Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 14:27




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29972
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 05:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Так само в Ньому «всі воскреснуть у власному тілі, яке вони мають тепер» (IV Латеранський Собор: DS 801.), але це «тіло» стане подібним «до Його прославленого тіла» (Флп. 3,21), перетвориться у «тіло духовне» (1 Кор. 15,44.).
Якщо Ви пропустили, то подивіться. Цей вислів показує, в що я вірю. А праведний Йов, це не просто одна людина...Кожне слово в Біблії є Богом надхненне і несе нам важливу інформацію.
І тисяча разів показував яким стане фізичне тіло чи при воскресінні чи при зміні.
Я не уявляю правда дяке воно духовне тіло, але що має звязок з теперішнім тілом - незаперечно.
Цих рядків з катехизму не викинеш.
Рядків з КАТЕХИЗМУ й не треба викидати, вони правдиві. А от ваші просторікування про збирання всіх атомів фізичного тіла померлого єресь і дурість. Земної плоті у Царстві небесному бути не може.
І як ви можете говорити про те яким стане фізичне тіло у Воскресінні, коли самі ж кажете, що не уявляєте цього. А не уявляєте тому, що уся ваша уява зконцентрована на тілесній зовнішності. Говорити про людське тіло і при тому не бачити перед собою того, що колись доводилося бачити у лазні, ви просто не встані. Звідсіля й отой бруд думок.

Michail написав:
А Ви знову взялися за верескливий тон. Нажаль. Будь ласка, перестаньте (це властиво писклявим жінкам, а не чоловікам). В цьому плані
Перестати прострікувати, при тому називаючи себе католиком, доведеться вам. От коли б ви назвалися скажімо православним, я б таким категоричним не був.

Michail написав:
Я ж маю право з усіх сторін розглянути тему, щоб зрозуміти, як думають в інших конфесіях. Тому їх і питаю.
Запитувати нікому не заборонено, а от просторікувати про те, у чому анінайменшої орієнтації немає, при тому видаючи свої думки за церковні, таки не варто.

Michail написав:
А Ви, Юр, можете підозрювати тисячу разів мене в чому хочете.... Я вже пояснював - нікого не путаю, хочу дізнатись глибше їх думки. А от Ви обвинувачувач.
Мені й не треба підозрювати.
Устами твоїми, злий рабе, суджу Я тебе (Луки 19:22)

Michail написав:
Я що, когось відводжу від Церкви? Катехизм є катехизм. Де тут обман?
Коли Церква казаа, що тіло - це не тіло?
Обман в тому, що намагаєтесь заперечити нЕматеріальність преображентх тіл, що говорите про збирання всіх атомів фізичного тіла померлого у Воскресінні. Земної плоті у Царстві небесному бути не може.

Michail написав:
І коли я казав, що воскреснуть і залишаться в матеріальному і той світ буде такий же як цей (як кажуть СЄ)?
Ви так і не відповіли на запитання:
Чи вважаєте ви, що у Воскресінні матимемо фізичні/матеріальні тіла? ТАК чи НІ.

Michail написав:
Я лиш кажу, що є звязок між тим і іншим, як написано в катехизмі.
Вам, як і усім антипковим, усе кортить довести, що у Воскресінні матимемо земну плоть, без якої не можете уявити свого існування.
Про таких сказано:
Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. (Іван 8:44)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29978
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 10:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Помиляєтесь Ви на рахунок мене. Але хай Бог Вам пробачить.
Я ж казав, що вірю, що будемо мати духовні тіла, які постануть з матеріальних.

«Ми віруємо у правдиве воскресіння цієї плоті, яку тепер маємо» (Ліонський Собор: DS 854.). Однак у могилу кладеться знищенне тлінне тіло, а воскресає тіло нетлінне (Пор. 1 Кор. 15, 42.), «тіло духовне» (1 Кор. 15,44).





І це вчення Церкви.

