Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 липня 2024, 00:20




Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5017
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2006, 08:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сонячнику, а давай не будемо чіплятися до слів :wink:
Якщо у вас в церкві це називається ведучий, а в нас лідер, то в чому різниця? Це все одно, що сперечатися, як правильно сказати, скільки часу: чи десять по п"ятій, чи десять хвилин шостого. Просто в різних регіонах це по різному називається. Так же і для кожної церкви є одні поняття, що обізначаються різними словами.
А з приводу того аргументу, що головою повинен бути Ісус, то цього ніхто й не заперечує. Тут справа не в назві, а в самій людині.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5938
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 17:44 

Востаннє редаговано Winslet 23 жовтня 2006, 11:58 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Адже справді нова наука про лідерство в церкві навчає нас цьому:
1) лідер - це керівник, перша особа в церкві, авторитет;
2) лідер - це той, хто вміє вести за собою інших, вміє переконливо і красномовно висловлюватися тощо.

А що говорить Біблія про лідерів у церкві, які вестимуть не за Христом, а за собою? .....


Сонячник, не чепляйся до слів ;) Лідери, якщо вони справжні церковні лідери ніколи не намагатимуться вести за собою, вони намагатимуться надати вчення людям так, роз"яснити те чи інше місце з Біблії так, як їм відкриває Бог.

Краще подумайте, а точніше, згадайте, що у кожному колективі є лідер. Шкільний клас, інститутська група, робочий колектив та інші - там завжди є той, який має найвищий авторитет, якого найбільш поважають, з якого більше беруть приклад. І навіть у сім"ї, у християнській сім"ї є лідер ;) Це або чоловік, або дружина :D (такий собі небіблійний випадок :D )




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5939
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вінслет, звичайно, у будь-якій групі є лідер, той, що має найвищий авторитет, якого найбільш поважають, з якого беруть приклад! Безумовно! Я цього не заперечую. Лідери завжди ведуть людей за собою, мають владу зводити інших людей, тощо.
Але Бог ніколи не обирає на служіння тих лідерів, що є вельможами в очах людей.
Ось один з Біблійних прикладів лідерства - Корей:
1 І взяли Корей, ... 2 та й повстали проти Мойсея, а з ними двісті й п'ятдесят мужа Ізраїлевих синів, начальники громади, закликувані на збори, люди вельможні. 3 І зібралися вони на Мойсея та на Аарона, та й сказали до них: Досить вам, бо вся громада усі вони святі, а серед них Господь! І чому ви несетеся понад зборами Господніми? 4 І почув це Мойсей, та й упав на обличчя своє... земля відкрила свої уста, та й поглинула їх, і доми їхні, і кожну людину, що Кореєва... (Числа 16)
Ось що буває з тими, що йдуть вслід за лідером!

А ось інший приклад - як обирає Господь:
3... І закличеш Єссея на жертву, а Я тобі дам знати, що маєш робити, і помажеш Мені того, кого скажу тобі. 4 І зробив Самуїл, що Господь говорив... І освятив він Єссея та синів його, і покликав їх на жертву. 6 І сталося, як вони поприходили, то побачив він Еліява, та й сказав: Справді перед Господом помазанець Його! 7 Та Господь сказав Самуїлові: Не дивись на обличчя його та на високість зросту його, бо Я відкинув його Собі! Бо Бог бачить не те, що бачить людина: чоловік бо дивиться на лице, а Господь дивиться на серце. 8 І покликав Єссей Авінадава, і привів його перед Самуїла, та той сказав: Також цього не вибрав Господь! 9 І привів Єссей Шамму, та Самуїл сказав: Також цього не вибрав Господь. 10 І привів Єссей сімох своїх синів перед Самуїла. І сказав Самуїл до Єссея: Цих не вибрав Господь. 11 І сказав Самуїл до Єссея: Чи то всі твої діти? А той відказав: Ще позостався найменший, він пасе отару. І сказав Самуїл до Єссея: Пошли ж привести його, бо не сядемо за стіл, аж поки він не прийде сюди. 12 І послав він, і привів його, а він рум'яний, із гарними очима та хорошого стану. А Господь сказав Самуїлові: Устань, помаж його, бо це він!

