Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 16:19




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34454
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2012, 13:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Що означає воскреснути з мертвих??Згідно з вашими вченнями,мертвих же не існує,адже після смерті життя не закінчується,а продовжує існувати.Одне(праведників) коло Бога на небі,інше(грішників) у пеклі.тож і ту якась мабуть біліберда у вас виходить.поясніть мені і це друже))).Тільки памятайте,пишіть так як про це написанно у Писанні,а не видумуйте чогось свого.


Воскреснути з мертвих, це коли безсмертна душа з’єднується з воскресшим тілом, одухотвореним. Якщо оглянути Біблію в цілісності, так і виходить.
Михаїле,я ж вас просив писати так як про це згаданно у Писанні.Чому ж ви і далі лукавите??Для чого душі зєднуватись з тілом знову??Хіба вона не може існувати без тіла??для чого смертне тіло знову оживляти?Крім цього я вас питав,Яка різниця існує між тілом та душею??Чи може душа існувати без тіла??Чи у душі є свідомість,почуття???Чому не відповіли,а й далі видумуєте??
Цитата:
Дух не помирає, бо йде до Бога
Чий дух??Для чого він туди йде??.
Цитата:
А тому що дух (душа) безсмертна, то смерті не існує, бо Бог Авраама, Ісаака, Якова - Бог живих, а не мертвих. І ніякої біліберди.
Якби душа була безсмертною,то не було б потреби у воскесінню.Не було б потреби щоб" кожен хто в гробах,почує його голос та повиходить,на воскесіння".Ще раз повторюю-для чого воскешати чи оживлювати те що несмертне і те що не помирає??А щодо слів Христа про Авраама Ісака ..,то там якраз йшла мова про воскесіння.Фарисеї не вірили у воскресіння,тобто в те що людина яка померла може ожити, і насміхались з цього.І тими словами Христос хотів показати певність надії на воскресіння,а саме що Авраам ,Ісак та Яків обовязково воскеснуть і будуьт знову живими.Тож не розуміючи Писаня пане катехите,краще на нього не ссилайтесь,а явна біліберда виходить))) ;)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34455
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2012, 13:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Книга К Римлянам > Глава 6 > Стих 5:
Ибо если мы соединены с Ним подобием смерти Его, то должны быть [соединены] и [подобием] воскресения,
Якщо Христос воскрес лише духом, то й усі воскреснуть лише духом. Тому вчення СЄ про Нову Землю... недійсне. (самі себе обламують). Так що ще раз повертаюсь до цього. Тут ідеться про воскресіння тіла!
а я вам ще раз повторюю,що там мова не йде про всіх.Хіба є десь там згаданно про усіх??Ні,а лишень сказанно про тих хто " соединены с Ним подобием смерти Его".Тож ви чи усі інші " соединены с Ним подобием смерти Его".??? :lol: Мабуть навіть не розумієте суті цих слів.Крім цього Павло каже "ми".Тож явно що не про вас мова йде. :) .Тому не обманюйте пане катехите самого себе,бо вам же боком вилізе)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34456
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2012, 14:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
У Рим. 8,11 слово "пневма" на грецькій з малої букви!
А те, що "ожив духом" написано з малої букви, може бути справою перекладачів... (Недоліки перекладів)
Ну так,мабуть вони були менш розумніші ніж ви,і не помітили такої кричущої різниці між Богом-Духом та просто духом. :lol: Смішний ви хлопец,як я уже писав.Це все ж недоліки ваші Михаїле.Не бажаєте і цього разу визнати свою помилку.Та нехай,любите себе обманювати.то й обманюйте.Головне,що правда тут є очевидною.