Читайте уважно:

Цитую:

Приєднання файлів:
111111111111111.jpg


Катехізм Католицької віри. - Ужгород.



Далі:

Приєднання файлів:
22222222.jpg



"Цитовано:Християнський молитовник римсько-католицької дієцезії Закарпаття. Катехизмова частина."

«Якщо Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає у вас, то Той, Хто воскресив Ісуса Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом Своїм, що живе у вас» (Рим. 8,11; Пор. 1 Сол. 4, 14; 1 Кор. 6, 14; 2 Кор. 4, 14;Флп. З, 10-11.).

«Воскресіння плоті» означає, що після смерті буде не лише життя безсмертної душі, а й наші «смертні тіла» (Рим. 8,11)


1015 «Плоть є серцевиною спасіння» (Тертуліян, Про воскресіння померлих, 8, 2.). Ми віруємо в Бога, що є Творцем плоті; ми віруємо у Слово, що стало плоттю, щоб відкупити плоть; віруємо також у воскресіння плоті - завершення творіння і відкуплення плоті.


1016 Через смерть душа відділяється від тіла, але у воскресінні Бог дасть нашому перетвореному тілу нетлінне життя, знову з'єднуючи його з нашою душею. Як Христос воскрес і живе по віки вічні, так і ми всі воскреснемо останнього дня.


Унаслідок первородного гріха людина мусить зазнати «тілесної смерті, якої вона могла уникнути, якби не згрішила» (II Ватиканський Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 18.).

1019 Ісус — Син Божий — добровільно витерпів смерть за нас у цілковитому і добровільному підданні волі Бога - Отця Свого. Своєю смертю Він переміг смерть, даючи таким чином усім людям можливість спасіння.

І цей текст підходить сюди:

ПАВЕЛ ЕПИСКОП
РАБ РАБОВ БОЖИИХ
С ОТЦАМИ СВЯТЕЙШЕГО СОБОРА
НА ВЕЧНОЕ ПАМЯТОВАНИЕ
ПАСТЫРСКАЯ КОНСТИТУЦИЯ
О ЦЕРКВИ В СОВРЕМЕННОМ МИРЕ1
GS
"Gaudium et Spes"


14. (О составе человека). Единый телом и душою, человек в своём телесном составе собирает в себе элементы мира материального, и через него они достигают своей высшей точки и возносят голос в свободной хвале Творцу.5 Следовательно, человеку не должно презирать телесную жизнь: напротив, он обязан ценить своё тело, сотворённое Богом и предназначенное воскреснуть в последний день, считать его благим и достойным чести. Однако, уязвлённый грехом, он чувствует враждебные порывы своего тела. Поэтому само достоинство человека требует, чтобы он прославлял Бога в теле своём 6 и не допускал того, чтобы оно служило порочным наклонностям его сердца.


Мені цього достатньо, щоб підтвердити слова про воскресіння смертних тіл у духовному стані. Так каже Церква.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29979
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
І коли я казав, що воскреснуть і залишаться в матеріальному і той світ буде такий же як цей (як кажуть СЄ)?
Ви так і не відповіли на запитання:
Чи вважаєте ви, що у Воскресінні матимемо фізичні/матеріальні тіла? ТАК чи НІ.

Michail написав:
Я лиш кажу, що є звязок між тим і іншим, як написано в катехизмі.
Вам, як і усім антипковим, усе кортить довести, що у Воскресінні матимемо земну плоть, без якої не можете уявити свого існування.
Про таких сказано:
Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. (Іван 8:44)



Ви будьте якісь послідовні, будь ласка. Якщо не зрозуміли відповідь, то дочекайтесь підтвердження.
А потім вже закидуйте (чи ні).

Земної плоті не буде. Плоть - переходяще.
Так як і тіло Ісуса воскресло прославленим, небесним, духовним так і наші.

Ісус Христос - Модель, Прообраз, а Богородиця - найвищий плід відкуплення. Воскресіння їх тіл у духовні це й показують, як ми воскреснемо.

