Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 14:25




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29428
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 22:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Є ще теологічна думка, що у вічності воскресіння вже відбулось, бо вічність не має майбутнього...

Згідний. Бо час - це земний вимір, можна сказати матеріальний. А у вічності часу немає, бо вічність не виміряється часом. Проте там є інший вимір, який так важко дається до розуміння нам людям, осболиво матеріалістам. Отже, поняття теперішній час, майбутній час - має відношення тільки до нашого матеріального життя на землі. Як тільки той час для людини закінчується, людина переходить в інший вимір - духовний, тобто у вічність. Відразу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29485
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 16:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Мабуть.
Хоча існує можливість (в яку ми католики віримо), що душа попадає в чистилище.
(Я не старюсь це довести, длоя цього є інша тема, але пишу лише для розуміння).
Припустіть, що все-таки існує.
Тоді душа має затриматись в часі. Бо у вічності очищення немає. Ангели, що були у вічності, впали і тому у вічності вони падші...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29487
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 17:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
В часі чи не в часі, я лиш подав теологічну думку, про яку нам колись казали. Я так і казав, що є таккадумка. Як насправді, побачимо там. Догмат такий, що душа не помирає і обєднається з тілом у воскресінні. Все інше можете прочитати в катехизмі.
Є така думка, що не варто починати говорити про вчення Церкви, не усвідомлюючи його суті.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29511
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 07:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я в чистилище не вірю, але якщо припустити, що воно існує, то як воно може мати часовий вимір, якщо це не матеріальна категорія? Хоча, ті що помирали і потім повертались до життя, розказують, що вони летіли по коридору, потім побачили це, потім інше, значить все таки час існує? Хоча він і безмежний...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29559
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 16:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Я в чистилище не вірю, але якщо припустити, що воно існує, то як воно може мати часовий вимір, якщо це не матеріальна категорія? Хоча, ті що помирали і потім повертались до життя, розказують, що вони летіли по коридору, потім побачили це, потім інше, значить все таки час існує? Хоча він і безмежний...


Просто вони ще не потрапили у вічність..., тому і повернулися.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29560
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Yur написав:
Michail написав:
В часі чи не в часі, я лиш подав теологічну думку, про яку нам колись казали. Я так і казав, що є таккадумка. Як насправді, побачимо там. Догмат такий, що душа не помирає і обєднається з тілом у воскресінні. Все інше можете прочитати в катехизмі.
Є така думка, що не варто починати говорити про вчення Церкви, не усвідомлюючи його суті.



Нічого не варто було б вчення, вислови якого не відповідають суті.
А я вірю, щор вислови катехизму описуюють саме суть.

Замість того, щоб показати, що Ви у цьому вислові неправильного побачили, знову штамп поклали. Так що тепер ні я не знаю в чому Ви бачите мою помилку, ні інші.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29706
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Як цю цитату в контектсі цитати-теми даної гілки сприйняти?



Ефесян 5. 29. "Бо ніхто ніколи не мав ненависті до своєї плоті, але годує і гріє її, як Господь Церкву;
30. Тому що ми члени тіла Його, від плоті Його і від кісток Його."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29709
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 14:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа,
Який перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його, силою, якою Він може і все підкорити Собі.
(Филип'ян 3: 20,21)[/i]
=======================================================
[/color]



Цікаво було б довідатися від християн і віруючих різних деномінацій, про те як вони бачать життя після смерти.
В якому середовищі воно буде, у яких тілах, чи взагалі без тіл.[/quote]

Червоним виділено те, що я й мав на увазі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29713
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 15:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тіла будуть, але не матеріальні, а духовні. І вони будуть мати такий же вигляд, який ми маємо на землі. Єдине, що старих там не буде. Ті, які померли у старому віці (а таких більшість), будуть мати тіла 20-30 річного. Ну а ті, котрі померли дітьми, мабуть і там будуть мати тіло дитини, але вигляд тіла там значення немає, бо його суть в душі (дух), яка вічна. А видимі тіла мабуть тільки для того там будуть, щоб ми могли впізнавати хто є хто.
Наприклад, цікаво як учні могли впізнати Мойсея та Іллю, які явилися їм на високій горі?
І Він перед ними переобразився: обличчя Його, як те сонце, засяло, а одежа Його стала біла, як світло.
І ось з'явились до них Мойсей та Ілля, і розмовляли із Ним.

