Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 08:23




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26992
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Давайте ще раз проаналізуємо ці слова яких ви учепились,але виділимо трошки більше слів:-"але й ми самі, маючи зачаток Духа".Отже то кого мав на увазі Павло??Хто мав зачаток Духа??-усе людство??чи лише вибранні??Зрозуміло так.!!Далі-"але не тільки воно...",про кого всеж Павло пише??дивимось перед тим 21-"що й саме створіння визволиться від неволі тління".Як це??якщо тим створінням є в тому числі і сонце,то як воно визволиться від тління,хіба воно є у неволі тління??"


Я про Вас ссс ніяк не думаю, а лише аналізую відповіді.
А хіба не все матеріальне "тліє".. Та й під "неволею тління" ап. Павло розуміє, можливо ,й не матеріальне тління, а зіпсуття через гріх людини, заради якої все створено...

Ви, звичайно постаралися проаналізувати, але виходить знову ж таки припущення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26998
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Я про Вас ссс ніяк не думаю, а лише аналізую відповіді..
Не знаю мені так здалось з оцих ваших слів-""Щось мені підсказує, що Ви вже шукаєте, чим би це знівелювати".Можливо й помилився. :?
Цитата:
А хіба не все матеріальне "тліє"..
А хіба все??-"Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть"! (Екклезіяста 1:4)Ви про це незнали??.
Цитата:
Та й під "неволею тління" ап. Павло розуміє, можливо ,й не матеріальне тління, а зіпсуття через гріх людини,заради якої все створено.
Можливо??Ні Михайле,не можливо.Дивимось де ще згадується у Писанні "тління"--"Бо Ти не опустиш моєї душі до шеолу, не попустиш Своєму святому побачити тління" ,"Ты возвращаешь человека в тление(до пороху укр) и говоришь: `возвратитесь, сыны человеческие!","А що Він воскресив Його з мертвих, щоб більш не вернувся в зотління, те так заповів". Як бачите так Каже Писання,а не людина..!! ;-D
Цитата:
Ви, звичайно постаралися проаналізувати, але виходить знову ж таки припущення.
Можливо ви цього разу помітите що це не припущення,а слова Писання :) :)
Цитата:
а зіпсуття через гріх людини,заради якої все створено.
А для чого тоді створенно людину??Чому ж тоді усе що створенне заради людини кудись дінеться?? :? (кажуть буцім згорить)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27007
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 20:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Michail написав:
А хіба не все матеріальне "тліє"..
А хіба все??-"Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть"! (Екклезіяста 1:4)Ви про це незнали??.
Так, земля сотворена у віках, у віках вона й залишиться. Матерія ж тлінна, бо є ознакою землі "проклятої". .. проклята через тебе земля! (Буття 3:17) У Раю ж смерті не було, а отже й тління не було.

sss написав:
А для чого тоді створенно людину??Чому ж тоді усе що створенне заради людини кудись дінеться?? :? (кажуть буцім згорить)
Бог не підзвітний нікому Сотворив людину для Себе, на Свій Божий образ і на Свою Божу подобу. Боже сотвореного не містить. Тож сотворене минеться а Боже залишиться.

Бачите, пане sss, усе просто як борщ, комар носа не підточить. Як кажуть у таких випадках: тут вам не в січку сц..и :D
То як, й надалі будете дєрзати вашими плінтусними доводами, чи мо передумали.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27026
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Й іще на рахунок матеріального Раю на землі.
То де ж він той Рай, пане sss? Чому розповідаєте про далекі матеріальні світи, коли отого матеріального Раю, котрий здавалось би під носом, надибати ніяк не можемо. Може вкажете його теперішні координати?.

І вислав його Господь Бог із еденського раю, щоб порати землю, з якої узятий він був.
І вигнав Господь Бог Адама. А на схід від еденського раю поставив Херувима і меча полум'яного, який обертався навколо, щоб стерегти дорогу до дерева життя.
(Буття 3:23,24)


Зрозуміло, що скільки б ми не шукали, на цій грішній землі ні Херувима, ні полум'яного меча не знайдемо. Рай це інший вимір, хоч і земний, але нЕматеріальний. Матерія має свої чіткі фізичні визначення, що базуються на сталих величинах (константах). http://irodov.nm.ru/const/osnov.htm