"995. Уся християнська надія на воскресіння позначена зустрічами з воскреслим Христом. Ми воскреснемо, як Він, з Ним і через Нього."

А збирання атомів чи ні, про це ні ви ні я не знаємо. Я лиш кажу, що для Бога це можливо. (Вибачте, може десь для Вас незрозуміло пишу. Тому прямо запитуйте і я прямо відповідатиму).

Катехизм про це теж не говорить. І взагалі катехизм на питання "Як", "яким чином" - до кінця не відповідає. Це таємниця.

Але наскільки можливо зрозуміти людині з Біблії дає для роздумів інформацію:

Є дуже поширеним переконання, що після смерті життя людської особи триває духовним способом. Але як повірити, що це тіло, смертність якого очевидна, може воскреснути до вічного життя?
Як воскреснуть мертві?

997 Що означає «воскреснути»? У смерті, що є відділенням душі від тіла, людське тіло підлягає зіпсуттю, тимчасом як душа йде на зустріч із Богом, очікуючи з'єднання зі своїм прославленим тілом. Бог Своєю всемогутністю остаточно поверне нетлінне життя нашим тілам, з'єднавши їх з нашими душами силою Воскресіння Ісуса.
998 Хто воскресне? Усі люди, що вмерли: «Вийдуть ті, що чинили юза добро, на воскресіння життя. А ті, що зло чинили, - воскреснуть на суд» (Iв. 5,29; Дан. 12, 2.).
999 Як воскреснуть? Христос воскрес у власному тілі: «Гляньте на Мої руки та на Мої ноги: це ж Я Сам» (Лк. 24,39); проте Він не повернувся до земного життя. Так само в Ньому «всі воскреснуть у власному тілі, яке вони мають тепер» (IV Латеранський Собор: DS 801.), але це «тіло» стане подібним «до Його прославленого тіла» (Флп. 3,21), перетвориться у «тіло духовне» (1 Кор. 15,44):
«Але хтось скаже: «Як воскреснуть мертві? І в якім тілі прийдуть?» Безумний! Те, що ти сієш, не оживе, як не умре. І те, що сієш, - не тіло, що має уродитися, а голе зерно. Сіється у тлінні, а встає у нетлінні; (...) і мертві нетлінними воскреснуть (...). Мусить бо це тлінне одягнутися в нетління, і це смертне одягнутися в безсмертя» (1 Кор. 15, 35-37. 42. 52-53).
1000 Це «як» перевищує нашу уяву і наше розуміння; воно доступне лише через віру. Але наша участь у Євхаристії вже дає нам передсмак перетворення нашого тіла через Христа:
«Так само, як хліб, що виростає із землі, завдяки прикликуванню Бога перестає бути звичайним хлібом, а стає Євхаристією, яка складена з двох елементів - земного і небесного, - так і наші тіла, які мають участь у Євхаристії, стають нетлінними, бо мають надію на воскресіння»
(Св. Іриней, Проти єресей, 4, 18, 5.).[/color]

Виділене жирним показує те, як я розумію. Саме важливе те, що саме смертне стане безмертним, духовним. В повному значенні цього слова. (А не уявляю яким тому, що ніхто дух уявити не може, лише тоді буде для нас дух зрозумілий, коли станемо в Царстві Небеснім).

Тому і я в цьому плані не тверджу нічого. А думку маю право подати. Бо є така думка в Церкві (і в католицькій, і в православній), що всі атоми Вселенної (вся Вселенна) преобразяться в світ духовний. І тоді буде повна перемога над сатаною. Він втратить все що вдалося йому захопити (крім людей і демонів своїх). Про преображення Вселенної писав Шарден і що включено в катехизмі. Його ганяли, але він витримав до кінця. Це вже прйдена тема.

