Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 липня 2024, 20:16




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28361
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Та ні, я маю право спитати, бо якщо Ви не маєте благословіння коментувати катехизу серед неопротестантів

Не неопротестанти, а брати по вірі. Якщо не віриш у Писання то повір хоч у ваш катехизм:
1271 Хрещення становить основу співпричастя між усіма християнами, також з тими, що ще не є в повній спільності з католицькою Церквою: «Ті, що вірують у Христа і за установленим обрядом прийняли Хрещення, перебувають у певній спільності, хоча й недосконалій, із католицькою Церквою. (...) Виправдані вірою у Хрещенні, вони вщеплені в Христа і справедливо називаються християнами, а сини католицької Церкви справедливо визнають їх як братів у Господі» (II Ватиканський Собор, Декр. «Unitatis redintegratio», 3.). «Отже, Хрещення є сакраментальним вузлом єдності, яка існує між тими, що через нього відроджені» (II Ватиканський Собор, Декр. « Unitatis redintegratio », 22.).

818 Ті, що народжуються нині у спільнотах, які походять від таких поділів, і «живуть вірою в Христа, не можуть бути звинувачені у грісі розбрату, і католицька Церква оточує їх братерською пошаною та любов'ю (...). Виправдані вірою, отриманою 9 Хрещенні, поєднані з Христом, їх справедливо називають християнами, а сини католицької Церкви справедливо визнають їх братами в Господі» (II Ватиканський Собор, Декр. «Unitatis redintegratio», 3.).


Я не неопротестант, а справжній протестант, бо протестант цей хто Sola Scriptura – “Библия и только Библия”.
Само слово протестант имеет следующее значение: “pro” – быть за что-то, быть согласным с чем-то, “testari” – нести свидетельство. Поэтому протестант – это свидетель, несущий истину. Наибольшей проблемой современного протестантизма является отсутствие в повседневной жизни чтения Священного Писания, что превратило многих протестантов в обычных секулярных людей. Фактически человек не может называться протестантом, если не следует главному принципу Реформации Sola Scriptura – “Библия и только Библия”.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28362
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 00:22 

Востаннє редаговано Yur 26 грудня 2010, 04:13 (всього 4 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Nurono написав:
Yur написав:
Це просто вказує на ваше нерозуміння, як і не вам визначати моє благословення і не мені ваше.
Та ні, я маю право спитати, бо якщо Ви не маєте благословіння коментувати катехизу серед неопротестантів, а Ви не маєте, то католик не повинен Вас слухати. Перечитайте Кодекс Канонів Східних Церков.
За моє благословення не перживайте як і я не переживаю. Ось що говорить Канон:
Кан. 14 – Усі вірні мають право й обов'язок дбати про те, щоб Боже провіщення спасіння щораз то більше доходило до всіх людей усіх часів і всього світу. (ТИТУЛ І. ВІРНІ, ЇХНІ ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ) http://old.ugcc.org.ua/CCEC/1

Nurono написав:
Yur написав:
Й коли ви вважаєте, що лише священики на те аби докоряти і ніхто інший, пам'ятайте, що усе Слово Боже й направлене до усіх, до кожного з нас, як і (1-е Тим.5:20).
А тут Ви говорите як протестант. Наприклад Ви маєте священницьку владу "в'язати і розв'язувати?" - Ні!
Помиляєтесь. В'язати і розв'язувати священик має право, коли сам оберу його, себто прийду до сповіді, аби через нього, згідно Слова, отримати прощення від Бога. Кожен має право обирати собі сповідника.

Nurono написав:
Yur написав:
Про це й мова. Не має свободи у Слові, нічого й пхатись, на ряси киваючи.
Нехай вас не зводить ніхто удаваною покорою та службою Анголам, вдаючися до того, чого не бачив, нерозважно надимаючись своїм тілесним розумом (Колосян 2:18)
То Вас ображає ряса, свободи мало... Ви себе за кого маєте - за Лютера, Кальвіна, Блаурока, Сміта чи Расела? А може Ви умисне тут кидаєте тінь на Католицьку Церкву?
Мене ряса не ображає, а свободи мені достатньо у Слові.
Хто ви такий, аби щось говорити від імени Католицької Церкви, коли навіть католиком не назвалися!!

Nurono написав:
Наведеною цитатою Ви намагаєтесь виправдати власне свавілля!
Всього лиш в черговий раз підтверджуєте необгрунтованість ваших думок, а вірніше ваші НАКЛЕПИ.
Адже жодного разу так і не спромоглися вказати на бодай одну невідповідність викладеного тут мною до вчення Церкви.

