Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 15:27




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28345
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 21:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Я не розумію що ти маєш на увазі під словом "воно".

Воно - це не обрізання і не хрещення, а дитяче хрещення. Прийдеться ще раз пояснити тобі прокоментувати: "Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії"


Nurono написав:
Протестант написав:
Бо більшість тих хто охрестився навіть не похожі на дітей Божих.
Як влучно! Ти маєш на увазі католиків і православних, адже ваші бездоганні. А словом "непохожі" ти підкреслив, що вони (католики і православні) не тільки не є дітьми Божими, а навіть не подібні до них - тобто до вас. Дякую, твої слова красномовно відкривають твої думки.

для чого перекручувати мої слова. До чого тут ми. Я говорив не похожі на християн, не похожі ті що народжені із гори. Мої слова, не виривай мої слова із контексту.
Протестант написав:
От Рим.2:25 Обрізання корисне, коли виконуєш Закона; а коли ти переступник Закону, то обрізання твоє стало необрізанням.
Можу навіть із тим погодитися, але більшість тих хто охрестилися не народжені з гори, не знають Христа, і не живуть по Писанню. А значить те що записано у катехизмі що через хрещення дитина "народжується із води" не правда. Бо більшість тих хто охрестився навіть не похожі на дітей Божих.


Тепер як пояснюєте ви.
1238 Вода для Хрещення посвячується молитвою Епіклези (або в ту ж хвилину, або в Пасхальну ніч). Церква просить у Бога, щоб через Його Сина сила Святого Духа зійшла на цю воду, щоб ті, що в ній будуть охрещені, «вродилися з води і Духа» (Iв. З, 5).
То якщо ті що охрестилися народилися від Духа чому не мають плодів Духа, не читають Писання і Бога згадують тільки при великих подіях або бід?

Цитата:
Але скажи, чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі є безгрішні?

Це твої слова. Хрещення як я уже говорив це заповіт із Богом, обіцянка Богу.
Це у вашому катехизмі написано що ви стаєте безгрішні, а у нас так не говорять, а говорять "оправдані грішники кров’ю І.Х."

Цитата:
Протестант написав:
Бачимо якщо той хто не обрізаний зберігає Заповіді, йому це рахується за обрізання. А значить той хто не охрещений і зберігає Писання рахується за охрещення.
Мене дивує цей висновок!.................

Це не висновок, а ствердження того що ви заміняєте. Ну ви ж замінили обрізання на хрещення дітей, тепер встав ці слова у цей вірш.

Цитата:
Але повернімось до обрізання і хрещення, бо це і є темою нашого обговорення.
Отже, ти зробив висновок: що коли зберігаєш Закон/Тору то це робить тебе обрізаним і видимого знаку не потрібно. Це правило ти перевів на хрещення, тобто: "той хто не охрещений і зберігає Писання рахується за охрещеного". Але ти суперечиш слову писання: "А необрізаний чоловічої статі, що не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то стята буде душа та з народу свого, він зірвав заповіта Мого! (Бут.17:14)". Отже ти зробив коло абсурду, - виконання Тори рахується за обрізання, але виконати Тору без обрізання не можливо! Апостол Павло вихований біля "ніг Гамаліїла, докладно навчений Закону отців (Дiї.22:3) не суперечив писанню думати так як це подав ти.


Я не суперечу Павлу бо він говорив 1Кор.7:19 Обрізання ніщо, і ніщо не обрізання, а важливе дотримування Божих заповідей. Що з того що ти охрестився, а не народився із гори, не пізвав Христа ?

Цитата:
Тепер що стосується хрещення, і вже відомого нам хибного правила: виконання Писання рахується за хрещення.....................

Воно не рахується, бо апостоли відмінили обрізання для язичників. Та звісно хрещення є важливим для чого так багато було писати, можна було спитати.


До речі ти пропустив багато запитань, сам найдеш, чи повторити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28351
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Воно - це не обрізання і не хрещення, а дитяче хрещення. Прийдеться ще раз пояснити тобі прокоментувати: "Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії"
Та я знаю, що ви діти за народ не вважаєте. Не потрібно це весь час нагадувати!
Протестант написав:
До чого тут ми. Я говорив не похожі на християн, не похожі ті що народжені із гори. Мої слова, не виривай мої слова із контексту.
Та не про нас мова, не про окремих людей, а про обрізання і хрещення як засоби введення у завіт.
Протестант написав:
Тепер як пояснюєте ви.
Михайло все скаже, він тут катехит... А зі мною говори
Протестант написав:
Nurono написав:
Але скажи, чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі є безгрішні?