То ж про що йде мова: Господь обирає служителями не лідерів, а найнижчих, тих, хто не має поваги в людей, хто не має авторитету, немічних та незнатних!
Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, 28 і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити, 29 так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло. (1Кор.1)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5941
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 23:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Давайте подивимось з іншої сторони на це питання. В Новому Заповіті апостол Павло пише про церкву, як про живий організм, де кожен член має свою функцію. Кожен член повинен виконувати призначену йому Богом функцію. До того ж не можна вважати якогось члена важливим, а іншого ні. Всі члени в Тілі Христовому є важливі. Бог хоче мати особисті відносини з кожним членом. Христос, як голова, хоче щоб ми мали тісні, живі відносини з Ним. Я поки що, ніяк не можу зрозуміти, кого розуміти під лідером в Біблійному розумінні. Це апостол, вчитель, пресвітер, благовісник, пророк? Лідер це старший в церкві? Поясніть, що розуміти під лідером по Писанню.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5954
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2006, 19:12 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Я поки що, ніяк не можу зрозуміти, кого розуміти під лідером в Біблійному розумінні. Це апостол, вчитель, пресвітер, благовісник, пророк? Лідер це старший в церкві? Поясніть, що розуміти під лідером по Писанню.

Писання пише про служіння і жертву.
Лідерство видумали люди, які намагаються поставити Писання собі на службу.
Людям потрібні брати і сестри, а їм пропонують вождів та лідерів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5975
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 13:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що якщо під словом лідер узагальнити всі наведені мною вище служіння, то я скажу, що нам зараз дуже потрібні лідери. Треба молитися, щоб їх Бог підняв. Але якщо під лідером рзуміти, щось інше, то я не можу з цим погодитися, це буде не біблійно.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5981
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 18:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Тарас написав:
Я думаю, що якщо під словом лідер узагальнити всі наведені мною вище служіння, то я скажу, що нам зараз дуже потрібні лідери.

Так ось про що я і казала на першій сторінці!




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6146
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2006, 07:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Друзі, вживання небіблійної лексики завжди!!!!!!!! веде до відхилення від чистого біблійного вчення. Це - по-перше, якщо сказати загалом.
По-друге, це далеко не все одно, які вживати слова, бо кожне слово несе відповідний сенс, глибинне значення. Тому тут до слів ніхто не чіпляється, а намагаються звернути увагу на небезпеку невдумливого використання у духовному житті термінології, яка в собі несе філософію сатаністського вчення.
Слово - лідер - означає бути попереду, бути першим. Якщо будь-яку людину назвати лише лідером, то в неї вже автоматично надимається серце, і вона вже НЕ ЗДАТНА служити Богу як належить.
Термін "лідер" почав насаджуватися в християнських церквах з допомогою так званих біблійних інститутів, головне призначення яких полягало і полягає не у піднятті рівня освіченості СЛУЖИТЕЛІВ, а у перетворенні їх на ЛІДЕРІВ, що здатні лише сліпо виконувати накази зверху, здійснювати ефективний менеджмент у церквах, насаджувати вороже Христу вчення.
Оце і є головне завдання справжніх церковних лідерів!
А справжні служителі Христові НІКОЛИ не назвуть ні себе, ні будь-кого іншого ЛІДЕРОМ, розуміючи небезпеку, яку несе в собі цей термін. Бо назвати когось лідером - це поставити йому спотичку.
Насильне впровадження у християнські церкви терміну "лідер" - це частина плану антихриста, для того, щоб звести і вибраних...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6150
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2006, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Taj написав:
Друзі, вживання небіблійної лексики завжди!!!!!!!! веде до відхилення від чистого біблійного вчення. Це - по-перше, якщо сказати загалом.

Значить так... Викреслюємо з лексикону такі слова, як комп"ютер, інтернет, автомобіль, група прославлення, гітара, фортепіано.
Я нічого не забула? 8-)
Taj написав:
По-друге, це далеко не все одно, які вживати слова, бо кожне слово несе відповідний сенс, глибинне значення. Тому тут до слів ніхто не чіпляється, а намагаються звернути увагу на небезпеку невдумливого використання у духовному житті термінології, яка в собі несе філософію сатаністського вчення.

