Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 13:22




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27797
ДописДодано: 15 грудня 2010, 10:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
я ж із вами був погодився. Але історія говорить інакше. Посади куплялися. Ніякого там Божого провідіння не було.

Я дуже радий. Історія людства - це історія гріхопадіння. Всі люди грішні, і апостоли теж. Тому нічого дивного, що в історії Церкви присутні такі речі. Ми не про це говоримо. Якщо ви справді християнин, то мали б вбачати Божу волю у всьому, навіть у власних невдачах, і приймати це, як прийняв Авраам необхідність кривавої жертви Ісаака.
Цитата:
Про яку владу мова йде. Тепер чекаю від вас цитату із Писання де має влада передаватися.

І Тим. 3:1-7 Павло не пише прямо "передай владу іншим єпископам", тому що це само собою розумілося. Святий апостол пише настанови відносно молодому єпископові Ефесу - Тимотею - як він має керувати своєю громадою і які якості повинні мати наступні єпископи. Думаю, цього достатньо :)
Цитата:
В історії записано як посади куплялися.

Див. вище
Цитата:
Історія відколу... ви забули вказати від чого.... від того що майже нічого не залишилося від апостольської основи.
Від Єдиної Святої Апостольської Церкви. А Апостольською вона була завжди, коли влада від одного Понтифіка переходила до іншого. Якщо Святий Престол у Римі і займала недостойна особа, то очистити Церкву від гріха слід було іншим шляхом - посадити на місце негідного Папи гідного. Але насамперед треба було в душі своїй залишатись істинними християнами, бо через зло в душах ваших і ввійшла єресь в Церкву. Господь через апостолів своїх засуджує такий розкол, як у протестантів:
"5 Так само ви, молоді, коріться старшим. А ви всі вдягніться в покірливість один супроти одного, Бог бо гордим противиться, а покірливим дає благодать. 6 Смиріться, отже, під могутньою Божою рукою, щоб Він підняв вас вгору своєчасно. 7 Усяку журбу вашу покладіть на нього, бо Він піклується про вас."
Цитата:
Я за вчення говорю. Ми притримуємося апостольського вчення, а ви відійшли
Хтось тут у вас писав, що це одна з ознак єресі :D "Ми - єдині правильні, тільки у нас спасіння" - так, чи що? Не бачу доказів. Ви відійшли вже хоча б тому, що не послухали апостолів, які веліли єпископам ставити єпископів. Хто вас поставив? Князь цього світу?
Цитата:
в основному залишився у вас тільки ваша спадковість і все.
Вкрай нерозумно. Це все одно, що сказати, ніби у нас немає Святого Письма. Бачите, ви знову помиляєтесь. А хто вірний у малому - у великому вірний :)
Цитата:
Давай перевіримо viewtopic.php?t=986 четверте повідомлення, там є куча запитань, де так написано.
Давайте не будемо пустословити і відходити від теми. Я б з радістю розвінчав ваші хибні уявлення про Церкву, але якщо хочете - задавайте найбільш по суті, і в цій темі
Цитата:
Я вам відповів "Христос є посеред нас"
Скиньте, будь-ласка, фотографію :D :D :D
Цитата:
А Папу не І.Х. постав, а католики
Дивно, а я думав, що апостол Петро... :)
Цитата:
Бо крім католиків його владу ніхто не визнає
Ну, думаю, що 1,15 млрд вірних - це не так мало :D Нагадаю, що це приблизно половина всіх християн
Цитата:
А за Собор перший теж Папа скликав? Чи той кому почали після того підчинятися.
Якщо вам не відомо, то Папа ніколи не був присутній на Вселенських Соборах, лише відсилав своїх представників. А Перший Собор у Нікеї був скликаний імператором Константином Великим
Цитата:
тут уже на половину є католиків
А що ви хотіли - назва "християнський" притягує християн :)
Цитата:
А потім з'явився нараз більше як п'ятистам браттям, що більшість із них живе й досі, а дехто й спочили
Де тут написано, що вони були апостолами?