(Мт 17:2,3)
Я думаю, що явилися вони у духовних тілах, а можливо і сам Христос переобразився в духовне тіло.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29746
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Тіла будуть, але не матеріальні, а духовні. І вони будуть мати такий же вигляд, який ми маємо на землі. Єдине, що старих там не буде. Ті, які померли у старому віці (а таких більшість), будуть мати тіла 20-30 річного. Ну а ті, котрі померли дітьми, мабуть і там будуть мати тіло дитини, але вигляд тіла там значення немає, бо його суть в душі (дух), яка вічна. А видимі тіла мабуть тільки для того там будуть, щоб ми могли впізнавати хто є хто.
Наприклад, цікаво як учні могли впізнати Мойсея та Іллю, які явилися їм на високій горі?
І Він перед ними переобразився: обличчя Його, як те сонце, засяло, а одежа Його стала біла, як світло.
І ось з'явились до них Мойсей та Ілля, і розмовляли із Ним.

(Мт 17:2,3)
Я думаю, що явилися вони у духовних тілах, а можливо і сам Христос переобразився в духовне тіло.


А звідки у Вас це? Такого в Біблії не описано: про вигляд, про співвідншення вигляду і віку.

"Наприклад, цікаво як учні могли впізнати Мойсея та Іллю, які явилися їм на високій горі?"

А чи невидимий світ не навколо нас, а не десь за межами видимого космосу, або в хмарах?

Тому ми ангелів не бачимо. Але тіло реально буде, лише духовне. Як ап. Павло сказав:

Який перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його
тобто матеріальне постане в духовній сутності.... І яке по параметрам тіло буде там, в Царстві, не беруся твердити, головне що духовне. Але важливо, що в невидимому (для нас) світі, його мешканці один одного бачать (відчувають? осязають?).

А яке буде тіло на витгляд для нас, коли будемо там?
Нам казали, що таке, як мало бути у розквіті сил (якщо буде мати такий вигляд як тут).
Тоді це стосується і старих і малих. Хто сказав, що діти такими зостануться? Це теж в Біблії нема.

Чому був видний Мойсей і Ілля? Тому що й ангели, коли переходять у наш вимір - видимі. (хіба що являються у сні, тоді невидимі. Але як сказав ангел Товиту, він - лише видіння (в осатнніх главах десь є).


Щось із цих думок точно так і є, а щось - наші думки.
Але, як Ви сказали, вигляд тіла і справді неважливий. Та для мене вигляд тіла (саме тіла, а не одягу, або догляду за ним) вже й тут не важливий (чи це старець, чи каліка, чи негарна людина), бо це від превородного гріха недоліки.
Але я за те, щоб люди, дбаючи про свою душу, слідкували і за виглядом своїм, підтримули фігуру, фізичну силу й здоровя - задля Бога. Але це вже інше питання. Бо добре коли є гармонія духа душі і тіла., як казав ап. Павло.


Брат Юр писав про небесність створіння Богородиці, наприклад.

Як Ви думаєте, що означає Створив Небо І Землю.

Хіба Небо - це не невидимий світ? Хіба Земля -це не все матеріальне?
Якщо ангел - небесне створіння - видимий у нашому вимірі як видіння, то Марія і Ісус тут були матеріальними. (Просто Ви припустіть, що Марія була вознесена з тілом).
Після вознесіння їх тіла стали духовними, але не зотліли. Ну для Вас, принаймні, ясно, що тіло Ісуса не зотліло.

На землі Христос - Дух Животворящий в Тілі - поєднав Небо і Землю. Так і в Різдвяні Свята традиційна Церква проповідує.
Він такий єдиний і унікальний. Всі інші - створіння, при чому матеріальні (та навіть помножені хліби і манна - також матеріальні), але будуть духовні (в Царстві Небесному також будуть створіння, правда це важко до розуміння, але не можемо відкинути слів Біблії).

Останній абзац є моїм припущенням. Щось подібне писав Пєр де Шарден.

