Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 11:28




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27494
ДописДодано: 08 грудня 2010, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
Не зрозумів?

І Католицька Церква, і Православна Церква є осколками єдиної Апостольської Церкви, заснованої апостолами на тілі Римської імперії. Протестантизм не може похвалитись на спадкоємством, ні наближенням до ранньохристиянської Церкви... При всій моїй повазі до освіченості багатьох протестантів, багато чого ви випустили з уваги

А як передається "апостольське спадкоємство"? Тобто, через кого, які мають бути християни щоб отримати, а саме головне де про це говорить Писання? Скажіть апостол Павло ким поставлений?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27496
ДописДодано: 08 грудня 2010, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Nurono написав:
Твої діти одіті в Христа? - є в Ньому - в Його тілі-Церкві?

Звісно, що в Христі. Бо у нас роблять так як робив Христос.

13 Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився, учні ж їм докоряли.
14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.
15 І Він руки на них поклав, та й пішов звідтіля.

(Матв.19:13-15)
1. Ми приносимо дітей до Церкви.
2. Пресвітери кладуть на них руки.
3. Вся Церква молиться за дітей.

І Христос сказав "бо Царство Небесне належить таким" Можливо це треба зробити як євреї на 8 день, а не коли захочуть батьки.
Ти правильно запитав " чи в Христі", бо і без хрещення можна бути у Христі?
Так розпочався обряд "омолитвлення"! - не згаданий ні одним апостолом, і ні одним письменником церкви!

Та ж так Христос робив!

Цитата:
Тані - не в Христі! Вони ж не хрещенні! - а тут однозначно сказано: "Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися!(Гал.3:27)" - в звороті - хто не хрестився в Христа, той не в Ньому!

То там написано охрестилися, чи охрестили? То ти говорив віра не потрібно, визнати І. Х. за Спасителя не потрібно, покаяння не потрібно. То у що ви охрестили дітей? Може як народ говорить щоб духи не чіпали.
Nurono написав:
Що там з "народом" - діти є його частиною?

Звісно, ми все по Писанню робимо спочатку навчили, а потім охрестили, а не в звороті. Значить народ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27498
ДописДодано: 08 грудня 2010, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Скажіть апостол Павло ким поставлений?
Христом! Я хочу дізнатись і ніяк не можу - Гребель і Блаурок ким поставлені?
Назаріусе, вибач.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27499
ДописДодано: 08 грудня 2010, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Скажіть апостол Павло ким поставлений?
Христом!

То значить Павло не впадає у ваш ланцюжок спадкоємності?

Nurono написав:
Я хочу дізнатись і ніяк не можу - Гребель і Блаурок ким поставлені?

А що вони не так зробили? То чому Павлові можна, а тим ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27500
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Сонячник написав:
Та ні, через водне хрещення можна стати лише формальним членом організації або ж членом помісної церкви, але не Церкви Христової і не Тіла І.Х.
Водне хрещення - це лише обряд, який проходять не лише віруючі.

І Ви це можете підтвердити цитатами?
Ми знаємо дещо відмінне від сказаного Вами:
"Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися!(Гал.3:27)"
Навіщо цитати? І так ясно, що водне хрещення часто приймають не по вірі, а по традиції або по волі батьків. Іноді приймають цей обряд, щоб стати членом помісної церкви заради того, щоб дали шлюб. Хіба не так?

Тому я й кажу, що тілесне є образом духовного. Не тілесне занурення у воду є головним, а занурення в Ісуса Христа, що й доводить ап.Павло: Бо ви всі, що в Христа охрестилися, у Христа зодягнулися! (Гал.3:27) Тобто занурилися не у воду, а у Христа. Бо ми всі одним Духом охрещені в тіло одне... (1Кор.12:13) Тому й одне хрещення.

Протестант написав:
З однієї сторони ти правий, а з другої ні. Тоді поясни для чого цей обряд?
Ну як для чого? Це акт віри, бо Христос це зробив.
У будь-якому обряді головним є не сам обряд, а мотив обряду. Так само й водне хрещення - його можна виконати заради традиції, а можна виконати через віру в Ісуса Христа.

Крім того, приймаючи водне хрещення, ми даємо обітницю Богу: Того образ, хрещення не плотської нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа... (1Петр.3:21)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27501
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Та ж так Христос робив!
Омолитвлював? - "геніальна" підміна хрещення.
Протестант написав:
То там написано охрестилися, чи охрестили?
є різниця? -
"Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися" це вірно!
а це вже ні - "Бо вас усіх, що в Христа охристили, у Христа зодягнули" - що хіба сенс сказаного змінився?
Протестант написав:
То ти говорив віра не потрібно, визнати І. Х. за Спасителя не потрібно, покаяння не потрібно. То у що ви охрестили дітей? Може як народ говорить щоб духи не чіпали.
що народ говорить - його справа. Ти спитай в Бога, чому Він приймав дітей в обрізанні - вони ж в Нього не вірили бо малі?
Протестант написав:
Звісно, ми все по Писанню робимо спочатку навчили, а потім охрестили, а не в звороті. Значить народ.