Nurono написав:
Yur написав:
Про яку зневагу до офіційного представника Греко-Католицької Церкви йдеться? Ви можете сказати відверто, без отих ваших намьоків? Очевидно не можете ..
Варто почитати відповіді до Михайла!
Не знаю хто такий Михайло. Коли ви маєте на увазі пана Michail, то він навіть свого віровизнання не вказав.
Й до речі, хто ви такий, що тут називаєтесь християнином, пане Nurono?

Nurono написав:
Yur написав:
Зайдіть на той же УГКЦ і коли найдете хоч якісь догматичні заперечення священиків до моїх дописів, наведіть їх.
О-го, багато Ви там написали, що ж, потрібен час на перегляд ваших дописів. Перше що кинулось в очі, це Ваш бундючний настрій і попередження (Вам) про сварку.Гаразд, повернусь до розмови коли начитаюсь ваших постів там.
Еге ж, почитайте, там ще багато чого кинеться в очі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28367
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 01:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Дивно і дико усе це виглядає.
Обстоювати католицький Догмат доводиться перед тими, хто називає себе католиками. Й справді, диявол промишляє там, де може найбільше нашкодити.
Утім, звіриний оскал неодмінно видає його, коли мова заходить про ТУ, насіння котрої зітре йому голову.
Як і написано:

І Я покладу ворожнечу між тобою й між жінкою, між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту (Бут. 3:15)
І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове. (Об'явлення 12:17)

==================================================================
==================================================================
Що іще можна чекати від таких. На відверту конструктивну розмову по темі, такі як і не пристали, так і не пристануть.
Як і відступитися, антипко :evil: їм не дозволить.
Ждьом-с разоблачітєльних пісєм от общєствєності :mad:




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28391
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Дивно і дико усе це виглядає. Обстоювати католицький Догмат доводиться перед тими, хто називає себе католиками. Й справді, диявол промишляє там, де може найбільше нашкодити. Утім, звіриний оскал неодмінно видає його, коли мова заходить про ТУ, насіння котрої зітре йому голову.Як і написано:І Я покладу ворожнечу між тобою й між жінкою, між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту (Бут. 3:15)
І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове. (Об'явлення 12:17)
Що іще можна чекати від таких. На відверту конструктивну розмову по темі, такі як і не пристали, так і не пристануть. Як і відступитися, антипко :evil: їм не дозволить.Ждьом-с разоблачітєльних пісєм от общєствєності :mad:
Ну що ж Юрку,недивлячись на вашу невихованість,в цій темі і справді нікому з католиків щось вам супротиставити.Я ніяк не можу збагнути чому ті хто визнає Марію Божою матірю,не можуть погодитись з вами та при цьому не наводять альтернат ивного баченя з отих ваших докУментів.Всеж то ваші внутрішні справи.Ну і якщо Михайло вже видихнувся,то я своїми 5 копійками йому не заважатиму.Також Нуроно поки читатиме ваші друки на якомусь там сайті,то дозвольте мені спитати вас щодо отої Божественної.Мені цікаво дізнатись чи Божествена Богородиця померла біологічною смертю??Люди кажуть що ні.А що вам по цьому відомо???Чому вас питаю,бо ви видаєтесь мені як людина яка найкраще обізнана тут стосовно цієї постаті.Будьте добрі розкажіть про це!!!! :? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28398
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 19:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Мені цікаво дізнатись чи Божествена Богородиця померла біологічною смертю??Люди кажуть що ні.А що вам по цьому відомо???Чому вас питаю,бо ви видаєтесь мені як людина яка найкраще обізнана тут стосовно цієї постаті.Будьте добрі розкажіть про це!!!! :? :?
Дякую пане sss за ваше запитання й вибачте за мою невихованість, про яку кажете. Пропоную братам протистантам також приєднатися до розмови.

Згідно Католицького віровчення Пресвята Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть не торкнулась її тіла.
В Писанні про це не сказано, зате багато можна знайти на нетівських сторінках, що зрештою для вас підтвердженням не буде як і мої розповіді.

