Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 23:26




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31432
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2011, 13:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 серпня 2011, 14:22
Написано: 7
Віровизнання: п'ятидесятник
незнаю
який Бог у sss але мій Бог настільки великий що ніяка людська логіка його не розкриє до кінця
я вважаю що ми не можим вірити лише в те що ми розуміем своею логікою інколи треба просто вірити по справжньому якщо подивитисі Євр. 11:1 то ми бачим що не все можна довести логікою Бог кличе на вірити і в те що ми не розуміем до кінця!!
якщо я читаю біблію то вірю в все чо там написано я не можу відрізати кусок і викінути лише тому що я не розумію
я вважаю що в Триединство Бога невірять тільки ті що не читають Біблію і ніколи не дивились в орегіналі як пише!!


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31433
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2011, 14:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Marius (Mak) написав:
мій Бог настільки великий що ніяка людська логіка його не розкриє до кінця

Так, брате! Таким є наш Господь. Безумна людина, яка намагається осягнути своїм обмеженим розумом чи своєю зарозумілістю Вічного та Безмежного.
Цар Давид, який понад усе полюбив Бога, у покорі говорив:
Дивне знання над моє розуміння, високе воно, я його не подолаю! (Пс.138:6)

І Господь промовляє:
Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої за ваші думки. (Iс.55:9)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31439
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2011, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D

Моя особиста думка, що Ви просто схильні до думки СЄ, а не до того що тут пишуть, бо тут на форумі багато уже написано щоб зрозуміти Триєдність Бога. Я вроді теж старався і логічно і по вірі писати, чомусь Ви на це увагу не звернули і це мені дає повід вважати що ваше бачення не християнське, а СЄ.

От Ви, можете логікою взагалі довести що Бог дійсно є?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31454
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 12:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D

Моя особиста думка, що Ви просто схильні до думки СЄ, а не до того що тут пишуть, бо тут на форумі багато уже написано щоб зрозуміти Триєдність Бога. Я вроді теж старався і логічно і по вірі писати, чомусь Ви на це увагу не звернули і це мені дає повід вважати що ваше бачення не християнське, а СЄ.

От Ви, можете логікою взагалі довести що Бог дійсно є?


Я Вам нічого не збирався і не збираюсь доводити, це моя думка.
А щодо триєдиності то прокоментуйте мені оці вірші, якщо зможете, звичайно:

Об. 5:6-10
6. І я глянув, і ось серед престолу й чотирьох тварин і серед старців стоїть Агнець, як заколений, що має сім рогів і сім очей, а це сім Божих духів, посланих на всю землю.
7. І Він підійшов, і взяв книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі.
8. А коли Він узяв книгу, то чотири тварині й двадцять чотири старці попадали перед Агнцем, а кожен мав гусла й золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих.
9. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!


І дайте мені будь-ласка відповіді на наступні запитання:
1. Хто такий Агнець, який підійшов до Того, Хто сидить на престолі?
2. Хто такий Той, Хто сидить на престолі?
3. Хто такі сім Божих духів, і чому сім а не один (Бог Дух святий)?
4. Якщо земля буде знищена то чому "вони на землі царюватимуть"?

Буду дуже вдячний за вичерпні відповіді, а не на посилання по форуму.
І ще: не вважайте мене схильним до чієїсь думки, я просто хочу знати правду.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31457
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Я Вам нічого не збирався і не збираюсь доводити, це моя думка.А щодо триєдиності то прокоментуйте мені оці вірші, якщо зможете, звичайно:

Якось не чесно виходить, мені треба доводити, а вам ні.
Так робить ССС не відповідає на запитання, а задає зустрічне. Може подумайте? Бо по суті логіки питання не відрізняються. Я ж не просто задаю запитання, бо це і це логічне запитання. Доведіть мені логікою що є Бог?

А так я подумаю над вашим запитанням, трохи не просте.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31459
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Я Вам нічого не збирався і не збираюсь доводити, це моя думка.А щодо триєдиності то прокоментуйте мені оці вірші, якщо зможете, звичайно:

Якось не чесно виходить, мені треба доводити, а вам ні.


І знову ви неуважно читаєте мої відповіді, я написав, що збирався і не збираюсь нічого доводити, тим більше на основі логіки - ще раз повторюю, Біблію я прочитав, а не вивчив. А щоб щось доводити потрібні грунтовні знання.

Тому і попросив Вас прокоментувати Об. 5:6-10 і у мене виникли запитання як я навів...
Заздалегідь вдячний.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31465
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
...Біблію я прочитав, а не вивчив. А щоб щось доводити потрібні грунтовні знання.
Verum, для початку слід визначитися - навіщо тобі це знати!?

Якщо хочеш мати спасіння, то перш за все покайся - покорися Богу, і пізнавай волю Божу, щоб виконувати те, що Бог хоче. Знання про Бога для цього не потрібні. Тобі треба просто полюбити Бога - довіритися Його волі, тобто пізнати Бога, а не просто знати про Бога.

Неможливо Бога пізнати своїм розумом, це не від нас, а дар Божий. Бог вибирає смиренних, а гордим противиться:
Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити, так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло. (1Кор.1:27-29)

А якщо хочеш посперечатися - форум не для того.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31474
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 20:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Verum, для початку слід визначитися - навіщо тобі це знати!?