То коли діти стають частиною народу?
Протестант написав:
То значить Павло не впадає у ваш ланцюжок спадкоємності?
Ще й як! Павло поставлений Христом, але хрещений Ананією. Все законно! На відміну від Гребеля і Блаурока!
Протестант написав:
А що вони не так зробили? То чому Павлові можна, а тим ні?
От тому і "не так зробили" - де хоч самі перехрещенці пишуть, що їм Бог говорив як Павлу? Ніде!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27502
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
А як передається "апостольське спадкоємство"? Тобто, через кого, які мають бути християни щоб отримати, а саме головне де про це говорить Писання? Скажіть апостол Павло ким поставлений?

Передається через єпископів, первісно поставлених апостолами. Конкретно про організацію Церкви Святе Письмо не навчає, для керування Церквою достатньо жити у Христі і сповідувати його науку, що веде до спасіння. Церква повинна бути одна, оскільки Христос говорить лише про одну Церкву - цього, думаю, досить для розуміння того, що ніхто з апостолів не збирався висловлювати проти своїх соратників "протест" і відділятись.
Апостол Павло був поставлений самим Господом Ісусос Христом, за свідченням святого Ананія, заступництвом св. Петра і Варнави, і прийнятий у коло апостолів




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27503
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Тому я й кажу, що тілесне є образом духовного. Не тілесне занурення у воду є головним, а занурення в Ісуса Христа, що й доводить ап.Павло: Бо ви всі, що в Христа охрестилися, у Христа зодягнулися! (Гал.3:27) Тобто занурилися не у воду, а у Христа. Бо ми всі одним Духом охрещені в тіло одне... (1Кор.12:13) Тому й одне хрещення.
Та не згідний я з Вами! Ви плутаєте "вступ в завіт з Богом" і "хрещення Духом Святим". Написано: "Як почули ж оце, то христились вони в Ім'я Господа Ісуса. А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дiї.19:5,6)". Тут чітко "хрестились" а потім "поклав руки", так що це не одне і теж.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27504
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Та ж так Христос робив!
Омолитвлював? - "геніальна" підміна хрещення.

Не підміна, а Христос руки поклав і помолився за дітей.
Цитата:
Протестант написав:
То там написано охрестилися, чи охрестили?
є різниця? -
"Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися" це вірно!
а це вже ні - "Бо вас усіх, що в Христа охристили, у Христа зодягнули" - що хіба сенс сказаного змінився?

Звісно, люди свідомо це роблять, а немовля ні.

Цитата:
Протестант написав:
Звісно, ми все по Писанню робимо спочатку навчили, а потім охрестили, а не в звороті. Значить народ.

То коли діти стають частиною народу?

Коли народилися.
1Кор.7:14 А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.

Цитата:
Протестант написав:
То значить Павло не впадає у ваш ланцюжок спадкоємності?
Ще й як! Павло поставлений Христом, але хрещений Ананією. Все законно! ....

Я ж тебе питався хто із початківців протестантів був поза Церквою. Ти сказав ніхто, то яка тут проблема. Але Павло не був посланий апостолами на заснування Церков, він сам не питаючись когось пішов.
Цитата:
Протестант написав:
А що вони не так зробили? То чому Павлові можна, а тим ні?
От тому і "не так зробили" - де хоч самі перехрещенці пишуть, що їм Бог говорив як Павлу? Ніде!
[/quote]
А ти би повірив?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27506
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Передається через єпископів, первісно поставлених апостолами. Конкретно про організацію Церкви Святе Письмо не навчає, для керування Церквою достатньо жити у Христі і сповідувати його науку, що веде до спасіння. Церква повинна бути одна, оскільки Христос говорить лише про одну Церкву - цього, думаю, досить для розуміння того, що ніхто з апостолів не збирався висловлювати проти своїх соратників "протест" і відділятись.
Апостол Павло був поставлений самим Господом Ісусос Христом, за свідченням святого Ананія, заступництвом св. Петра і Варнави, і прийнятий у коло апостолів
:eek: +1
От і я про це... :D
Думаю - питання про те хто обрав апостола Павла знято?
Ще є питання - хто послав Гребеля і Блаурока? З усього видно - вони самозванці.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27507
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Передається через єпископів,

Не передається, так Писання не вчить. Писання вчить що у Церкві Бог поставив одних за .......

Цитата:
Церква повинна бути одна, оскільки Христос говорить лише про одну Церкву

То чому ви поділилися із православними і один одного вилучили від Церкви. Навіть можна сказати чотири православних церкви виключили одну католицьку. Чому ви не послухалися їх, а поставили собі Папу?
Цитата:
- цього, думаю, досить для розуміння того, що ніхто з апостолів не збирався висловлювати проти своїх соратників "протест" і відділятись.

Тут питання не так поставлено, ніхто не відділявся, протестантів вигнали, бо не хотіли реформації Церкви.
Nazariusz написав:
Апостол Павло був поставлений самим Господом Ісусос Христом, ..... заступництвом св. Петра і Варнави

А це ви звідки взяли?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27508
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Думаю - питання про те хто обрав апостола Павла знято?.