Це твої слова. Хрещення як я уже говорив це заповіт із Богом, обіцянка Богу.
Це у вашому катехизмі написано що ви стаєте безгрішні, а у нас так не говорять, а говорять "оправдані грішники кров’ю І.Х."
ну що так скромно ;-D а це ж ви в проповідях наголошуєте "ми святі"...
Коректую питання: чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі більше не грішать?
Протестант написав:
Це не висновок, а ствердження того що ви заміняєте. Ну ви ж замінили обрізання на хрещення дітей, тепер встав ці слова у цей вірш.
От!!!! Ви ставите обрізання окремо від хрещення, а написано прямо: "Ви в Ньому були й обрізані нерукотворним обрізанням, скинувши людське тіло гріховне в Христовім обрізанні. Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив.
(Кол.2:11,12)". Ти не визнаєш цього, бо визнавши що обрізання замінене на хрещення ти автоматично визнаєш правоту традиційних протестантів і католиків! Отже стереотип прийнятий тобою спонукає до порушення Писання. Тому ти не схотів ґрунтовно висвітлити обрізання. Логічно, що ти на стороні самозванців Блаурока і Гребеля, та самосвята Сміта!
Протестант написав:
Я не суперечу Павлу бо він говорив 1Кор.7:19 Обрізання ніщо, і ніщо не обрізання, а важливе дотримування Божих заповідей. Що з того що ти охрестишся, а заповіді І.Х. не дотримуєшся?
Ми про що говоримо - про віру і діла, чи винятково про діло віри - хрещення?
Там висновок під чим стоїть? - "Хто покликаний був в обрізанні, нехай він того не цурається; чи покликаний хто в необрізанні, нехай не обрізується. Обрізання ніщо, і ніщо необрізання, а важливе дотримування Божих заповідей. (1Кор.7:18,19)" а ти навпіл і в доказ...
Протестант написав:
Воно не рахується, бо апостоли відмінили обрізання для язичників
ага! - то по твоєму євреї в церкві обрізуються і хрестяться? Не знав, що так є!
Протестант написав:
До речі ти пропустив багато запитань, сам найдеш, чи повторити?
А для чого, ми і так "круги мотаєм".




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28352
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тоді не закінчив. Тепер що у Н.З. є обрізання? Я бачу це віра.
Авраам був не обрізаний, але читаємо що він мав віру і це йому було залачено як обрізання. Рим.4:10 Як же залічена? Як був в обрізанні, чи в необрізанні? Не в обрізанні, але в необрізанні!
А нижче записано:
Рим.3:30 бо є один тільки Бог, що виправдає обрізання з віри й необрізання через віру.

Читаємо дальше, хто є дитина Авраама:
11 І прийняв він ознаку обрізання, печать праведности через віру, що її в необрізанні мав, щоб йому бути отцем усіх віруючих, хоч були необрізані, щоб і їм залічено праведність, 12 і отцем обрізаних, не тільки тих, хто з обрізання, але й тих, хто ходить по слідах віри, що її в необрізанні мав наш отець Авраам.

і висновок:
Рим.4:23 Та не написано за нього одного, що залічено йому, 24 а за нас, залічиться й нам, що віруємо в Того, Хто воскресив із мертвих Ісуса, Господа нашого,25 що був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого.

Отож.
1. Я своїх дітей виховую у вірі, а значить вони діти Авраама і діти Божі і значить вони входять у Церкву через віру і через нашу жінку віру
2. 1Кор.7:14Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
3. До Ісуса як приводили дітей Він їх благословляв, а не хрестив і не обрізав. Там і ми робимо. І тим ми посвячуємо їх Господу і просимо щоб він їх тримав у Своїй руці.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28353
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Воно - це не обрізання і не хрещення, а дитяче хрещення. Прийдеться ще раз пояснити тобі прокоментувати: "Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії"
Та я знаю, що ви діти за народ не вважаєте. Не потрібно це весь час нагадувати!
Протестант написав:
До чого тут ми. Я говорив не похожі на християн, не похожі ті що народжені із гори. Мої слова, не виривай мої слова із контексту.
Та не про нас мова, не про окремих людей, а про обрізання і хрещення як засоби введення у завіт.
Протестант написав:
Тепер як пояснюєте ви.
Михайло все скаже, він тут катехит... А зі мною говори
Протестант написав:
Nurono написав:
Але скажи, чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі є безгрішні?

