Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 травня 2024, 05:39




Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24015
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 квітня 2024, 12:55
Написано: 1339
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Добре, пастирі. Ми так образно священиків також можем називати. Вони це у проповідях і використовують.

Є такий предмет "Пасторальне богослов’я" і поняття "душпастирство".

Пастирі ваші рукопокладені? Думаю що так. Значить вони є в таїнстві. Але, нажаль, ваші цього не приймають...


До речі про Таїнства:

До євреїв 6
1 Тому полишімо початки науки Христа, та й звернімося до досконалости, і не кладімо знову засади покаяння від мертвих учинків та про віру в Бога,
2 науки про хрищення, про покладання рук, про воскресіння мертвих та вічний суд.
3 Зробимо й це, коли Бог дозволить.



Бачите, науку авп. Павла про такі важливі речі не всі зразу приймали, хоча і знали вже її.


Тепер дивіться: Ісус Первосвященик перед Богом:
Книга К Евреям > Глава 2 > Стих 17:
Посему Он должен был во всем уподобиться братиям, чтобы быть милостивым и верным первосвященником пред Богом, для умилостивления за грехи народа.

Ми всі - вірні Ісусу Христу - царство священиків! Але серед нас є рукопокладені - пастирі! Значить вони священики рукопокладені (ієреї, протоєреї, яко Ісус Христос - Архиєрей). Це ї є таїнство, оскільки вони можуть проводити інші таїнства.


Титули священиків можуть бути різні - це вже наслідок розвитку обряду:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Священик
Можете приймати, або ні... Як хочете. Але сама суть священика, який є пастирем для якоїсь частини народу Божого, зостається незмінною.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24021
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 00:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Відповіді на питання sss А вы не называйтесь учителями, ибо один у вас Учитель -- Христос, все же вы -- братья;Вибачте, але ап. Павло говорив, що в церкві є вчителі!І він це не критикував!Книга 1-е Коринфянам > Глава 12 > Стих 28:И иных Бог поставил в Церкви, во-первых, Апостолами, во -- вторых, пророками, в-третьих, учителями; далее, [иным дал] силы [чудодейственные], также дары исцелений, вспоможения, управления, разные языки.,А значить шкода, що євангельські церкви не мають вчителів... Хоча вони, можливо, не мають цієї назви, а по суті є люди, що вчать Слова Божого!)
Михайле,ви повинні розуміти,що бути учителем,та звати себе ним це не одне і теж.Звісно що у християнському зборі є ті хто навчає,тобто учителі.Але ніхто до них не звертається "УЧИТЕЛЮ",подібно як колись тай сьогодні це є у євреїв.І це не тому що ніхто ним(вчителем) не повинен БУТИ,а тому що ніхто не повинен згідно з словами Ісуса ним зватись,бо цей титул вказує на вищість перед тими хто є учнями.Тому якби ви дочитали до кінця ці слова,то ви б мали зрозуміли суть сказанного Ісусом.Каже Ісус "бо ви всі брати".Розумієте чому Ісус в кінці сказав ці слова???Тож невидумуйте сліпо,того, що б оправдало вашу неправоту.
Michail написав:
Так, що дуже помиляєтесь Ви!Читайте Біблію і розумійте духом, а не букви придержуйтесь. І су говорив, скоріше про те, щоб не називали собі вчителями тих, хто не вчить Слова Божого, Євангелія Ісуса Христа!
А от додавати на власний розсудок щось до написаних слів є нерозсудливо. Нетреба нічого перекручувати.Жодного натяку немає стосовно того ,що Ісус мав на увазі, що не слід називати собі вчителями тих, хто не вчить Слова Божого .Якби Ісус мав на увазі те що ви пишете,то так би було написанно у СЛОВІ.А ми бачимо що написанно по іншому.Тож- "А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати".Якщо для вас власне розуміння є важливішим від того що тут написанно,то я вам нічим не допоможу. Також Ісус тут не говорить про те щоб ми не БУЛИ учителями,а про те ,щоб ними не ЗВАЛИСЬ.Якщо вам важко це зрозуміти,то це лише тому що бракує чесності.Я лишень такий можу зробити висновок,після того що ви написали.
SSS написав:
Але ніхто не звертався до Павла чи до Івана титулом "Отче",чи нетак?Тож Михайле,ви явно підлаштовуєте місця із Біблії під власні погляди