До речі, брати протестанти, а що Ви скажете відносно того, що написано в католицькому катехизмі.

http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


Поставте себе на місце людини віруючої, яка читає цю сторінку. Що вона зрозуміє?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29984
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Вибачте, може десь для Вас незрозуміло пишу. Тому прямо запитуйте і я прямо відповідатиму.
Чи вважаєте ви, що у Воскресінні матимемо фізичні/матеріальні тіла? ТАК чи НІ.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29988
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ні не фізичні.
Просто і ясно - смртні тіла стануть безмертними. Матеріальні/фізичні - духовними.

Значить матимемо духовні тіла (але походженням від наших тіл теперішніх).

Всі інші мої роздуми - роздуми, питання і т.д. для висянення думки протестантів. Бо в них кожна конфесія трохи по іншому трактує.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29991
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 18:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не репрезентую думки якоїсь церкви, у мене джерело навчання - Святе Письмо, тому усі висновки я роблю на основі Писання. Читаючи катехизм, у мене виникла цікава думка.
Цитата:
999 Як воскреснуть? Христос воскрес у власному тілі: «Гляньте на Мої руки та на Мої ноги: це ж Я Сам» (Лк. 24,39); проте Він не повернувся до земного життя. Так само в Ньому «всі воскреснуть у власному тілі, яке вони мають тепер» (IV Латеранський Собор: DS 801.), але це «тіло» стане подібним «до Його прославленого тіла» (Флп. 3,21), перетвориться у «тіло духовне» (1 Кор. 15,44):

Посмію припустити, що Христос воскрес уже в новому вічному тілі, бесмертному, у тому тілі, в якому і зараз перебуває у славі. Звідси і пояснення, чому учні не змогли Його впізнати, хоча не бачили всього лише три дня. Тобто смертне Його тіло перетворилося на безсмертне, готове для вознесіння і життя у вищому світі.
Але як буде з тими, чиє тіло уже зітліло? Оскільки померлі мають лише душу, або нове тіло, а їхнє смертне тіло залишилось на землі, то очевидно, що привязки до нашого старого тіла немає. Як і каже Павло: живі переміняться, мертві воскреснуть. Але в підсумку усі будуть мати однакові тіла. Різниця лише в тому, що у мертвих старі тіла зігнили, а у живих, вони переміняться, як і Христове тіло перемінилося (і воскресло одночасно).
В принципі, з католицьким тлумаченням я згідний.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
29997
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 03:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Ні не фізичні. Просто і ясно - смртні тіла стануть безмертними. Матеріальні/фізичні - духовними.
Значить матимемо духовні тіла (але походженням від наших тіл теперішніх).
Як це походження від наших тіл теперішніх? А як на рахунок тих калік від народження, що прийшли на цей світ скажімо без рук. На тамтой світ вони теж такими підуть? :shock:

Michail написав:
Всі інші мої роздуми - роздуми, питання і т.д. для висянення думки протестантів. Бо в них кожна конфесія трохи по іншому трактує.
Виясняти можете що завгодно, от тільки католиком називатися не можете.