Відсутність гравітаційної сталої, скажімо, абож відмінне її значення, автоматично означатиме нЕфізичний/нЕматеріальний стан. Побачити такий нЕматеріальний стан фізичним баченням неможливо, як і осмислити цей стан зовнішньо/відчуттєвими просторовими категоріями неможливо.
Наразі єдине що можемо, відчувати серцем. Бо поки що ходимо вірою, а не видінням (2-е Кор. 5:7) А там, Бог дасть й побачимо ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27028
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Так, земля сотворена у віках, у віках вона й залишиться. Матерія ж тлінна, бо є ознакою землі "проклятої". .. проклята через тебе земля! (Буття 3:17) У Раю ж смерті не було, а отже й тління не було..
Ну що ж незважаючи на вашу чергову католицьку підлість спробую вас опустити на землю.1)-Земля залишеться там де вона почала існувати,у віках вічно.2)Матерія може існувати вічно бо є у віках.Тому нічого тут сплітати про якесь тління.3)Матерія не є ознакою проклятої землі,бо нетільки є землею.4)Проклята земля-не вказує на свою тлінність.Наводячи якісь цитати треба їх дочитувати до кінця.Це згідно з елементарною логікою.Тож в чергове дається взнаки ваша відсутність на уроках арифметики у школі.Ну що ж нічого не поробиш.Пізно вже Іване до школи.То читайте шановний до кінця:-"Тернину й осот вона буде родити тобі, і ти будеш їсти траву польову".Як бачимо проклятість землі полягала у її неродучості,а не у видуманій тлінності.Бо земля "ВІКОВІЧНО стоїть".5)Якраз Рай де небуло смерті і тління знаходився у віках на землі,тому Рай буде там де він і був -у віках та на землі де й не буде смерті.Логіка шановний,всеж як бачимо вас підводить.

sss написав:
А для чого тоді створенно людину??Чому ж тоді усе що створенне заради людини кудись дінеться?? :? (кажуть буцім згорить)
Цитата:
Бог не підзвітний нікому Сотворив людину для Себе, на Свій Божий образ і на Свою Божу подобу. Боже сотвореного не містить. Тож сотворене минеться а Боже залишиться.
Воно може лишень минутись у ваші голові.Та й то не знати чи надовго.Святителі не дадуть :) .
Цитата:
Бачите, пане sss, усе просто як борщ, комар носа не підточить. Як кажуть у таких випадках: тут вам не в січку сц..и :D
Але файно,прям як в січку :lol: .Просто тоді коли ви мовчите,а так і в січку не поможе :lol: .
Цитата:
То як, й надалі будете дєрзати вашими плінтусними доводами, чи мо передумали.
А що вже й злякались??Лукавець ще не докінця себе виявив,тож не поспішатиму кидати цю справу.До зустрічі розумнику часово/просторовий :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27030
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 00:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Й іще на рахунок матеріального Раю на землі.
То де ж він той Рай, пане sss? Чому розповідаєте про далекі матеріальні світи, коли отого матеріального Раю, котрий здавалось би під носом, надибати ніяк не можемо. Може вкажете його теперішні координати?.
Ви спочатку спитайте друга що таке Рай,а тоді питатимете рахунку.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27033
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 01:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Так, земля сотворена у віках, у віках вона й залишиться. Матерія ж тлінна, бо є ознакою землі "проклятої". .. проклята через тебе земля! (Буття 3:17) У Раю ж смерті не було, а отже й тління не було..
Ну що ж незважаючи на вашу чергову католицьку підлість спробую вас опустити на землю.
Ага, дай боже нашому теляті вовка з'їсти :D

sss написав:
1)-Земля залишеться там де вона почала існувати,у віках вічно.2)Матерія може існувати вічно бо є у віках.
Віки це ЧАСові відрізки. ЧАСу як і усьму матеріальному настає КІНЕЦЬ.
І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь (Матвія 28:20)
Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! (Марка 13:31)

У Вічності ж часу (фізичного) не має.

sss написав:
3)Матерія не є ознакою проклятої землі, бо нетільки є землею.4)Проклята земля-не вказує на свою тлінність.
Матерія фізичне поняття, таке ж як і енергія. Минеться земля, й усе разом з нею.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27034
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 01:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Yur написав:
Й іще на рахунок матеріального Раю на землі.
То де ж він той Рай, пане sss? Чому розповідаєте про далекі матеріальні світи, коли отого матеріального Раю, котрий здавалось би під носом, надибати ніяк не можемо. Може вкажете його теперішні координати?.
Ви спочатку спитайте друга що таке Рай,а тоді питатимете рахунку.
:) Рай справді під носом - у серці треба шукати вхід до нього - а це Ісус Христос. Рай - це нетлінний світ, невидимий тілесними очима, місто святе, де Господня слава сяє.
І апостол засвідчив, що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити. (2Кор.12:4)
І Бог засвідчив: переможцеві дам їсти від дерева життя, яке в раю Божім. (Бут.3:24, Об.2:7)
...дерево життя, що родить дванадцять раз плоди, кожного місяця приносячи плід свій. А листя дерев на вздоровлення народів. (Об.22:2)
Блаженні, хто випере шати свої, щоб мати право на дерево життя, і ввійти брамами в місто! (Об.22:14)
Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! (Матв.7:14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27051
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Yur написав:
Так, земля сотворена у віках, у віках вона й залишиться. Матерія ж тлінна, бо є ознакою землі "проклятої". .. проклята через тебе земля! (Буття 3:17) У Раю ж смерті не було, а отже й тління не було..
Ну що ж незважаючи на вашу чергову католицьку підлість спробую вас опустити на землю."


