Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 23:21




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31504
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 08:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Verum написав:
Я хочу знати правду про Бога! ;)

ссс, ти що, нік змінив?


По-перше, ми на "ти" не переходили!
По-друге, якщо я шукаю правду про Бога, то я - свідок Єгови? Чи може Вам вигідно кожного, у кого є інша думка, яка відмінна від "загальноприйнятої", клеймувати назвами, які Ви вважаєте за ганебні?
По-третє, особисто я вважаю, що більшість вчень, які церква узаконила, як мінімум, неправильні! Сучасне "християнство" більше схоже на змішання справжнього християнства (І ст.) та язичницької культури, а точніше - накладання язичничницьких вірувань та обрядів (ритуалів) на християнство.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31505
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 11:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
По-перше, ми на "ти" не
переходили!
По-друге, якщо я шукаю
правду про Бога, то я -
свідок Єгови?

а що це принижує вашу гідність, пане Верум, що вас назвали на "ти"? А яка буде ваша реакція, якщо вас назвуть Веельзевулом або т.п.? Не в образу, але будьте простішими та більш щирішими!
Христос є правда, дорога і життя. Немає іншого імені, через яке належало б нам спастися! Смиренному та спраглому Дух Божий показує цю дорогу і навчає, як по ній достойно пройти.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31506
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
а що це принижує вашу гідність, пане Верум, що вас назвали на "ти"?


Ти, Ви - це просто звертання, а не імена чи назви.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31507
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 12:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я взагалі не знаю чому Ви тут щось доказуєте :shock: запитання було до ССС, а не Verum "бо ссс, ти що, нік змінив?". Звісно, якщо це одна та саме особа, то ніяких питань, але я сумніваюся ще це одна особа.
Думаю, тут і так всім зрозуміло що Verum багато спілкується із сЄ, тому на особистість не варто переходити.

Цитата:
По-друге, якщо я шукаю правду про Бога, то я - свідок Єгови?

Правду про Бога потрібно шукати у християнстві, а не поза ним.
Але Ви все одно пішли не правильним шляхом, бо перше всього потрібно знайти спасіння через І.Х., народитися від Д.С. і Писання. Бо знання для спасіння нічого не дасть, хоч звісно воно не шкодить і можливо рано чи пізно знайдете Бога.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31508
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 13:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Правду про Бога потрібно шукати у християнстві, а не поза ним.
Точніше, правда не в християнстві, а у Христі. Христос, тобто Слово Боже, є Правда. "Християнство" також потребує Христа, і не завжди в "християнстві" можна знайти Христа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31509
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо все розуміти буквально, то тоді все може суперечити решту Писанню, або якась вийде не ув’язка.
Verum написав:
І дайте мені будь-ласка відповіді на наступні запитання:
1. Хто такий Агнець, який підійшов до Того, Хто сидить на престолі?

Ангець - І.Х.
Питання: тоді І.Х. виглядає справді як ягня?

Цитата:
2. Хто такий Той, Хто сидить на престолі?

Сидить Отець.
Питання: 1. Він справді сидить буквально 2. Якщо буквально, то як він може бути присутній всюди одночасно, або який за великий престол?
Цитата:
3. Хто такі сім Божих духів, і чому сім а не один (Бог Дух святий)?

Чому сім? напевно пов’язано із дарами Д.С.. Сім - це повнота Божа. Про Д.С. також сказано що це сім зір.
Цитата:
4. Якщо земля буде знищена то чому "вони на землі царюватимуть"?

Царювати будуть 1. Або 1000 років 2. Або на новій землі.

Цитата:
Буду дуже вдячний за вичерпні відповіді, а не на посилання по форуму
.
Це посилання на мою відповідь. Для чого мені її повторювати?
Цитата:
І ще:........ я просто хочу знати правду.

Якщо Ви так шукаєте правду то почитайте, а не шукайте правду таку як Ви хочете її почути.

Цитата:
По-друге, якщо я шукаю правду про Бога, то я - свідок Єгови?

Правду всі тут шукають. Але Ви її чомусь шукаєте із сторони сЄ, а не із християнської? Хіба немає ні однієї християнської конфесії яка б вам підійшла? Бо сЄ це не християни. Вони навіть самі про це говорять. Хіба що у них знов помінялося вчення :oops:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31510
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 14:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Yur написав:
Той хто сидить на престолі Бог Творець. Як бачимо події й осби в Об'явлені не є історичноописовими, вони пишуться по ту сторону часу. Підійшов, взяв -- дії, що не містять у собі часової незворотності, себто описане не позосталося в часі, а й далі не перестає. В даному випадку образ Агнця, як відкупителя у місії спасіння. Він і Є та Божа Правиця, простягнута до ЛЮДИНИ.


