Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 11:25




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27476
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
2. Хіба, чому так думаєш? Я думаю що про водне хрещення мова йде.
Як бачимо з контексту, там мова йде про нашу єдність в Господі:
Одне тіло, один дух, як і були ви покликані в одній надії вашого покликання.
Один Господь, одна віра, одне хрещення, один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх.
(Еф.4:4-6)
Хрещення - означає занурення. Занурення може бути тілесне у воді і духовне у Христі.
Є Іванове хрещення - це тілесне занурення, або ж водне хрещення. А воно є лише прообразом духовного хрещення - хрещення у Христі.
Про Аполлоса так сказано: Він був навчений дороги Господньої, і, палаючи духом, промовляв і про Господа пильно навчав, знаючи тільки Іванове хрещення. (Дії 18:25)
Одного разу, Павло спитав їх: Чи ви Духа Святого одержали, як увірували? А вони відказали йому: Та ми навіть не чули, чи є Дух Святий! І він запитав: Тож у що ви хрестились? Вони ж відказали: В Іванове хрещення. І промовив Павло: Таж Іван хрестив хрещенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде по ньому, цебто в Ісуса. Як почули ж оце, то хрестились вони в Ім'я Господа Ісуса. (Дiї.19:2-5)

То ж Дух Святий одержують лише ті, хто занурився у Слово, хто розіп'явся з Христом: Чи ви не знаєте, що ми всі, хто хрестився у Христа Ісуса, у смерть Його хрестилися?... ми з'єдналися подобою смерти Його... наш давній чоловік розп'ятий із Ним... (Рим.6:3,5,6)

Оце хрещення - є основою Євангелії, а тому й до Ефесян Павло писав, що Одно хрещення у Христі поєднує нас Одним Духом, Одним Господом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27478
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Протестант написав:
2. Хіба, чому так думаєш? Я думаю що про водне хрещення мова йде.
Як бачимо з контексту, там мова йде про нашу єдність в Господі:
Одне тіло, один дух, як і були ви покликані в одній надії вашого покликання.
Один Господь, одна віра, одне хрещення, один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх.
(Еф.4:4-6)

......................................
Чи ви не знаєте, що ми всі, хто хрестився у Христа Ісуса, у смерть Його хрестилися?... ми з'єдналися подобою смерти Його... наш давній чоловік розп'ятий із Ним... (Рим.6:3,5,6)


Якщо пропустити всі ці слова і залишити слова до Рим.6:3,5,6, то тут Павло якраз і говорить що водне хрещення якраз і є єднання із І.Х.

Через водне хрещення ми входимо у Церкву/Тіло І.Х.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27479
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Читай уважно коли хрестили після особистої віри, після покаяння, або після хрещення Д.С.., але ніколи не робили наоборот, тобто, спочатку хрестили, а там як Бог дасть
Я тобі привів конкретні цитати з праць ранніх отців! то звідки те "ніколи"?
Протестант написав:
Давай тепер навіть у катехизмі почитаємо між рядками:
а до чого тут катехизис? То ти обурюєшся, що біблії не цитую... а то коли процитував "хрестіть народи" ти відразу до катехизису! Дивно... ви що прийняли католицький катехизис? До речі, що там між рядками...
Протестант написав:
У перші чотири століття Християнства було прийнято хрестити переважно дорослих.
"переважно" - а не винятково.
Протестант написав:
Хрещенні прощаються гріхи, відкладав таїнство до останніх днів життя і, на жаль, так і помирав без Хрещення.
От бачиш, які мудрі немовлята - аж до смерті відкладали - свідомо!
І ще там написано: "Якщо Бог у Старому Заповіті міг укласти угоду між Собоюі восьмиденними дітьми, то чому Він цього не може зробити з нашими дітьми? Але вже не в обрізанні, а в Хрещенні, що прийшло йому на зміну. Про це сказано в Посланні апостола Павла до колосян: «Ви в Ньому й обрізані обрізанням нерукотворним [...] обрізанням Христовим». Хрещення і є обрізанням нерукотворним. У ньому людина позбавляється первородного гріха."Чому ти не виписав це? Бо тобі не підходить! Тому видираєш вигідне... і плювати на загальну картину!
Протестант написав:
Раннє християнство не знало обряду хрещення. Він впроваджувався поступово і тільки рішеннями перших вселенських соборів (IV ст. н.е.) хрещення було оголоше­не обов'язковим.
написано під заголовком "Християнський культ". Вдало!
Але я привів тобі прямі цитати з раннього християнства, а не коментарі! Так-що перевага за фактами - не за аргументами!
Протестант написав:
Протестанти вважають, що всі новонароджені діти спасаються благодаттю Христовою,
тобто, хрещення їм не потрібно?
То як там з "народом"? Все по біблії - як ти хотів!
І ще: чому обрізали дітей, а ви хрестите тільки дорослих? - адже обрядове значення одне, то тільки методи різні!? Чи ти далі за обрізання? - до речі є "кадри" в неопротестантських спільнотах, які для більшої праведності обрізались :D хочеш познайомитись?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27480
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono або інші католики поясніть. Якщо ви стверджуєте що таке хрещення пішло від апостолів то поясніть на біблійні підставі:

1237 Оскільки Хрещення означає звільнення від гріха і від спокусника до нього, диявола, тому-то виконується один (або декілька) екзорцизмів над кандидатом. Його помазують олією оглашенних або той, що хрестить, кладе на нього руку, а той виразно зрікається сатани. Так підготовлений, оглашенний може визнати віру Церкви, якій він «передається» через Хрещення (Пор. Рим. 6, 17.).

1. Де написано що хрещення звільняє від гріхів?
2. Ви мені харизматів нагадуєте які ногами сатану топчуть. То ви стверджуєте, якщо своїми словами зректися сатани, то він залишить і більше не буде спокушувати віруючого?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27481
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:

Якщо пропустити всі ці слова і залишити слова до Рим.6:3,5,6, то тут Павло якраз і говорить що водне хрещення якраз і є єднання із І.Х.

Через водне хрещення ми входимо у Церкву/Тіло І.Х.
:eek:




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27482
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Чи ви не знаєте, що ми всі, хто хрестився у Христа Ісуса, у смерть Його хрестилися?... ми з'єдналися подобою смерти Його... наш давній чоловік розп'ятий із Ним... (Рим.6:3,5,6)

Якщо пропустити всі ці слова і залишити слова до Рим.6:3,5,6, то тут Павло якраз і говорить що водне хрещення якраз і є єднання із І.Х.
Через водне хрещення ми входимо у Церкву/Тіло І.Х.
Та ні, через водне хрещення можна стати лише формальним членом організації або ж членом помісної церкви, але не Церкви Христової і не Тіла І.Х.
Водне хрещення - це лише обряд, який проходять не лише віруючі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27483
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Читай уважно коли хрестили після особистої віри, після покаяння, або після хрещення Д.С.., але ніколи не робили наоборот, тобто, спочатку хрестили, а там як Бог дасть
Я тобі привів конкретні цитати з праць ранніх отців! то звідки те "ніколи"?

То покажи хоч одне із Писання, бо Писання це раніші слова ніж деяких слова отців. Якщо уже почалося відступлення, то для чого мені ці читати, бери із Джерела.

Протестант написав:
До речі, що там між рядками...

Я ж підкреслив і пояснив.


Цитата:
Протестант написав:
У перші чотири століття Християнства було прийнято хрестити переважно дорослих.
"переважно" - а не винятково.

Є скоріше ніж друге століття записи що христили дітей?


Цитата:
Але вже не в обрізанні, а в Хрещенні, що прийшло йому на зміну.

То яка ціль була обрізання? Яка ціль водного хрещення?

Цитата:
Чому ти не виписав це? Бо тобі не підходить! Тому видираєш вигідне... і плювати на загальну картину!

Це не в моєму стилі. Інакше б не спілкувався.

Цитата:
Але я привів тобі прямі цитати з раннього християнства...

Напевно я пропустив, скажи дату і годину запису.


Цитата:
Іще: чому обрізали дітей, а ви хрестите тільки дорослих? - адже обрядове значення одне, то тільки методи різні!?

А що у них спільного?

Цитата:
Чи ти далі за обрізання?

Ти звідки таке узяв, звісно що ні ;-D




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27484
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:52 

Востаннє редаговано Nurono 08 грудня 2010, 22:05 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Та ні, через водне хрещення можна стати лише формальним членом організації або ж членом помісної церкви, але не Церкви Христової і не Тіла І.Х.
Водне хрещення - це лише обряд, який проходять не лише віруючі.
І Ви це можете підтвердити цитатами?
Ми знаємо дещо відмінне від сказаного Вами:
"Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися!(Гал.3:27)"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27485
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 21:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Протестант написав:
Чи ви не знаєте, що ми всі, хто хрестився у Христа Ісуса, у смерть Його хрестилися?... ми з'єдналися подобою смерти Його... наш давній чоловік розп'ятий із Ним... (Рим.6:3,5,6)

Якщо пропустити всі ці слова і залишити слова до Рим.6:3,5,6, то тут Павло якраз і говорить що водне хрещення якраз і є єднання із І.Х.
Через водне хрещення ми входимо у Церкву/Тіло І.Х.
Та ні, через водне хрещення можна стати лише формальним членом організації або ж членом помісної церкви, але не Церкви Христової і не Тіла І.Х.
Водне хрещення - це лише обряд, який проходять не лише віруючі.

