Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 10:28




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27563
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
p.s. тож маєте нагоду, прийнявши участь в бесіді, пане Michail, показати усім який ви християнин католик, за кого себе тут видаєте, а ви, пане sss, спостерігаючи, маєте добру нагоду підібрати нових рекрутерів
Знаєте Юрію у мене мета - найперш трохи вас виховати,а то дійсно неличить католику так себе возносити,та якщо,...то зробити з вас отого рекрута.Все ще попереду.Щодо Михайла це інший,як ви пишете "вимір".Звісно що він часто помиляється,так як усі ми,але його принаймні не треба виховувати.Тож роботи тут менше.Тому буду і надалі найперш скеровувати свої зусиля для більшого виявлення отого лукавця,який застрягши на своєму слові,почав балачку тут про щось інше,сподіваючись що таким чином щось приховає.Хоча не поспішатиму,аби не заважати Михайлові,який цього дуже,помітив, хоче!Тож успішного вам спілкування Юрію з вашим братом.Я ж аналізуватиму кожне ваше слово,тому добре подумайте перед тим як писати,аби потім вчергове не опозоритись. :) :bye:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27564
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Юр: Про що й мова, пане Michail. Коли говорите про нентлінні вознесенні, себто преображенні/духовні тіла, а уява ваша поверта' вас у лазню, ваше усвідомлення на рівні лазні й позостанеться."

Коли я писав, що уявляю собі який вигляд буде мати тіло?
Я лиш писав, що воно є і воскресне.
А який вигляд буде мати, навіть уявити не можу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27565
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"ССС: Хоча не поспішатиму,аби не заважати Михайлові,який цього дуже,помітив, хоче!"


Хочу.. пізнати істину. Не путайте, будь ласка з прагненням когось принизити. Це не до мене.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27567
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 16:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
"ССС: Хоча не поспішатиму,аби не заважати Михайлові,який цього дуже,помітив, хоче!"
Хочу.. пізнати істину. Не путайте, будь ласка з прагненням когось принизити. Це не до мене.
Михайле ви щось не так зрозуміли.Я мав на увазі ваше бажання до розмови з цим паном,при цьому не виключав ваше прагнення до пізнання.Тому й не хочу заважати вам спілкуватись,про що ви й висловились у розмові з Протестантом в інш розділі.Тож успіхів у пізнанні правди,проте не з катехизму чи праць святителів,а з Живого Слова.Розумієте про що я??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
27571
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 17:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
З Біблії по деяких темах вже все вижато. Приходиться оперувати іншими джерелами.
Дякую за неперебивання :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28541
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 13:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Какой бы бесконечно малой частицей каждый из нас ни был, ему предстоит обожить целый мир (Франциск Асизкий)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28542
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 13:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Какой бы бесконечно малой частицей каждый из нас ни был, ему предстоит обожить целый мир (Франциск Асизкий)
Істинно Божі слова!?так Михайле??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28543
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 14:03 

Востаннє редаговано Yur 30 грудня 2010, 14:20 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Знаєте Юрію у мене мета - найперш трохи вас виховати,а то дійсно неличить католику так себе возносити,та якщо,...то зробити з вас отого рекрута.
Все ще попереду.Тому буду і надалі найперш скеровувати свої зусиля для більшого виявлення отого лукавця,який застрягши на своєму слові,почав балачку тут про щось інше,сподіваючись що таким чином щось приховає.Хоча не поспішатиму,аби не заважати Михайлові,який цього дуже,помітив, хоче!Я ж аналізуватиму кожне ваше слово,тому добре подумайте перед тим як писати,аби потім вчергове не опозоритись. :) :bye:
Дай боже нашому теляті вовка з'їсти. :)

Michail написав:
"Юр: Про що й мова, пане Michail. Коли говорите про нентлінні вознесенні, себто преображенні/духовні тіла, а уява ваша поверта' вас у лазню, ваше усвідомлення на рівні лазні й позостанеться."