ССС, я цей хотів навести. Але не важливо. Ви що проти цього вислову з Біблії?

Поєднуючи з цитатою римлян 18, я відчуваю, що якраз ап. Павло писав про створіння під тяжістю гріха виходячи з цієї цитати.

Ви намагатиметесь знайти переклад Біблії, де ця цитата подана інакше?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27117
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 15:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
"Yur написав:
Так, земля сотворена у віках, у віках вона й залишиться. Матерія ж тлінна, бо є ознакою землі "проклятої". .. проклята через тебе земля! (Буття 3:17) У Раю ж смерті не було, а отже й тління не було..
Ну що ж незважаючи на вашу чергову католицьку підлість спробую вас опустити на землю."

ССС, я цей хотів навести. Але не важливо. Ви що проти цього вислову з Біблії??
Проти якого??
Цитата:
Поєднуючи з цитатою римлян 18, я відчуваю, що якраз ап. Павло писав про створіння під тяжістю гріха виходячи з цієї цитати
Якщо ви так це відчуваєте,то є до вас питання.Спробуйте дати відповіді,але не так як ви це відчуваєте,а так як про це НАПИСАННО!!
Цитата:
Ви намагатиметесь знайти переклад Біблії, де ця цитата подана інакше?
Ви мене знову підозрюєте у чомусь лихому?? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27119
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
"Yur написав:
Так, земля сотворена у віках, у віках вона й залишиться. Матерія ж тлінна, бо є ознакою землі "проклятої". .. проклята через тебе земля! (Буття 3:17) У Раю ж смерті не було, а отже й тління не було..
Ну що ж незважаючи на вашу чергову католицьку підлість спробую вас опустити на землю."

ССС, я цей хотів навести. Але не важливо. Ви що проти цього вислову з Біблії??
Проти якого??


(Буття 3:17)

Цитата:
Цитата:
Поєднуючи з цитатою римлян 18, я відчуваю, що якраз ап. Павло писав про створіння під тяжістю гріха виходячи з цієї цитати
Якщо ви так це відчуваєте,то є до вас питання.Спробуйте дати відповіді,але не так як ви це відчуваєте,а так як про це НАПИСАННО!!

та я пробую, коли є час.
Та роздивіться Ви добре гілку про Трійцю
Цитата:
Ви намагатиметесь знайти переклад Біблії, де ця цитата подана інакше?
Ви мене знову підозрюєте у чомусь лихому?? :?