Michail написав:
Цікаво, а якщо ап. Павло і ап. Іван називав вірних своїми дітьми, то звідки Ви знаєте, як вони звертались до апостолів?Вони ж книг не написали...
Звідки знаю??Та з Біблії Михайле.Іван був серед тих до кого говорив Ісус ці слова.Невже ви думаєте що Іван, якому було сказанно "не називати НІКОГО(підкреслюю)Отцем на землі",зміг би порушити цей наказ,та дозволити щоб хтось його наз "Отче".Я так не думаю Михайле.Іван був слухняний учень,тай до того ж нічого не перекручував.Те саме стосується і Павла.Більш того,якщо ви важаєте що пастирів типу ваших священників,слід наз "Отцем",то чому найбільшого Пастиря Ісуса ви так не наз???
Michail написав:
А по-друге звертання "отче" - це лише титулл - на відміну від звертання до Бога.Ви своєму батькові біологічному теж не кажете Батьку, чи тату?.
От знову ви показуєте як можна прийти до хибного розуміння слів з Писання,коли ретельно їх не проаналізувати та не брати контексту.Якщо вдуматись в ці слова ,то чітко видно що Ісус веде мову не про біологічного батька,а про духовного,яким для нас є "Один Отець що на небі".Тому нікого іншого не слід наз так як ми наз Бога,бо Він один наш духовний Отець,а не біологічний.Тож не треба заради оправдання тієї неправди яка існує у церкві так перекручувати суть сказаних Ісусом слів.
Michail написав:
Я ж думаю, тих не називати титулом "отець", хто не дотримується Ісусового Євангелія??.
Звісно,то ваша справа як вам думати.Проте якби це було так як ви пишете,то так мми б читал і у Писанню,або принаймні щось на це б вказувало.А так це лише перекручення,метою якого є власне оправдання.Вибачте але це правдободібно так виглядає.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24025
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 квітня 2024, 12:55
Написано: 1339
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Більш того,якщо ви важаєте що пастирів типу ваших священників,слід наз "Отцем",то чому найбільшого Пастиря Ісуса ви так не наз???"

Чого б не називав? У символі віри ми говоимо, що Він жєдиносущний Отцю. Тобто в Ісусі Христі і Отець і Син і Дух Святий.


Також Ісус тут не говорить про те щоб ми не БУЛИ учителями,а про те ,щоб ними не ЗВАЛИСЬ.

От тому катехити і не називаються вчителями..., а ним просто є...

Щодо отців, то й дітьми ап. не мали б собі називати нікого, а лише братами..., Бо якщо хтось мен е назве дитиною, а я це приймаю, то можу сказати йому "батьку", бо я ж прийняв, що я його дитина.


От з священиками інакше. То просто титул, добавка, яка вказує, що ця людина, яка передає Ісусове Євангеліє і його приймають допомагає духовно відродиись іншим людям,Ю тоюто стає їх духовним отцем...


пастирів типу ваших священників,слід наз "Отцем"...




"[color=#FF8000]о
тцем"
- з маленької букви будь ласка.


Навіть в письмі ми виражаємо велику різницю в називанні Бога і людини.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24026
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 квітня 2024, 12:55
Написано: 1339
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Якби я формував обряд, то я б багато чого не поставив у нього, наприклад купу титулів різних високопоставлених священнослужителів і т.д.