Коли я писав, що уявляю собі який вигляд буде мати тіло? Я лиш писав, що воно є і воскресне. А який вигляд буде мати, навіть уявити не можу.
Бо й далі ваша уява за межі лазні не виходить. :) Усе чим здатна послуговуватись, так це почути, зовидіти, понюхати, помацяти, полизати.

p.s. цитувати коли научитесь :( , у форумному спілкуванні це приблизно, як дотримування особистої гігієни




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28545
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 14:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Какой бы бесконечно малой частицей каждый из нас ни был, ему предстоит обожить целый мир (Франциск Асизкий)
Істинно Божі слова!?так Михайле??



Цікава думка, яка має право на існування. Оскільки Бог діє через відкритих до нього людей, то через них і змінює, вдосконалює світ.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28546
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 14:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цитата:
Юр: Про що й мова, пане Michail. Коли говорите про нентлінні вознесенні, себто преображенні/духовні тіла, а уява ваша поверта' вас у лазню, ваше усвідомлення на рівні лазні й позостанеться."


М: Коли я писав, що уявляю собі який вигляд буде мати тіло? Я лиш писав, що воно є і воскресне. А який вигляд буде мати, навіть уявити не можу.


Юр: Бо й далі ваша уява за межі лазні не виходить. :) Усе чим здатна послуговуватись, так це зовидіти, почути, понюхати, помацяти, полизати.

p.s. цитувати коли научитесь :( , у форумному спілкуванні це приблизно, як дотримування особистої гігієни[/quote][/quote]


Ви мої уяви собі уявляєте?
"А який вигляд буде мати, навіть уявити не можу"

Перефразую:

"Яким буде тіло після воскресіння, уявити собі не можу."


Для Вас, брате Юра, гігієною буде виправити своє спілкування з іншими. А то зразу видно Вашу двуликість при стриманому спілкуванні на УГКЦ і нестриманому тут.

А те, що тіло воскресне, це конкретно в Біблії описано.

Книга От Матфея > Глава 27 > Стих 52:
"и гробы отверзлись; и многие тела усопших святых воскресли"



"Книга От Луки > Глава 20 > Стих 37:
А что мертвые воскреснут, и Моисей показал при купине, когда назвал Господа Богом Авраама и Богом Исаака и Богом Иакова"

Якщо їх дух (діші) і так після смерті живі, то воскреснуть в повноті.


От як уявляли це собі Старозавітні євреї:
Книга От Луки > Глава 9 > Стих 8:
"другие, что Илия явился, а иные, что один из древних пророков воскрес"


Вони думали що вже хтось воскрес, тобто вважали що саме тіло воскресне.

Так думала і сестра Лазаря:

Новый Завет > Книга От Иоанна > Глава 11"23. Иисус говорит ей: воскреснет брат твой.
24. Марфа сказала Ему: знаю, что воскреснет в воскресение, в последний день.
25. Иисус сказал ей: Я есмь воскресение и жизнь; верующий в Меня, если и умрет, оживет."

А яке тілобуде не можу уявити. Оновлене в параметрах того світу Царства Божого, це точно!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28547
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 14:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Щодо того, як матерія може одухотворитися, то так само як ідея започаткувала матерію... (Щось таке Гегель казав...)

Лише не приписуйте мені баню, будь ласка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28549
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
"Яким буде тіло після воскресіння, уявити собі не можу."
Для Вас, брате Юра, гігієною буде виправити своє спілкування з іншими. А то зразу видно Вашу двуликість при стриманому спілкуванні на УГКЦ і нестриманому тут.
Як самі мали нагоду переконатися, антипковим не так залежить на стриманості, як казяться вони від Слова Божого.
А двуликість у тому, що ніяк не бажаєте прийняти вчення Церкви.

