Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 22:23




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30020
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 16:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Michail написав:
Братик написав:
Так народитися від нетлінного насіння від Слова Божого - це і є народитися згори! Не треба філософствувати, Христос говорив на зрозумілій мови, доступній для народу. А філософи постійно намагаються знайти якийсь скритий зміст, перекручуючи Слово Боже.


Добьре. І це ж означає "Народитися від Духа Святого"?

Народження згори включає в себе дві складові: смерть (наша ініціатива) та воскресіння (Божа ініціатива). Щоб народитися згори потрібно померти для гріха, тобто покаятися і повністю відмовитися від старого грішного життя віддавши його в руки Христа прийнявши Його як свого Господа, а Він в свою чергу дасть життя нове, вічне, новий дух та нові думки, як написано, “Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!” ( 2 До Коринфян 5:17)
Тут Христос описує процес народження згори:
Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною.
Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її.
(Матв.16:24,25)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30022
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 16:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Michail написав:
Добре. Стає зрозуміліше. А навіщо тоді потрібне Хрещення Святим ДУхом, якщо Народження Згори відкриває нам Царство Небесне?

Хрещення Святим Духом нам потрібне для збудування себе у вірі, бо це засвідчення від Бога, що ми Його діти.
Хто говорить (іншою) мовою, себе збудовує; а хто пророкує, церкву збудовує. (Кор. 14:4)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30026
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 16:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ще написано Дiї.1:8 Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, - отримуємо силу.
Рим.8:26 Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.
Еф.6:18 Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною
витривалістю та молитвою за всіх святих, 19 і за мене, щоб дане було мені слово відкрити уста свої, і зо сміливістю провіщати таємницю Євангелії,
бачимо Павлу це помагало у звіщенні Євангеліє, бо коли ми проповідуємо то Д.С. дає нам ті слова які нам потрібні у цей час сказати. І також маємо більше шансів не відступити від Біблійних доктрин.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30094
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2011, 13:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Michail написав:
Добре. Стає зрозуміліше. А навіщо тоді потрібне Хрещення Святим ДУхом, якщо Народження Згори відкриває нам Царство Небесне?

Хрещення Святим Духом нам потрібне для збудування себе у вірі, бо це засвідчення від Бога, що ми Його діти.
Хто говорить (іншою) мовою, себе збудовує; а хто пророкує, церкву збудовує. (Кор. 14:4)


А пророкування не від Духа Святого так само як і мови і тлумачення мов? Чи лише мови є знаком Хрещення Духом Святим?

І чи не може хрещення Святим ДУхом прийти в той же час. що і відродження від Духа Святого?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30095
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2011, 15:36 

Востаннє редаговано Сонячник 22 лютого 2011, 23:14 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
А пророкування не від Духа Святого так само як і мови і тлумачення мов? Чи лише мови є знаком Хрещення Духом Святим?
Христос сказав так: А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих, і добре їм буде! (Мар.16:17-18)
А в Діях апостолів ми бачимо, що хрещення Духом Святим пізнавали за ознакою інших мов: Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав...
А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували...
А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!
(Дiї.2:4,10:45-46,19:6)
Отже, ми бачимо, що ознакою сходження Духа Святого є говоріння різними мовами.

А чи може у людину увійти злий дух, і також говорити мовами і лжепророкувати? Звісно, що може, а лише при умові, якщо ми віддамо противнику свою душу. Однак, точно не може злий дух мати владу над нами, якщо ми прийняли Ісуса Христа. А Ісус Христос сказав такі слова: 9 І Я вам кажу: просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам! 10 Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять. 11 І котрий з вас, батьків, як син хліба проситиме, подасть йому каменя? Або, як проситиме риби, замість риби подасть йому гадину? 12 Або, як яйця він проситиме, дасть йому скорпіона? 13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього? (Лук.11:9-13)

Якщо ми увірували в Слово Боже, і прийняли Його у своє серце повністю (а не те, що ми захотіли), тоді ми Його діти, а тому Бог подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього, а не каменя і не гадину і не скорпіона!
Інша справа, коли ми захотіли мати щось заради власної слави, наприклад, захотіли пророкувати чи оздоровляти, а решту Слово відкидаємо, то бережись - бо на такого чекає дух омани, щоб воздати йому за лукавством його. Такі речі часто пропонує сам диявол: віддасиш йому свою душу, то він дасть тобі дар ясновидячий чи цілительний, і будеш зводити народи, щоб полюбили неправду.

