Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 13:20




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28115
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
А як Ви думаєте, Ісусу Христу водне хрещення було потрібне чи ні? Навіщо Христос приймав водне хрещення?
Ви хочете сказати, що Христос хрестився в Тіло Христове щоб стати членом церкви?
Тим паче, що хрещення Іванове і хрещенна в імя Отця і Сина і Святого Духа є різними по суті і дії.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28116
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 12:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Христос мав на увазі спочатку навчіть, а потім христіть. Якщо ти навчив немовля і воно знає що робить, то які проблеми, нехай хреститься.

Цікаво, а чому в Старому Заповіті не вчили дітей про значення обрізання? Чому не вимагалось від новонароджених свідомого рішення?
Протестант написав:
Хіба із моїх слів не видно як я оприділився. Як би я тебе так спитав, ти б не здивувався такому питанню :shock: ?
деколи, я справді гублюсь в здогадах...




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28120
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Христос мав на увазі спочатку навчіть, а потім христіть. Якщо ти навчив немовля і воно знає що робить, то які проблеми, нехай хреститься.

Цікаво, а чому в Старому Заповіті не вчили дітей про значення обрізання? Чому не вимагалось від новонароджених свідомого рішення?

То у них теж були хресні батьки, вони відрікалися сатани, з них змивався первородний гріх?
Не хочу до абсурду вдаватися, але давай уже. Хіба віри хресних батьків не достатньо аж до останнього подиху, я думаю вони будуть праві на суді, якщо скажуть що віру Христову мають їхні хресті. Тобто один повірив, а інші спасаються їхньою вірою/колективно.
Тоді для чого Іван Хреститель їх ще раз хрестив? Якщо вони так і так були вибраний народ?

Nurono написав:
Протестант написав:
Хіба із моїх слів не видно як я оприділився. Як би я тебе так спитав, ти б не здивувався такому питанню :shock: ?
деколи, я справді гублюсь в здогадах...

Не тільки ти, я теж, відносно тебе. Бо до кінця не можу зрозуміти ХТО ТИ :) От наприклад Ти і Сонячник по віровизнані ХРИСТИЯНИН, то чому ви по різному пишете?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28132
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 20:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Цікаво, а чому в Старому Заповіті не вчили дітей про значення обрізання? Чому не вимагалось від новонароджених свідомого рішення?.

То хрещення дітей це заміна обрізання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28140
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Сонячник написав:
А як Ви думаєте, Ісусу Христу водне хрещення було потрібне чи ні? Навіщо Христос приймав водне хрещення?
Ви хочете сказати, що Христос хрестився в Тіло Христове щоб стати членом церкви?
А хіба водне хрещення для того, щоб стати членом церкви? Так ніде не сказано. Написано: на відпущення гріхів. А хіба немовлятам потрібне відпущення гріхів?
А от навіщо Христос хрестився? В Євангелії написано так: Тоді прибуває Ісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб христитись від нього. 14 Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене? 15 А Ісус відповів і сказав йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його. (Матв.3:13-15)
Христос приклада дав, і ученики Христові йдуть вслід за Ним, і чинять те, що Він чинив.
Nurono написав:
Тим паче, що хрещення Іванове і хрещенна в імя Отця і Сина і Святого Духа є різними по суті і дії.
:? А Ісус з учнями яким хрещенням хрестили? А хрещення в Ім'я Ісуса Христа на відпущення гріхів - теж різне???

А про яке хрещення говорив Христос після водного хрещення:
Я ж маю христитися хрищенням, і як Я мучуся, поки те сповниться! (Лук.12:50)
Ісус їм сказав: Чашу, що Я її п'ю, ви питимете, і хрищенням, що Я ним хрищусь, ви охриститеся. (Мар.10:39)
То яким хрещенням охрестяться учні Христа?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28173
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 20:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono, і ще одне запитання. Якщо мене хрестивши зняли мій первородний гріх, то звідки узявся первородний гріх у моїх дітях?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28176
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вставлю свою репліку:
Протестант написав:
Якщо мене хрестивши зняли мій первородний гріх, то звідки узявся первородний гріх у моїх дітях?
Первородний гріх - це не просто гріх, а наша гріховна плоть, яку ми успадкували від Адама. І ніхто не може зняти його, окрім Слова Божого, - шляхом розп'яття нашого старого чоловіка в Христі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28210
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 14:27 

Востаннє редаговано Протестант 24 грудня 2010, 14:31 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Вставлю свою репліку:
Протестант написав:
Якщо мене хрестивши зняли мій первородний гріх, то звідки узявся первородний гріх у моїх дітях?
Первородний гріх - це не просто гріх, а наша гріховна плоть, яку ми успадкували від Адама. І ніхто не може зняти його, окрім Слова Божого, - шляхом розп'яття нашого старого чоловіка в Христі.