5. «Сотворим человека по образу и по подобию Нашему». По образу Бога мы созданы. Как же именно по образу Бога? Очистим свое грубое сердце, невоспитанное восприятие, отбросим невежественные представления о Боге. Если мы сотворены по образу Бога, как об этом сказано, то и строение (συμμορφος) у нас то же самое. У Бога есть глаза и уши, голова, руки, седалищная часть, — ведь и говорится в Писании, что Бог восседает, — также ноги, на которых Он ходит. Разве Бог не таков? Но устрани из сердца непотребные выдумки (представления). Отбрось от себя мысли, не соответствующие величию Бога. Бог не имеет очертаний (ασχηματιστος), Он прост (απλους). Не фантазируй насчет Его строения; не преуменьшай на иудейский манер Того, Кто велик; не замыкай Бога в свои телесные представления; не ограничивай Его мерой своего ума. Он неограничен в Своем могуществе. Подумай о чем-нибудь великом, прибавь к этому большее по сравнению с тем, о чем ты подумал, а к этому — еще более великое и убедись, что в своих рассуждениях (мудрствованиях) ты никогда не достигнешь того, что бесконечно. Не пытайся представить. Его внешние очертания (αχημα) — Бог познается в могуществе,

6. В каком же все-таки смысле Писание гласит, что мы созданы по образу Бога?
Давайте исследуем то, что относится к Богу, и мы познаем то, что касается нас, а именно, что мы не имеем образа Божиего, если понимать его в телесном смысле. Внешние очертания бывают (лишь) у тела, подверженного гибели. http://www.orthlib.ru/Basil/sixday10.html


Двуликість і втому, що й зараз не приймете вчення Церкви, не дозволить вам той, хто вами керує. Знову намагатиметесь обійти слова святителя, а ваша уява знову і знову повертатиме вас у лазню.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28552
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Знаєте Юрію у мене мета - найперш трохи вас виховати,а то дійсно неличить католику так себе возносити,та якщо,...то зробити з вас отого рекрута.
Все ще попереду.Тому буду і надалі найперш скеровувати свої зусиля для більшого виявлення отого лукавця,який застрягши на своєму слові,почав балачку тут про щось інше,сподіваючись що таким чином щось приховає.Хоча не поспішатиму,аби не заважати Михайлові,який цього дуже,помітив, хоче!Я ж аналізуватиму кожне ваше слово,тому добре подумайте перед тим як писати,аби потім вчергове не опозоритись. :) :bye:
Дай боже нашому теляті вовка з'їсти. :) :
Не буду тут поки що заважати Михайлові.Бачу він знову активізувався у вашому внутрішньо-католицькому протистоянні.Але сподіваюсь ви Юрію довго мене не заставите чекати.Швидко розберетесь з ним.От тоді подивимось який то ви Вовк,і чи справді як каже Михайло в овечій шкурі.Тож сумнівів немайте що зїм!! :yes: :yes:Бо сумніви від сатани,так кажуть люди. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28554
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Новый Завет > Книга От Иоанна > Глава 11"23. Иисус говорит ей: воскреснет брат твой.
24. Марфа сказала Ему: знаю, что воскреснет в воскресение, в последний день.
25. Иисус сказал ей: Я есмь воскресение и жизнь; верующий в Меня, если и умрет, оживет."

Раджу зосередитись на словах Христа. А вже в якому тілі воскреснемо - питання другорядне. Головне, це щоб воскреснути у Христі.
А щодо того, в якому тілі воскреснемо, то Павло дає на це відповідь у 15 розділі першого послання до Кор.:
сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне.
Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий.
Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне.
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні.

(1Кор 15:44-48)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28558
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Новый Завет > Книга От Иоанна > Глава 11"23. Иисус говорит ей: воскреснет брат твой.
24. Марфа сказала Ему: знаю, что воскреснет в воскресение, в последний день.
25. Иисус сказал ей: Я есмь воскресение и жизнь; верующий в Меня, если и умрет, оживет."

Раджу зосередитись на словах Христа. А вже в якому тілі воскреснемо - питання другорядне. Головне, це щоб воскреснути у Христі.
А щодо того, в якому тілі воскреснемо, то Павло дає на це відповідь у 15 розділі першого послання до Кор.:
сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне.
Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий.
Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне.
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні.

(1Кор 15:44-48)
Братіку не заважаймо,тут точиться серйозна внутрішньо-католицька розмова.Дочекаймось її завершення.Тоді зясуємо те що ти подаєш :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>