Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 13:26




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27854
ДописДодано: 16 грудня 2010, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Ви ж цитати не навели з Вашими термінами? А я чекаю.
Коли б вам були потрібні якісь цитати від мене, ви б уже давно сказали що саме вам потрібно :)

Michail написав:
На католік.ру потрібно підтвердити свою регістрацію в своєму мейлі, або почекати доки Вас провірять. Почекаю.
Вперше таке зустрічаю, я іще вчора зареєструвався. Ось уже й відгук модератора появився http://forum.katolik.ru/index.php?showt ... 0&start=60, а можливості відповідати не надано.
Отож, коли захочуть, нехай приходять сюди.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27870
ДописДодано: 17 грудня 2010, 12:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цитата:
Michail написав:
Ви ж цитати не навели з Вашими термінами? А я чекаю.

Юр:Коли б вам були потрібні якісь цитати від мене, ви б уже давно сказали що саме вам потрібно :)

Ви спеціально не розумієте? Чи що?

Будь ласка цитати з офіційного вчення Церкви що мають суть Ваших висловів і термінологію, яку Ви застосували:

"Очищення Святим Духом при Непорочному зачатті звільняє від земної сотвореності", або що Марія несотворена... (Бо Ісус Хрисос несотврений, а Бог став Чоловіком)

"Вічна божественна Богородиця Діва Марія"


Розумієте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27871
ДописДодано: 17 грудня 2010, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Yur написав:
Michail написав:
Брате Юр, Ви так і не прокоментували того листа греко-католицького священика. Особливо вираз 8..., який я цитував.
8. Нью Ейдж прагне осягнути баланс між чоловічим і жіночим началом, вводячи в своє розуміння божественного жіноче начало.
Ще раз прошу, дайте коментарій на цей документ, а то мабуть Ви його й не прочитали. Я наводжу факти з життя греко-католицької церкви. А це важливо.
На це особливо прошу дати коментар!
Не бачу нічого злогу в зазначеному пункті. Усвідомлення жіночого й чоловічого начала є необхідним в осмисленні становлення людини.
Про те, що в образі Бога міститься чоловіче і жіноче, сказано в Бутті 1:27. Й хоч Бог в жодному випадку не є образрм людини, згідно вчення Церкви досконалості» чоловіка і жінки віддзеркалюють щось Із безконечної досконалості Бога
Тож коли в контексті становлення людини говорити про чоловіче і жіноче, головними ознаками цих начал є віра -- чоловіче; розум -- жіноче.
Розумове осмислення (зовнішньо/відчуттєве) прерогатива жіночого начала. Саме жінка побачила й засмакувала себто оцінила ззовні, і стала причетною до прийняття рішення (Бут. 3:6). Чоловік же має покладатися сугубо на віру у Боже Слово (Бут. 2:16). Себто людина як чоловік і жінка, наділена здатністю вирішувати, будучи дотичною до внутрішнього духовного (віра) і до зовнішньо/відчуттєвого (розум).

Самореалізація, як придбання досвіду втілености. Саме жінка є тою, через котру реалізовується цей досвід.
Людина така, що має свій початок але не має кінця. Її звершення -- досконалість у Господі (Матвія 5:48). Але вона повинна пройти певні етапи. Що і є досвідом втілености, що через жінку.

Якщо спробувати осягнути чоловіче й жіноче в Божественій глибині, очевидно це буде могутність і любов.




Ви кажете, що я не проаналізував Ваші тексти.
Я прочитав і роумію що Ви пишете. Але це не вказує на вічність Богородиці.
По-друге греко-католицький священик писав доріканя підгірцям. Це офіційно висить на сайті греко-католиків. Це суперечить Вашому висказанню.
Ви кажете, що це неправильно написано?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27872
ДописДодано: 17 грудня 2010, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я постійно даю Вам (як брату) чіткі питання.
Так що не кажіть, що не знаєте про що питаю.


Можете задати таку тему на форумі УГКЦ. Я там є.
Не буду вмішуватись, щоб ВИ не казали, що хочу інтриг. Просто прослідкую на реакцію католиків. Або пишіть в католік.ру. Мені цікаво побачити, чи справді католики думають так як Ви.
Бо я вже багато джерел перерив, але бачу, що так не думають. Це доводять і форумчани з католік ру.

