Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 жовтня 2024, 09:47




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28422
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.
Не так би я сказав. Гріх немає уже влади, але коли не ходиш за Духом, то залазиш у гріх.
Апостол в гріх не залазив, зате відчував його у собі.
Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком,
та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх.
Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?
(Рим. 7:22-24)


Протестант написав:
Але я мав на увазі друге. Об.22:11 Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!
Гріх на місці не стоїть, за гріхом одним йде другий гріх, там би мовити ланцюжок. Це саме коли ми очищаємося від гріха, то ми стаємо ближче з Богом, ближче до Світла і бачимо ще гріхи, звички які нам потрібно залишити. І Д.С. нам помагає це робити звісно це відбувається тоді коли ми народилися з гори/ від Д.С. Бо написано:
1Iван.3:9 Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може
1Iван.5:18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.
Не чинити гріха, ще не означає не перебувати в гріху. Лукавий уже не торкається душі, але іще сила його в тлінному тілі.

Протестант написав:
От і маємо відповідь. Народжений від Бога не грішить, бо має насіння від Бога. Я б сказав отримав ДНК самого Бога проти гріха. :?
Невірно.
Народжений від Бога -- умерший для гріху душею і тілом.
Тут можете ставити Амінь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28427
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 10:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Апостол в гріх не залазив, зате відчував його у собі.

Можливо. Але Іван сказав: 1-е Iвана 2:1 Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. 2 Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу. 3 А що ми пізнали Його, пізнаємо це з того, коли заповіді Його додержуємо. 4 Хто говорить: Пізнав я Його, але не додержує Його заповідів, той неправдомовець, і немає в нім правди! 5 А хто додержує Його слово, у тому Божа любов справді вдосконалилась. Із того ми пізнаємо, що в Нім пробуваємо. 6 А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28434
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Моє розуміння:
Бо через обрізання чоловік вводився до народу ізраїлського. А через хрещення людина долучається до нового ізраїлі, тобто до Християнської спільноти.
От тому і прообраз...

Та воно то логічно. Але Біблія це не підтверджує. Бо значення хрещення і сама ціль хрещення зовсім інакше.
От у вас наприклад говориться у катехизмі що "Через Хрещення ми звільняємося від гріха", говориться про зрікання сатани, говориться про хресних батьків, і говориться що по вірі хресних батьків дитина стає членом Церкви . Цього всього не було у євреїв. От наприклад обрізали тільки хлопчиків. Чому тоді хрестите дівчат?


Дівчат в Старому Завіті омивали...

Я пояснив думку. Але досконало хто знає?
Знаю лише, що Божа благодать для всіх.І знаю слова Ісуса Христа звернені до Никодима... А ще знаю, що були охрещені цілі доми (сімї) а між ними мали ж бути і діти. Тому, довіряюи своїй Церкві, приймаю її вчення. Принаймні воно Біблії не протирічить. А ще й є аргументи "За".

Хто ж не довіряє католицькій Церкві (та нехай буде навіть ширше - християнській традиції), то потенційно може зневіритися і своїй конфесії...

Біблія писана В Церкві. Тому Церква її і тлумачити має право. Одного не може Церква - протирічити Святому Письму. А Хрещення дітей не протирічить.
Адже людина, хрещена в дитинстві, якщо приймає це свідомо, приймає Христа через Святого Духа, знаить воно (таїнйство) й справді дійсне для неї. Бо основа -віра. А Хрещення - обіцянка доброї віри. Основа ж не поливання водою... Це символ, або краще сказати - таїнство. (Бо Ісус говорив, що маємо бути хрещені водою і Духом Святим) Основа - відродженння від Духа Святого.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28444
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 10:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
А ще знаю, що були охрещені цілі доми (сімї) а між ними мали ж бути і діти.

viewtopic.php?p=18226#p18226




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28446
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
.І знаю слова Ісуса Христа звернені до Никодима...