Не можу не погодитися 8-) Але мені чогось здається, що такі слова, як "сатаністський, антихрист, лжевчення" несуть більш негативне значення, ніж слово "лідер". І навішуючи на людину такі ярлики(зауважу, що в більшості випадків несправедливо, а по причині власної гордині), ви завдаєте їй більшої шкоди.
Taj написав:
Слово - лідер - означає бути попереду, бути першим. Якщо будь-яку людину назвати лише лідером, то в неї вже автоматично надимається серце, і вона вже НЕ ЗДАТНА служити Богу як належить.

А ти був лідером?
Чи зі скількома лідерами ти спілкувався? З одним? Двома? Десятком? Чи може сотнею, в чому я сумніваюсь...
Чи може ти суддею влаштувався?

::Виправлено модератором.::




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6156
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2006, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ольг@! Я розумію Вашу іронію. Адже якщо на церкву дивитися в аспекті світської організації, то звісно там повинен бути лідер! Лідером (неформальним) я можу бути несвідомо у будь-якій групі людей.
У світі лідер - це щось високе в людей, а що бо високе в людей, те
перед Богом гидота
.
Але от у Церкві Христовій кожен з нас повинен змагатися у покорі один перед одним, тобто бути лідером, але навпаки. Тобто саме слово "лідер", думаю, можна вживати для зразкових християн, але якщо правильно розуміти цей термін.
Я погоджуюся з Тайом в тому, що не можна називати кого-будь (чи ще гірше - себе самого) лестливими словами: кращий, перший, лідер, святійший, мудріший, достойний... Чому? Бо у тих словах ховається гордість! Якщо я себе буду вважати мудрішим за когось, то це абсолютно не значить що я взагалі мудрий.
Так само, думаю, і в церкві, як писав Тарас, лідерами в доброму повинні бути всі християни, але називати, когось одного лідером - це не по-християнськи, бо у кожного члена Церкви - один Лідер - Христос.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6160
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2006, 23:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Дуже сподобався вислів Сульфура на форумі Ісус.ру. Перефразую його для Соняшника та Ко :)
"Цікаво, а якщо їхні відповіді з усіх тем записати на карточках, а потім перетасувати, чи зможе хтось скласти їх так, як було? Чи хоча б приблизно вгадати?"




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6173
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2006, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ой... Як я люблю такі розмови... Як сумно, що люди, не намагаючись зрозуміти навіть краплю з твоїх слів і взагалі - зі слів оппонента, пускають всі слова коту під хвіст... Добре, якщо тільки пускають... Буває і гірше.

Не буду повторювати те, що я казала вище (навіщо? все одно у відповідь почую щось на зразок: "світське поняття! єресь! возвеличення! лідерство!"), мені вже це набридло донесхочу, але хочу нагадати вам, шановні Сонячник&Cо, що ви поки що живете у світі, а не на небі! Дуже важко з вами спілкуватися. Ви сприймаєте всі місця з Біблії буквально. А ви знаєте, що Ісус не їздив на трамваї? То виходить, і нам не можна, бо це світське поняття, не згадане в Біблії. Ваші розсудження слід розуміти саме так.

Не повинно бути лідерів у церкві? То чого взагалі у церквах існують пастори?! Диякони?! Безумовно, перед Богом ми всі рівні, Богу не важливо, хто ти - пастор, левіт, бізнесмен і т.п., але ж повинен бути хтось, здатний керувати колективом, і в поняття "керувати", шановні Сонячник&Cо, зовсім не обов"язково вкладувати "мають владу зводити інших людей". Немає лідера в церкві - це рівнозначно, якщо пастор вашої церкви скаже: "Все. Відтепер проповіді будуть готувати всі (навіть ті, хто не має дара проповідництва), хористи будуть співати експромтом (не буде регента), діти в недільній школі будуть займатися самі, молодь також нехай собі сама духовно розвивається(не буде молодіжного пастора, який сам ще є молодим і якому близькі проблеми та питання, що цікавлять молодь)!" Уявіть собі, який кавардак буде в церкві при такому розкладі? Чи вам привести ще приклад, реальний приклад з нашої церкви, коли більше півроку не було пастора, і церква поступово почала розсіюватися... Коли не було у хорі регента, і хористи співали так, що аж плакати хотілося, і не "сльозами радості", які так близькі Соняшникові, а сльозами суму, що "когда в товарищах согласья нет, на лад их дело не пойдет..."