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27799
ДописДодано: 15 грудня 2010, 15:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Якщо ви справді християнин, то мали б вбачати Божу волю у всьому...

Інтересно, а який ви урок із цього винесли. Нові догми вводили. Папа керував світом. Якщо ви такі були святі, то не треба було убивати християн, а вести дискусія.

Цитата:
Цитата:
Про яку владу мова йде. Тепер чекаю від вас цитату із Писання де має влада передаватися.

І Тим. 3:1-7 Павло не пише прямо "передай владу іншим єпископам", тому що це само собою розумілося. Святий апостол пише настанови відносно молодому єпископові Ефесу - Тимотею - як він має керувати своєю громадою і які якості повинні мати наступні єпископи. Думаю, цього достатньо :)

По перше Тимофій не був єпископом. То за 500 апостолів, вам потрібно пряма мова, а тут не потрібно. Я того не бачу що ви бачите.

Цитата:
Цитата:
А потім з'явився нараз більше як п'ятистам браттям, що більшість із них живе й досі, а дехто й спочили
Де тут написано, що вони були апостолами?

Теж не прямо, але видно що мова йде за апостолів.
8 А по всіх Він з'явився й мені, мов якому недородкові.
9 Я бо найменший з апостолів, що негідний зватись апостолом, бо я переслідував був Божу Церкву.

(1Кор.15:8,9)
Тепер подивіться із контексту видно що для одних апостол є Павло, а для інших ні. А чому? Бо він заснував Церкву. 1Кор.9:2 Коли я не апостол для інших, то для вас я апостол, ви бо печать мого апостольства в Господі.


Цитата:
Від Єдиної Святої Апостольської Церкви. А Апостольською вона була завжди, коли влада від одного Понтифіка переходила до іншого.

Це що Понтифік був за 1 000 років до християнства, я не сумніваюся. Отож, ви самі підкреслюєте що Понтифік і Апостольська основа це різні речі.

Цитата:
Якщо Святий Престол у Римі і займала недостойна особа, то очистити Церкву від гріха слід було іншим шляхом - посадити на місце негідного Папи гідного.

Вмієте жартувати. Інтересно як :shock: :shock: , якщо вони царями керували, мали війська, а тут прийшов протестант і хоче Папу скинути.... не смішіть.
Цитата:
Але насамперед треба було в душі своїй залишатись істинними християнами, бо через зло в душах ваших і ввійшла єресь в Церкву.

В наших душах була святість і любов до Бога. А єрись була в Церкві, а не поза Нею. І якщо не годин вигнати єрись, то Господь закликає Об.18:4 І почув я інший голос із неба, який говорив: Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не
потрапили в карання його.


Цитата:
Господь через апостолів своїх засуджує такий розкол, як у протестантів:

Зовсім не такий.

Цитата:
Цитата:
Я за вчення говорю. Ми притримуємося апостольського вчення, а ви відійшли
Хтось тут у вас писав, що це одна з ознак єресі :D "Ми - єдині правильні, тільки у нас спасіння" - так, чи що?

А я хіба так говорю, покажіть де?
Цитата:
Хто вас поставив? Князь цього світу?

Господь мене покликав до святості, я вийшов із гріховного світу і і від тих хто називає себе Церква.
А князь цього світу живе там де гріх і відступлення.

Цитата:
Цитата:
в основному залишився у вас тільки ваша спадковість і все.
Вкрай нерозумно. Це все одно, що сказати, ніби у нас немає Святого Письма.

Таких як ви одиниці, а тих у кого є Писання мільйони, але воно у них тільки на поличках. Чи ви може теж притримуєтеся думки, що розуміння Писання можуть тільки ваше священство,а народ темні вівці?

