Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 12:21




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28955
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 13:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
СССМихайле ви явно не розумієте,того про що пише Юрій.Хіба вам не зрзумілими є його слова-"Те що повстало від непослуху,обожествленим бути неможе".
Хіба Бог створив тіло Адама і Єви від непослуху?Чи параметри їх тіл виникли від непослуху?
Мені видалось що брат ваш католик начебто на це і натякав.Ну й звісно що не безпідставно.Ви подивіться як вчить ваша церква стосовно цього.-" і одів Бог людину у шкіряну одежу".Після того як подиветесь,то напишить тут про це.
Цитата:
Ви ссс мене запитали, навіщо душі духовне тіло.Я ж стараюся довести до відома, що людина Створена як Дух душа і Тіло, так вона і спасенна.
Так ви це доводите не за допомогою Писання,тому й невиходить.Це ж звісно що видуманне довести неможливо.Тільки подумайте,якщо душа в певний момент покидає тіло,то виходить що душі тіло не потрібне.Хіба ні Михайле?Якщо душа без тіла йде до Бога в рай,то нащо їй тіло там??Якби воно було їй там потрібне,то вона б йшла туди разом з тілом.А так ви навчаєте протилежного.Тож питаю ще раз-нащо нематеріальній душі в раю нематеріальне(духовне) тіло?
Цитата:
Йов праведний не дарма казав, що "Йов 19 УПО:Та я знаю, що мій Викупитель живий, і останнього дня Він підійме із пороху цю шкіру мою, яка розпадається, і з тіла свойого я Бога побачу, сам я побачу Його, й мої очі побачать, а не очі чужі..."коли він добре знав, що"Йов 20,11. Кости его наполнены грехами юности его, и с ним лягут они в прах."Чи Йов, надхненний Духом Святим неправильно казав?
Звісно,що правильно.Але тут він не говорить про зєднання його нематеріальної живої душі з його мертвим тілом.Якщо я помиляюсь,то вкажіть де про це саме пише?Тут мова йде про воскресіння,про повернення до життя з смерті.З небуття(пороху),до життя,буття.Чи нетак ??
Цитата:
Тільки от тіло, як пише ап. Павло вже буде духовним (прославленим)Тобто не будуть мати цих земних параметрів, бо будемо в кінці кінців - на Небі. Хоча знову ж таки, Христос прийде, так як пішов, і тому якщо воскресіння буде на землі, то підемо шляхом воскресіння Христа - тіла воскреснуть видимі, а потім вознесуться (стануть невидимі).
А це вже не слід змішувати усе до купи.На небі в духовній сфері житимуть 144000 викуплених від землі людей(Об5р),от і вони матимуть духовні тіла.
Цитата:
Що я можу зробити? Так написано
:yes: Так написанно,але ви нетак це розумієте.Що власне я виявив.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28957
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 14:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
ccc.-" і одів Бог людину у шкіряну одежу".

Ну Ви даєте.
144000 розуміти дослівно, а вираз про шкіряну одежу - символічно :)

Не знаю на що натякав брат католик, але Бог усе створив добрим. І так було.
Дав шкіряну одежу, означає, що дав їм розум, щоб одягнутись, щоб не ганьбитись один одного...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28958
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Навіщо духовне тіло? Бо воно буде духовне. І тому що людина трихотомічна сутність: дух душа і тіло.


До речі виправка нерозуміння СЕ воскресіння всіх мертвих, а не лише тих, що будуть в Царстві Божім:




КНИГА МУДРОСТИ
2. Безбожні - про життя 1-5; вони жадні насолоди 6-9; утискають праведника 10-20; помиляються 21-24
1 Вони бо один до одного мовляють, міркуючи невірно: «Коротке й журливе життя наше, | і нема ліків на кончину людині, | та й невідомо про такого, що визволяв би з аду.
2 Бож випадком ми народились | й опісля будемо, наче нас ніколи й не було. | Бо дим - віддих у наших ніздрях, | а думка - іскра, коли б'ється наше серце.
3 Згасне вона, і тіло розсиплеться на попіл, | і дух розвіється, як легіт.
4 І наше ім'я забудеться з часом, | і ніхто й не згадає про наші діла; | і промине життя наше, немов сліди хмари, | розвіється, мов мряка, | розігнана промінням сонця, | його жаром прибита.



Хіба не так ви кажете про нечестивих? Що вони не воскреснуть?

Тим самим підтримуєте їх неправдивість: «1 Вони бо один до одного мовляють, міркуючи невірно:»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28959
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До Юр:

Євр 12. 25 Глядіть, не відвертайтеся від того, хто промовляє; бо коли ті, що зреклися того, який говорив на землі, не уникнули кари, то скільки більше ми, коли відвернемося від того, хто говорить з неба.
26 Того, голос якого колись був захитав землю, а нині обіцяв, кажучи: «Ще раз я захитаю не лиш землю, але й небо.»
27 Те «ще раз» вказує, що захитане, тому що створене, - переміниться, щоб перебувало непохитне.