Навіть добавку о. до імені священика... Але дотримуюсь сформованого ві Церкві обряду, осмкільки він не мішає пізнати правдивого Ісуса Христа.

Тим більше слово священик не мішає... Чому?


Тому:

З Біблійного словника

II. СВЯЩЕННИЧЕСКИЙ НАРОД

1. Иисус не говорит прямо ни о Своем С., ни о С. Своего народа. Но Он постоянно действует как священник и, по-видимому, думает о народе Н. Завета как о народе священническом. Иисус открывает Свое С. принесением Своей жертвы и служением Слова. Характерно, что Он призывает всех Своих учеников принять участие в осуществлении этих двух функций Своего С.: каждый ученик должен взять свой крест (Мф 16.24 п) и пить Его чашу (Мф 20.22; 26.27), каждый должен возвещать Его благовестив (Лк 9.60; 10.1-16) и свидетельствовать о Нем даже до смерти (Мф 10.17-42). Так Иисус, Сын и Царь-Мессия, приобщает к Себе и к своему священству всех людей.

2. Апостолы, следуя этой мысли Иисуса, представляют хр-скую жизнь как литургию, как участие в С. Единого Священника. Павел рассматривает веру верных как жертву и служение (Флп 2.17). «Присланное на нужду», полученное им от Филиппийской церкви - «благовонное курение, жертва приятная, благоугодная Богу» (4.18). Вся жизнь хр-н, согласно ему, есть некое священнодействие. Он призывает их: «Представьте тела ваши в жертву живую, святую, благоугодную Богу, для разумного служения вашего» (Рим 12.1; см Флп 3.3; Евр 9.14; 12.28). Это служение заключается и в «жертве хвалы» и в «благотворении и общительности» (Евр 13.15 сл). В посл. Иакова перечисляются конкретные действия, составляющие подлинное служение: обуздание языка, призирание сирот и вдов, хранение себя неоскверненным от мира (Иак 1.26 сл).

В 1 Посл. Петра и в Откр. Ин прямо сказано, что на хр-ский народ перешло «царственное священство» Израиля (1 Петр 2.5,9; Откр 1.6; 5.10; 20.6; см Исх 19.6). Говоря так о своем народе, ВЗ-ные пророки возвещали, что Израиль должен нести языч. народам Слово истинного Бога и утверждать поклонение Ему. Отныне хр-ский народ берет на себя исполнение этой задачи. Он способен на это, благодаря Иисусу, К-рый соделал его причастным Своему мессианскому достоинству царя и священника.

III. СЛУЖИТЕЛИ СВЯЩЕНСТВА ИИСУСА

Ни в одном тексте НЗ руководители Церкви не называются священниками. Молчание Писания обусловливается тем фактом, что Иисус не употребляет этого слова применительно к Себе и к Своим ученикам; трудно сделать из этого какой-либо определенный вывод. Иисус приобщил Свой народ к Своему С. В НЗ, как и в ВЗ, это С. народа Божия не может осуществляться на деле иначе как через служителей, призванных Богом.

1. Иисус призвал Двенадцать, чтобы доверить им ответственность за Свою Церковь. Он подготовил их к служению Слова. Он им передал нек-рые из Своих полномочий (Мф 10.8,40; 18.18). В последний вечер Он вверил им Евхаристию (Лк 22.19). Таково особое приобщение к Его С.

2. Апостолы следуют по Его пути. Для продолжения своей деятельности они, в свою очередь, ставят ответственных людей. Нек-рые их них называются Старейшинами (греч ???????????), откуда наше слово - пресвитеры (Деян 14.23; 20.17; Тит 1.5). Мысли Павла об апостольстве и о харизмах приводят его к идее С. Служителей Церкви. Он дает священнические наименования ответственным членам общин: «домостроители тайн Божиих» (1 Кор 4.1 сл), «служители Нового Завета» (2 Кор 3.6). Он называет апостольскую проповедь литургическим служением (Рим 1.9; 15.15 сл). Здесь исходная точка последующих истолкований предания о священническом служении. Итак, С. не образует никакой привилегированной касты. Оно не посягает ни на уникальное С. Христа, ни на С. верных. Служа тому и другому, оно представляет собою один из видов посредничества, необходимого при служении народу Божию.