Цитата:
Цитата:
Я вам відповів "Христос є посеред нас"
Скиньте, будь-ласка, фотографію :D :D :D

Ну якщо ви так тілесно розумієте, значить не вірите уі Писання.
Цитата:
Цитата:
А Папу не І.Х. постав, а католики
Дивно, а я думав, що апостол Петро... :)

Звісно що ні.
Цитата:
Цитата:
Бо крім католиків його владу ніхто не визнає
Ну, думаю, що 1,15 млрд вірних - це не так мало :D Нагадаю, що це приблизно половина всіх християн

А друга половина не визнає, бо спочатку так не було.
Цитата:
Цитата:
А за Собор перший теж Папа скликав? Чи той кому почали після того підчинятися.
Якщо вам не відомо, то Папа ніколи не був присутній на Вселенських Соборах, лише відсилав своїх представників. А Перший Собор у Нікеї був скликаний імператором Константином Великим

Тож Константин значить Папа, бо скликав Собор.
Цитата:
Цитата:
тут уже на половину є католиків
А що ви хотіли - назва "християнський" притягує християн :)

Повірте, ніхто тут нікого не тягне, бо ті католики які хочуть щось навчитися спілкуються тут. Я був на вашому форумі, а там крім того що почути що я "сектант" більше нічого не вміють практично говорити.
А вас що хтось сюди затягнув? То зречіться/виженіть сатану.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27818
ДописДодано: 15 грудня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Нові догми вводили. Папа керував світом. Якщо ви такі були святі, то не треба було убивати християн, а вести дискусія.

Усі наші догми є у Святому Письмі або логічно з нього витікають. Папа не керує світом і не керував. Ми не святі, і я нікого не вбивав. А ви безгрішні? :D
Цитата:
По перше Тимофій не був єпископом.
А по друге ще й як був. Я розумію, що вам складно з історією Церкви, але прошу не помилятися в таких простих речах
Цитата:
То за 500 апостолів
Повторюю, апостолів було 72 + 12(13)
Цитата:
вам потрібно пряма мова, а тут не потрібно. Я того не бачу що ви бачите.
Пишіть, будь-ласка, зрозуміліше
Цитата:
Теж не прямо, але видно що мова йде за апостолів.
Щось не бачу логіки. В наш час теж є люди, яким являється Господь, але вони не сміють себе називати апостолами, та й ніхто інший теж. Слово "апостол" означає "посланець", а де ви тут бачите зв'язок із цими 500 особами, я не розумію
Цитата:
8 А по всіх Він з'явився й мені, мов якому недородкові.
9 Я бо найменший з апостолів, що негідний зватись апостолом, бо я переслідував був Божу Церкву.
(1Кор.15:8,9)
Павло (Савло, Саул) став апостолом не тому, що йому явився Христос (точніше, це була причина його навернення), а тому, що його прийняли в коло апостолів інші апостоли
Цитата:
Коли я не апостол для інших, то для вас я апостол, ви бо печать мого апостольства в Господі.

Якщо для одних Павло був невідомий, то для інших він був посланцем, проповідником правди Христової віри, і нові вірні, навернуті ним - це доказ його апостольської роботи перед Господом. Ось і весь смисл цього стиха.
Цитата:
Це що Понтифік був за 1 000 років до християнства, я не сумніваюся

Мушу вас розчарувати, посада pontifex maximus існує лише з 8 століття до н.е. Коли немає аргументів, обов'язково придиратись до слів, значення якого ви не знаєте? :lol:
Цитата:
Отож, ви самі підкреслюєте що Понтифік і Апостольська основа це різні речі.
Я навіть не вживав такого терміну, тому тим більше не можу про нього щось стверджувати
Цитата:
якщо вони царями керували, мали війська, а тут прийшов протестант і хоче Папу скинути.... не смішіть
Цікаво, де ж це в Європі були царі... :D Так, дійсно, з протестантами варто було б мати коротку розмову. А я мав на увазі християн. Якщо ви пам'ятаєте, Папу обирають :) Подумайте над цим.
Цитата:
В наших душах була святість і любов до Бога
Якщо ви увжно прочитали мою цитату, то у вас вже немає любові до Бога. А про святість я взагалі мовчу - жоден свідомий християнин не скаже, що він святий. Гордість - це один з найскладніших гріхів
Цитата:
А єрись була в Церкві, а не поза Нею
Докази, докази. Не бачу доказів
Цитата:
Зовсім не такий.
Читайте Біблію і не будьте впертими, один раз це вас вже погубило
Цитата:
А я хіба так говорю, покажіть де?