ТО давайте подивимося що говорить Писання за слово "вода". Через все Писання видно що "вода" це Слова Бога.
Iван.4:10 Ісус відповів і промовив до неї: Коли б знала ти Божий дар, і Хто Той, Хто говорить тобі: Дай напитись Мені, ти б у Нього просила, і Він тобі дав би живої води. 11 Каже жінка до Нього: І черпака в Тебе, Пане, нема, а криниця глибока, звідки ж маєш Ти воду живу? ...........13 Ісус відповів і сказав їй: Кожен, хто воду цю п'є, буде прагнути знову. 14 А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне.
Апостол Яків також застосовує слово "вода" до свого образу про "слова людини, або її розмову" Як.3:11 Хіба з одного отвору виходить вода солодка й гірка?

Iван.7:37 А останнього великого дня свята Ісус стояв і кликав, говорячи: Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п'є!
38 Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його.
39 Це ж сказав Він про Духа, що мали прийняти Його, хто ввірував у Нього. Не було бо ще Духа на них, не був бо Ісус ще прославлений.


Я ніде не бачу що слова "вода" це звичайна вода. Дуже "вода" переплітається із Писанням і вірую і Духом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28447
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Поскільки мені уже дали були зауваження, бо написано у правилах.
3. Не відхилятися від теми.
Кожен Ваш допис повинен стосуватися теми обговорення...


Michail написав:
Тому, довіряюи своїй Церкві, приймаю її вчення.


Michail написав:
Хто ж не довіряє католицькій Церкві (та нехай буде навіть ширше - християнській традиції), то потенційно може зневіритися і своїй конфесії...


Michail написав:
Одного не може Церква - протирічити Святому Письму.


Михайло можна було б розвивати цю думку, але це уже вийде відступлення від теми. Тому доктрина про Церкву можемо на наступний раз розглядати, коли хоч приблизно дійдемо до вичерпної відповіді. Бо я сумніваюся що ми дійдемо до єдиної думки. Бо я теж привик довіряти свої Церкві. А так нам потрібно зосередитися тільки на Писанні, бо істинна Церква всі доктрини будує на Писанню, немає на увазі конкретно вашу, а також і свою Церкву.

Поскільки мені уже дали були зауваження, бо написано у правилах.
3. Не відхилятися від теми.
Кожен Ваш допис повинен стосуватися теми обговорення,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28560
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.
Юрію,дозвольте і вас запитати про ті слухи що колись начебто один із шанованих отців церкви Августин, твердив, що водне хрещення знімає з дитини ганьбу первородного гріха і що немовлята, які помирають неохрещеними, потраплять у пекло,що пізніше начебто зясували не у саме пекло а на край пекла(так званий "лімб").Саме ці погляди начебто перейняла католицька церква.Чи бува ці слухи не є від лукавого??Чому питаю знову вас,бо сподіваюсь та вірю,що ви чудово обізнані з працями цього святителя та з вченням церкви.Тут якраз начебто обговорюють хрещення немовлят,то думаю це питання прямо стосується теми.Якщо можете напишіть щось по цим слухам. :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28575
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2010, 11:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Yur написав:
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.
Юрію,дозвольте і вас запитати про ті слухи що колись начебто один із шанованих отців церкви Августин, твердив, що водне хрещення знімає з дитини ганьбу первородного гріха і що немовлята, які помирають неохрещеними, потраплять у пекло,що пізніше начебто зясували не у саме пекло а на край пекла(так званий "лімб").Саме ці погляди начебто перейняла католицька церква.Чи бува ці слухи не є від лукавого??Чому питаю знову вас,бо сподіваюсь та вірю,що ви чудово обізнані з працями цього святителя та з вченням церкви.Тут якраз начебто обговорюють хрещення немовлят,то думаю це питання прямо стосується теми.Якщо можете напишіть щось по цим слухам. :?