Це твої слова. Хрещення як я уже говорив це заповіт із Богом, обіцянка Богу.
Це у вашому катехизмі написано що ви стаєте безгрішні, а у нас так не говорять, а говорять "оправдані грішники кров’ю І.Х."
ну що так скромно ;-D а це ж ви в проповідях наголошуєте "ми святі"...
Коректую питання: чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі більше не грішать?
Протестант написав:
Це не висновок, а ствердження того що ви заміняєте. Ну ви ж замінили обрізання на хрещення дітей, тепер встав ці слова у цей вірш.
От!!!! Ви ставите обрізання окремо від хрещення, а написано прямо: "Ви в Ньому були й обрізані нерукотворним обрізанням, скинувши людське тіло гріховне в Христовім обрізанні. Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив.
(Кол.2:11,12)". Ти не визнаєш цього, бо визнавши що обрізання замінене на хрещення ти автоматично визнаєш правоту традиційних протестантів і католиків! Отже стереотип прийнятий тобою спонукає до порушення Писання. Тому ти не схотів ґрунтовно висвітлити обрізання. Логічно, що ти на стороні самозванців Блаурока і Гребеля, та самосвята Сміта!
Протестант написав:
Я не суперечу Павлу бо він говорив 1Кор.7:19 Обрізання ніщо, і ніщо не обрізання, а важливе дотримування Божих заповідей. Що з того що ти охрестишся, а заповіді І.Х. не дотримуєшся?
Ми про що говоримо - про віру і діла, чи винятково про діло віри - хрещення?
Там висновок під чим стоїть? - "Хто покликаний був в обрізанні, нехай він того не цурається; чи покликаний хто в необрізанні, нехай не обрізується. Обрізання ніщо, і ніщо необрізання, а важливе дотримування Божих заповідей. (1Кор.7:18,19)" а ти навпіл і в доказ...
Протестант написав:
Воно не рахується, бо апостоли відмінили обрізання для язичників
ага! - то по твоєму євреї в церкві обрізуються і хрестяться? Не знав, що так є!
Протестант написав:
До речі ти пропустив багато запитань, сам найдеш, чи повторити?
А для чого, ми і так "круги мотаєм".

Чомусь так получається ти даєш запитання, а я в той час уже відповідаю. Думаю в загальному ти зрозумів що Писання у Н.З. рахує за обрізання. Але оскільки дещо все таки перекручено знов, прийдеться пояснювати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28355
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Воно - це не обрізання і не хрещення, а дитяче хрещення. Прийдеться ще раз пояснити тобі прокоментувати: "Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії"
Та я знаю, що ви діти за народ не вважаєте. Не потрібно це весь час нагадувати!

За таке хочеться мінус поставите. От для чого так писати де я таке писав, це ви таку брехню говорите, а слова нам приписуєте. Ти вроді уже разів три таке написав, для чого брешеш так нагла, де я так писав? У нас діти це святе, виховуємо із дитинства у Писанні, постійно навчаємо як робить Христос, вчимо хто такий є Бог. І говоримо що їм особисто потрібно Бога пізнати, і говоримо що у них моє бути своя жива віра, бо у Бога внуків немає.
Далеку не буду йти вчителька христ. етики навіть мені так говорить що коли у шостому класі починають вивчати ази Н.З., наші уже на все відповіді мають.

Nurono написав:
Протестант написав:
Це у вашому катехизмі написано що ви стаєте безгрішні, а у нас так не говорять, а говорять "оправдані грішники кров’ю І.Х."
ну що так скромно ;-D а це ж ви в проповідях наголошуєте "ми святі"...
Коректую питання: чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі більше не грішать?

Ні. Але ми уже не живемо у грісі. І давай тут без прикладів яких ти знаєш грішник протестантів, а сам їх знаю, і сам буває грішу. Хрещення не позбавляє від гріха, а ми ступаємо у Завіт із Богом. Це чомусь вас позбавляє гріха на словах.

Цитата:
ну що так скромно ;-D а це ж ви в проповідях наголошуєте "ми святі"...

А хіба Павло не говорить що ми святі? Брате, а ти що грішник? То мені ще тоді пояснювати що Павло має на увазі «святі»?

Цитата:
Тому ти не схотів ґрунтовно висвітлити обрізання. Логічно, що ти на стороні самозванців Блаурока і Гребеля, та самосвята Сміта!