"Ми притримуємося апостольського вчення, а ви відійшли"
Цитата:
Господь мене покликав до святості, я вийшов із гріховного світу і і від тих хто називає себе Церква.
Ого. Гордість вас потопила з головою. Мабуть, ваш Бог не Христос, якщо ви відкинули його Церкву :lol:
Цитата:
Таких як ви одиниці, а тих у кого є Писання мільйони, але воно у них тільки на поличках
Таких як я - це яких?
Цитата:
Чи ви може теж притримуєтеся думки, що розуміння Писання можуть тільки ваше священство,а народ темні вівці?
Кожен християнин може і навіть повинен читати Біблію. Але у своєму трактуванні Святого Письма він не може порушувати канонів Церкви, установлених її Отцями. Для цього треба радитись із духівником, читати твори сучасних авторів і тих же Отців і так далі. Церква контролює те безладдя, яке може статись, якщо кожна людина, зі своїми гріхами і недосконалостями візьметься по-своєму трактувати Біблію (власне, як це робите ви)
Цитата:
Ну якщо ви так тілесно розумієте, значить не вірите уі Писання.
Та ні, чудово вірю. Бог завжди з нами, поруч, і в кожному з нас теж. Але наша свідомість - це дар від Бога, завдяки якому ми приймаємо рішення самостійно. І тільки людина, наділена свідоістю, може в цьому світі керувати Церквою, при Божій помочі і благословенню
Цитата:
Звісно що ні.
Ану розкажіть свою версію історії :)
Цитата:
А друга половина не визнає, бо спочатку так не було.
Давайте ви не будете пояснювати, зважаючи на ваше знання церковної історії :D :D :D Чого ж до 16 ст. предки протестантів визнавали Папу? Помилялись, чи що? :lol:
Цитата:
Тож Константин значить Папа, бо скликав Собор.
:shock: Не зрозумів логіки...
Цитата:
а там крім того що почути що я "сектант" більше нічого не вміють практично говорити.
А все тому, що католику нічого говорити з єресіархом. Це у вас є така потреба, щоб задовольнити свої сумніви. А ми не сумніваємось, і не бачимо причин з вами сперечатись у тому, в чому ми впевнені (ну хіба що з ціллю навернення заблудлих протестантів).
Цитата:
А вас що хтось сюди затягнув? То зречіться/виженіть сатану.
Та ні, просто помилився форумом. Не звернув спочатку увагу, що тут стільки єресі. Але я й так тут, як бачите, тільки гість :) Поясніть, до чого тут сатана? Я через моїх хресних батьків уже відрікся його




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27858
ДописДодано: 16 грудня 2010, 21:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Питання,звичайно,цікаве. Дійсно,яке мають право батьки хрестити дитину у тій чи іншій церкві,якщо ця сама дитина ще мислити не навчилася? Я вважаю,що значно правильніше,коли,досягнувши зрілого віку,кожен сам зробить СВІДОМИЙ вибір,в якій саме церкві охреститися. Хоча,з іншого боку,батьки тим самим хочуть приблизити дитину до Бога... Впевнений,що думок на цю тему багато.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27902
ДописДодано: 17 грудня 2010, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
Нові догми вводили. Папа керував світом. Якщо ви такі були святі, то не треба було убивати християн, а вести дискусія.

Усі наші догми є у Святому Письмі або логічно з нього витікають.

Якщо так мислити то всі праві, бо у всіх догми випливають із Писання.

Цитата:
Папа не керує світом і не керував.