Цитата:
1 Петра, 3,18 потому что и Христос, чтобы привести нас к Богу, однажды пострадал за грехи наши, праведник за неправедных, быв умерщвлен по плоти, но ожив духом,
Цитата:
А це деякі перекладачі подають з великої букви "Украинская Библия 3:18 ¶ Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений,
Ага,такі ж самі лукавці як ви.Михаїле,ви православному більше вірите ніж католику??крім того у православний явно з тим перекладом щось не те.адже інші православні подають все ж те місце з малої,таким чином виявляють що там мова про Св Дух,мова не йде.Тож ще раз,на плутайтесь та не плутайте інш.
http://www.godrules.net/para7/1pet/pararus1pet3-18.htm

Цитата:
Доведено - це тпуднощі перекладу. Якщо у Рим. 8,11 слово "Дух" написати з маленької, суть не змінитися. Бог є Дух. Він воскресив тіло і таким чином Христос воскрес!
:D .Комедія з вами Михаїле.Так,Бог у вас є Дух,але не дух.Чи не так??Власне в тих перекладах на які я ссилався,у рим8:11 слово "Дух" якраз і написанно з великої букви,що свідчить про те що там мова йде про Св Дух Бога.А от де згаданно про смерть тіла Христа,та його воскесінні у дусі, написанно всеж з малої.Явне свідчення того,що там мається на увазі не Св Дух.Т
Цитата:
(І я не казав, що великий катехит всіх часів і народів!
Але намагаєтесь скласти про себе таке враження.

Цитата:
На всі інші питання в деякій мірі зможе відповісти Тольковая Библия Лопухина
Мені не потрібно чергових силок на видумки інших.Я вас зоокрема питаю,як катехита, який намагається скласти враження,що він в пух та прах розбиває вчення сЄ.тож пане катехите,мені цікавою є власне ваша думка щодо моїх запитань,а не те що там колись писав Лопухін чи інший маніпулятор.Маємо відкритий діалог,тож не піднімайте так швидко руки вгору,коли узялись тут розбивати вчення сЄ в пух та прах.Таки мабуть налякались що можете самі ж і розбитись??Тож питання я вам ще раз пригадаю--
Яка різниця існує між тілом та душею??Чи може душа існувати без тіла??Чи у душі є свідомість,почуття???
Не зрозумілою є при цьому мета існування цього видимого світу та тіла у ньому.Яка вона??Також чому цей світ повинен зникнути??
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??
навіщо тіла смертні одухотворювати??Хіба не достатньо самої душі для того аби вічно прославляти Бога та брати участь у вічному розвитку.Тай чому ви думаєте що нове небо та нова земля це одухотворена стара земля та небо??І знову таки як це по вашому одухотворенна??
Цікаво,а там де жили Адам з Євою,існували земні закони,бактерії,віруси,процеси тління??Михаїле як гадаєте??СЄ стверджують,що в раю будуть існувати тіж самі умови що й у раю де жили Адам і Єва,адже втрачений ними рай буде повернуто Божим Царством на чолі з царем Ісусом
,цікаво що ви розумієте під воскресінням.Що означає воскреснути з мертвих??Згідно з вашими вченнями,мертвих же не існує,адже після смерті життя не закінчується,а продовжує існувати.Одне(праведників) коло Бога на небі,інше(грішників) у пеклі
.тож і ту якась мабуть біліберда у вас виходить.поясніть мені і це друже))).Тільки памятайте,пишіть так як про це написанно у Писанні,а не видумуйте чогось свого.Сподіваюсь та вірю що все ж ви цього разу не уникатимете їх та также легко в пух і прах усе спростуєте та відповісьте.Отож навпроти кожного питання я очікую побачити вашу відповідь зоокрема.ВВажайте ,бо за вами спостерігають.Тож не розчаруйте їх.Якщо уже звузили свою активність і берете лишень участь тут,то всеж хоча б дайте відповідь на оці питання.Бажаю успіхів друже і з нетерпінням чекаю.Ваш друг ССС...




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34505
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
У Рим. 8,11 слово "пневма" на грецькій з малої букви!
А те, що "ожив духом" написано з малої букви, може бути справою перекладачів... (Недоліки перекладів)
Ну так,мабуть вони були менш розумніші ніж ви,і не помітили такої кричущої різниці між Богом-Духом та просто духом. Смішний ви хлопец,як я уже писав.Це все ж недоліки ваші Михаїле.Не бажаєте і цього разу визнати свою помилку.Та нехай,любите себе обманювати.то й обманюйте.Головне,що правда тут є очевидною.