В катехизмі пише інакше, тому і дав це запитання:
1213 Через Хрещення ми звільняємося від гріха і відроджуємося як діти Божі, стаємо членами Христа і, вщеплені в Церкву, стаємо учасниками її місії
1237 Оскільки Хрещення означає звільнення від гріха і від спокусника до нього, диявола
, тому-то виконується один (або декілька) екзорцизмів над кандидатом. Його помазують олією оглашенних або той, що хрестить, кладе на нього руку, а той виразно зрікається сатани. Так підготовлений, оглашенний може визнати віру Церкви, якій він «передається» через Хрещення (Пор. Рим. 6, 17.).

1238 Вода для Хрещення посвячується молитвою Епіклези (або в ту ж хвилину, або в Пасхальну ніч). Церква просить у Бога, щоб через Його Сина сила Святого Духа зійшла на цю воду, щоб ті, що в ній будуть охрещені, «вродилися з води і Духа» (Iв. З, 5).

1241 Помазання святим миром, пахучою олією, освяченою, єпископом, означає передавання дару Святого Духа новоохрещеному. Він став християнином, тобто «помазаним» Святим Духом, вщепленим у Христа, помазаного на Первосвященика, Пророка і Царя (Пор. Чин Хрещення немовлят, 62.).

Тут звісно є інші католики можуть пояснити підкресліні слова. Бо для мене це явна єрись, бо суперечить Писанню.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28212
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 14:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
1272 Вщеплений у Христа через Хрещення, охрещений стає подібним до Христа (Пор. Рим. 8, 29.). Хрещення витискає на душі християнина незгладимий духовий знак (character) його належності до Христа. Цей знак не стирається жодним гріхом, навіть якщо гріх перешкоджає Хрещенню приносити плоди спасіння (Пор. Тридеитський Собор: DS 1609, 1619.). Хрещення дане раз і назавжди і не може бути повтореним.

Питання, такого ніколи не чув, що то за "духовний знак"?

1263 Хрещенням відпускаються усі гріхи - первородний гріх і всі особисті гріхи, як і всі кари за гріхи (Пор. Флорентійський Собор: DS 1316.). Справді, у тих, що були відроджені до нового життя, не залишається нічого, що перешкодило б їм увійти в Царство Боже, - ні гріх Адама, ні особистий гріх, ні наслідки гріха, найважчим із яких є відлучення від Бога.

Хрещення це серйозна вакцина. Прийняв хрещення і всі гріхи прощені, навіть каятися не треба, ні народжуватися із гори, навіть не потрібно Христа пізнати. Хочу грішу, а хочу ні, а у царстві все одно буду.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28237
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Протестант написав:
1272 Вщеплений у Христа через Хрещення, охрещений стає подібним до Христа (Пор. Рим. 8, 29.). Хрещення витискає на душі християнина незгладимий духовий знак (character) його належності до Христа. Цей знак не стирається жодним гріхом, навіть якщо гріх перешкоджає Хрещенню приносити плоди спасіння (Пор. Тридеитський Собор: DS 1609, 1619.). Хрещення дане раз і назавжди і не може бути повтореним.

Питання, такого ніколи не чув, що то за "духовний знак"?

1263 Хрещенням відпускаються усі гріхи - первородний гріх і всі особисті гріхи, як і всі кари за гріхи (Пор. Флорентійський Собор: DS 1316.). Справді, у тих, що були відроджені до нового життя, не залишається нічого, що перешкодило б їм увійти в Царство Боже, - ні гріх Адама, ні особистий гріх, ні наслідки гріха, найважчим із яких є відлучення від Бога.






М: Церква католицька коротко каже так, що свідомій людині потрібно пошкодувати за гріхи перед хрещеням і прийняти вірою вчення, причому дорослий дає обіцянку своє життя виправляти, по біблійному "триматись доброї віри"... Оскільки приймає вчення то й має хоча б в душі покаятись. Якраз перед Хрещенням не потрібно проходити сповідь, бо сам атк хрещення - Таїство.
Якщо людина розуміє свої гріхи і приймає хрещення, то відрікається від гріхів. Це само собою. (Це може бути відображено в обряді хрещення дорослих людей)...
Бо без розуміння і жалю за гріхи не зможе охреститись. Оскільки прийняв вчення Церкви, то прийняв і вчення і про покаяння.

