Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 жовтня 2024, 21:09




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Відношення християн до танців
39249
ДописДодано: 23 грудня 2012, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Більшість ХВЄ негативно ставляться до танців. Якщо прослідкувати, то в Біблії, здається, немає заборони на це. Як це можна пояснити?




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
39295
ДописДодано: 24 грудня 2012, 12:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сестрички написав:
Більшість ХВЄ негативно ставляться до танців. Якщо прослідкувати, то в Біблії, здається, немає заборони на це. Як це можна пояснити?
Якщо ми керуємось благодаттю, то ми не під Законом, щоб нам шукати заборони в Біблії. Очевидно, що Дух Божий нікого не спонукає до танців, а хто немає Христового Духа - той і не Його. Вони можуть собі танцювати як хочуть - для них це не гріх.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
39296
ДописДодано: 24 грудня 2012, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Просто, у другому семестрі у одної з нас має бути курс хореографії. Ми розуміємо що це непотріб, але як можна це пояснити викладачам згідно Біблії? Треба ж мати якісь аргументи щоб сказати, чому це противорічить нашим переконнанням.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
39308
ДописДодано: 25 грудня 2012, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сестрички написав:
Просто, у другому семестрі у одної з нас має бути курс хореографії. Ми розуміємо що це непотріб, але як можна це пояснити викладачам згідно Біблії? Треба ж мати якісь аргументи щоб сказати, чому це противорічить нашим переконнанням.
Особисто моя думка є такою, що самі танці чи та ж хореографія не є гріхом, а точніше сказати є непотребом, як ви написали, або ж малокорисним. Наприклад, написано: Бо вправа тілесна мало корисна, а благочестя корисне на все, бо має обітницю життя теперішнього та майбутнього. (1Тим.4:8)
Для всякої справи є свої мотиви (тобто якась мета чи ціль тієї справи). Ось саме мотиви можуть бути або гріховними, або ж благими. Навіть Давид від великої радості танцював перед Господнім лицем. Правда, Мелхола, Саулова дочка, виглядала через вікно, і побачила царя Давида, що танцював та скакав перед Господнім лицем. І вона погордила ним у серці своєму. (2Сам.6:16)
Тобто самі танці не є гріхом, але танцями можна не лише прославити Бога, але зневажити та й принести шкоду для слави Божої. У всьому слід просити мудрості від Бога.
Ап.Павло наставляє так:
І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві...
Раби, слухайтеся в усьому тілесних панів, і не працюйте тільки про людське око, немов підлещуючись, але в простоті серця, боячися Бога! І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям! Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.
(Кол.3:17,22-24)
Ось і в тому випадку, коли це у навчальному закладі вимагають щось проти вашого бажання, то не значить, що ви повинні противитися тому, а краще просити в Бога мудрості, щоб поступити так, щоб і в цьому прославився Господь. Ще ап.Павло казав так: Для тих, хто без Закону, я був беззаконний, не бувши беззаконний Богові, а законний Христові, щоб придбати беззаконних. (1Кор.9:21)
Тому в будь-якому випадку слід поступати так, щоб у всьому прославлявся Господь. Моліться про це, і нехай Сам Господь покладе на серце як краще поступити у цій ситуації.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
39320
ДописДодано: 25 грудня 2012, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякуємо за мудру пораду, Сонячник, а ще ми думаємо що у цьому випадку також влучним є віршик 1Кор. 6:12 Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно. Все ж хотілося б почути думки форумчан на цю тему... Можливо хтось ще напише :?:




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
39405
ДописДодано: 27 грудня 2012, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сестрички написав:
Просто, у другому семестрі у одної з нас має бути курс хореографії. Ми розуміємо що це непотріб, але як можна це пояснити викладачам згідно Біблії? Треба ж мати якісь аргументи щоб сказати, чому це противорічить нашим переконнанням.

Так, танцювати віруючим не потрібно, але, не думаю, що займатися хореографією у ВУЗі буде гріхом, тим більше, якщо в програмі класичне танцювальне мистецтво. Це теж саме, що займатися гімнастикою, чи музикою. Але якщо совість вам не дозволяє цього танцювати, то краще відмовитися.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
39413
ДописДодано: 27 грудня 2012, 17:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякуємо, Підсніжник, взагалі-то ми теж такої думки, але буває приходять сумніви і тому вирішили відкрити цю тему тут, а можливо у когось є ще які думки, щодо цієї теми то не бійтеся, та не соромтесь напишіть... :)




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
40883
ДописДодано: 16 січня 2013, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Моє ставлення до танців негативне. Але бувають у житті такі випадки, як у Сестричок Це не простий випадок, і багато молодих людей які навчаються стикаються з такою ситуацією. Я думаю що у цій ситуації найперше потрібно звернутися до Бога у молитві, щоб Бог торкнувся сердець викладачів, і вони зрозуміли вас.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
40887
ДописДодано: 16 січня 2013, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякуємо, ми так чекали ще відповідей! Дорогі друзі, не соромтесь своєї думки, напишіть її сюди, і будь ласка, підтримайте нас у молитві, щоб устояти в цій справі




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
40928
ДописДодано: 16 січня 2013, 12:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Хай вас Бог благословить, і допоможе вам у цій життєвій проблемі




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
40934
ДописДодано: 16 січня 2013, 13:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сестрички написав:
Дякуємо, Підсніжник, взагалі-то ми теж такої думки, але буває приходять сумніви і тому вирішили відкрити цю тему тут, а можливо у когось є ще які думки, щодо цієї теми то не бійтеся, та не соромтесь напишіть... :)

Сонячник добре сказав, а все решта буде балаканина безкорисна. Бо Біблія чітко не говорить у цьому питанню.
Мені наприклад подобаються танці, люди вивчали різні танці, красиво виглядає, а уже дискотека це без смислу....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
40949
ДописДодано: 16 січня 2013, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю на вашому місці, спробував би пояснити преподу що багато танців мають окультне, поганське походження,(навіть стандартні хороводи), тому я як християнин, не можу вивчати того, що в моєму розуміні є гріховним. Якби цього було б мало приніс би довідку, що я є членом церкви ХВЄ , вчення якої не дозволяє брати участь в танцях. Щоб не виглядати симулянтом, запропонував би рефарат на тему типу "Походження танців", чи ще щось... Все в залежності від обставин. Але мудрості в Бога треба просити обов'язково!




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
41010
ДописДодано: 16 січня 2013, 18:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Дуже дякуємо, Апостоле, ти недаремно назвався Апостолом, хай Бог тебе благословить! Ми навіть не задумувались над хороводами... Це мудра порада, мабуть так і зроблю...




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
41012
ДописДодано: 16 січня 2013, 20:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Апостол1 написав:
я є членом церкви ХВЄ , вчення якої не дозволяє брати участь в танцях

В тому вся проблема що у нас не має конкретного вчення, щось похоже "кожен на своє розуміння", або "кому як совість говорить".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відношення християн до танців
41016
ДописДодано: 16 січня 2013, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
В тому вся проблема що у нас не має конкретного вчення, щось похоже "кожен на своє розуміння", або "кому як совість говорить".

Може й так, але ми і є членами церкви яка не дозволяє брати участь у танцях, отож щоб більше не падати в сумнів мені, мабуть, найкраще поступити так, як написав Апостол.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>