Божа Правиця взяла книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі? А чи не за складне пояснення звичайної дії? ;-D Так це стає ще запутанішим...

Я уже питався у ССС, ще вас запитаю:
1.Ви може те пояснити як Бог може бути всюди присутній, всезнаючий?
2. І взагалі Бог має руки, вуха, серце? Чи це все в переносному значенні?

Або є написано "що Бог вирізьбив нас на своїх руках" то як це пояснити? Які руки завеликі? Чи буквально Він вирізьбив?

Цитата:
9. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!


Що саме (силу, багатство, мудрість, міць, честь, славу, благословення) приймає Агнець і від кого?
12. І казали вони гучним голосом: Достойний Агнець, що заколений, прийняти силу, і багатство, і мудрість, і міць, і честь, і славу, і благословення!

От бачите що тільки І.Х. може відкрити книгу, хіба Він сильніший за Отця? Чи Отець слабший за Сина? Чому на цьому вірші не побудувати доктрину що Син сильніший за Отця?
Суть у тому що тільки І.Х. помер за нас на хресті значить тільки Йому слава, але знов же мається на увазі Трійця.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31514
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2011, 17:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Verum написав:
Братик написав:
ссс, ти що, нік змінив?


По-перше, ми на "ти" не переходили!
По-друге, якщо я шукаю правду про Бога, то я - свідок Єгови? Чи може Вам вигідно кожного, у кого є інша думка, яка відмінна від "загальноприйнятої", клеймувати назвами, які Ви вважаєте за ганебні?
По-третє, особисто я вважаю, що більшість вчень, які церква узаконила, як мінімум, неправильні! Сучасне "християнство" більше схоже на змішання справжнього християнства (І ст.) та язичницької культури, а точніше - накладання язичничницьких вірувань та обрядів (ритуалів) на християнство.

Як підмітив Протестант, питання було до ссс. Якщо Ви відповіли замість нього, то це доводить, що Ви і ссс - дійсно одна особа. Я не проти, просто хотілося б щоб Ви внесли ясність. Далі. Звертався на "ти" по-братськи, але якщо Ви мене братом не вважаєте, то немає проблем, можу звертатися на "Ви".
По-друге, Свідком Єгови я Вас не називав.
По-третє, згоден: вчення, які церква (церкви) прийняла не з Біблії - неправильні. Є дуже багато вітровчень, єресі. Тому бажаю Вам успіхів у пошуках правдивої церкви, а, що ще важніше, Бога. Хто шукає - той знаходить.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31517
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2011, 00:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Verum написав:
Yur написав:
Той хто сидить на престолі Бог Творець. Як бачимо події й осби в Об'явлені не є історичноописовими, вони пишуться по ту сторону часу. Підійшов, взяв -- дії, що не містять у собі часової незворотності, себто описане не позосталося в часі, а й далі не перестає. В даному випадку образ Агнця, як відкупителя у місії спасіння. Він і Є та Божа Правиця, простягнута до ЛЮДИНИ.
Божа Правиця взяла книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі? А чи не за складне пояснення звичайної дії?
Гадаю нічим не складніше за сам образ Христа, як Агнця заколеного, що має сім рогів і сім очей.
Окрім того термін правиця вжитий й безпосередньо до Сина.
І сім зір Він держав у правиці Своїй, а з уст Його меч обосічний виходив, а обличчя Його, немов сонце, що світить у силі своїй. (Об'явлення 1:16)
Мало в'яжуться в тексті дві правиці два вседержителя.
Й стосовно звичайної дії, така мусить бути зафіксованою в історії (часі), ніщо не вказує про таке в Об'явлені.

Verum написав:
9. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!

Що саме (силу, багатство, мудрість, міць, честь, славу, благословення) приймає Агнець і від кого?
Отець Вседержитель обдаровує Сина Божими Дарами.

Verum написав:
Yur написав:
Сім Божих духів - сім сил (дарів) Святого Духа. Прообраз семи в менорі, що Господь завіщав зробити Мойсею на горі Синай (Вихід 25:31-40).
Чому саме Ви прийшли до такої думки?
І спочине на Нім Дух Господній, дух мудрости й розуму, дух поради й лицарства, дух пізнання та страху Господнього.
Його уподобання в страху Господньому (Ісая 11:2,3)

и почиет на нем Дух Господень, дух премудрости и разума, дух совета и крепости, дух ведения и благочестия;
и страхом Господним исполнится


Дух же і є уособленням духовної снаги.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31518
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2011, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Та не відкривав цього Бог. Просто при обговоренні цього питання порадилися і зійшлися в думці, або просто проголосували. У протестантів хоч немає катехизиса, проте також є офіційне або неофіційне пояснення будь-якого місця церквою, або союзом церков.