Вітаю усіх з насупаючим Новим Роком і Різдвяними святами!

Радійте в Христі Ісусі на славу Божу!

Католицька Церква вчення про немовлят і лімб не поставила догматом.
В наш час вважається, що про дітей, яких не встигли охрестити, Бог подбає і вони будуть у Царстві Небесному...
Але і це не ставиться догматом. Просто такі теологічні трактування.
А абортованих дітей деякі прирівнюють до мучеників...
Це коротко. Досліджу питання детальніше і напишу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28582
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2011, 21:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Кроплення водичкою немовлят - це взагалі не хрещення, це мертвий обряд, тому кожен, хто був лише окроплений водою у незрілому віці, повинен прийняти справжнє євангельське водне хрещення. "Якщо віриш - то можна". Ось умова для прийняття водного хрещення. І саме хрещення не гарантує вічного життя, не обманюйтесь та не обманюйте інших.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28593
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2011, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Yur написав:
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.
Юрію,дозвольте і вас запитати про ті слухи що колись начебто один із шанованих отців церкви Августин, твердив, що водне хрещення знімає з дитини ганьбу первородного гріха і що немовлята, які помирають неохрещеними, потраплять у пекло,що пізніше начебто зясували не у саме пекло а на край пекла(так званий "лімб").Саме ці погляди начебто перейняла католицька церква.Чи бува ці слухи не є від лукавого??Чому питаю знову вас,бо сподіваюсь та вірю,що ви чудово обізнані з працями цього святителя та з вченням церкви.Тут якраз начебто обговорюють хрещення немовлят,то думаю це питання прямо стосується теми.Якщо можете напишіть щось по цим слухам. :?
Католицька Церква вчення про немовлят і лімб не поставила догматом.
В наш час вважається, що про дітей, яких не встигли охрестити, Бог подбає і вони будуть у Царстві Небесному...Але і це не ставиться догматом. Просто такі теологічні трактування.А абортованих дітей деякі прирівнюють до мучеників... Це коротко. Досліджу питання детальніше і напишу.
Михайле прошу вибачення,але мені цікаво почути думку Юрія,якого якраз я про це питав,адже вірю що він найкраще обізнаний з тутешніх католиків з догматами та вченнями католицької церкви,що власне було яскраво продемонстрованно в розділі про Марію.Давайте дочекаємось вельмишановного пана коли він щось напише по цьому запитанню.А тоді і ви долучитесь,якщо буде бажання.Отож тема про хрещення немовлят??-То прошу Юрію розкажіть про суть такого хрещення у католиків Ну й даруйте мені пане Нуроно,що знову вліз трохи не туди,бо всеж дуже заінтригований цими слухами.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28617
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 10:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
sss написав:
Yur написав:
Отже кожного разу умираєте, а це значить що, кожного разу гріх має владу над вами, і так до самої смерти.
Юрію,дозвольте і вас запитати про ті слухи що колись начебто один із шанованих отців церкви Августин, твердив, що водне хрещення знімає з дитини ганьбу первородного гріха і що немовлята, які помирають неохрещеними, потраплять у пекло,що пізніше начебто зясували не у саме пекло а на край пекла(так званий "лімб").Саме ці погляди начебто перейняла католицька церква.Чи бува ці слухи не є від лукавого??Чому питаю знову вас,бо сподіваюсь та вірю,що ви чудово обізнані з працями цього святителя та з вченням церкви.Тут якраз начебто обговорюють хрещення немовлят,то думаю це питання прямо стосується теми.Якщо можете напишіть щось по цим слухам. :?
Католицька Церква вчення про немовлят і лімб не поставила догматом.
В наш час вважається, що про дітей, яких не встигли охрестити, Бог подбає і вони будуть у Царстві Небесному...Але і це не ставиться догматом. Просто такі теологічні трактування.А абортованих дітей деякі прирівнюють до мучеників... Це коротко. Досліджу питання детальніше і напишу.
Михайле прошу вибачення,але мені цікаво почути думку Юрія,якого якраз я про це питав,адже вірю що він найкраще обізнаний з тутешніх католиків з догматами та вченнями католицької церкви,що власне було яскраво продемонстрованно в розділі про Марію.Давайте дочекаємось вельмишановного пана коли він щось напише по цьому запитанню.А тоді і ви долучитесь,якщо буде бажання.Отож тема про хрещення немовлят??-То прошу Юрію розкажіть про суть такого хрещення у католиків Ну й даруйте мені пане Нуроно,що знову вліз трохи не туди,бо всеж дуже заінтригований цими слухами.