Ні. .Я лише аналізую тексти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27129
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Ага, дай боже нашому теляті вовка з'їсти :D.
У вас є сумніви Юрію??Недобре то,бо люди кажуть,що сумніви то від Сатани; ;-D
sss написав:
1)-Земля залишеться там де вона почала існувати,у віках вічно.2)Матерія може існувати вічно бо є у віках.
Цитата:
Віки це ЧАСові відрізки. ЧАСу як і усьму матеріальному настає КІНЕЦЬ
Чергова теорія?? ;-D .
Цитата:
І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь (Матвія 28:20)
Не вам мені розяснювати,що слово вік має різне значення.Наприклад вік людини,тварини,тощо-тобто невизначений період чогось або когось.Тому коли Ісус каже ці слова,має на увазі щось конкретне.Ну й зрозуміло що не кінець існування часу.Тому до прикладу переклад сучасною мовою(СМ),який не є перекладом сЄ подає ці слова так:-" і навчіть їх виконувати все те, що Я вам заповідав. І напевно Я завжди буду з вами, аж до кінця світу".Тут як бачимо вжито слово світ,що аж ніяк не вказує на час.Тому зрозуміло що Ісус мав на увазі кінець віку,або світу злого людства,бо не зле людство,тобто праведне буде вічно-"Успадкують праведні землю, і повік(вічно) будуть жити на ній"(Пс37:29).Ну й ще раз,зоокрема для вас, наводжу слова Писання:-"Землю [Бог] вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась". "Хваліте Його, сонце й місяцю, хваліте Його, усі зорі ясні... Він наказав,— і створились вони, Він їх поставив на вічні віки" (Псалом 104:5; 148:3—6).Якщо ви спроможні,то мусите помітити що віки можуть бути вічними,нескінченними.Власне на такі віки сотворені земля та небо.Тож закликаю вас-не виривайте слів з Біблії та не тлумачте їх на власний розсудок. :)
Цитата:
Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! (Марка 13:31)
У Вічності ж часу (фізичного) не має
З огляду на вищесказанне,чітко видно що небо(зорі) та земля стоятимуть вічні віки.Тому Ісус говорячи ці слова подає їх як запевнення,гарантію того що слова його будуть такими ж вічними як небо та земля,а той вагомішими.Подивимось як про це сказанно в паралельному місціМт5:18(СМ)-"Істинно кажу вам, що скільки існуватимуть Небо і Земля, жодна літера чи кома Закону не зникне".Тож знву таки ви непопадаєте в ціль вириваючи вірші з контексту Писань.Отже час почав існувати,тому він може існувати вічно,адже це залежить не від вас Юрію,а від того кого ви наз Всемогутнім.Йому вирішувати.Чи у вас і тут виникають сумніви??Ну й те як він це вирішує описанно у СЛОВІ.Ви це помітили??
Yur написав:
sss написав:
3)Матерія не є ознакою проклятої землі, бо нетільки є землею.4)Проклята земля-не вказує на свою тлінність.
Матерія фізичне поняття, таке ж як і енергія. Минеться земля, й усе разом з нею.
Досить теорій Юрію.Займіться реальністю. :? ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27130
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Ні. .Я лише аналізую тексти.
А,ну давайте. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27135
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 17:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
А що таке реальність ??? Ссс??)))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27140
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 18:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
:) Рай справді під носом - у серці треба шукати вхід до нього - а це Ісус Христос. Рай - це нетлінний світ, невидимий тілесними очима, місто святе, де Господня слава сяє.)
Помітно Сонячнику,як на вас впливає приклад Юрія.Теж починаєте вдаватись до різнимх теорій.А я забув,це ж "помазання". :sorry:
Цитата:
І апостол засвідчив, що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити. (2Кор.12:4)
А це вже щось.То виходить Павло був взятий до якогось буквального невидимого місця??Але ж ви забули про попередні слова Павла-"Не корисно хвалитись мені, бо я прийду до видінь і об'явлень Господніх"(1).То як видно це було просте видіння або обявлення майбутнього.Те ж саме що і у випадку з Іваном та його обявленням яке він описав у книзі:-"Об'явлення Ісуса Христа, яке дав Йому Бог, щоб показати Своїм рабам, що незабаром статися має. І Він показав, і послав Своїм Анголом рабові Своєму Іванові".Тож як і Іван так і Павло не перебувають десь у невидимих світах а описують видіння,обявлення від Господа майбутнього.Приміром видіння отримав колись і Петро-"То було опівдні. Він відчув, що зголоднів, і схотів їсти. І поки Петрові готували обід, йому була з'ява(видіння)"(Дії10:10).Ну і це теж показує що Петро не опинився десь у іншому світі.Тож те що Павло каже що "був узятий у рай",вказує на те що він мав видіння,обявлення майбутнього раю.Тому нічого тут придумувати,про якийсь буквальний рай-невидимий світ. ;-D
Цитата:
І Бог засвідчив: переможцеві дам їсти від дерева життя, яке в раю Божім. (Бут.3:24, Об.2:7)
Знову ж таки ви берете місця обявлень,а не опису буквальних речей,про які описує книга Буття.Як відомо з неї Рай це сад,який був насадженний на буквальній сотвореній землі де росли дерева,бігали тварини,ходили люди,де були ріки тощо.Проте через те що людину було з нього вигнано і не було кому за ним доглядати,а також через всесвітній потоп за днів Ноя,цей сад,як і дерево життя було втраченно.Тому коли Бог каже:-"переможцеві дам їсти від дерева життя, яке в раю Божім.,має на увазі не буквальне те дерево яке колись існувало(бо воно втрачене),а символічно передає суть того що символізувало те дерево життя-тому хто від нього споживав,Бог дарував вічне життя,так і переможцям буде дароване життя вічне. Отож Сонячнику ці слова як і більшість з цієї книги(Об) є символічними.Опирайтесь в своїх доводах не на символи а на опис буквальних речей та узгоджуйте їх з іншими місцями Біблії ;)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>