим не мучиницька смерть.


Сонячник написав:
P.S. Ми відійшли від теми :sorry:
Розмова по темі може бути продовженою, коли просто визнаєте, що людина взиває до Господа і про тілесне, й про духовне; і про земні турботи, й про устремління небесні. Такою вона вже є на цьому світі.
І коли ви кажете, що в останню мить свого життя треба думати про Царство Небесне й не думати про життя земне, -- лукавите. Бо навіть коли таке ще можна допустити в стосунку до самого себе, про своє дитя ви б так не подумали. Ми будемо просити Господа аби дарував своїй дитині довгих років життя ще тут на землі. Й будемо просити людей, аби спасали наше дитя, коли виникне загроза її здоров'ю/життю.
Саме тому у християн католиків, православних, можливо й інших, так заведено, що хоча усі молитви є скерованими до Бога, про земні потреби взиваємо у молитвах до нашої Небесної заступниці Пресвятої Богородиці.
До ТІЄЇ, КОТРА й врятувала вас від смерти, коли взивали до Бога.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26651
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 13:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тілесна людина справді більше думає про земне життя, але ми повинні врешті зрозуміти, що воно дочасне і не значне у порівнянні з вічністю. Тому ап.Павло писав: Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей! (1Кор.15:19)
Yur написав:
І коли ви кажете, що в останню мить свого життя треба думати про Царство Небесне й не думати про життя земне, -- лукавите.
Ні, я кажу, що в останню мить пізно думати про Царство Небесне... Бо де серце, про те й буде думати помираючий. Адже так Ісус Христос говорив: Складайте ж собі скарби на небі... Бо де скарб твій, там буде й серце твоє! (Матв.6:20-21)
А коли Христос скаже "Не знаю Я вас", то ніхто не зможе докорити Богу, вказуючи на помилуваного розбійника.
Yur написав:
Саме тому у християн католиків, православних, можливо й інших, так заведено, що хоча усі молитви є скерованими до Бога, про земні потреби взиваємо у молитвах до нашої Небесної заступниці Пресвятої Богородиці.
Тоді дайте відповідь на таке питання:
Sh_21 написав:
Давайте логічно помислимо якщо Марія - Бог то вислуховує, якщо ні - то не вислуховує. Припустімо моляться до неї 1 000 0000 одно час, як вона їх може вислухати всіх одночасно, як вона може одночасно за всіх просити, всім давати відповіді?

Yur написав:
До ТІЄЇ, КОТРА й врятувала вас від смерти, коли взивали до Бога.

Ні, бо це вже явне перебільшення. ;-D Я думаю, що мене врятував Бог рукою того чоловіка, який чомусь саме в той час виявився на тій скелі, звідки можна було пригнути у воду, щоб витягнути потопаючого. А це були Карпати - людей там не часто можна зустріти.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26652
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 16:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Тілесна людина справді більше думає про земне життя, але ми повинні врешті зрозуміти, що воно дочасне і не значне у порівнянні з вічністю.
Ми повинні врешті перестати лицемірити, пане Сонячнику, й не накликувати на себе біду. Визнати, що не думати про земне життя, живучи на землі, людина не може.

Сонячник написав:
Тому ап.Павло писав: Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей! (1Кор.15:19)
Й Апостол аж ніяк не заперечує цього віку, але наголошує на віці прийдешнім.

Сонячник написав:
Yur написав:
І коли ви кажете, що в останню мить свого життя треба думати про Царство Небесне й не думати про життя земне, -- лукавите.
Ні, я кажу, що в останню мить пізно думати про Царство Небесне... Бо де серце, про те й буде думати помираючий.
Отже думки такі без віри у серці. Розбійник зробив це і став спасений.

Сонячник написав:
Адже так Ісус Христос говорив: Складайте ж собі скарби на небі... Бо де скарб твій, там буде й серце твоє! (Матв.6:20-21)
Хто каже, що життя рідної дитини не є скарб -- лицемір.

Сонячник написав:
А коли Христос скаже "Не знаю Я вас", то ніхто не зможе докорити Богу, вказуючи на помилуваного розбійника.
Лицемірам скаже.

Сонячник написав:
Тоді дайте відповідь на таке питання:
Давайте логічно помислимо якщо Марія - Бог то вислуховує, якщо ні - то не вислуховує. Припустімо моляться до неї 1 000 0000 одно час, як вона їх може вислухати всіх одночасно, як вона може одночасно за всіх просити, всім давати відповіді?
Діва Марія Божа матір, чому ж вона не може вислуховувати.
Душевні устремління не мають нічого спільного з фізичним часом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26662
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 21:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Теж дивно. Бо про хрищення пам'ятали, а про те, що Христос спасає розбійника без хрищення забули.

Питання не правильне. Поясніть тоді Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде.
Чому Ісус сказав хто увірує і охреститься - спасеться. А потім сказав тільки увірує?

Читаємо дальше:Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!

Що каже Петро:
1. повірити
2. Охреститися
3. Прийняти Д.С.

А дальше нам потрібно жити так як каже Павло кожен день боротися із гріхом Рим.6:11 Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха й за живих для Бога в Христі Ісусі, Господі нашім.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26663
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 21:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Діва Марія Божа матір, чому ж вона не може вислуховувати.

Бо вона не Бог, а людина, тому не може мати атрибути Божі.

Цитата:
Душевні устремління не мають нічого спільного з фізичним часом.

То що ви хочете сказати після смерті ми боги, маємо атрибути Божі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>