Зовсім ні.

Деякі християнські конфесії дотримуються вчення про апостольську спадкоємність. Вони вважають, що тільки ті, які можуть простежити своє рукопокладення аж до самого початку, до 12 апостолів, мають право служити священиками або служителями.
На думку більшості протестантів, Святе Письмо не підтверджує це вчення. Саме Божий поклик людини на служіння кваліфікує її як священика або служителя, а не призначення людською владою. У Посланні до євреїв 5:4 сказано: „А честі цієї ніхто не бере сам собою, а покликаний Богом, як і Аарон”. Наприклад покликання апостола Павла на служіння прийшло від Бога, а не від людей. У Посланні до галатів 1:1 він говорить: “Апостол Павло, поставлений ні від людей, ані від чоловіка, але від Ісуса Христа й Бога Отця”.
Коли Бог покликав Павла проповідувати Євангелію, то Павло сказав: „...я не радився зараз із тілом та кров’ю, і не відправився в Єрусалим до апостолів, що переді мною були” (Гал. 1:16,17. Також Мр. 9:38-39, Лк. 9:50).



Може не варто дві теме перемішувати? Відкрийте нову.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27509
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:55 

Востаннє редаговано Сонячник 08 грудня 2010, 23:58 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Ви плутаєте "вступ в завіт з Богом" і "хрещення Духом Святим". Написано: "Як почули ж оце, то христились вони в Ім'я Господа Ісуса. А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дiї.19:5,6)". Тут чітко "хрестились" а потім "поклав руки", так що це не одне і теж.
Отже, виходить, що є три хрещення: водне (Іванове), Христове і хрещення Д.С.?
Можна й так вважати, тобто
1) занурення тіла у воду; - вступ в завіт з Богом
2) занурення у Слово - співрозп'яття плоті з Христом; - це духовне хрещення
3) занурення в Д.С. - і це духовне хрещення.
Бо ж хрещення Д.С. не може відбутися без хрещення в Христі, бо Христос хрестить Д.С. лише освячених. А ОДНЕ хрещення - це тому, що Один Господь, в Якому занурені всі члени Тіла І.Х. - це одне духовне хрещення.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27510
ДописДодано: 08 грудня 2010, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Не підміна, а Христос руки поклав і помолився за дітей.
і назвав це "омолитвлення"... от тільки де? - де написано що поклав я знаю, а де назвав?
Це вже традиція ваша.
І ще - а чому це не названо "дитяче рукоположення". Це якось влучніше імхо.
Протестант написав:
Звісно, люди свідомо це роблять, а немовля ні.
Мало того, що немовлята не-народ, то вони вже і не-люди...
Протестант написав:
Коли народилися.
То христіть дітей, вони ж частина народу. Діти в Старому Заповіті обрізались по вірі батьків а не власній, то хіба Бог змінився? Може де написано - не хрестіть дітей? Ні! Може десь написано про виняткове хрищення в дорослому віці? Ні! Зате ясно написано, що обрізання заміщено хрещенням. Обрізали дітей? Так! То і хрестити будемо!
Протестант написав:
1Кор.7:14 А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
Там є одна умова, має бути один з батьків християнином.
Протестант написав:
Я ж тебе питався хто із початківців протестантів був поза Церквою. Ти сказав ніхто, то яка тут проблема.
Де питався?
До того ж - ви не протестанти, бо справжні протестанти перехрещенців відкидають як єретиків. Читай Лютера, Кальвіна...
Протестант написав:
Але Павло не був посланий апостолами на заснування Церков, він сам не питаючись когось пішов.
він сам не питаючись когось пішов :D "Апостол Павло, поставлений ні від людей, ані від чоловіка, але від Ісуса Христа й Бога Отця, що з мертвих Його воскресив, (Гал.1:1)" Забув напевно?
Протестант написав:
А ти би повірив?
А що написано? Де? Почитаю і скажу - вірю чи не вірю! А "на нет и спросу нет"!
Протестант написав:
Nurono написав:
Думаю - питання про те хто обрав апостола Павла знято?.
Зовсім ні.
Ну що тут скажеш... людина якій потрібно доводити, що апостол Павло є апостолом поставленим Христом....напевне любить сперечатись! Шкода :cry:
Протестант написав:
Деякі християнські конфесії дотримуються вчення про апостольську спадкоємність. Вони вважають, що тільки ті, які можуть простежити своє рукопокладення аж до самого початку, до 12 апостолів, мають право служити священиками або служителями.
На думку більшості протестантів, Святе Письмо не підтверджує це вчення...
Чи не з "мутного" сайту ти це тягнеш?
1. Деякі - це хто?
2. Більшість - це хто?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27513
ДописДодано: 09 грудня 2010, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Зате ясно написано, що обрізання заміщено хрещенням. Обрізали дітей? Так! То і хрестити будемо!
Не правда, так не написано! ;-D
Ап.Павло писав: ...не то обрізання, що назовні на тілі, але ... обрізання серця духом, а не за буквою; і йому похвала не від людей, а від Бога. (Рим.2:28-29)
Немовлята не можуть обрізатися духовно.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>