Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 12:26




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28813
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 21:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
мене дивує постановка питання! Невже не знаєш долі тіла та кості людини після смерті? Якщо особливо цікавий, то можеш піти на клодовище з лопатою та переконатись.
Та я про це знаю.Просто тебе питаю,чи людина-оте тіло та кості може жити вічно??Адже ти якось плутаєш у своїх повідомленнях,людину з душею,душу з духом,дух з людиною.Тому й так ставлю питання,щоб ти непутався,а то якийсь ти путаний став.Розумієш?? ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28839
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 07:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, не може людина-тіло, або точніше тіло людини жити вічно.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28845
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 16:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Те ж саме тіло (не гріховна плоть!) за походженням, але існуватиме вже в духовній сутності - прославлене.
Як це буде, побачимо у воскресінні. Згодні?
Важливим є розуміти, що це тіло не буде земним


Та й сам космос вже не буде "земним". Так і в катехизмі записано, я вже це наводив.

Тому Ви помиляєтесь на рахунок Марії, бо на землі її тіло було земним - матеріальним. Мало параметри, про які Ви так негативно говорите. Але безгрішним.
Тому потрібно було й успення, щоб перейти в неземне.
Христос також прийняв повноту людини, одягнувши людське тіло - також безгрішне.

Адам і Єва до гріхопадіння також були земними, бо людське тіло - із землі (тобто із матерії). Але безгрішними.

Чи Ви хочете сказати, що тіло Ісуса і Марії - нематеріальне?


Але первоначально неземне тіло було земним. Та воскресло і стало неземним. (Також записано в катехизмі, при чому в офіційнму і в народному.

Христос воскрес на землі, тому і тіло Його мало параметри - видні нам. Вознсся і ті параметри стали несними (для нас невидимими), або без рис і границь.

Я точно не знаю, де відбудеться загальне воскресіння людей - на землі, чи вже в Царстві небесному. Є різні теологічні думки. Але якщо до Великого Суду, то можливо ще на землі. Тому і параметри можуть бути. З іншого боку, якщо вже не на землі, то будуть небесними тілами.
Але як тоді бути з тими, хто воскресне не для Царства небесного?


Той богослов, то о. Олег. Він навчався в Європейському католицькому вузі, так що думаю знає, що його там вчили.
На форумі "Богослов" можемо поспілкуватись за умови, якщо Ви не будете упереджено ставитись до мене і обзиватись "єретиком" та іншими словами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28846
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 17:03 

Востаннє редаговано Michail 12 січня 2011, 17:06 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Ні, не може людина-тіло, або точніше тіло людини жити вічно.



В тому плані, що має померти - так. Воскресіння дає тілу нове життя. Тіло також стає новим створінням. Адже тіло Христа не зазнало тління!
Тіло Марії за усною традицією Церкви - також.

Тіло Іллі пророка - також здійснило перехід в Небо (так чітко записано в Старому Завіті). Та й Еноха ніби забрано, бо не стало його видно.

Вони ж мали земні тіла, правда брате Юра? І з земних перейшли в небесні.

Книга Бытие > Глава 524. И ходил Енох пред Богом; и не стало его, потому что Бог взял его.

Порівняйте:

Деяния 1.9. Сказав сие, Он поднялся в глазах их, и облако взяло Его из вида их.


Може Енох і не так пішов, але якраз у протестантів у літературі я читав, що таким чином.
А про Іллю ще чіткіше написано!

"Книга 4-я Царств > Глава 2 > Стих 11:
Когда они шли и дорогою разговаривали, вдруг явилась колесница огненная и кони огненные, и разлучили их обоих, и понесся Илия в вихре на небо."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28847
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
На рахунок того, що воскресіння може бути ще на землі - до Царства Небесного є один важливий аргумент:

"Деяния 1.11. и сказали: мужи Галилейские! что вы стоите и смотрите на небо? Сей Иисус, вознесшийся от вас на небо, придет таким же образом, как вы видели Его восходящим на небо."

Тобто знову буде видний для всіх одночасно...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28848
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
мене дивує постановка питання! Невже не знаєш долі тіла та кості людини після смерті? Якщо особливо цікавий, то можеш піти на клодовище з лопатою та переконатись.



А що, вже настала Паузія, що в могилах решток не має бути?
А якщо розкопаєш могилу і там не буде решток, то це означатиме, що вже Парузія?
Чи це означає в першу чергу, що час ще не настав і що тіло перетворилось на порох.

Ми ж не розглядаємо питання, яким механізмом Бог воскрешатиме людину. Це не наукове дослідження.
Важливо те, про що написано в Біблії і що каже Церква на рахунок воскресіння тіла.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28849
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 17:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Відповідаю ще раз для особливо здорових: люди - творіння вічне. А ось чи житимуть вічно, чи їх чекає вічна смерть - це вже питання чи прийме ця людина спасіння через кров Ягня. І не важно в якому тілі, звісно, що ене в цьому, але людина - вічна субстанція. Про дух, душу і тіло ми вже говорили



Взагалі то не було б важливо в якому тілі. Головне, щоб ми були з Богом в Царстві Небесному.
Але наведені вище цитати з Біблії і катехизму для мене важливі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28850
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Michail написав:
Щось Ви, брате, не дуже полюбляєте цитувати катехизм Католицької Церкви от у наведених мною місцях...
Усе правильно пише КАТЕХИЗМ. У наведених вами місцях, ані півслова не сказано, що преображені/духовні тіла матимуть зовнішньо/просторові обриси.

Зате сказано:

Воскресши, ми матимемо ті ж тіла, що і в дочасному житті; тіла праведних будуть прославлені, а тіла грішників стануть потворними і відразливими; усі воскреслі тіла будуть безсмерт­ними (І Кор. 15, 42).