Братик написав:
Посмію припустити, що Христос воскрес уже в новому вічному тілі, бесмертному, у тому тілі, в якому і зараз перебуває у славі. Звідси і пояснення, чому учні не змогли Його впізнати, хоча не бачили всього лише три дня. Тобто смертне Його тіло перетворилося на безсмертне, готове для вознесіння і життя у вищому світі.
Але як буде з тими, чиє тіло уже зітліло? Оскільки померлі мають лише душу, або нове тіло, а їхнє смертне тіло залишилось на землі, то очевидно, що привязки до нашого старого тіла немає. Як і каже Павло: живі переміняться, мертві воскреснуть. Але в підсумку усі будуть мати однакові тіла. Різниця лише в тому, що у мертвих старі тіла зігнили, а у живих, вони переміняться, як і Христове тіло перемінилося (і воскресло одночасно).
В принципі, з католицьким тлумаченням я згідний.
В КАТЕХИЗМІ також сказано:
659 Але протягом сорока днів, коли Він їв і пив зі Своїми учнями (Пор. Ді. 10,41.) і навчав їх про Царство Небесне (Пор. Ді. 1,3.), Його слава залишалася ще прихованою під виглядом звичайної людської природи (Пор. Мр. 16, 12; Лк. 24, 15; Ів. 20, 14-15; 21,4.).
660 Прихований характер слави Воскреслого упродовж цього часу виявляється в Його таємничих словах до Марії Магдалини: «Не зійшов бо я ще до Отця Мого, але йди до Моїх братів і повідай їм: іду Я до Отця Мого й Отця вашого, до Бога Мого й Бога вашого» (Ів. 20,17). Це вказує на відмінність слави Христа воскреслого й слави Христа, що сидить праворуч Отця. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30018
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цитата:
Michail написав:
Ні не фізичні. Просто і ясно - смртні тіла стануть безмертними. Матеріальні/фізичні - духовними.
Значить матимемо духовні тіла (але походженням від наших тіл теперішніх).
Як це походження від наших тіл теперішніх? А як на рахунок тих калік від народження, що прийшли на цей світ скажімо без рук. На тамтой світ вони теж такими підуть?


Ми ж гворили, параметрів таких не буде. А все, ощо від первородного гріха, буде виправлено.

Цитата:
Michail написав:
Всі інші мої роздуми - роздуми, питання і т.д. для висянення думки протестантів. Бо в них кожна конфесія трохи по іншому трактує.
Виясняти можете що завгодно, от тільки католиком називатися не можете.


Вибачте, але не Вам визначати. Я б збрехав, якби сказав що не католик (можу заскануватис свій диплом катехита івиставити сюди, якщо хочете).
Я навів усі джерела католицької літератури. Вони чисті.
Там говориться про воскресіння тіла. Саме тіла!
Якби не так, то Церква б написала, що тіло матеральне (фызичне) - залишиться в землі, а буде зовсім інше тіло. Натомість у наведених джерелах написано так, що буде те ж саме тіло але вже духовне.
Я не можу перечити висловам Церкви!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30027
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 16:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Щоб ти, брате Юр, не сумнівався, що я не від а...ка (навіть це вимовляти не хочу, бо навіть думати про нього не хочу), то тут перестаю писати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30043
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2011, 06:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А де ж ті тіла взяти, коли їх давно вже нема (розтліли, вітром розвіялися, риби зїли)?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30046
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2011, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Вибачте, я більше про це не пишу, як обіцяв Юрі. (Я свої обіцянки виконую). Вам в ПП відповім.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30050
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2011, 14:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Прочитав я дискусію на тому сайті, на котрий Ви мені скинули лінк, мушу визнати, що аргументи Юра виглядають значно переконливіше. Дійсно, там не потрібно буде ні органів травлення, ні органів розмноження. А Ваша обіцянка не продовжувати дискусію тут мене дивує.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30056
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2011, 15:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Прочитав я дискусію на тому сайті, на котрий Ви мені скинули лінк, мушу визнати, що аргументи Юра виглядають значно переконливіше. Дійсно, там не потрібно буде ні органів травлення, ні органів розмноження. А Ваша обіцянка не продовжувати дискусію тут мене дивує.




Чому? Може так Юра зрозуміє, що я не від злого... До речі, якщо людина не від злого, а її ображає інша людина, то це подібно як фарисеї ображали Ісуса, кажучи що він не від Бога...

Тому я не несмілився б образити навіть Юру... (Коли я ображав людей, наіть нечестивих, навіть справедливо, коли вони робили недобре, Дух Святий мене потім все-рівно вів до покаяння. Я більше так не хочу робити.)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30058
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2011, 15:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дуже добре робиш, що не ображаєш. Але хіба обов"язково в дискусії когось ображати?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
30085
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2011, 17:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Дуже добре робиш, що не ображаєш. Але хіба обов"язково в дискусії когось ображати?



Звичайно ні, але інколи навіть нехотя так виходить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>