З однієї сторони ти правий, а з другої ні. Тоді поясни для чого цей обряд?

Nurono, я зрозумів чому ти підтримав, я забув про дітей. Бо якщо так як я написав, то тоді діти не в Церкві.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27486
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 22:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Твої діти одіті в Христа? - є в Ньому - в Його тілі-Церкві?
Повторю дещо: "Ecclesia ab apostolis traditionem accepit etiam parvulis baptismum dare" - переклад: "Церква перейняла від Апостолів традицію давти хрещення також і малим дітям"
(Коментар на послання до Римля / Оріген (182-252))
Однозначне свідоцтво Орігена не потребує коментарів.
Цитата:
То покажи хоч одне із Писання, бо Писання це раніші слова ніж деяких слова отців. Якщо уже почалося відступлення, то для чого мені ці читати, бери із Джерела
Я вже писав по Матвію, а ти не відповідаєш, або я не бачу - ви дітей за народ вважаєте?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27487
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Але у нас у протестантів і без хрещення майже всі діти як виростають залишаються у Церкві

Не в єдиній апостольській Церкві, а в протестантській
Цитата:
Та й не хрещення дає стимул до Бога, а спілкування із віруючими, Писання, молитви, молодіжні і дитячі зібрання

Не заперечую, що все це провадить до Христа, але усвідомлення того, що ти охрещений, що ти член Церкви, як на мене, здійснює теж немалий вплив
Цитата:
Думаю це не правильний стимул, це щось похоже притчі до зерна яке не впало на хорошу/родючу землю.
не бачу тут аналогії...
Цитата:
Батьки, я думаю, всі це хочуть, але рішення все одно зробить дитина
Хочуть, бо подекуди це "модно", або керуються традицією. Я мав на увазі ідеалістичну схему. Батьки повинні бути відповідальні за виховання майбутнього свідомого християнина. І хрещення - це перший крок до цього
Цитата:
Та й із практики у простих як ви кажете мирян, це не у голові, головне охрестити, а чому думаю не знають.
Знову ж таки, недосконалість людська не є недосконалістю Церкви, яка є тілом Христовим. Господь наш Ісус Христос охрестився в Йордані і заповів це робити апостолам, тому й нам для спасіння необхідне хрещення, а в якому віці - це, як на мене, вибір відповідальних осіб, тобто батьків




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27488
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
Але у нас у протестантів і без хрещення майже всі діти як виростають залишаються у Церкві

Не в єдиній апостольській Церкві, а в протестантській

Не зрозумів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27489
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Твої діти одіті в Христа? - є в Ньому - в Його тілі-Церкві?

Звісно, що в Христі. Бо у нас роблять так як робив Христос.

13 Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився, учні ж їм докоряли.
14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.
15 І Він руки на них поклав, та й пішов звідтіля.

(Матв.19:13-15)
1. Ми приносимо дітей до Церкви.
2. Пресвітери кладуть на них руки.
3. Вся Церква молиться за дітей.

І Христос сказав "бо Царство Небесне належить таким" Можливо це треба зробити як євреї на 8 день, а не коли захочуть батьки.
Ти правильно запитав " чи в Христі", бо і без хрещення можна бути у Христі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27492
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 22:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Nurono написав:
Твої діти одіті в Христа? - є в Ньому - в Його тілі-Церкві?

Звісно, що в Христі. Бо у нас роблять так як робив Христос.

13 Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився, учні ж їм докоряли.
14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.
15 І Він руки на них поклав, та й пішов звідтіля.

(Матв.19:13-15)
1. Ми приносимо дітей до Церкви.
2. Пресвітери кладуть на них руки.
3. Вся Церква молиться за дітей.

І Христос сказав "бо Царство Небесне належить таким" Можливо це треба зробити як євреї на 8 день, а не коли захочуть батьки.
Ти правильно запитав " чи в Христі", бо і без хрещення можна бути у Христі?
Так розпочався обряд "омолитвлення"! - не згаданий ні одним апостолом, і ні одним письменником церкви!
Тані - не в Христі! Вони ж не хрещенні! - а тут однозначно сказано: "Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися!(Гал.3:27)" - в звороті - хто не хрестився в Христа, той не в Ньому!
Що там з "народом" - діти є його частиною?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27493
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Не зрозумів?

І Католицька Церква, і Православна Церква є осколками єдиної Апостольської Церкви, заснованої апостолами на тілі Римської імперії. Протестантизм не може похвалитись на спадкоємством, ні наближенням до ранньохристиянської Церкви... При всій моїй повазі до освіченості багатьох протестантів, багато чого ви випустили з уваги




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>