Уже не керує.

Цитата:
Ми не святі, і я нікого не вбивав. А ви безгрішні? :D

Я не особисто про вас говорю, а про вашу конфесію.
Звісно ми не безгрішні.

Цитата:
Цитата:
По перше Тимофій не був єпископом.
А по друге ще й як був. Я розумію, що вам складно з історією Церкви, але прошу не помилятися в таких простих речах

Я стартую із Писання. У Писанню ніде так не говориться. Покажіть де у історії записано.

Цитата:
Якщо для одних Павло був невідомий, то для інших він був посланцем, проповідником правди Христової віри, і нові вірні, навернуті ним - це доказ його апостольської роботи перед Господом. Ось і весь смисл цього стиха.

А я вам про що говорю, апостол той хто засновує нові Церкви.

Цитата:
Цитата:
Це що Понтифік був за 1 000 років до християнства, я не сумніваюся

Мушу вас розчарувати, посада pontifex maximus існує лише з 8 століття до н.е. Коли немає аргументів, обов'язково придиратись до слів, значення якого ви не знаєте? :lol:

З 8 ст. так називали римських царів, а до того язичеських жерців. То що спільного між вами і ними? Це показує хто ви є.

Цитата:
Якщо ви пам'ятаєте, Папу обирають

Та ж ви говорили що Папство передається від Христа. То Петра Христос вибрав, а Папу чому Христос не обирає?
І чому ви тоді доказуєте що єпископство має передаватися, якщо самі так не робите?

Цитата:
А про святість я взагалі мовчу - жоден свідомий християнин не скаже, що він святий.

Я говорю про таку святість, про яку говорив апостол Павло.
Поясніть тоді такий вірш Об.22:11 ..... а святий нехай ще освячується!


Цитата:
Цитата:
А єрись була в Церкві, а не поза Нею
Докази, докази. Не бачу доказів

Я вам на одну єрись дав був силку.

Цитата:
Цитата:
Зовсім не такий.
Читайте Біблію і не будьте впертими, один раз це вас вже погубило

Та ні, коли я почав читати Біблія то це один раз мене спасло і думаю на завжди. Збережи мене Боже!

Цитата:
.... якщо ви відкинули його Церкву :lol:

Друже, я її знайшов.
Цитата:
Цитата:
Таких як ви одиниці, а тих у кого є Писання мільйони, але воно у них тільки на поличках
Таких як я - це яких?

Тих, які читають Біблію.

Цитата:
... і недосконалостями візьметься по-своєму трактувати Біблію (власне, як це робите ви)

Давайте без цього, ви ще не довели, а вже винесли вирок. І що з того що це саме я вам скажу? Нічого.... для того і є спілкування щоб узнати хто помиляється.

Цитата:
Чого ж до 16 ст. предки протестантів визнавали Папу? Помилялись, чи що? :lol:

Бо вони були "царями світу", якщо їх царі слухалися, то ви хочете щоб прості смерті - ні. Та й не всі визнавали, православні .http://translate.google.com.ua/translat ... iew/786877

Цитата:
Цитата:
Тож Константин значить Папа, бо скликав Собор.
:shock: Не зрозумів логіки...

Ну ж ви сказали що Собор скликав Папа. То що тут не зрозуміло.

Цитата:
Це у вас є така потреба, щоб задовольнити свої сумніви. А ми не сумніваємось, і не бачимо причин з вами сперечатись у тому, в чому ми впевнені (ну хіба що з ціллю навернення заблудлих протестантів).