Заплата не була б досконалою, якщо б тільки душа отримала нагороду чи була покарана. "Багато добрих справ — піст, чистота, мучеництво — людина здійснює через тіло, тому справедливо, що і воно разом з душею візьме участь у славі" (Терт.).

«Воскресіння плоті» означає, що після смерті буде не лише життя безсмертної душі, а й наші «смертні тіла» (Рим. 8,11) знову отримають життя.

о. Василій Великий в цьому плані не міркував, принаймні у тих словах, що навели Ви, брате Юр.

А чому Ваша уява повертається до лазні, я собі й уявити не можу. :)
Моя не повертається.

Цитата:
СССМихайле ви явно не розумієте,того про що пише Юрій.Хіба вам не зрзумілими є його слова-"Те що повстало від непослуху,обожествленим бути неможе".


Хіба Бог створив тіло Адама і Єви від непослуху?
Чи параметри їх тіл виникли від непослуху?

Ви ссс мене запитали, навіщо душі духовне тіло.
Я ж стараюся довести до відома, що людина Створена як Дух душа і Тіло, так вона і спасенна. Йов праведний не дарма казав, що

"Йов 19 УПО:
Та я знаю, що мій Викупитель живий, і останнього дня Він підійме із пороху цю шкіру мою, яка розпадається, і з тіла свойого я Бога побачу,
сам я побачу Його, й мої очі побачать, а не очі чужі..."

коли він добре знав, що:
"Йов 20,11. Кости его наполнены грехами юности его, и с ним лягут они в прах."






Чи Йов, надхненний Духом Святим неправильно казав?

Тільки от тіло, як пише ап. Павло вже буде духовним (прославленим).

Тобто не будуть мати цих земних параметрів, бо будемо в кінці кінців - на Небі.
Хоча знову ж таки, Христос прийде, так як пішов, і тому якщо воскресіння буде на землі, то підемо шляхом воскресіння Христа - тіла воскреснуть видимі, а потім вознесуться (стануть невидимі).

Що я можу зробити? Так написано.

Я навів достатньо аргументів. Вирішуйте як хочете. В принципі, те, як ми уявляєо воскресіння тіла не впливає на спасіння. Головне довіряти Богу, що воскреснемо, бо Христос воскрес!
Мені просто цікаво. І тому я з Ваи роздумовую, шукаю, досліджую. А кого це надто хвилює, той нервується, обзивається "нездоровим", "єретиоком", "лазеню".

Спокійно, хлопці, перед нами ще ціла вічність.

(Для Юри ще раз підтверджую, я не настою на тому, що наші тіла будуть в небі мати земні параметри і навіть таке не припускаю, але на землі навть ангели набувають видимості.)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28852
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 18:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Цитата:
Внешние очертания бывают (лишь) у тела, подверженного гибели.
Адже Василій Великий тут не пояснює, що станеться після воскресіння, а говорить лише про те, що є до смерті земної...
Не вигадуйте, Василій Великий говорить те, що він говорить. І якщо у тіла є внешние очертания, себто зовнішньо/просторові окреси, значиться таке тіло є смертним, а отже на Небесах такому тілу місця немає


Правильно, тому згіршене по природі гріхом первородним тіло мусить пройти через смерть, а далі через воскресіння - тобто в Христі стати прославленим, щоб увійти в Небо. Це може означати, що плоть, яка опиисана словами "крові і кості" зникне, а тіло ввйде в Царство. Нас в інституті навчали, що терміни "плоть" і "тіло" не одне і те ж. Плоть - оболонка утворена через первородний гріх. Тіло - створене Богом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28854
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 18:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
я не настою на тому, що наші тіла будуть в небі мати земні параметри і навіть таке не припускаю, але на землі навть ангели набувають видимості.
Уявіть собі, що й на Небі буде видимість :) Але така видимість буде духовною, але не зовнішньо/відчуттєвою.
Чому так важко зрозуміти, що наше теперішнє земне бачення зі сторони. Духовне ж бачення внутрішнє.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28885
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 15:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ну з цим я не спорю. Так кажуть ті, хто пережив клінічну смерть. Правда вони ще не зазнали воскресіння.
Це пережили поки що лише Христос, Марія і - можливо - Ілля та Енох...

Кажу, що не "спорю". А на рахунок "зрозуміти", тоо якраз і шукаю відповідних форм, які б правильно підходили до опису того що буде.

Так що в цьому питанні ми дійшли згоди ще раніше. Лише не приписйте мені лазні і уяви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28891
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 16:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ні, не може людина-тіло, або точніше тіло людини жити вічно.
Чому ти так дуаєш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28896
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 17:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ми ж знаємо в що перетворюється тіло дюдини після смерті. Я розумію, що Бог міг а можливо і створив нас з вічними тілами, але оці тіла які у нас є зараз - вони не вічні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28897
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 17:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Ну з цим я не спорю. Так кажуть ті, хто пережив клінічну смерть. Правда вони ще не зазнали воскресіння.
Це пережили поки що лише Христос, Марія і - можливо - Ілля та Енох...

А де написано що Марія пережила воскресіння?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28951
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 13:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
ми ж знаємо в що перетворюється тіло дюдини після смерті. Я розумію, що Бог міг а можливо і створив нас з вічними тілами, але оці тіла які у нас є зараз - вони не вічні.
А причину того чому перетворюється тіло людини після смерті в оте щось,ти незнаєш??Ну і твоє розуміння того про що пишеш якось узгоджується з Біблією,чи ти просто сам собі так думаєш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>