Звідки знаю??Та з Біблії Михайле.Іван був серед тих до кого говорив Ісус ці слова.Невже ви думаєте що Іван, якому було сказанно "не називати НІКОГО(підкреслюю)Отцем на землі",зміг би порушити цей наказ,та дозволити щоб хтось його наз "Отче".

Можливо.
Але тоді й рідному батьку так не кажіть, бо тоді виходить, що нікого крім Бога так не можна називати (ні отче, ні батьку, ні тату, один Бо Бог наш батько!), хоч по суті, як і вчителі, вони батьками і є.


Але ніхто до них не звертається "УЧИТЕЛЮ",подібно як колись тай сьогодні це є у євреїв.




Що до цього, у нас теж...
Але в державних школах іноді називали "пане вчителю"!

І ще одне, священиків я собі отцями не називаю... Це просто як традиційне звертання.



Тож не треба заради оправдання тієї неправди яка існує у церкві так перекручувати суть сказаних Ісусом слів.


Ну, правда чи ні, дізнаємось тоді, коли всі будуть знати. А я тепер лиш намагаюсь з Вами все осмислити. Перепробувати всі варіанти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24031
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 квітня 2024, 12:55
Написано: 1339
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Знаєте, навіщо є екуменічний рух і діалог? Щоб конфесії прийшли до спільного знаменника, пізнання істини (Я за об це молю Бога.). Тоді б ми не дискутували стільки на рахунок різних питань, а більше б часу приділяли для навернення віруючих. Як я це робив на атеїстичному форумі, нажаль підтримки з Боку християн ніякої.. Там був один мусульманин, один езотерик... Але вони кожен собі тягнуть...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24039
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Добре, пастирі. Ми так образно священиків також можем називати.

А ви хіба показали що пресвітері є священиками, покажіть?

Цитата:
Пастирі ваші рукопокладені? Думаю що так.

Рукопокладені.

Цитата:
Значить вони є в таїнстві. Але, нажаль, ваші цього не приймають...

Та я так і не зрозумів за таїнство, якщо по вашому таїнство це синонім рукопокладення, то чому не приймають. Або я взагалі не зрозумів за таїнство.

Цитата:
До речі про Таїнства:

До євреїв 6
1 Тому полишімо початки науки Христа, та й звернімося до досконалости, і не кладімо знову засади покаяння від мертвих учинків та про віру в Бога,
2 науки про хрищення, про покладання рук, про воскресіння мертвих та вічний суд.
3 Зробимо й це, коли Бог дозволить.

Чи то я не знаю про що ви говорите, але не можу зрозуміти де ви тут побачили таїнство?

Цитата:
Бачите, науку авп. Павла про такі важливі речі не всі зразу приймали, хоча і знали вже її.

Тепер дивіться: Ісус Первосвященик перед Богом:
Книга К Евреям > Глава 2 > Стих 17:
Посему Он должен был во всем уподобиться братиям, чтобы быть милостивым и верным первосвященником пред Богом, для умилостивления за грехи народа.

А тут де таїнство?

Цитата:
Ми всі - вірні Ісусу Христу - царство священиків! Але серед нас є рукопокладені - пастирі! Значить вони священики рукопокладені (ієреї, протоєреї, яко Ісус Христос - Архиєрей). Це ї є таїнство, оскільки вони можуть проводити інші таїнства.

Якщо це по вашому таїнство, тоді воно суперечить Як.5:16 Отже, признавайтесь один перед одним у
своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!
Як бачите тут роблять це не рукопокладені християни, а праведні.



Цитата:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Священик

А що ви цією силкою хотіли сказати?