Цитата:
1 Петра, 3,18 потому что и Христос, чтобы привести нас к Богу, однажды пострадал за грехи наши, праведник за неправедных, быв умерщвлен по плоти, но ожив духом,
Цитата:
А це деякі перекладачі подають з великої букви "Украинская Библия 3:18 ¶ Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений,
Ага,такі ж самі лукавці як ви.Михаїле,ви православному більше вірите ніж католику??крім того у православний явно з тим перекладом щось не те.адже інші православні подають все ж те місце з малої,таким чином виявляють що там мова про Св Дух,мова не йде.Тож ще раз,на плутайтесь та не плутайте інш.
http://www.godrules.net/para7/1pet/pararus1pet3-18.htm


Нічого Ви не второпали. Я подав не вчення католиків чи православних. Я подав для Вас різні переклади! І що одні пишть з великої букви, а інші з малої. В грецькому тексті - любому, в обох цитаиах з малої букви слово "дух" і це доводить що Святий Дух може матись на увазі і там і там!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34506
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
У Рим. 8,11 слово "пневма" на грецькій з малої букви!
А те, що "ожив духом" написано з малої букви, може бути справою перекладачів... (Недоліки перекладів)
Ну так,мабуть вони були менш розумніші ніж ви,і не помітили такої кричущої різниці між Богом-Духом та просто духом. Смішний ви хлопец,як я уже писав.Це все ж недоліки ваші Михаїле.Не бажаєте і цього разу визнати свою помилку.Та нехай,любите себе обманювати.то й обманюйте.Головне,що правда тут є очевидною.

Цитата:
1 Петра, 3,18 потому что и Христос, чтобы привести нас к Богу, однажды пострадал за грехи наши, праведник за неправедных, быв умерщвлен по плоти, но ожив духом,
Цитата:
А це деякі перекладачі подають з великої букви "Украинская Библия 3:18 ¶ Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений,
Ага,такі ж самі лукавці як ви.Михаїле,ви православному більше вірите ніж католику??крім того у православний явно з тим перекладом щось не те.адже інші православні подають все ж те місце з малої,таким чином виявляють що там мова про Св Дух,мова не йде.Тож ще раз,на плутайтесь та не плутайте інш.
http://www.godrules.net/para7/1pet/pararus1pet3-18.htm


Нічого Ви не второпали. Я подав не вчення католиків чи православних. Я подав для Вас різні переклади! І що одні пишть з великої букви, а інші з малої. В грецькому тексті - любому, в обох цитаиах з малої букви слово "дух" і це доводить що Святий Дух може матись на увазі і там і там!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34507
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 12:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??


Для того, що Бог усестворив ін е хоче щоб воно просто згоріло. Читайте завіт Бога з створінням, опсисаний після Потому. А щоб воно могло перебувати у вічності, то має бути одухотворене.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34522
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Michail написав:
У Рим. 8,11 слово "пневма" на грецькій з малої букви!
А те, що "ожив духом" написано з малої букви, може бути справою перекладачів... (Недоліки перекладів)
Ну так,мабуть вони були менш розумніші ніж ви,і не помітили такої кричущої різниці між Богом-Духом та просто духом. Смішний ви хлопец,як я уже писав.Це все ж недоліки ваші Михаїле.Не бажаєте і цього разу визнати свою помилку.Та нехай,любите себе обманювати.то й обманюйте.Головне,що правда тут є очевидною.