Христос каже: Коли б знала ти Божий дар, і Хто Той, Хто говорить тобі: Дай напитись Мені, ти б у Нього просила, і Він тобі дав би живої води. (Iван.4:10)
Прагни Господа, прагни святості, прагни води живої - і дасть тобі Бог Духа Святого, і сила Божа наповнить тебе, і буде через тебе говорити Дух Святий! Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його. (Iван.7:38)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30096
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2011, 15:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
І чи не може хрещення Святим ДУхом прийти в той же час. що і відродження від Духа Святого?
Народження згори проходить не в один момент, а так як зерно проростає аж поки появиться паросток. Дух Святий працює над кожною людиною до того моменту, аж поки людина не дозріє (тобто поки вона сама не захоче стати Божою дитиною), щоб зануритися у Духа Святого. А в той момент, коли Дух Святий зливається на нас, тоді Дух Святий поселяється в нас, і вже наше нутро стає джерелом живої води, що зрошує нові паростки посіяного Слова в душах інших людей.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30100
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2011, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Michail написав:
І чи не може хрещення Святим ДУхом прийти в той же час. що і відродження від Духа Святого?
Народження згори проходить не в один момент....

Я думаю, що все таки може... але це дуже рідко буває. От наприклад, дім Корнилія.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30102
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2011, 23:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Я думаю, що все таки може... але це дуже рідко буває. От наприклад, дім Корнилія.
Але ж Дух Святий працював над їхніми душами й раніше, раз вони прийшли послухати Слово. Хоча Дух Святий сходив також через покладання рук. Але я чомусь ніколи не довіряв рукам служителів.

Мене Господь декілька років готував, обрізав, очищав, аж поки я сам повністю не довірився Богу. І коли я віддався Богу, то Господь мене тоді й охрестив Духом Святим.
Я думаю, що кожна людина може вже зараз отримати Духа Святого, якщо тільки любов до Бога переповнить бажання жити на цій землі без Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30112
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 00:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Michail написав:
І чи не може хрещення Святим ДУхом прийти в той же час. що і відродження від Духа Святого?
Народження згори проходить не в один момент, а так як зерно проростає аж поки появиться паросток. Дух Святий працює над кожною людиною до того моменту, аж поки людина не дозріє (тобто поки вона сама не захоче стати Божою дитиною), щоб зануритися у Духа Святого. А в той момент, коли Дух Святий зливається на нас, тоді Дух Святий поселяється в нас, і вже наше нутро стає джерелом живої води, що зрошує нові паростки посіяного Слова в душах інших людей.

Ти описав процес народження: від запліднення до народження. А саме народження відбувається в один момент. Як і від води, так і від духа людина народжується в конкретний момент: ми знаємо не лише день свого народження, але й годину і навіть хвилину. Так само і народжені від духа знають ту хвилину, коли народилися. А почуте Слово - це запліднення Словом, воно робить свою роботу і якщо зерно впало у добрий грунт, зерно дає плід - народження.
Цитата:
І чи не може хрещення Святим ДУхом прийти в той же час. що і відродження від Духа Святого?
Безперечно, так!




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30132
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2011, 13:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
А навіщо тоді потрібне Хрещення Святим ДУхом, якщо Народження Згори відкриває нам Царство Небесне?

Для того, щоб мати силу утримати спасіння, перебуваючи у вірі, не занедбати його. Адже лише переможці будуть у небесах із Богом. Головним благословінням духовного хрещення, на мою думку є те, що Дух Святий вселяє агапе, любов Божу в невідроджене, зіпсуте, нездатне любити серце. А дар говоріння мовами допомагає збудовувати (в оригінальному тексті - зміцнювати) нашу віру в молитві. Бо віра чинна, тобто проявляється у ділах любові (Гал.5:6). Написано ж: "Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!...Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується". 1Кор 13:1,8




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30134
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2011, 14:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цією цитатою ти сама себе заперечила. Через хрещення Бог не "всесляє агапе", бо "Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!" З цієї цитати ясно видно, що можна говорити мовами та не мати любові.




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30136
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2011, 14:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цією цитатою ти сама себе заперечила. Через хрещення Бог не "всесляє агапе", бо "Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!" З цієї цитати ясно видно, що можна говорити мовами та не мати любові.

Хрещення Духом - це не лише інші мови. "... бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам" Рим. 5:5




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30139
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2011, 18:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В цьому місці йдеться про народження від Духа Святого.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30140
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2011, 22:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
В цьому місці йдеться про народження від Духа Святого.
А я вважаю, що йдеться про духовне хрещення, бо вжито грецьке слово, котре вживається в Діях 2:17-18, де однозначно йдеться про хрещення Святим Духом: " І буде останніми днями, говорить Господь: "Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися. І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів Я також виллю від Духа Свого, і пророкувати вони будуть!" Дії 2:17,18
Під час вилиття чи занурення в Духа Святого людина обновлюється, тобто народжується заново для Бога: "Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого"… Тит 3:5,6




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30143
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2011, 06:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В принципі, це не має значення. Любов Божа вилилася в наші серця як при народженні, так і при хрещенні Духом Святим. Але це ще не означає, що всі охрещенні наповненні цією Божою любов"ю, це підтвреджується не тільки практичним життям, але й наведеною тобою раніше цитатою.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>