Цитата:
Можете приймати, або ні... Як хочете. Але сама суть священика, який є пастирем для якоїсь частини народу Божого, зостається незмінною.

От бачите ви вже не як катехик відповідаєте, а як католик.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24040
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Michail написав:
Відповіді на питання sss А вы не называйтесь учителями, ибо один у вас Учитель -- Христос, все же вы -- братья;Вибачте, але ап. Павло говорив, що в церкві є вчителі!І він це не критикував!Книга 1-е Коринфянам > Глава 12 > Стих 28:И иных Бог поставил в Церкви, во-первых, Апостолами, во -- вторых, пророками, в-третьих, учителями; далее, [иным дал] силы [чудодейственные], также дары исцелений, вспоможения, управления, разные языки.,А значить шкода, що євангельські церкви не мають вчителів... Хоча вони, можливо, не мають цієї назви, а по суті є люди, що вчать Слова Божого!)

Михайле,ви повинні розуміти,що бути учителем,та звати себе ним це не одне і теж.Звісно що у християнському зборі є ті хто навчає,тобто учителі.Але ніхто до них не звертається "УЧИТЕЛЮ",подібно як колись тай сьогодні це є у євреїв.І це не тому що ніхто ним(вчителем) не повинен БУТИ,а тому що ніхто не повинен згідно з словами Ісуса ним зватись,бо цей титул вказує на вищість перед тими хто є учнями.Тому якби ви дочитали до кінця ці слова,то ви б мали зрозуміли суть сказанного Ісусом.Каже Ісус "бо ви всі брати".Розумієте чому Ісус в кінці сказав ці слова???Тож невидумуйте сліпо,того, що б оправдало вашу неправоту.

Напевно я пропустив ці цитату, у нас є вчителі, але як говорить ссс ми до них не звертаємося як " учитель"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24041
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Звідки знаю??Та з Біблії Михайле.Іван був серед тих до кого говорив Ісус ці слова.Невже ви думаєте що Іван, якому було сказанно "не називати НІКОГО(підкреслюю)Отцем на землі",зміг би порушити цей наказ,та дозволити щоб хтось його наз "Отче".
Можливо.
Але тоді й рідному батьку так не кажіть, бо тоді виходить, що нікого крім Бога так не можна називати (ні отче, ні батьку, ні тату, один Бо Бог наш батько!), хоч по суті, як і вчителі, вони батьками і є.

Michail якщо дещо із вами можна погодитися, або як ви говорите воно не пішає пізнавати Христа, то тут ви цілком не праві. Якщо Христос сказав Матв.10:37Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний. то це не означає не любити батьків, чи означає?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24042
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Знаєте, навіщо є екуменічний рух і діалог? Щоб конфесії прийшли до спільного знаменника, пізнання істини (Я за об це молю Бога.). Тоді б ми не дискутували стільки на рахунок різних питань, а більше б часу приділяли для навернення віруючих. Як я це робив на атеїстичному форумі, нажаль підтримки з Боку християн ніякої.. Там був один мусульманин, один езотерик... Але вони кожен собі тягнуть...

Дайте силку, підтримаю.... якщо звісно зможу. Я тут чим більше спілкуюся тим більше пізнаю що я багато чого не знаю.
Я читав про єдність християн на вашому форумі, то там говориться інакше всі повинні навернутися до католицької конфесії, а не об’єднуватися. І також познайомився із одним протестантом який хотів стати католиком, то він сказав що потрібно багато чого відректися ( від істини). А як почитав що потрібно ще брати повторний шлюб, то це взагалі якісь жахи.
Об’єднання християн повинно йти тільки із Писання, а не із традицій конфесії.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24043
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Знаєте, навіщо є екуменічний рух і діалог? Щоб конфесії прийшли до спільного знаменника, пізнання істини