Очевидно вас, пане sss, цікавить сама біологічність Діви Марії і як її можна співставити з нами смертними.
Зразу ж хочу зазначити, що біологічність Марії стовідсотково така сама, як і наша і її Сина Господа нашого Ісуса Христа. Тож в даному випадку мова не про стан (на рівні елементарних часток) самої плоті, а про її опанованість.
Ми, усі смертні від народження, опановані гріхом і гріх має владу над нами. Гріх виявляється як і в наших ділах, так і у тлінності нашого тіла.
Тіло Марії, як і її Божественого Сина, є подобою тлінного/гріховного тіла. Себто усе в ній таке самісіньке (усі фізіологічні процеси) окрім тлінності. Пояснити таке на емпіричному рівні неможливо, але виходячи з віри й опираючись на Святе Письмо, маємо приймати таке, як містичне й фізичне, що поряд присутнє.

Аби краще вам було мене зрозуміти, згадаймо розмноження хлібів і риби. За Божим Словом і благословенням з'явилася велика кількість матеріальної їжі, фактично з нічого. Але це були точнісьнько такі самі хліби і риба, котрими наситилися люди.
Такими самими "хлібинами" у фізичному смислі були Марія і її Син Ісус. Їхні тіла, такі ж самісінькі як і наші, але походження їхнє неземне. Божествене Духовне Небесне.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28405
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну і якщо Михайло вже видихнувся,то я своїми 5 копійками йому не заважатиму.

Михайло не видихнувся, а просто запропонував йому в ПП залишити цю тему, а перейти до теми "хрещення немовлят". Я думаю у ця тема вичерпна, нічого нового не дізнаємося. Хіба що ще це ваше запитання.

Yur написав:
Пропоную братам протистантам також приєднатися до розмови.

Юра, ми тут вас не підтримаємо. Бо Марія не возносилася. Цей догмат виник не давно у 1950 році, я привик довіряти Писанню. Ви дуже занадто величаєте Марію. Іван Хреститель сказав: мені потрібно маліти, а Христу рости", вірю Марія сказала б так само. Напевно вона плаче що ви нею заступаєте Христа.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28408
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 22:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Бо Марія не возносилася. Цей догмат виник не давно у 1950 році, я привик довіряти Писанню. Ви дуже занадто величаєте Марію. Іван Хреститель сказав: мені потрібно маліти, а Христу рости", вірю Марія сказала б так само. Напевно вона плаче що ви нею заступаєте Христа.
Проситиму Бога, аби комусь не довелося гірко плакати за пусті слова ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28411
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Проситиму Бога

Проси брате, проси... Але молишся не тільки за мене, а за себе. Скажи " Боже, а може це я помиляюся, а може протестанти, відкрий нам істинне Слово Своє"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28412
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ну і якщо Михайло вже видихнувся,то я своїми 5 копійками йому не заважатиму.
Михайло не видихнувся, а просто запропонував йому в ПП залишити цю тему, а перейти до теми "хрещення немовлят". Я думаю у ця тема вичерпна, нічого нового не дізнаємося. Хіба що ще це ваше запитання.
Я звик ставитись до людей неупередженно.І тут є очевидним факт неспроможності Михайла щось повторююю супротиставити аргументації Юрка.Тому вважаю це як відступ Михайла,що дає мені можливість поговорити на цю тему не заважаючи Михайлові,як я і обіцяв.Теж саме обіцяв Нуронові,тому поки він щось там читатиме на х-сайтах,спробую зясувати це глибоке питання.Більш того крім якихось залякувань з боку Нуроно я супротиставлень не помітив.То знову ж таки слід долучитись до обговорення цієї теми аргументовано та без зайвих емоцій.Не знаю чи для вас такий процес знайомий?? :) Тож якщо немаєте що сказати тут,то ніхто й не примушує.Всього доброго!! :yes: :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28413
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Протестант написав:
Бо Марія не возносилася. Цей догмат виник не давно у 1950 році, я привик довіряти Писанню. Ви дуже занадто величаєте Марію. Іван Хреститель сказав: мені потрібно маліти, а Христу рости", вірю Марія сказала б так само. Напевно вона плаче що ви нею заступаєте Христа.
Проситиму Бога, аби комусь не довелося гірко плакати за пусті слова ..

Протестант написав:
Проси брате, проси... Але молишся не тільки за мене, а за себе. Скажи " Боже, а може це я помиляюся, а може протестанти, відкрий нам істинне Слово Своє..
Юрію не відволікайтесь,тут про Марію слід говорити :) ;-D Протестанте не розпорошуйте увагу Юрка!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28417
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестанте не розпорошуйте увагу Юрка!!

Я не розпорошую, а з центровою увагу на Христі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28418
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
sss написав:
Протестанте не розпорошуйте увагу Юрка!!
Я не розпорошую, а з центровою увагу на Христі.
А коли на Христі, то й на Його матері, з лона котрої Воплотився.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28420
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
А коли на Христі, то й на Його матері, з лона котрої Воплотився.