Якщо записано в Біблії, значить відкривав. Я, звичайно тримаюсь вчення своєї Церкви. А самодослідження досить небезпечне. Тобо дослідєувати треба, але має бути і якийсь дороговказ.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31519
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2011, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Цитата:
Що саме (силу, багатство, мудрість, міць, честь, славу, благословення) приймає Агнець і від кого?
Отець Вседержитель обдаровує Сина Божими Дарами.

Або я не зрозумів, або оді не погоджуся.
Мова йде не про Божого Сина а Агнця. Думаю все зводиться до того що І.Х. як Агнець помер на хресті, тому ніхто не може ні на небі і на землі відкрити книгу крім І.Х. тому тільки Йому ця слава, честь і ін. Ніхто до Бога(Трійці) не може прийти/увійти як тільки через Агнця.

Цікаве питання: що це за книга що відкрити не міг ніхто? Можливо, виходячи із контексту мається на увазі спасіння людей?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31520
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2011, 14:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
....але має бути і якийсь дороговказ.

Читаючи Писання, саме Писання говорить що воно є дороговказ. Якщо дороговказ є щось крім Писання, хоч навіть Пояснення спирається на Писання, то теж може бути небезпечно, про що свідчить історія. То де істинна?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31521
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2011, 15:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник сказав, що Бог відкрив саме розуміння Біблії. Так говорити можуть всі, і в той же час мати різне розуміння Біблії. Я згоден, Бог також відкриває розуміння Його Слова, але часто людина може своє розуміння видавати за відкриття від Бога.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31522
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2011, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Мова йде не про Божого Сина а Агнця. Думаю все зводиться до того що І.Х. як Агнець помер на хресті, тому ніхто не може ні на небі і на землі відкрити книгу крім І.Х. тому тільки Йому ця слава, честь і ін. Ніхто до Бога(Трійці) не може прийти/увійти як тільки через Агнця.
Об'явлення це неземний вимір, де розкриваються взаємостосунки Пресвятої Трійці. Отець говорить до Сина, Син виступає як Агнець й усе це творить містерію, що не перестає.

Протестант написав:
Цікаве питання: що це за книга що відкрити не міг ніхто? Можливо, виходячи із контексту мається на увазі спасіння людей?
Книгу може відкрити лише Той, Хто її написав і запечатав.
Те що, честі удостоїний Агнець, як заколений, якраз і вказує на прославу Сина Божого. Бог прославив (уособив з Собою) Сина Божого яко нашого Спасителя й ця прослава насамперед для нас грішних, потребуючих спасіння. Аби повірили в Його жертву і вірою навернулися до Господа. Сам же Бог не потребує нічого.

Бог жертвує Своїм Словом, Котре попрала людина: "Але з дерева знання добра й зла не їж". Ця фраза і є лейтмотивом КНИГИ, що не підрозуміває земного часового буття. Але заради нашого спасіння, чоловіколюбець Бог іде на жертву. Він жертвує Самим Собою Своїм Словом, що стає плоттю й приходить до людей. Постраждавши й виконавши Свою місію, Слово у вигляді Агнця стає прославленим, ламаючи печатки й повертаючись до КНИГИ, що Ним і постала.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31525
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2011, 13:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Michail написав:
....але має бути і якийсь дороговказ.

Читаючи Писання, саме Писання говорить що воно є дороговказ. Якщо дороговказ є щось крім Писання, хоч навіть Пояснення спирається на Писання, то теж може бути небезпечно, про що свідчить історія. То де істинна?
Дороговкази (людські чи конфесійні вчення) існують лише на магістралях - на широкій дорозі, що веде у загибель. Ці дороговкази створюють лише для того, щоб люди йшли не задумуючись, як всі - натовпом. "Що всім, то й мені", - кажуть.
Але для тих, хто увірував Христу на ділі є Один Вказівник: це Сам Христос, Його життя, Його заповіді. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! (Матв.7:14)
Христос сказав: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. (Iван.14:6)
Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив. (Iван.14:26)
Один правдивий Дороговказ до Отця - це Христос, Слово Боже, що воплотилося, а Дух Святий нагадує дітям Божим, що показав і сказав Христос. Хто увірує цьому Дороговказу - той прийде до Отця і стане учасником Царства Небесного. Всі інші дороговкази ведуть до загибелі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>