Але можливо дещо правдивого у Ваших висказанях і є. Та тільки Вb не правильно викладаєте, або вживаєте невідповідні терміни? Звідки Ви їх взяли?
На інших форумах проаналізують теологи.
І, будь ласка, спілкуйтеся як християнин має спілкуватись. А то Ваше звернення іноді схоже на звернення середньовічного екзекутора... (Нажаль в середньовіччі католицька Церква своїм нетерпінням багато чого наробила).


Християнин має виявляти терпіння і бути прикладом для всіх. Бачите в когось помилку, так вказуйте на помилку, а не на особу.
Я ж вірю, що догмати Католицької Церкви правдиві.
От тільки покажіть таке трактування догмату про Непорочне зачаття, як Ви подали десь у документах Церкви.

Я ж наводив трактування Католиків, де такого як Ви показали - нема
http://www.apologia.ru/maria-02.htm

Ви ж не хочете сказати, що публікація ПЬЕРА ТИВОЛЬЕ. "СПУТНИК ИСКАТЕЛЯ ПРАВДЫ"
неправдива? Чи Церква її заборонила?


Чи може сайт "апологія" не католицький?
Також наводив джерела, де показано що Марія і і Мати Церкви і в Тілі Христовім.
Це греко-католицькі або римо-католицькі джерела.

Будь ласка представте свої думки на кількох католицьких форумах і подивимось, що там скажуть наші одновірці.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27874
ДописДодано: 17 грудня 2010, 17:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"ПОЧИТАНИЕ МАРИИ В НАРОДЕ

Каждый человек испытывает по отношению к людям, которые для него что-то значат, как и по отношению к умершим, определенное почтение. Поэтому не удивительно, что и Мария, Мать Иисуса, пользуется у христиан особым почитанием. Само собой, мы должны в достаточной степени различать почитание, проявляемое к Богу и Христу, и почитание, оказываемое Марии. Почитание как Бога может относиться только к Богу. Обожествление творения явилось бы несоблюдением первой Божией заповеди. Христианину-католику известно, что он ни в коем случае не должен обожествлять Марию, она никак не может затмить Христа"

http://www.apologia.ru/maria-01.htm

Ось є ще ссилки. Якщо так вчать католики, то чого мене тоді критикуєте?

Подайте вчення католицької Церкви, яке Ви маєте на увзаі.

В контекчті вищесказаного
Бог стався чоловіком, щоб ми стали Богом (богами)" має мати дещо інше значення...

Треба перевірити на інших формумах думки католиків?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27883
ДописДодано: 17 грудня 2010, 18:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Ви кажете, що я не проаналізував Ваші тексти.
Я прочитав і роумію що Ви пишете. Але це не вказує на вічність Богородиці.
Ви просто опанований гидкою єрессю. Ви несприймаєте вчення Церкви про Непорочне Зачаття Богогродиці Діви. Звідсіля й оті всі недолугі потуги окремими вигуками, повисмикуваними фразами замутити водицю.

Michail написав:
По-друге греко-католицький священик писав доріканя підгірцям. Це офіційно висить на сайті греко-католиків. Це суперечить Вашому висказанню.
Ви кажете, що це неправильно написано?
Ні, просто ви безсоромно обманюєте, пане Michail. Приплітаючи якісь дорікання священика, до вчення Церкви, котре подаю.
Коли б ви були щирою людиною, ви б вказали конкретно: у чому дорікання священика і що спільного вони можуть мати з тим, що подаю.

Michail написав:
Будь ласка представте свої думки на кількох католицьких форумах і подивимось, що там скажуть наші одновірці.
Уже казав, завжди відкритий до спілкуванням. Форум котрий мені пропонували, виявився закритим для мене. Можете розпочати розмову де-інде, можете сюди запрости людей.
Вам же вкотре кажу. Судження ваші містять у собі відверто антикатолицький антихристиянський характер.