Ви говорите як дитина, а тепер прочитайте так ніби це мої слова вам.
Це у вас є така потреба, щоб задовольнити свої сумніви. А ми не сумніваємось, і не бачимо причин з вами сперечатись у тому, в чому ми впевнені (ну хіба що з ціллю навернення заблудлих ортодиксалів


Цитата:
Цитата:
А вас що хтось сюди затягнув? То зречіться/виженіть сатану.
Та ні, просто помилився форумом. Не звернув спочатку увагу, що тут стільки єресі. Але я й так тут, як бачите, тільки гість :) Поясніть, до чого тут сатана? Я через моїх хресних батьків уже відрікся його

Щоб ще раз зректися його, бо ви спілкуєтеся із протестантами.
Але поясніть це уже ближче до теми «Я через моїх хресних батьків уже відрікся його». То для чого вам посередник? І як це практично через хресних зректися? І що ви більше не грішите? Хто такі хресні батьки. Де апостоли так вчили, от вам практична єрись?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27910
ДописДодано: 17 грудня 2010, 23:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А я вам про що говорю, апостол той хто засновує нові Церкви.
Апостол - це не просто засновник нових церков, а Божий посланець (у послівнику апостол - це посланник, посол). Кого Сам Бог не посилав - той не може називатися апостолом, а тим більше засновувати нові церкви. Але це вже інша тема.

То хто ж пояснить: Навіщо Ісус Христос приймав водне хрещення, і чому у зрілому віці?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27969
ДописДодано: 19 грудня 2010, 15:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Цитата:
А єрись була в Церкві, а не поза Нею

Докази, докази. Не бачу доказів


Давайте по темі, покажу одну єрись.
Цитата:
Катехизм Таїнство Хрещення
1213 ..........Через Хрещення ми звільняємося від гріха ............


Писання говорить:
Дiї.10:43 Усі пророки свідкують про Нього, що кожен, хто вірує в Нього, одержить прощення гріхів Його Йменням.

Різницю бачите? У вас сказано що прощення через - хрещення, а Писання говорить - через віру.

Звісно, після того як християнин увірував, він має покаятися, аж потім охреститися. Чому ви пропускаєте два попередніх пункти 1.Віру 2. Покаяння?
Маємо приклад: Дiї.8:36 І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись? 37 А Пилип відказав: Якщо віруєш із повного серця свого, то можна. А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий! Бачимо спочатку пилип запитав про віру, а потім аж дав дозвіл на хрещення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27983
ДописДодано: 19 грудня 2010, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Якщо так мислити то всі праві, бо у всіх догми випливають із Писання.

Та ні, як бачите, праві саме ми:)
Цитата:
Уже не керує.

Повторюю: Папа не керує світом і не керував.
Цитата:
Я не особисто про вас говорю, а про вашу конфесію.
У Святому Письмі є щось про спасіння конфесії?
Цитата:
Я стартую із Писання. У Писанню ніде так не говориться

ІІ Тим. 1:6
...6 З тієї причини пригадую тобі, щоб ти оживив дар Божий, який у тобі через покладення рук моїх...
І Тим. 1:18-19
...18 Такий наказ тобі я доручаю, сину Тимотею, згідно з пророцтвами, що раніше були виголошені про тебе, щоб ти завдяки їм боровся доброю боротьбою, 19 мавши віру й добре сумління, що його деякі відкинули, відпали від віри...
Ось вам доказ Тимотеєвого єпископства
Цитата:
А я вам про що говорю, апостол той хто засновує нові Церкви.

Апостол не впершу чергу не той, хто заснову Церкви, але він це робить
Цитата:
З 8 ст. так називали римських царів, а до того язичеських жерців. То що спільного між вами і ними? Це показує хто ви є.

Римські царі і були жерцями. І "до того", тобто до царів, такої посади не було
Цитата:
То що спільного між вами і ними? Це показує хто ви є.

Це все одно, що пов'язувати слово "п'ятидесятник" з 50 гривнями
Цитата:
Та ж ви говорили що Папство передається від Христа. То Петра Христос вибрав, а Папу чому Христос не обирає?
І чому ви тоді доказуєте що єпископство має передаватися, якщо самі так не робите?

Папу обирають кардинали, як найшанованіші єпископи. Єпископи беруть свою владу через віки від апостолів, а апостоли - від Христа. Як бачите, все чиниться за волею Господньою:)
Цитата:
Поясніть тоді такий вірш Об.22:11 ..... а святий нехай ще освячується!