Цитата:
1 Петра, 3,18 потому что и Христос, чтобы привести нас к Богу, однажды пострадал за грехи наши, праведник за неправедных, быв умерщвлен по плоти, но ожив духом,
Цитата:
А це деякі перекладачі подають з великої букви "Украинская Библия 3:18 ¶ Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений,
Ага,такі ж самі лукавці як ви.Михаїле,ви православному більше вірите ніж католику??крім того у православний явно з тим перекладом щось не те.адже інші православні подають все ж те місце з малої,таким чином виявляють що там мова про Св Дух,мова не йде.Тож ще раз,на плутайтесь та не плутайте інш.
http://www.godrules.net/para7/1pet/pararus1pet3-18.htm


Нічого Ви не второпали. Я подав не вчення католиків чи православних. Я подав для Вас різні переклади! І що одні пишть з великої букви, а інші з малої. В грецькому тексті - любому, в обох цитаиах з малої букви слово "дух" і це доводить що Святий Дух може матись на увазі і там і там!
Михаїле,нащо писати одне і теж двічі??Все я второпав.Ви хочекте якось зїхати.Я ж вам недаю і ще раз повторюю.Ні католики ні православні ніколи б недопустили такої грубої помилки аби Бога-Духа,писати з малої букви.Тому очевиднео,що там де католики чи православні пишуть "дух" з малої то мається на увазі не Бог-Дух.Це кожному зрозуміло.Тому не викручуйтесь як вуж на сковородці :) . ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34523
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??


Для того, що Бог усестворив ін е хоче щоб воно просто згоріло. Читайте завіт Бога з створінням, опсисаний після Потому. А щоб воно могло перебувати у вічності, то має бути одухотворене.
:lol: :lol: Так для чого оте створіння було створювати тлінним??Хіба він не може по іншому зберегти це творіння таким як воно є зараз?.Тай про який ти потоп пишеш.Брат твій католик Назаріуш писав що його не було в помині.Ой хлопче,ти вже занадто вдаєшся до видумок як на католика.Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали.Де ж таку єрись писати Михаїле.Ти явно не є католиком.Недарма Юр до тебе так ставився :) ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34732
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2012, 02:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??


Для того, що Бог усестворив ін е хоче щоб воно просто згоріло. Читайте завіт Бога з створінням, опсисаний після Потопу. А щоб воно могло перебувати у вічності, то має бути одухотворене.
:lol: :lol: Так для чого оте створіння було створювати тлінним??Хіба він не може по іншому зберегти це творіння таким як воно є зараз?.Тай про який ти потоп пишеш.Брат твій католик Назаріуш писав що його не було в помині.Ой хлопче,ти вже занадто вдаєшся до видумок як на католика.Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали.Де ж таку єрись писати Михаїле.Ти явно не є католиком.Недарма Юр до тебе так ставився :) ;-D



Ви запитайте Юр про наявність Потопа
, а потім вже "говоріть".

Що там Назаріуш пише, не знаю. З ним не спілкувався.
А Потоп був, принаймні в історії людства. Який то був потоп, не дуже відомо. Але реальна можливість всесвітнього потопу є. НЕ від дощу, звичайно, а якщо континенти опустяться під воду. Хоча я не стверджую про Потоп як потоп всієї планети. Є варіант, що то було затоплення тої території, де жили на той час люди, які ще не встигли по всій планеті розповсюдитись.

Така є теологічна теорія і в Католицькій Церкві. Правда КЦ не ставить це за догму. Це записано в Біблії і подано до віри вірним. А теологи мають право тлумачити так чи інкаше. Не путайте з науковимим спробами креаціонізму! Тут з цієї точки зору я не розбираю питання. А лише з Біблійної.

Ваші спроби копроментації поставте десь у свою тумбочку, будь ласка.

"Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали."

Будь ласка. А в першу чергу в теми про Божество Ісуса Христа і про Трійцю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34736
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2012, 12:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Енцикліка «Humani generis», пояснюючи деякі моменти Книги Буття, підкреслює і узагальнює, по суті, ту ж думку: автор перших глав Буття використовує просту і метафоричну мову, що відповідає менталітету народу. І якщо якісь елементи взяті з народних оповідей, то не можна забувати, що це було зроблено за Божественним натхненням, яке вберегло їх від будь-якої помилки у виборі та оцінці цих джерел. Таким чином, народні перекази, включені у Біблію, не можна ставити на один рівень з міфологією, плодом фантазії народів. @
Ось чытка позицыя КЦ http://www.credo-ua.org/2012/02/58021


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
34758
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2012, 14:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??