А несвідомі діти не можуть каятись. Благодать же Бога для всіх.


Свята Тайна Хрещення, за словами самого Христа, є обов’язковою для нашого спасіння. Він-бо сказав: „Коли хтось не вродиться з води та Духа, не спроможен увійти у Царство Боже” (Ів. 3, 5). Цими словами Ісус не виключає нікого, навіть малих дітей.

хоча є поняття вийнятків. Ненароджені діти, або яких не встигли охрестити, все рівно одержують благодать Бога для спасіння. Ці випадки Бог бере під свою опіку, оскільки Бог справедливий і милосердний.


Цитата:
Хрещення це серйозна вакцина. Прийняв хрещення і всі гріхи прощені, навіть каятися не треба, ні народжуватися із гори, навіть не потрібно Христа пізнати. Хочу грішу, а хочу ні, а у царстві все одно буду.


Нема такого у вченні Церкви. Але всьому свій час. Вакцина попереджує, а Хрещення - лікує. Це різні речі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28239
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Nurono написав:
Цікаво, а чому в Старому Заповіті не вчили дітей про значення обрізання? Чому не вимагалось від новонароджених свідомого рішення?.

То хрещення дітей це заміна обрізання?



Ні. Звичаййно має вищу суть. Обрізання все ж є прообразом хрещення.
Тому це також доказ про можливість хрещення дітей.
До понеділка!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28240
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail мені сказали що я не правильно розумію катехизм. Прошу по цих розділах (не знаю як правильно вони називаються) пояснити? Можна і по одному.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28241
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Обрізання все ж є прообразом хрещення.

Чому так думаєте?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28246
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
В катехизмі пише інакше, тому і дав це запитання:
1213 Через Хрещення ми звільняємося від гріха і відроджуємося як діти Божі, стаємо членами Христа і, вщеплені в Церкву, стаємо учасниками її місії
1237 Оскільки Хрещення означає звільнення від гріха і від спокусника до нього, диявола
, тому-то виконується один (або декілька) екзорцизмів над кандидатом. Його помазують олією оглашенних або той, що хрестить, кладе на нього руку, а той виразно зрікається сатани. Так підготовлений, оглашенний може визнати віру Церкви, якій він «передається» через Хрещення (Пор. Рим. 6, 17.).
1238 Вода для Хрещення посвячується молитвою Епіклези (або в ту ж хвилину, або в Пасхальну ніч). Церква просить у Бога, щоб через Його Сина сила Святого Духа зійшла на цю воду, щоб ті, що в ній будуть охрещені, «вродилися з води і Духа» (Iв. З, 5).
1241 Помазання святим миром, пахучою олією, освяченою, єпископом, означає передавання дару Святого Духа новоохрещеному. Він став християнином, тобто «помазаним» Святим Духом, вщепленим у Христа, помазаного на Первосвященика, Пророка і Царя (Пор. Чин Хрещення немовлят, 62.).
Тут звісно є інші католики можуть пояснити підкресліні слова. Бо для мене це явна єрись, бо суперечить Писанню.
Та ви ж усе читайте.
1264 Все ж таки, в охрещеному залишаються деякі тимчасові наслідки гріха, такі, як терпіння, хвороба, смерть чи слабості, внутрішньо притаманні життю, як-от слабкість характеру і т.п. або і схильність до гріха, яку Традиція називає похіттю, чи, висловлюючись метафорою, «вогнищем гріха» (fomes peccati): «Похіть, залишена нам, щоб ми її поборювали, не має сили зашкодити тим, хто не піддається їй, а мужньо опираються з допомогою благодаті Христа.http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=41

Michail написав:
Обрізання все ж є прообразом хрещення.Тому це також доказ про можливість хрещення дітей.
Прообраз власне не в обрізанні, а в посвяті.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28247
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 19:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
[i]1264 Все ж таки, в охрещеному залишаються деякі тимчасові наслідки гріха..... або і схильність до гріха.

То як може бути схильність до гріха, якщо "Через Хрещення ми звільняємося від гріха " Я розумію якщо я вільний то вільний, без всяких там схильністів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>