Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:50




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке святість?
48382
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2018, 20:09 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 січня 2024, 21:54
Написано: 56
Віровизнання: християнин
Сара77 написав:
Maluna написав:
Єзекііля 38:14-16
Паралельне до цього місце 2 Солунян2:8


Скажіть мені будь ласка хто є Ґоґ а хто є той беззаконник : «тоді то з'явиться той беззаконник, що його Господь Ісус заб'є Духом уст Своїх?»


Гог і беззаконник -- особа одна і та ж. Як я розумію, Гог і Беззаконник уособлюють антихриста.




"...Знання ж надимає, любов же будує!"
(I Кор.8:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке святість?
48383
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2018, 21:44 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
15 грудня 2018, 17:52
Написано: 10
Maluna написав:
Гог і беззаконник -- особа одна і та ж. Як я розумію, Гог і Беззаконник уособлюють антихриста.


Єзекііля 38:15,16 нам пише:
«І прийдеш із свого місця, із північних кінців, ти та численні народи з тобою, всі вони гарцюють на конях, зборище велике й військо численне!16І здіймешся на народ Мій Ізраїлів, як хмара, щоб покрити землю. Буде це на кінці днів, і виведу тебе на Мій Край»
Ті слова мені пригадують слова Ісуса Христа з Луки 21:20.

2 Солунян2:4 нам пише: «що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме.»
В книзі Даниїла 11:36 є написаний подібний вірш:
«І буде робити той цар за своїм уподобанням, і підійметься, і повищиться понад усякого бога, і на Бога богів говоритиме дивні речі, і матиме успіх»
Я особисто за цим бачу царя (президента.)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке святість?
48384
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2018, 21:57 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 січня 2024, 21:54
Написано: 56
Віровизнання: християнин
:)




"...Знання ж надимає, любов же будує!"
(I Кор.8:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке святість?
48385
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2018, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Святість є Божою чеснотою, характером Його природи. Написано, що Бог живе в неприступному світлі; то є досконалість, в якій немає нічого гріховного, злого чи нечистого.
тому Бог є Святий, тому Дух є Святий, і ми повинні бути святими у всім своїм поводженні:
«Отож, мої любі, мавши ці обітниці, очистьмо себе від усякої нечисти тіла та духа, і творімо святиню у Божім страху!» (2Кор.7:1)
наприклад: святість, благість, довготерпеливість, милість, мудрість, то є іменники, а відповідно святий, благий, довготерпеливий, милуючий, мудрий - то прикметники. розумієте, тут нема місця для суперечок; ті слова мають спільну основу, корінь, як я розумію..

щодо Ґога, то подумайте ще про таке місце: «Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.
І вийде він зводити народи, що вони на чотирьох краях землі, Ґоґа й Маґоґа, щоб зібрати їх до бою, а число їхнє як морський пісок.
» (Об.20:7-8)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке святість?
48386
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2018, 15:18 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
15 грудня 2018, 17:52
Написано: 10
taras15 написав:
щодо Ґога, то подумайте ще про таке місце: «Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.
І вийде він зводити народи, що вони на чотирьох краях землі, Ґоґа й Маґоґа, щоб зібрати їх до бою, а число їхнє як морський пісок.
» (Об.20:7-8)


То що буде аж закінчиться 1000 років царювання Ісуса Христа є дуже далеко. Мене цікавить хто є той північний цар:
Езек. 38:15,16
«15І прийдеш із свого місця, із північних кінців, ти та численні народи з тобою, всі вони гарцюють на конях, зборище велике й військо численне!16І здіймешся на народ Мій Ізраїлів, як хмара, щоб покрити землю. Буде це на кінці днів, і виведу тебе на Мій Край,»
Даниїл 11:40
«40А в кінцевому часі зудариться з ним південний цар. І кинеться на нього північний цар колесницями, і верхівцями, і численними кораблями, і прийде на краї, і позаливає та перейде їх»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке святість?
48387
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2018, 12:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Сара77 написав:
То що буде аж закінчиться 1000 років царювання Ісуса Христа є дуже далеко. Мене цікавить хто є той північний цар:
Езек. 38:15,16
«15І прийдеш із свого місця, із північних кінців, ти та численні народи з тобою, всі вони гарцюють на конях, зборище велике й військо численне!16І здіймешся на народ Мій Ізраїлів, як хмара, щоб покрити землю. Буде це на кінці днів, і виведу тебе на Мій Край,»
Даниїл 11:40
«40А в кінцевому часі зудариться з ним південний цар. І кинеться на нього північний цар колесницями, і верхівцями, і численними кораблями, і прийде на краї, і позаливає та перейде їх»

Південне царство (Вих.40:24) – царство Духа.
Північне царство (Вих.40:22-23) – царство Закону.

Хто цар одного і другого царств, я думаю, Ви догадаєтесь.

(Дан.11:45) и раскинет он (св.ц.) царские шатры свои между морем и горою преславного святилища; но придет к своему (св.ц.) концу, и никто не поможет ему (св.ц.).

P.S. Бажано читати в російському перекладі.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>