Та я теж чекаю... Може щось нового розкаже...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28618
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 10:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Кроплення водичкою немовлят - це взагалі не хрещення, це мертвий обряд, тому кожен, хто був лише окроплений водою у незрілому віці, повинен прийняти справжнє євангельське водне хрещення. "Якщо віриш - то можна". Ось умова для прийняття водного хрещення. І саме хрещення не гарантує вічного життя, не обманюйтесь та не обманюйте інших.



Чому це традиційні християни мають слухатись інших?
В греко-католицькій традиції - не кроплення, а зливання води, наприклад... а в деяких православних церквах - занурення...

На мій погляд, це якраз Ви звертаєте занадто багато уваги на форму.
Водне хрещення має бути, але Ісус Христос більше уваги звернув на хрещення Святим Духом:

Дії 1, 4-5 4. "И, собрав их, Он повелел им: не отлучайтесь из Иерусалима, но ждите обещанного от Отца, о чем вы слышали от Меня,
5. ибо Иоанн крестил водою, а вы, через несколько дней после сего, будете крещены Духом Святым."

Тому цілком нормально, що охрещені в дитинстві приймають в повноті Святого Духа, коли зростуть свідомістю...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28626
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 18:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Тому цілком нормально, що охрещені в дитинстві приймають в повноті Святого Духа, коли зростуть свідомістю...

Якщо я правильно зрозумів, то через хрещення сходить Д.С. на дитину?
І ще одне запитання. Що ви розумієте під словами « хрещення С.Д.»?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28649
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2011, 14:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Тому цілком нормально, що охрещені в дитинстві приймають в повноті Святого Духа, коли зростуть свідомістю...

Якщо я правильно зрозумів, то через хрещення сходить Д.С. на дитину?
І ще одне запитання. Що ви розумієте під словами « хрещення С.Д.»?


А хіба це можна зрозуміти в повноті?
В Біблії так написано і я розумію, що Бог приймає в Хрещенні людину як свою дитину, якимось чином Дух Святий очищує від первородного Гріха... і людина стає дитиною Божою... Далі вже в свідомому віці приймає Духа Святого свідомо і через свобідну волю і таким чином зростає в Бозі. Бог дарує людині різні дари і очікує, що людина з них буде давати плоди Духа Святого. Бог дарує людині спадок через Ісуса Христа.


Звичайно є й блудні сини (зауважте - сини блудні, а не раби або слуги)...
Ті, які не приймають хрещення, які не приймають Бога, відходять від Нього стають таким блудними синами...

До речі Лютер Мартін казав, що не ті винні, хто не мав змоги прийняти хриещення, а ті, які відмовились від нього, або не хочуть приймати.
Якщо хрещені в дитинстві не приймають свого хрещення, або хрещені в дорослому віці відмовляються від нього, вони винні, дитина ж до хрещення не може бути в такому винна. Тому добрий Бог бере її душу під свою відповідальність...

На скільки я розумію, постарався посянити.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28673
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2011, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
.... якимось чином Дух Святий очищує від первородного Гріха... і людина стає дитиною Божою...

Михайло ви б це показали у Писанні. Не можу зрозуміти це речення "якимось чином Дух Святий очищує від первородного Гріха".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>