Чи тут не записано, що й небо створіння – поки що невічне? І небо і Земля стануть Новим небом і Новою Землею?
Тоді яка нечесність створіння і земність? Існує лише Бог і Створіння. Аствоірння є видиме і невидиме. Я ще в християнстві не зустрічав земне і неземне…
Христос небесний – бо не створений, а народжений…, одягнув на себе людину…


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28964
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 15:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
ccc.-" і одів Бог людину у шкіряну одежу".

Ну Ви даєте.
144000 розуміти дослівно, а вираз про шкіряну одежу - символічно :)

Не знаю на що натякав брат католик, але Бог усе створив добрим. І так було.
Дав шкіряну одежу, означає, що дав їм розум, щоб одягнутись, щоб не ганьбитись один одного...
Ви мене сюди не приплітайте,що я розумію буквально,а що символічно.Я поки що вас по цьому питаю як ви розумієте ці слова,або іншими словами як католицька церква пояснює їх.От власне ви себе і виявили яким ви католиком є насправді.А Юрко був правий щодо вас.Ви подаєте своє власне пояснення цих слів,я ж прошу подайте католицьке пояснення цих слів.Розумієте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28965
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Навіщо духовне тіло? Бо воно буде духовне. І тому що людина трихотомічна сутність: дух душа і тіло.
А Писанням цю трихотомічність підтвердити можете,чи лише умієте подавати видумки чиїсь?Я чекаю Михайле,аби переконатись іншим що ви за птиця.Де в Писанні написано про цю трихотомічність
Цитата:
До речі виправка нерозуміння СЕ воскресіння всіх мертвих, а не лише тих, що будуть в Царстві Божім:
До речі Михайле і ви починаєте вдаватись до наклепу.СЄ ніколи не вчили що воскресіння стосується лише тих хто буде в Царстві небесному.Це ганебна брехня,яка походить від смиреної овечки.Мабуть не така то вже овечка :???:
Цитата:
Хіба не так ви кажете про нечестивих? Що вони не воскреснуть?
А ну,ну обгрунтуйте це.Де ви таке чули чи читали у сЄ???Шановний,сЄ кажуть те що написанно в справжньому Писанні,а не якихось апокрифах.Тож читайте що про це кажуть сЄ-"І маю надію я в Бозі, чого й самі вони сподіваються, що настане воскресення праведних і неправедних."(Дії24:15).Добре бачите як написанно.І взагалі за таку наклепницьку самодіяльність пора вже таких видаляти на певний час Як кажете Михайле? :? ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28966
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Навіщо духовне тіло? Бо воно буде духовне. І тому що людина трихотомічна сутність: дух душа і тіло.
А як зараз душа на небі перебуває в блаженствах без тіла??Якщо вона зараз може бути без тіла в блаженствах,то навіщо їй потім те тіло??Якби оте тіло було їй там потрібне,то вона б йшла туди разом з тілом.Але ж ви навчаєте протилежного.І взагалі душа це що?дух-це що??Особливо сподіваюсь пояснень цього від вас Михайле,щоб стало очевидним те як ви помиляєтесь! :) і запутуєте інших цим. ;-D
також про Йова та його мову стосовно воскресіння,ви промовчали.Чому??Всеж ви таким чином визнаєте своє помилкове бачення цього чи як??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
28998
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
І взагалі душа це що?дух-це що??Особливо сподіваюсь пояснень цього від вас Михайле,щоб стало очевидним те як ви помиляєтесь! і запутуєте інших цим.
також про Йова та його мову стосовно воскресіння,ви промовчали.Чому??Всеж ви таким чином визнаєте своє помилкове бачення цього чи як??



Добре. Я лише трохи звільнюсь від роботи і знайду як пояснити Вам ці речі.
Бо тут я лиш намагався показати що вчення СЕ не пояснює Біблійні вирази.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29015
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 18:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
І взагалі душа це що?дух-це що??Особливо сподіваюсь пояснень цього від вас Михайле,щоб стало очевидним те як ви помиляєтесь! і запутуєте інших цим.
також про Йова та його мову стосовно воскресіння,ви промовчали.Чому??Всеж ви таким чином визнаєте своє помилкове бачення цього чи як??
Добре. Я лише трохи звільнюсь від роботи і знайду як пояснити Вам ці речі.Бо тут я лиш намагався показати що вчення СЕ не пояснює Біблійні вирази.
Ну,ну я чекаю.Ну і якось незрозуміло як це вчення СЕ не пояснює Біблійні вирази?? Також вважайте не уникніть і цього питання- "і одів Бог людину у шкіряну одежу"- як ви розумієте ці слова,або іншими словами як католицька церква пояснює їх .Ви ж католик??Отож висвітлюйте по католицьки,а як ні той католиком незвіться.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29231
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 15:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Не знаю, які Ви зустрічали католицькі погляди на одягнення шкурами.
Подивлюсь де про це сказано пізніше.


Цитата:
А як зараз душа на небі перебуває в блаженствах без тіла?