Для того, що Бог усестворив ін е хоче щоб воно просто згоріло. Читайте завіт Бога з створінням, опсисаний після Потопу. А щоб воно могло перебувати у вічності, то має бути одухотворене.
:lol: :lol: Так для чого оте створіння було створювати тлінним??Хіба він не може по іншому зберегти це творіння таким як воно є зараз?.Тай про який ти потоп пишеш.Брат твій католик Назаріуш писав що його не було в помині.Ой хлопче,ти вже занадто вдаєшся до видумок як на католика.Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали.Де ж таку єрись писати Михаїле.Ти явно не є католиком.Недарма Юр до тебе так ставився :) ;-D

Ви запитайте Юр про наявність Потопа, а потім вже "говоріть".
Наскільки я зрозумів,Юр є справжнім католиком на відміну від вас, тому по цій темі дотримується тієї ж думки що й справжній католик Назаріуш.Останне його повідомлення по цьому є тут-http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=33963#p33963Прочитайте та прокоментуйте чому у вас по цьому думка інша.Бо ви не католик??
Це щодо потопу.Щодо творива ,то я вас Михаїле запитував---для чого оте створіння було створювати тлінним??Хіба він не може по іншому зберегти це творіння таким як воно є зараз?Що ж ви одразу так до потопу перейшли.Питання бачите??Чекаю відповіді))
Цитата:
Що там Назаріуш пише, не знаю. З ним не спілкувався.
Чому??
Цитата:
А Потоп був, принаймні в історії людства. Який то був потоп, не дуже відомо. Але реальна можливість всесвітнього потопу є. НЕ від дощу, звичайно, а якщо континенти опустяться під воду. Хоча я не стверджую про Потоп як потоп всієї планети. Є варіант, що то було затоплення тої території, де жили на той час люди, які ще не встигли по всій планеті розповсюдитись.
Знову некатолицькі теорії.Аяяй.Цікаво ,а чому ви відкидаєте реальність всесвітнього потопу від дощу???

Цитата:
Ваші спроби копроментації поставте десь у свою тумбочку, будь ласка.
"Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали."
Будь ласка. А в першу чергу в теми про Божество Ісуса Христа і про Трійцю.
Таким чином Михаїле я вас закликаю триматись того чого тримаються католики,якщо себе ще вважаєте католиком.А то я спостерігаючи за вами не можу вас назвати католиком.Тож маєте ссилку де католик розказував про єволюцію та потоп.Спробуйте там це або подтвердити або спростувати.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
35245
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2012, 21:19 

Востаннє редаговано Michail 28 березня 2012, 21:23 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
sss написав:
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??


Для того, що Бог усестворив ін е хоче щоб воно просто згоріло. Читайте завіт Бога з створінням, опсисаний після Потопу. А щоб воно могло перебувати у вічності, то має бути одухотворене.
:lol: :lol: Так для чого оте створіння було створювати тлінним??Хіба він не може по іншому зберегти це творіння таким як воно є зараз?.Тай про який ти потоп пишеш.Брат твій католик Назаріуш писав що його не було в помині.Ой хлопче,ти вже занадто вдаєшся до видумок як на католика.Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали.Де ж таку єрись писати Михаїле.Ти явно не є католиком.Недарма Юр до тебе так ставився :) ;-D

Ви запитайте Юр про наявність Потопа, а потім вже "говоріть".
Наскільки я зрозумів,Юр є справжнім католиком на відміну від вас, тому по цій темі дотримується тієї ж думки що й справжній католик Назаріуш.Останне його повідомлення по цьому є тут-http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=33963#p33963Прочитайте та прокоментуйте чому у вас по цьому думка інша.Бо ви не католик??


Не розумієте. В католицькій Церкві що не є доктриною ете можна роздумовувати. Оскільки Потоп у Біблії був написаний, значить він був. (Всесвітній, чи в лише в одній частині світу, але був.)
А те, що вважає Назаріуш, хоч я з ним не спілкувався, що існує еволюція, то КЦ допускає існування еволюції, але не так як собі представляють атеїсти.
Складне питання. Я найбільше притримуюсь учення по цьому питанню Кардинала Шёнборна з Австрії. І воно не виключає наявності Потопу.