Michail написав:
Я ж наводив трактування Католиків, де такого як Ви показали - нема
http://www.apologia.ru/maria-02.htm
Ви ж не хочете сказати, що публікація ПЬЕРА ТИВОЛЬЕ. "СПУТНИК ИСКАТЕЛЯ ПРАВДЫ"
неправдива? Чи Церква її заборонила?
В даному випадку можу сказати, або ви людина безчесна, або ж, вибачте, невіглас.

Яким чином дана публікація може суперечити вченню Церкви, котре подаю?
Маємо чудову нагоду проаналізувати й порівняти.


Та тільки не пристанете ви не це, пане Michail, й ви це добре знаєте.
Бо вам не потрібно конкретної продуктивної розмови, ваші наміри інші: закаламути, забруднити, накрутити, словесним поносом створити атмосферу нетерпимості, еге ж. Чи не те ви продовжуєте робити у цій гілці?.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28008
ДописДодано: 20 грудня 2010, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
По-друге греко-католицький священик писав доріканя підгірцям. Це офіційно висить на сайті греко-католиків. Це суперечить Вашому висказанню.
Ви кажете, що це неправильно написано?
Ні, просто ви безсоромно обманюєте, пане Michail. Приплітаючи якісь дорікання священика, до вчення Церкви, котре подаю.
Коли б ви були щирою людиною, ви б вказали конкретно: у чому дорікання священика і що спільного вони можуть мати з тим, що подаю.


Не притворяйтесь, що не розумієте. Він написав про те, що підгнірці вважають божественною Богородицю. І він писав, що це неправильно...

1. Мария — не "богиня", а человек подобный всем нам.

Говоря о Деве Марии, нужно всегда остерегаться впадать в крайности. Она была такой же женщиной, как и все другие женщины, и происходила от Адама и Евы.

У неї людське походження - Створіння. т тут Ваші висказання і обличає ця стаття
http://www.apologia.ru/maria-02.htm

І я пишу чесно! Бо Ви казали, що походження в Неї одне - божественне.

Коротуо і ясно я Вам постарався показати Вашу неправоту.

Цитата:
Я ж наводив трактування Католиків, де такого як Ви показали - нема
http://www.apologia.ru/maria-02.htm
Ви ж не хочете сказати, що публікація ПЬЕРА ТИВОЛЬЕ. "СПУТНИК ИСКАТЕЛЯ ПРАВДЫ"
неправдива? Чи Церква її заборонила?
В даному випадку можу сказати, або ви людина безчесна, або ж, вибачте, невіглас.

Яким чином дана публікація може суперечити вченню Церкви, котре подаю?
Маємо чудову нагоду проаналізувати й порівняти.


Ви помиляєтесь. Бо я якраз на це пристану.
Постараюсь Вам пояснити. Бо джерел Вашої інтерпретації Ви не показали.
Пишіть на У ГКЦ. Там є гілка про Діву Марію Я зробив допис.
Чекаю на Вас. Буду слідкувати за відгуками наших одновірців на Вшу інтерпретацію.

"У Марии была та же человеческая природа, что и у нас. Она тоже обладала свободой, но никогда не злоупотребляла ею. Вся жизнь ее была направлена к добру, к исполнению воли Божией."
http://www.apologia.ru/maria-02.htm

І поводження у Вас аж ніяк не християнське. Раз прояитайте і впевніться, що я приймаю догмат Непорочного Зачаття.
Просто аналізую Ваші писанини і щось у них протирічить то
му, що я знаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28011
ДописДодано: 20 грудня 2010, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Юр: Ви несприймаєте вчення Церкви про Непорочне Зачаття Богогродиці Діви."


Я несприймаю? Ви спочатку подайте чітко, де є таке вчення, як Ви інтерпретуєте.
А не витягайте уривки з катехизису і отців Церкив, які стосуються всіх спасенних.

Церква каже, що Богородиця при зачатті очищена від первородного гріха. Приймаю.
Але Ви інтерпретували, що вона очищена від Земного створіння.
Я питав наших теологів. Вони казали, що ні.
Що Вона має початок як створіння.
Бо лише Бог є вічний - без початку і кінця.
Приєднання файлів:
Тома Шпідлік.jpg


Ось цитата з книги Томи Шпідліка - католицького теолога.
Те, що я й казав. Всі люди мають покликання, яке є скоріше за їх існування.