Хіба це не можливо для Бога, щоб її зберігав до воскресіння в блаженстві? Є ще теологічна думка, що у вічності воскресіння вже відбулось, бо вічність не має майбутнього...
А в часі ми ще маємо цього дочекатись (або наші нащадки).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29234
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Якщо вона зараз може бути без тіла в блаженствах,то навіщо їй потім те тіло??



Тіло воскреснути має, щоб була відновлена справедливість Божа. "Смерть винувата нам тіло"...
Якщо гріх подолано, відкулено то й тіло має воскреснути. (Юра, не говоримо тут яке воно буде, але про саму суть)...

Це я вже писав у постах вище. Ви пропустили, ссс...

"Якби оте тіло було їй там потрібне,то вона б йшла туди разом з тілом."

Якби відповіді були такі прості, ми б тут не вели дискусію.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29263
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 19:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Не знаю, які Ви зустрічали католицькі погляди на одягнення шкурами.
Подивлюсь де про це сказано пізніше.
а ви просто запитайте про те в Юрка,він вам розяснить,що і як :yes: Він справжній католик,хоча все ж я його підловив в антикатолицизмі.ну але то дрібниці.То спитайте.
Цитата:
А як зараз душа на небі перебуває в блаженствах без тіла?

Цитата:
Хіба це не можливо для Бога, щоб її зберігав до воскресіння в блаженстві?
Ого,оце поворот.То куди діваються душі,праведників після серті??
Цитата:
Є ще теологічна думка, що у вічності воскресіння вже відбулось, бо вічність не має майбутнього...
Не вірте їм,бо вони видумані.
Цитата:
А в часі ми ще маємо цього дочекатись (або наші нащадки).
:shock: Мда,як ви себе можете звати християнином,коли таке видумуєте.В часі, не вчасі :???:,шо за фантазії.Ви живете в часі і помираєте в часі.Якщо якась ваша розумна частинка залишається жити,то де??Можете просто відповісти без отих огидних філософій.Все має бути основанне на чомусь.Тож основуйте свої думки на твердій основі,якщо ні то краще не пишіть цього.якщо маєте відповідь з Біблії ,то прошу :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29265
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 19:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Якщо вона зараз може бути без тіла в блаженствах,то навіщо їй потім те тіло??

Тіло воскреснути має, щоб була відновлена справедливість Божа. "Смерть винувата нам тіло"...
Тіло,це що??Кості і шкіра,матерія.То для чого в духовному,нематеріальному світі кості шкіра,матерія??
Цитата:
Якщо гріх подолано, відкулено то й тіло має воскреснути. (Юра, не говоримо тут яке воно буде, але про саму суть)...
Та небійтеся ви його так.Яка мета восресіння матеріальних тіл,якщо кажуть видиме(матеріальне) дочасе??Яка мета ці кості й шкіру перетворювати в духовні тіла.Хіба духам які існують в духовному світі було потрібною ця трансформація.Каже Павло є тіло духовне,а є фізичне.Одне від другого не залежить.То про що ви ведете мову??
Цитата:
"Якби оте тіло було їй там потрібне,то вона б йшла туди разом з тілом."
Цитата:
Якби відповіді були такі прості, ми б тут не вели дискусію.
А вони прості.Просто виїх через чур ускладньюєте.Нащо.Засвітитись.Ваше вчення стверджує,що людина це тіло,дух та душа.Після смерті тіла,душа десь існує-оте десь-рай,чистилище,пекло.отже цим душам там тіла(смертні) непотрібні.то навіщо вони їм будуть потрібні.Щось ви Михайле явно перечите тому що вчить "мати" та "батько".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29321
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
В часі чи не в часі, я лиш подав теологічну думку, про яку нам колись казали. Я так і казав, що є таккадумка. Як насправді, побачимо там. Догмат такий, що душа не помирає і обєднається з тілом у воскресінні. Все інше можете прочитати в катехизмі.

Чи може жити дух без тіла до воскресіння, як написано в катехизмі?

Може. Ангели - духи. Наш дух також - дух. Чи для СЕ дух ангелів -це одне, дух людини - інше?
А що думають окремі католики про шкури, то є думки. В катехизмі я ще поки що такого не знаходив... Як знайду - повідомлю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29406
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Michail написав:
В часі чи не в часі, я лиш подав теологічну думку, про яку нам колись казали. Я так і казав, що є таккадумка. Як насправді, побачимо там. Догмат такий, що душа не помирає і обєднається з тілом у воскресінні. Все інше можете прочитати в катехизмі.

Чи може жити дух без тіла до воскресіння, як написано в катехизмі?

Може. Ангели - духи. Наш дух також - дух. Чи для СЕ дух ангелів -це одне, дух людини - інше?
А що думають окремі католики про шкури, то є думки. В катехизмі я ще поки що такого не знаходив... Як знайду - повідомлю.



ссс, то Ви вважаєте, що Бог створив ангелів, як духів одного гатунку (істот з досконалим розумом) - безсмертних, а дух людини - це лише невизначена сила, енергія?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>