До євреїв 12:1 Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами, 2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого. 3 Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх.

1Петр.3:18 Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28421
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Мені цікаво дізнатись чи Божествена Богородиця померла біологічною смертю??Люди кажуть що ні.А що вам по цьому відомо???Чому вас питаю,бо ви видаєтесь мені як людина яка найкраще обізнана тут стосовно цієї постаті.Будьте добрі розкажіть про це!!!! :? :?
Дякую пане sss за ваше запитання й вибачте за мою невихованість, про яку кажете.
Будь ласка,ну й вибачення приймаю.
Цитата:
Згідно Католицького віровчення Пресвята Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть не торкнулась її тіла
Так,так я власне про це чув і хочу щоб ви мені підтвердили чи це католицьке віровчення є вірним з ващого погляду.От приміром вислів "вона усопла і смерть не торкнулась її тіла".Чи означає це що серце Марії не перестало битись тут на землі???Також незрозуміло чому вона "тілом(матеріальним) була взята до небесної слави"??Навіщо їй там оте тіло??Ну і взагалі -які у вас є підстави(крім католицького вчення) стверджувати що "Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть не торкнулась її тіла".Кожен католик повинен це вчення сліпо приймати,чи є цьому якісь переконливі підстави??
Цитата:
В Писанні про це не сказано, зате багато можна знайти на нетівських сторінках, що зрештою для вас підтвердженням не буде як і мої розповіді
Щодо Писання ,то ви вірно підмітили.А от щодо нетівських сторінок,то я всеж хочу зясувати що ви думаєте по цьому??Може щось цікве всеж розповісте. :? .
Цитата:
Очевидно вас, пане sss, цікавить сама біологічність Діви Марії і як її можна співставити з нами смертними. Зразу ж хочу зазначити, що біологічність Марії стовідсотково така сама, як і наша і її Сина Господа нашого Ісуса Христа. Тож в даному випадку мова не про стан (на рівні елементарних часток) самої плоті, а про її опанованість.
Не знаю,незнаю з чого ви зробили такий висновок,що мене цікавить "сама біологічність Діви Марії".Я запитував про її біологічну смерть.Тобто чи її серце перестало битись,як це відбувається у нас людей. :?
Цитата:
Тіло Марії, як і її Божественого Сина, є подобою тлінного/гріховного тіла. Себто усе в ній таке самісіньке (усі фізіологічні процеси) окрім тлінності
Я власне хочу зясувати які у вас є підстави стверджувати що "окрім тлінності".
Цитата:
Пояснити таке на емпіричному рівні неможливо, але виходячи з віри й опираючись на Святе Письмо, маємо приймати таке, як містичне й фізичне, що поряд присутнє.
Щодо віри у це то я вас розумію :yes: ,а от як ви при таких твердження опираєтесь на Святе Письмо мені не зрозуміло?? :?
Цитата:
Аби краще вам було мене зрозуміти, згадаймо розмноження хлібів і риби. За Божим Словом і благословенням з'явилася велика кількість матеріальної їжі, фактично з нічого. Але це були точнісьнько такі самі хліби і риба, котрими наситилися люди
Беззаперечно,бо так написанно.
Цитата:
Такими самими "хлібинами" у фізичному смислі були Марія і її Син Ісус. Їхні тіла, такі ж самісінькі як і наші, але походження їхнє неземне. Божествене Духовне Небесне.
Дякую вам Юрію за зрозуміле пояснення без отих викрутасів.Проте мені знову не зрозуміло яким чином ви дійшли до того що походження Марії неземне??Щодо Христа,то зрозуміло що він реально існував у духовній сфері до того як його життя було перенесенне в матеріальний світ через утробу єврейської дівчини Марії.Він неодноразово говорив про своє передлюдське існування в дух сфері,що і є чіткою підставою стверджувати про його неземне походження.А от як бути з Марією та ЇЇ неземним походженням?В це треба просто повірити,бо так учить католицька церква??Чи є якісь вагоміші аргументи?? :? Сподіваюсь я не дратуватиму вас!!! :sorry: Тож розясніть мені це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28423
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестанте не розпорошуйте увагу Юрка!!

Я не розпорошую, а з центровою увагу на Христі.
Для цього є інший розділ.Там можна зцентровувати,біль того там чекають питання стосовно Христа.От і завітайте туди.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>