Цитата:
Це щодо потопу.Щодо творива ,то я вас Михаїле запитував---для чого оте створіння було створювати тлінним??Хіба він не може по іншому зберегти це творіння таким як воно є зараз?Що ж ви одразу так до потопу перейшли.Питання бачите??Чекаю відповіді))
[/quote]
Бог все може. Але важливо як Він це створив, а не те "що можливо".

Цитата:
Цитата:
Що там Назаріуш пише, не знаю. З ним не спілкувався.
Чому??
Цитата:
А Потоп був, принаймні в історії людства. Який то був потоп, не дуже відомо. Але реальна можливість всесвітнього потопу є. НЕ від дощу, звичайно, а якщо континенти опустяться під воду. Хоча я не стверджую про Потоп як потоп всієї планети. Є варіант, що то було затоплення тої території, де жили на той час люди, які ще не встигли по всій планеті розповсюдитись.
Знову некатолицькі теорії.Аяяй.Цікаво ,а чому ви відкидаєте реальність всесвітнього потопу від дощу???
[/quote]
Тому що уважніше Біблію читати треба. І бездни розверзлися, а не тільки дощ падав. Сам дощ не забезпечив би потопу навіть місцевого. Найбільше повені і паводки..


Цитата:
Цитата:
Ваші спроби копроментації поставте десь у свою тумбочку, будь ласка.
"Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали."
Будь ласка. А в першу чергу в теми про Божество Ісуса Христа і про Трійцю.
Таким чином Михаїле я вас закликаю триматись того чого тримаються католики,якщо себе ще вважаєте католиком.А то я спостерігаючи за вами не можу вас назвати католиком.Тож маєте ссилку де католик розказував про єволюцію та потоп.Спробуйте там це або подтвердити або спростувати.
[/quote]

Таким чином не превозносьтеся дуже і не спішіть зі своїми купами речень довести якусь мою некатолицькість. Є в КЦ вчення ,якого слід чітко трматись і вірити в те, що подано в догматах (не в самі догмати, а в те, про що вони нам повідомляють. ПРосто вираз "вірити в догмати" когось збиває з пантелику). А є теологогумени, над якими можна дискутувати і які не є важливі для спасіння (але й робити з них доктрину не можна насильно). На відміну від СЄ до речі, де ваших так забивають своїми теоологогуменами (про 1914 рік наприклад) що і говорити з ними не хочеться тим, які знають християнсье вчення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
35246
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2012, 21:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
І ще ,в ітй темі про еволюцію і потоп та ковчег раз не буду спілкуватись, бо й так не заходжу часто на Джерело, оскільки є інші важливі справи. Може колись доберусь. Але я б не вибирав поуи що ні між креаціонізмом ні між тееїстичною еволюцією. Дві теорії які можуть розвиватись собі і невпливаюь на спасіння віруючої в них людини, бо вона вірить в те, що Бог світ с т в о р и в.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
35259
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2012, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сьогодні придбав книгу автор якої є кардинал Кріштоф Шёнборн "Мета чи випадок: Створення світу й еволюція з точки зору розсудливої віри". Він старається на скільки можливо пояснити думку Католицької Церкви (і взагалі з точки зору християнської думки) можливість твореня світу шляхом еволюції.
Якщо дуже цікавить, то прочитайте.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
35263
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2012, 12:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Не розумієте. В католицькій Церкві що не є доктриною ете можна роздумовувати. Оскільки Потоп у Біблії був написаний, значить він був. (Всесвітній, чи в лише в одній частині світу, але був.)
Даруйте Михаїле,але виглядає що ви вкотре лукавите.Адже у Біблії не тільки написанно що потоп був,а й написанно що він був всесвітній від вод якого покрилась кожна гора на землі та вимерла кожна тваринна.Чому ж ставите під сумнів ці слова.Не можна одне брати до уваги а інше заперечувати.Бо це є лукавстом.Саме таким очевидно є ви.І це сказанно не для того щоб вас образити,а лише як факт того яким ви нещирим є,хоча частенько хочете себе таким показати.Тож не заперечуйте того що НАПИСАННО,а якщо заперечуєте,то не звіть себе людиною віруючою. ;-D
Цитата:
А те, що вважає Назаріуш, хоч я з ним не спілкувався, що існує еволюція, то КЦ допускає існування еволюції, але не так як собі представляють атеїсти.
Звісно що не так.Але й очевидно що й нетак як про це описанно в Божому Слові.Ви намагаєтесь бути десь посередині,як кажуть щоб перед атеїст вам не виглядати дурнями ну й щоб перед віруючими не виглядати атеїстами.Зенову ж таке,явне лукавство та лицемірство.Очевидний факт))
Цитата:
Складне питання. Я найбільше притримуюсь учення по цьому питанню Кардинала Шёнборна з Австрії. І воно не виключає наявності Потопу.
Байдуже чиєго ви тримаєтесь вчення.Основне що ви відкидаєте Вчення Біблії,і цим несвідомо показуєте своє невірство.