По-перше, якщо беретесь пояснювати вірш, то не виривайте його з контксту. По-друге, я писав не про те, що святих немає. Я писав, що святий ніколи не назве себе святим, бо святість - у усвідомленні своїх гріхів і щирому каятті
Цитата:
Я вам на одну єрись дав був силку.
Ви мені тут пишіть, а не відмазуйтесь
Цитата:
Та ні, коли я почав читати Біблія то це один раз мене спасло і думаю на завжди. Збережи мене Боже!
Що ж, після цих слів ви вже мабуть не зможете заперечувати моїх цитат :lol:
Цитата:
Друже, я її знайшов.
Ооо, то ви католик чи православний?
Цитата:
ви ще не довели, а вже винесли вирок
Що ж, тоді скажіть, будь-ласка, хто у вас має право трактувати Святе Письмо?
Цитата:
Нічого.... для того і є спілкування щоб узнати хто помиляється.
Я думав, що істина в Біблії. Для чого тоді сперечатись? Все ж написано
Цитата:
якщо їх царі слухалися, то ви хочете щоб прості смерті - ні
Не знаю, про яких ви царів, але влада Папи далеко не завжди була такою, як ви описуєте
Цитата:
Та й не всі визнавали, православні
То протестантизм пішов із православ'я? :D
Переклад поганий, мало зрозуміло
Цитата:
Ну ж ви сказали що Собор скликав Папа. То що тут не зрозуміло.
Де я написав, що Вселенський Собор скликав Папа?
Цитата:
Ви говорите як дитина, а тепер прочитайте так ніби це мої слова вам.
Хм, тільки діти повторюють за дорослими їхні слова. Якщо вам немає що сказати - краще подумайте і промовчіть
Цитата:
Щоб ще раз зректися його, бо ви спілкуєтеся із протестантами.
Христос не забороняв нам говорити з єретиками
Цитата:
То для чого вам посередник?
Тому що в такому віці я сам не міг приймати рішень
Цитата:
І як це практично через хресних зректися?
Вони за згодою батьків приймають від них відповідальність за майбутнього вірного Церкви
Цитата:
І що ви більше не грішите?
Ми зрікаємось дороги гріха. Відтоді ми прагнемо до Царства Небесного, тому що ми пізнаємо тайну віри Христової. Звичайно, людина із-за своєї недосконалості на цій дорозі падає не раз.
Цитата:
Де апостоли так вчили, от вам практична єрись?
Апостоли хрестили, не зважаючи на вік - ось вам і відповідь. І вони не хрестили дітей, тому що тоді була інша ситуація
Цитата:
Давайте по темі, покажу одну єрись.

Ну, тема є. Доказів не бачу
Цитата:
Звісно, після того як християнин увірував, він має покаятися, аж потім охреститися. Чому ви пропускаєте два попередніх пункти 1.Віру 2. Покаяння?
За це відповідають хресні батьки
Цитата:
Різницю бачите? У вас сказано що прощення через - хрещення, а Писання говорить - через віру.
А ще через любов до ближнього, любов до Господа... Ви багато пропускаєте, пане протестант :lol:




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28049
ДописДодано: 20 грудня 2010, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Геннадій написав:
Питання,звичайно,цікаве. Дійсно,яке мають право батьки хрестити дитину у тій чи іншій церкві,якщо ця сама дитина ще мислити не навчилася? Я вважаю,що значно правильніше,коли,досягнувши зрілого віку,кожен сам зробить СВІДОМИЙ вибір,в якій саме церкві охреститися. Хоча,з іншого боку,батьки тим самим хочуть приблизити дитину до Бога... Впевнений,що думок на цю тему багато.
Те саме право за яким обрізали за законом Мойсея! Чи ті хто це робив помилялись?
***
Протестанте, вже не буду питати - "чи ви б прийняли таке?" До речі - це "хрещення" перейшло до вас, бо ваші просвітителі були колись баптистами, методистами і т.д.! "В 1608 или в начале 1609 года он (Джон Смит (1570-1612)) крестил сам себя обливанием, а затем крестил и остальных членов своей общины..." (Санников / Двадцать веков христианства / ст.240). Може поясниш, що не сподобалось Сміту в Гребеля і Блаурока і чому він так "хрестився"? Адже з 1525 року минуло аж 84 роки!!!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28060
ДописДодано: 21 грудня 2010, 10:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестанте, .... Може поясниш, що не сподобалось Сміту в Гребеля і Блаурока і чому він так "хрестився"?