Я свою віру будую на вченню апостолів те що вони залишили у Писанню, а ти на стороні самозванців, бо навіть у вашому катехизмі написано
1252 Практика хрестити малих дітей є споконвічною традицією Церкви. Про неї є виразні свідчення від другого сторіччя. Цілком можливо, що від початку апостольського проповідування, коли цілі «доми» приймали Хрещення (Пор. Ді. 16, 15. 33; 18, 8; 1 Кор. 1, 16.), також хрестили дітей (Пор. Конгрегація віровчення, Інструкція «Pastoralis actio», 4.).

Якщо ви втратили першу любов до Бога, то не означає те що ти пишеш правду.

Цитата:
Протестант написав:
Воно не рахується, бо апостоли відмінили обрізання для язичників
ага! - то по твоєму євреї в церкві обрізуються і хрестяться? Не знав, що так є!

Знав. Були навіть такі випадки що Павло уже віруючих обрізував ради євреїв. Але апостоли відмінили обрізання.

Nurono написав:
Протестант написав:
До речі ти пропустив багато запитань, сам найдеш, чи повторити?
А для чого, ми і так "круги мотаєм".

То давай після того як Михайло пояснить мої запитання по катехизму до якогось висновку приходити, а не мотати круги.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28383
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono , чекаю відповіді:
viewtopic.php?p=27538#p27538
viewtopic.php?p=27969#p27969
viewtopic.php?p=28060#p28060 чекаю коментарів.
viewtopic.php?p=28120#p28120 перша половина, другу можеж не пояснювати
viewtopic.php?p=28132#p28132
viewtopic.php?p=28173#p28173

Не можу найти ще одне питання: Чому ви хрестити дівчаток, бо якщо хрещення це прообраз обрізання, то так не правильно?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28384
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Оскільки Михаїл є вчитель катехизма прошу пояснити:
viewtopic.php?p=28210#p28210
viewtopic.php?p=28212#p28212




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28386
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 14:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Протестант написав:
Якщо мене хрестивши зняли мій первородний гріх, то звідки узявся первородний гріх у моїх дітях?
Первородний гріх - це не просто гріх, а наша гріховна плоть, яку ми успадкували від Адама. І ніхто не може зняти його, окрім Слова Божого, - шляхом розп'яття нашого старого чоловіка в Христі.
Не одна плоть є гріховною, а уся людина душевно/тілесна. Фізична плоть в даному випадку як наслідок гріху і як засіб для спасіння.

1015 «Плоть є серцевиною спасіння» (Тертуліян, Про воскресіння померлих, 8, 2.). Ми віруємо в Бога, що є Творцем плоті; ми віруємо у Слово, що стало плоттю, щоб відкупити плоть; віруємо також у воскресіння плоті - завершення творіння і відкуплення плоті.
990 Слово «плоть» означає людину як істоту слабку і смертну (Пор. Бут. 6, 3; Пс. 56, 5; Іс. 40, 6.). «Воскресіння плоті» означає, що після смерті буде не лише життя безсмертної душі, а й наші «смертні тіла» (Рим. 8,11) знову отримають життя. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


Стосовно зняття первородного гріха, мається на увазі не остаточне звершення (таке у Воскресінні), а започаткування процесу звільнення людини, себто її спасіння. Так, після хрищення людина вважається вільною від гріху, але доступ зла, доступ диявола до неї, як князя світу цього, зберігається.


p.s. цитати з КАТЕХИЗМУ не для дого аби когось подратувати, а як намагання розібратися в думках




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28399
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Так, після хрищення людина вважається вільною від гріху, але доступ зла, доступ диявола до неї, як князя світу цього, зберігається.

Та ні, після народження із гори і покаяння перед І.Х.. Бо Христос нас робить вільними, а не хрещення.
Як звичайна вода може звільнити нас від гріха? Ісус сказав Iван.3:6 Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух. Треба від Духа народитися щоб стати вільним. А землі речі нас вільними не зроблять.

Цитата:
p.s. цитати з КАТЕХИЗМУ не для дого аби когось подратувати, а як намагання розібратися в думках

Та я якраз цього і хочу, розібратися у доктрині, а ви ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28402
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Так, після хрищення людина вважається вільною від гріху, але доступ зла, доступ диявола до неї, як князя світу цього, зберігається.
Та ні, після народження із гори і покаяння перед І.Х.. Бо Христос нас робить вільними, а не хрещення.
Бо ви так і не дослухалися, що одне хрищення во смерть Христову робить нас вільними.
Що є таке хрищення, -- це відродження (процес) у Дусі Святому, -- умирання для світу(ських уподобань). А поки не умерли тілом (не отримали відкуплення тілесне) -- не умерли остаточно для гріху.