Цитата:
А Потоп був, принаймні в історії людства. Який то був потоп, не дуже відомо. Але реальна можливість всесвітнього потопу є. НЕ від дощу, звичайно, а якщо континенти опустяться під воду. Хоча я не стверджую про Потоп як потоп всієї планети. Є варіант, що то було затоплення тої території, де жили на той час люди, які ще не встигли по всій планеті розповсюдитись.
Знову некатолицькі теорії.Аяяй.Цікаво ,а чому ви відкидаєте реальність всесвітнього потопу від дощу???[/quote] [/quote]
Цитата:
Тому що уважніше Біблію читати треба. І бездни розверзлися, а не тільки дощ падав. Сам дощ не забезпечив би потопу навіть місцевого. Найбільше повені і паводки..
Ну давайте уважно подивимось як написанно--"Року шостої сотні літ життя Ноєвого, місяця другого, сімнадцятого дня місяця, цього дня відкрилися всі джерела великої безодні, і розчинилися небесні розтвориІ був дощ на землі сорок день і сорок ночей".То що тут є тою великою безоднею??Хіба не очевидно з подальших слів-"розчинилися небесні розтвори".Тож тою великою безоднею є небо,розтвори якого відчинились і тому "був дощ на землі сорок день і сорок ночей".Невже ви небачите цього звязку??Далі лицемірете??Ну й цікаво чому ви стверджуєте що від дощу який лив 40 діб не міг бути всесвітній потоп??Ви ж поняння не маєте якої сили був той дощ,та який реллєф був тоді на землі.І взагалі чому ви ставите під сумнів промовленні Богом слова??Хіба ж це не сідчить про те якими ви є християнами???Ой Михаїле,Михаїле,нащо прикидатись віруючим коли явно показуєте що таким не є??

Цитата:
Ваші спроби копроментації поставте десь у свою тумбочку, будь ласка.
Ніяка це не компроментація.Звете себе католиком тож висловлюйтесь так як католики це роблять по цьому.А то у вас набір думок взятих від різних релігійних груп.
Цитата:
"Треба сюди католиків запростити,аби трохи тобі наганяю дали."
Цитата:
Будь ласка. А в першу чергу в теми про Божество Ісуса Христа і про Трійцю.
В тих темах вам немає чим похизуватись,бо ваші доводи повністю спростованні та розбиті в пух та прах,як ви висловислись колись. :lol:Тож якщо хочете і там осоромитись то можемо й туди запросити.Та всеж тут тема про царство,тому я не розумію чому ви тут затіяли цю мову.Я вас запрошував до розділу про єволюцію,от там і треба було це все писати.Чому ж ви не наважились туди??