За них не буду говорити, скажу чому б я не хрестив.
Від само хрещення ніхто не народжується із гори, ніхто не може відректися сатани, ніхто не може змити первородний гріх.
Водне хрещення це обітниця/заповіт із Богом.
Для хрещення потрібно особисто народитися від Д.С., мати свою віру, покаятися.

Якщо б це що ви всі говорити( захисники дитячого хрещення) була правда, то я до 14 років точно б не грішив? А так чому я грішив, бо це все не правда. А коли я народився із гори, почав ходити за духом, от тоді я зрікся сатани і почав перемагати гріх.

Nurono, я ж не на осліп увірував :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28068
ДописДодано: 21 грудня 2010, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Nurono, я ж не на осліп увірував :)
То може "на осліп" обрізались, по заповіді, на восьмий день?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28073
ДописДодано: 21 грудня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Nurono, я ж не на осліп увірував :)
То може "на осліп" обрізались, по заповіді, на восьмий день?

Обрізання це була конкретна заповідь, без всяких сумнівів. А якщо обрізання замінити воднем хрещеням, то на першому Соборі вирішили :Дiї.15:10 Отож, чого Бога тепер спокушуєте, щоб учням на шию покласти ярмо, якого ані наші отці, ані ми не здолали понести?11 Та ми віруємо, що спасемося благодаттю Господа Ісуса так само, як і вони........19 Тому думаю я, щоб не турбувати поган, що до Бога навертаються,20 але написати до них, щоб стримувались від занечищення ідольського, та від блуду, і задушенини, і від крови.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28087
ДописДодано: 21 грудня 2010, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
"Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь. (Матв.28:19,20)" То це Господь просто так сказав? - чи мав на увазі - хочете хрестіть а хочете ні?
Протестант написав:
на першому Соборі вирішили :Дiї.15:10 Отож, чого Бога тепер спокушуєте, щоб учням на шию покласти ярмо, якого ані наші отці, ані ми не здолали понести?11 Та ми віруємо, що спасемося благодаттю Господа Ісуса так само, як і вони........19 Тому думаю я, щоб не турбувати поган, що до Бога навертаються,20 але написати до них, щоб стримувались від занечищення ідольського, та від блуду, і задушенини, і від крови
то чому ви приймаєте водне хрещення? Ти підніми на братському питання про доцільність цього.
Ти оприділись - або хрещення потрібне, або ні.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28088
ДописДодано: 21 грудня 2010, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
То це Господь просто так сказав? - чи мав на увазі - хочете хрестіть а хочете ні?

Христос мав на увазі спочатку навчіть, а потім христіть. Якщо ти навчив немовля і воно знає що робить, то які проблеми, нехай хреститься.

Nurono написав:
Ти оприділись - або хрещення потрібне, або ні.

Хіба із моїх слів не видно як я оприділився. Як би я тебе так спитав, ти б не здивувався такому питанню :shock: ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28089
ДописДодано: 21 грудня 2010, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
то чому ви приймаєте водне хрещення? Ти підніми на братському питання про доцільність цього.
Ти оприділись - або хрещення потрібне, або ні.
А як Ви думаєте, Ісусу Христу водне хрещення було потрібне чи ні? Навіщо Христос приймав водне хрещення?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>