Стоп. Закінчую свій монолог, для кого, власно кажучи, я тут розпиналася? Я вже передчуваю відповідь.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6179
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2006, 19:23 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Так дивнно і чудно. Як тільки у християнських диспутах переходять у площину особистостей, одразу видно ,що люблячі закон дивним чином не люблять Законодавця. А що ми любимо Його, видно по тому, як ми любимо братів своїх і сестер.
Пропоную продовжити сварки у темі: "Чому існують міжконфесійні війни".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6197
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2006, 10:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ольг@ написав:
Taj написав:
Друзі, вживання небіблійної лексики завжди!!!!!!!! веде до відхилення від чистого біблійного вчення. Це - по-перше, якщо сказати загалом.

Значить так... Викреслюємо з лексикону такі слова, як комп"ютер, інтернет, автомобіль, група прославлення, гітара, фортепіано.
Я нічого не забула?

Мова йде про використання світських слів для означення духовних речей, які внаслідок цього спотворюються. У повсякденному житті можна використовувати слова менеджер, лідер, піарник, маркетолог, але вони мають відповідний сенс. Можна коротко його навести.
Менеджер - фахівець з управління, який використовує методи менеджменту для ефективного управління якимось обєктом для досягнення певної мети.
Давайте замінимо пресвітера церкви на менеджера. Що буде?
Лідер - це людина, яка здатна вести ЗА СОБОЮ інших людей. Що буде, якщо замінити біблійне поняття старійшин, старших, які володіють духовним досвідом, на зеленого лідера-молодика з насадженими у "біблійному інституті" навиками лідера обманом вести ЗА СОБОЮ віруючих.
Піарник - фахівець у сфері маніпулювання людськими масами. Може замінити біблійне поняття євангеліста на сучасніше: піарник??????
Маркетолог - фахівець у сфері створення штучного попиту. Може краще ним замінити слово апостол?
Чи не краще просто схаменутися, доки ще не пізно?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6249
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2006, 10:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Прокоментую ще й ці висловлювання моєї шановної опонетнтки
Ольг@ написав:
Але мені чогось здається, що такі слова, як "сатаністський, антихрист, лжевчення" несуть більш негативне значення, ніж слово "лідер". І навішуючи на людину такі ярлики(зауважу, що в більшості випадків несправедливо, а по причині власної гордині), ви завдаєте їй більшої шкоди.

Дорога Ольг@! У цих словах легко можна вгадати сліди позитивістського напряму психології. Це не дивно, адже сьогодні в українських вузах часто цей напрям видають за єдино правильний, безальтернативний. Суть його полягає у рекомендації використовувати лише так звані "позитивні" слова, що навіюють людині "позитивні" почуття. Тому рекомендується уникати таких слів, що несуть "негативне значення", тобто не нагадувати іншим про них.
А це стосується таких слів як гріх, покора, смирення, лжевчення, єретик, антихрист тощо. Бо можна завдати ними якоїсь психологічної шкоди людині. А позитивні слова - це лідер (практично кожного залучають до лідерства), обіцянки успіху, благодаті, блаженства тощо, якими влещують вуха слухачів, надаючи їм "позитивної"
енергії.
Христос свого часу сказав, що у Його устах не було лестивих слів. Те ж саме говорив і Павло. Біблія найперше говорить про гріх, вона призначена для докору людського серця, у ній використовуються переважно ті слова, які, на думку позитивістів, можуть нашкодити людині.
Принагідно зазначу, що позитивістське вчення у психології є філософською основою сатанізму і прямо суперечить Євангелії.
Тому, щоби бути християнином, недостатньо називати імя Христове, а потрібно вникати у Слово Боже, щоби зрозуміти дух Євангелії, до чого вона спрямовує людину.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>