Також наші теологи казали, що не можна казати, що постать Богородиці вічна. В плані Божому так - Марія і інші люди заплановані перед початком світу. І Марія запланована бути Богородицею. Але початок нас і її, як і описав Том Шпідлік (а він був духовним порадником Івана-Павла ІІ 3 1996 року), в часі...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28012
ДописДодано: 20 грудня 2010, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я Вас просив, дайте мені посилання у вченні Церкви Католицької на таку термінологію:

"Освячення Святим Духом визволяє від земної сотвореності"
"Постать Богородиці - вічна, а постать Марії зявилася в історії (в часі)"
"Вічна Божественна Богородиця".

Ви ж не дали цього вказання у документах Церкві. І це підтвердять тутешні форумчани.


І ще один доказ того, що Ви до мене упереджені.
Якби у мене на меті було нести єресь, або підливати масла у вогонь (у чому Ви мене обвинувачували, і за ваши же лозунгом-цитатою з Святого Письма нестимете відповідальність), то я б це робив у кожній гілці форумі і на багатьох форумах.


Я ж просто спілкуюся, дізнаюся, може обличаю, якщо бачу, що неправильно пишуть.
Можете перевірити на різних форумах. В мене всюди такий же нік.
Я ж побачив, що Ваше вчення перечить тому, що я знаю про свою Церкву (і показував у чому) тому й пишу, аж поки Ви мені не доведете, що таке вчення справді подає наша Католицька Церква. Через Ваші закиди мені прийшлося потривожити чимало теологів і просто християн і всі вони казали, що Ви кудись загинаєте. Всі вони або римо або греко-католики.

Хоча у католиків вже і термін "совідкупительниця" або "соспасительниця" вживають... Але це ж не вся церква приймає.
І мають право не приймати. Бо вчення Церкви не має перечити Біблії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28013
ДописДодано: 20 грудня 2010, 15:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Якщо Ви до мене такий упереджений, то давайте, виставіть своє вчення на форумі УГКЦ
Я також за свої слова відповідаю (за твердження, як за твердженя, за припущення як за припущення).
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... &start=120
Бачу, Ви там є.
Давайте там вистаялйте своє вчення в повноті (з усією термінологією) в одному пості і подивимось як на нього зреагують.
На Ваші пости не буду відповідати, просто буду слідкувати.


І тоді Ви зможете переконатися, що мене не цікавлять єресі, чи розпалювання ворожнечі. Це Ваша упередженість до мене.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28029
ДописДодано: 20 грудня 2010, 18:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Якщо Ви до мене такий упереджений, то давайте, виставіть своє вчення на форумі УГКЦ
У мене ні до кого немає упередженості, як і немаю більше бажання переливати з пустого в порожнє.
Плідної розмови ви не бажаєте, інакше б не загаджували гілку отим словесним поносом. Католицьке віровчення, зокрема Догмат про Непорочне Зачаття Богородиці, не приймаєте.
На католицькому форумі я присутній, розмов не уникаю.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28061
ДописДодано: 21 грудня 2010, 11:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Католицьке віровчення, зокрема Догмат про Непорочне Зачаття Богородиці, не приймаєте."


Приймаю. Не приймаю Вашу термінологію, а опис католицькою Церквою приймаю.
Якщо не можете довести свою інтерпритацію так і кажіть.


"Церква каже, що Богородиця при зачатті очищена від первородного гріха."

Але Ви інтерпретували, що вона очищена від Земного створіння.

Ці два вирази - різні речі. Або доведіть, що Церква каже, що це одне і те ж.
А не робіть висновки, що я уявляю собі або що не приймаю. Вам це властиво. То Ви кажете, яким я уявляю собі тіло в Царстві Небеснім, то ще щось приписуєте.

Давайте на греко-католицький форум. Мені самому Ваші фрази туди виставити, чи ви це зробите?



І ще, Ви казали, що я не буду аналізувати Ваші вислови відповідно з цією статтею:
http://www.apologia.ru/maria-02.htm
Я ж аналізував. Ви не відповіли. Хто лукавить?