Лише смерть гріха у всьому (душі і тілі) і буде його (гріха) кончиною.

Смертею смерть поправ і тим що в гробах життя дарував.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28404
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono правий ми по кругу ходимо.
Yur написав:
Бо ви так і не дослухалися, що одне хрищення во смерть Христову робить нас вільними.

Павло говорить:3 Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися?
Щоб не ходити кругами, давайте розберемося, що значить "христитися у смерть І.Х."?

Yur написав:
Що є таке хрищення, -- це відродження (процес) у Дусі Святому, -- умирання для світу(ських уподобань).

Хрещення - це обітниця/завіт 1Петр.3:21
А це що ви написали, це так катехизм говорить, а Писання говорить це є народження із гори, бо ми народжуємося від Духа Божого, а не від простої води, а народження із води - це Слова Божі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28407
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Щоб не ходити кругами, давайте розберемося, що значить "христитися у смерть І.Х."?
Умерти з ВІРОЮ.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28410
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тепер я поясню, як я розумію це місце.

Протестант написав:
Щоб не ходити кругами, давайте розберемося, що значить "христитися у смерть І.Х."?

Другий вірш говорить умерти для гріха. А як це можна зробити? Тільки через народження від Д.С..
Подивився паралельні місця і дивіться що Павло говорить: Тепер 1Кор.12:13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним. Отож, саме скоріше це не про водне хрещення мова йде, а хрещення у Д.С., бо як я сказав само по собі вода не спасає.
До речі Nurono тут Павло говорить саме як ми входимо у Церкву. Згадай розбійника, він же не охрестився був у воді, а уже був у Раю, а значить він охрестився у смерть І.Х.. Якщо народження із гори мало статися через воду, то розбійник не був би у раю. А це відродження відбувається як увіруєш у Христа.

Маємо приклад із дій 10 розділ: 44 Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. 45 А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! 46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів: 47 Чи хто може заборонити христитись водою оцим, що одержали Духа Святого, як і ми? 48 І звелів охриститися їм у Ймення Ісуса Христа. Тоді просили його позостатися в них кілька днів.
Бачимо спочатку вони були хрещені Д.С., а потім христилися у ім’я І.Х., тобто відбулося духовне відродження через Д.С. і Слово Боже.

1Кор.15:3 Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням, Бачимо Христос помер за наші гріхи. так само ми маємо вмерти як охрестимося. Із свого досвіду говорю, я помер для гріха коли народився із гори, а я як пам’ятаю це відбулося у день мого покаяння. І від тоді я кожен раз умираю для гріха.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28414
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Із свого досвіду говорю, я помер для гріха коли народився із гори, а я як пам’ятаю це відбулося у день мого покаяння. І від тоді я кожен раз умираю для гріха.
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.
Коли ж умремо тілом, тоді й сповниться смерть Христова у Його Воскресінні, як остаточна перемога над гріхом.

А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою!
Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?
91-е кор. 15:54,55)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28416
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.

Не так би я сказав. Гріх немає уже влади, але коли не ходиш за Духом, то залазиш у гріх.
Але я мав на увазі друге. Об.22:11 Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!
Гріх на місці не стоїть, за гріхом одним йде другий гріх, там би мовити ланцюжок. Це саме коли ми очищаємося від гріха, то ми стаємо ближче з Богом, ближче до Світла і бачимо ще гріхи, звички які нам потрібно залишити. І Д.С. нам помагає це робити звісно це відбувається тоді коли ми народилися з гори/ від Д.С. Бо написано:
1Iван.3:9 Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може
1Iван.5:18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.

От і маємо відповідь. Народжений від Бога не грішить, бо має насіння від Бога. Я б сказав отримав ДНК самого Бога проти гріха. :?


Цитата:
Коли ж умремо тілом, тоді й сповниться смерть Христова у Його Воскресінні, як остаточна перемога над гріхом.

Амінь. Але не тільки як умремо, а як воскреснимо: як воскрес Христос із мертвих славою Отця, так щоб і ми стали ходити в обновленні життя. 5 Бо коли ми з'єдналися подобою смерти Його, то з'єднаємось і подобою воскресення,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>