Цитата:
Таким чином Михаїле я вас закликаю триматись того чого тримаються католики,якщо себе ще вважаєте католиком.А то я спостерігаючи за вами не можу вас назвати католиком.Тож маєте ссилку де католик розказував про єволюцію та потоп.Спробуйте там це або подтвердити або спростувати.[/quote]
Цитата:
Таким чином не превозносьтеся дуже і не спішіть зі своїми купами речень довести якусь мою некатолицькість.
Та нічого мені спішити.я уже довго чекаю вас тут,а вас все нема та й нема.Ну й купа речень моїх нехай вам не ріже в оці.Дивіться на їхню сутть та робіть висновки пане католику??

Цитата:
Є в КЦ вчення ,якого слід чітко трматись і вірити в те, що подано в догматах (не в самі догмати, а в те, про що вони нам повідомляють. ПРосто вираз "вірити в догмати" когось збиває з пантелику). А є теологогумени, над якими можна дискутувати і які не є важливі для спасіння (але й робити з них доктрину не можна насильно).
Пане Михаїле,коли католицька церква стверджує що ніякого всесвітнього потопу на землі не було і всі живі створіння зявилсиь на землі не так як про це пише в Біблії а так як кажуть єволюціоністи,то католикові не слід цьому перечити.Ви ж цьому перечили,що й таким чином виявили свою некатольцькість.Знаю про те сектанство яке виникає у вас останнім часом.Тож якщо ви з тих Підгорецьких,то просто признайтесь у цьому і всі питання будуть зняті.Домовилсиь??

Цитата:
На відміну від СЄ до речі, де ваших так забивають своїми теоологогуменами (про 1914 рік наприклад) що і говорити з ними не хочеться тим, які знають християнсье вчення.
Теологогумени це у вас пане.У сЄ просте та зрозуміле вченя яке повністю основанне на Біблії.Якщо вам ріжуть слова з Біблії,що я тут неодноразово підмічав,і через це ви не хочетет "балакати" з сЄ,то й небалакайте.Вас ніхто до цього не примушує,так як і колись ніхто не примушував нікого говорити з Христом чи його учнями.Тож наберейтесь сміливости Михаїле та й гайда до теми про еволюцію й там висловлюйте свою каторлицькість.А тут я вам пригадаю ми говоримо про Боже царство та майбутні блага яке воно принесе.Ну й ряд питань які виникли внаслідок такого обговорення я вам спробую знову пригадати.Так от--Яка різниця існує між тілом та душею??Чи може душа існувати без тіла??Чи у душі є свідомість,почуття???
Не зрозумілою є при цьому мета існування цього видимого світу та тіла у ньому.Яка вона??Також чому цей світ повинен зникнути??
Для чого оце все створіння у вічності преобоажувати чи якось одухотворювати??І взагалі що для вас означає "одухотворювати матеріальні речі".Як це??
навіщо тіла смертні одухотворювати??Хіба не достатньо самої душі для того аби вічно прославляти Бога та брати участь у вічному розвитку.Тай чому ви думаєте що нове небо та нова земля це одухотворена стара земля та небо??І знову таки як це по вашому одухотворенна??
Цікаво,а там де жили Адам з Євою,існували земні закони,бактерії,віруси,процеси тління??Михаїле як гадаєте??СЄ стверджують,що в раю будуть існувати тіж самі умови що й у раю де жили Адам і Єва,адже втрачений ними рай буде повернуто Божим Царством на чолі з царем Ісусом
,цікаво що ви розумієте під воскресінням.Що означає воскреснути з мертвих??Згідно з вашими вченнями,мертвих же не існує,адже після смерті життя не закінчується,а продовжує існувати.Одне(праведників) коло Бога на небі,інше(грішників) у пеклі

Зустрічав тут пана Юр,який говорив що регулярно вас зусрічає на інших форумах,тож не обділяйте і нас увагою,адже ви тут набалакали багато чого,а от довести чомусь до кінця не змогли.І не говоріть що немаєте часу,адже у інших простих темах бачу ви залишаєте свої повідомлення.Тому коли неспроможні далі тут вести обговорення через браг доводів, то чесно у цьому признайтесь.Домовислись друже??Ну й неображайтесь якщо що??Ваш друг ССС))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>