Відміна людини така, що кожна людина конкретна безсмертна і кожна буде або в Царстві, або не в Царстві..., але буде.
Інші живі створіння (конкретні особини) не безсмертні, тому не йдеться про їх спасіння як конкретних особин, а йдеться про те, що сама суть живої природи має бути збережена.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29748
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 16:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі, я не розумію, чого деякі негатвино реагують на такі думки.

Припустимо, що тіло було б матеріальне, як кажуть СЕ. Чисто припустимо. Але Якщо вже в Царстві Небесному. то й інша справа. Адже воно вже без первородного гріха... Ми спасенні. Нічого боятись пристрастей.

З іншого боку, припустимо, що тіло не воскресає (знову ж таки припустимо, бо написано, що воскреснемо і що тіло буде таким як у воскреслого Христа), все рівно душа живе... ми спасенні, ми з Богом. Це і є ціль.


Чесно кажучи я просто не розумію суть воскресіння, якщо це не зєднання душі з тілом... Тоді про 2 прихід Христа і 2 воскресінн мертвих що маємо говоити?

Якщо восркесіння розуміють лише те, що після вдділення від тіла (і його розпад на порох) душа пішла в небо...

Хепі Енд? Але ж є продовження.
Якби так, то і ті, хто доживе до кінця світу тілами не перемінилися, а тіло б осипалось в порох а душа отрималаб нове духорвне тіло.

Але ж написано, що ті, хто доживуть - переміняться, а інші воскреснуть. І тоді стає повнота справведливості, адже смерть стає в повноті переможена.

Оце варто зрозуміти (як це буде, пояснити не можу. Як співаєтиься в пісні: "Недостатньо інформації")


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29749
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Як цю цитату в контектсі цитати-теми даної гілки сприйняти?



Ефесян 5. 29. "Бо ніхто ніколи не мав ненависті до своєї плоті, але годує і гріє її, як Господь Церкву;
30. Тому що ми члени тіла Його, від плоті Його і від кісток Його."


До речі чекає на роздуми й цей пост.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29750
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 16:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Yur написав:
Michail написав:
В часі чи не в часі, я лиш подав теологічну думку, про яку нам колись казали. Я так і казав, що є таккадумка. Як насправді, побачимо там. Догмат такий, що душа не помирає і обєднається з тілом у воскресінні. Все інше можете прочитати в катехизмі.
Є така думка, що не варто починати говорити про вчення Церкви, не усвідомлюючи його суті.


Якби так, то людина б так і залишилась на первинних стадіях розвитку після гріхопадіння.

Пізнання приходить в діалозі, при намаганні усвідомити суть.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29757
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Братик написав:
Єдине, що старих там не буде. Ті, які померли у старому віці (а таких більшість), будуть мати тіла 20-30 річного. Ну а ті, котрі померли дітьми, мабуть і там будуть мати тіло дитини, але вигляд тіла там значення немає, бо його суть в душі (дух), яка вічна

А звідки у Вас це? Такого в Біблії не описано: про вигляд, про співвідншення вигляду і віку.
Є в Біблії слов такі про те, що не буде старості, інша справа чи стосується це раю. Іс. 65: 20: "З цього часу не буде вже юного днями й старого, який своїх днів не поповнить, бо сторокий помре як юнак, а грішник і в віці ста літ буде проклятий!"




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29773
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 13:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Michail написав:
Братик написав:
Єдине, що старих там не буде. Ті, які померли у старому віці (а таких більшість), будуть мати тіла 20-30 річного. Ну а ті, котрі померли дітьми, мабуть і там будуть мати тіло дитини, але вигляд тіла там значення немає, бо його суть в душі (дух), яка вічна

А звідки у Вас це? Такого в Біблії не описано: про вигляд, про співвідншення вигляду і віку.
Є в Біблії слов такі про те, що не буде старості, інша справа чи стосується це раю. Іс. 65: 20: "З цього часу не буде вже юного днями й старого, який своїх днів не поповнить, бо сторокий помре як юнак, а грішник і в віці ста літ буде проклятий!"



Те що старості і хвороб небуде, це точно Раюстосується.
Аот ця фраза..не знаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>