"У Марии была та же человеческая природа, что и у нас. Она тоже обладала свободой, но никогда не злоупотребляла ею. Вся жизнь ее была направлена к добру, к исполнению воли Божией."

Ви ж казали, що походження в неї божественне.
Чи Ви щось інше мали на увазі?
Чим її походження відрізняється від походження всіх людей і первозданних Адама і Єви?

От відсутністю гріха - відрізняється.
А те, що вона Створіння це в катехизисі чітко вказано. І я це чітко процитував.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28063
ДописДодано: 21 грудня 2010, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Michail написав:
А що Богородиця Марія - Створіння, то це й тут описано:
Катехизм: 970"Материнское служение Марии по отношению к людям ни в чем не умаляет и не затемняет единственное посредничество Христа, но, наоборот, являет его силу. Ибо все спасительное влияние Преблагословенной Девы (...) вытекает из преизобилия заслуг Христовых, коренится в Его посредничестве, всецело от Него зависит и в Нем черпает всю Свою силу". "Никакая тварь никогда не может быть поставлена на тот же уровень, что воплощенное Слово и Искупитель. Но, как в священстве Христа различным способом участвуют и священнослужители, и верующий народ, и как единая благодать Божия подлинно изливается различными способами в творениях, так и единственное посредничество Искупителя не исключает, но, наоборот, вызывает разнообразное содействие созданий, сообщаемое одним источником".
"Ибо все спасительное влияние Преблагословенной Девы (...) вытекает из преизобилия заслуг Христовых, коренится в Его посредничестве, всецело от Него зависит и в Нем черпает всю Свою силу".
Неправду ж кажете.
Яким чином виділені вами слова "Никакая тварь никогда не может быть поставлена на тот же уровень, что воплощенное Слово и Искупитель можуть бути підтвердженням вашої тези? Тварь не може, Діва може.

Божественість Богородиці Діви є одвічною. Це і є визначальним лейтмотивом цієї теми. Та, що привела на цей світ одвічного Бога, сама одвічна. Так учить Церква, по-іншому й бути не може.
Коли ж не бажаєте прийняти вчення Церкви, католиком себе називати не можете.[/quote]

Брате Юр, Ви не хочете вибачитись за перекручування слів і іномовних термінів?
Адже в форумін УГКЦ о. Олег навів такий же приклад.

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 153#p29153

Пост:
Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?
о.Олег » Сьогодні, 09:56


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28065
ДописДодано: 21 грудня 2010, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Тобто брате Юр ви і далі вважаєте, щот Богородиця лише над Тілом Христовим?

Чи все-таки вважаєте, що і в Містичному Тілі?

Це питання. Але відповідь має бути обгрунтованою документами Церкви. А так як я вже показував, що Церква вчить про те, що Марія і в Тілі Христовім, то все таки мене і далі продовжуєте звинувачувати?
Як бачите, по іншій тематиці я все підтримую Церкву. Та і тут лише аналізую і досліджую саме Вашу інтерпритацію.
Давайте, називайте мене єретиком і т.п. Це на Вашій совісті.

Але розвиньте все-таки своє вчення на УГКЦ форумі. Якщо будете звертатись до мене, то буду відповідати, якщо ні, просто буду дивитись, як на Ваші думки реагують свящники, теологи, форумчани.

Божого Вам благословення!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28066
ДописДодано: 21 грудня 2010, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Не означає.Я ж писав що і від гріха очищена і свобідною волею все була слухняна. І в Тілі Христовім і Мати Тіла...

Може годі викручувати. По-перше очищена Духом Святим, і якщо кажете очищена свобідною волею, отже в зрілому віці. Церква ж згідно Догмату, учить про очищення в момент зачаття, коли свобіідної волі нема.

Очищена Духом Святим (відкуплення наперед Хрестом Ісуса), спасенна через послух і вибрання Бога свобідною волею.

Ми ж також очищені від первородного гріха в Водному Хрещенні, а в повноті спасенні через послух, покаяння, Євхаристію... благодаттю Бога!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>