Я хочу знати правду про Бога! ;)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31475
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 20:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Я хочу знати правду про Бога! ;)
Правда про Бога - це Христос, Слово Боже, Агнець, Початок і Кінець. Христос сказав: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. (Iван.14:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31477
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2011, 00:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Verum написав:
А щодо триєдиності то прокоментуйте мені оці вірші, якщо зможете, звичайно:

Об. 5:6-10
6. І я глянув, і ось серед престолу й чотирьох тварин і серед старців стоїть Агнець, як заколений, що має сім рогів і сім очей, а це сім Божих духів, посланих на всю землю.
7. І Він підійшов, і взяв книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі.
8. А коли Він узяв книгу, то чотири тварині й двадцять чотири старці попадали перед Агнцем, а кожен мав гусла й золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих.
9. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!


І дайте мені будь-ласка відповіді на наступні запитання:
1. Хто такий Агнець, який підійшов до Того, Хто сидить на престолі?
2. Хто такий Той, Хто сидить на престолі?
3. Хто такі сім Божих духів, і чому сім а не один (Бог Дух святий)?
4. Якщо земля буде знищена то чому "вони на землі царюватимуть"?
Агнець - Син Божий Христос (1-е Петра 1:19; Ісая 53:7). Той хто сидить на престолі Бог Творець. Як бачимо події й осби в Об'явлені не є історичноописовими, вони пишуться по ту сторону часу. Підійшов, взяв -- дії, що не містять у собі часової незворотності, себто описане не позосталося в часі, а й далі не перестає. В даному випадку образ Агнця, як відкупителя у місії спасіння. Він і Є та Божа Правиця, простягнута до ЛЮДИНИ.
Подумайте самі, хіба падають на коліна перед кимось в присутності когось вищого ;-D

Сім Божих духів - сім сил (дарів) Святого Духа. Прообраз семи в менорі, що Господь завіщав зробити Мойсею на горі Синай (Вихід 25:31-40).

Стосовно царювання не землі, мова про нову землю, у якій і моря уже не було (Об'явлення 21:1)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31491
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2011, 07:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Той хто сидить на престолі Бог Творець. Як бачимо події й осби в Об'явлені не є історичноописовими, вони пишуться по ту сторону часу. Підійшов, взяв -- дії, що не містять у собі часової незворотності, себто описане не позосталося в часі, а й далі не перестає. В даному випадку образ Агнця, як відкупителя у місії спасіння. Він і Є та Божа Правиця, простягнута до ЛЮДИНИ.


Божа Правиця взяла книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі? А чи не за складне пояснення звичайної дії? ;-D Так це стає ще запутанішим...

9. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!


Що саме (силу, багатство, мудрість, міць, честь, славу, благословення) приймає Агнець і від кого?
12. І казали вони гучним голосом: Достойний Агнець, що заколений, прийняти силу, і багатство, і мудрість, і міць, і честь, і славу, і благословення!


Цитата:
Сім Божих духів - сім сил (дарів) Святого Духа. Прообраз семи в менорі, що Господь завіщав зробити Мойсею на горі Синай (Вихід 25:31-40).

Чому саме Ви прийшли до такої думки? :?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31492
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2011, 12:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
9. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!



От ніяк не зрозумію протестантів, які говорять про Тисячолітнє Царство.
По цьому вислову вже вважають християн царями і священиками, а тепер Ви це показали як доказ майбутнього Тисячолітнього Царства?


Ні, і в правду воно вже йде від Зішестя Святого Духа і в правду ми належимо до царственного священства.


А протестантів можна попросити триматись чогось одного: або Тисячолітнє Царство ще лиш буде, і тоді ми не належимо до царственного священства, або воно вже починається на землі від Зішестя Святого Духа, і тоді ми є царственним священством.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31493
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2011, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
От ніяк не зрозумію протестантів, які говорять про Тисячолітнє Царство...
А протестантів можна попросити триматись чогось одного: або Тисячолітнє Царство ще лиш буде, і тоді ми не належимо до царственного священства, або воно вже починається на землі від Зішестя Святого Духа, і тоді ми є царственним священством.
Михайле, зрозумійте, що у протестантів немає якогось катехизму чи віровчення. Кожен розуміє в тій мірі, як йому відкриває Господь. Багато-хто не розуміє цього, а тому не можна змусити когось триматися чогось одного. Коли Сам Господь відкриває Духом Святим, тоді людина починає розуміти те, чого раніше не розуміла або неправильно розуміла.

Ви це знаєте з катехизму, бо колись якомусь католику Господь це відкрив, і церква це схвалила і так було записано. А протестанти як правило самі пізнають Бога: і так ростуть в пізнанні від немовлят до зрілих.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31496
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2011, 14:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та не відкривав цього Бог. Просто при обговоренні цього питання порадилися і зійшлися в думці, або просто проголосували. У протестантів хоч немає катехизиса, проте також є офіційне або неофіційне пояснення будь-якого місця церквою, або союзом церков.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31497
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2011, 14:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Verum написав:
Я хочу знати правду про Бога! ;)

ссс, ти що, нік змінив?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>