А всіх об’єднувати, то всі без винятку, чи є у вас особисто критерії?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24051
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 08:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я не бачу чогось доброго в екуменізмі. Екуменізм - це обєднання на основі цілої низки компромісів. А Біблія і Христос компромісів супроти істини не визнає. Відмовитися від якоїсь частинки правдивого служіння Живому Богові - це відмовитися від Бога, зректися Христа.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24056
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Більш того,якщо ви важаєте що пастирів типу ваших священників,слід наз "Отцем",то чому найбільшого Пастиря Ісуса ви так не наз???"----Чого б не називав? У символі віри ми говоимо, що Він жєдиносущний Отцю. Тобто в Ісусі Христі і Отець і Син і Дух Святий..

ага,то ви і до Ісуса у своїх молитвах говорите "Отче".Цікаво.Ну але ж Сам Ісус знову ж таки сказав,щоб "НІКОГО(в тому числі і його) не називати отцем,бо є один Отець що на небі".Чи ви думаєте що Ісус і є тим "одним Отцем що на небі"???От пригадаймо Писання-чи хтось до нього звертався -"отче" або "Отче"??
Michail написав:
Також Ісус тут не говорить про те щоб ми не БУЛИ учителями,а про те ,щоб ними не ЗВАЛИСЬ.[/color]От тому катехити і не називаються вчителями..., а ним просто є....
То й добре робите,але це наз подвійними стандартами.Одну вказівку щодо вчителів виконуєте,а іншу щодо отців ні.Чому??
.
Michail написав:
Щодо отців, то й дітьми ап. не мали б собі називати нікого, а лише братами..., Бо якщо хтось мене назве дитиною, а я це приймаю, то можу сказати йому "батьку", бо я ж прийняв, що я його дитина..
Звісно,що логіка в цьому є.Проте ми повинні всеж вторувати словам Писання.Ісус не заборонив називати когось ДІТЬМИ.А лише вчителями,отцями,наставниками.Тому таж логіка каже що дитиною можна когось звати,а отцем(духовним)ні,бо один Отець,що на небі.
Michail написав:
От з священиками інакше. То просто титул, добавка, яка вказує, що ця людина, яка передає Ісусове Євангеліє і його приймають допомагає духовно відродиись іншим людям,Ю тоюто стає їх духовним отцем....
Якраз про титули Ісус вів мову.Щоб не брали собі таких титулів.Знаєте що один із титулів папи-"найсвятіший отець"Це взагалі богозневага страшна."Найсвятіший"-ще більш святіший ніж Отець небесний.До чого таке може довести.
Michail написав:
пастирів типу ваших священників,слід наз "Отцем"...---"[color=#FF8000]отцем" - з маленької букви будь ласка.Навіть в письмі ми виражаємо велику різницю в називанні Бога і людини.
та навіть з маленької букви----написанно-"І не називайте нікого отцем".З якої з маленької чи з великої каже Ісус не зватись так??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24057
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Якби я формував обряд, то я б багато чого не поставив у нього, наприклад купу титулів різних високопоставлених священнослужителів і т.д.Навіть добавку о. до імені священика... Але дотримуюсь сформованого ві Церкві обряду, осмкільки він не мішає пізнати правдивого Ісуса Христа..
всеж мислити здорово ви можете,проте вам заважає це робити у повній мірі церква,тобто люди.А це вже погано.Дії5:29-" Бога повинно слухатися більш, як людей!".Мішає чи немішає,це не в тому суть.Суть у тому чи ми будемо слухняними Богу,чи самим собі або людям.Послух важливіший за жертви каже Біблія.Розумієте,вся суть у тому, що відкинули Адам з Євою-ПОСЛУХ.
Michail написав:
Звідки знаю??Та з Біблії Михайле.Іван був серед тих до кого говорив Ісус ці слова.Невже ви думаєте що Іван, якому було сказанно "не називати НІКОГО(підкреслюю)Отцем на землі",зміг би порушити цей наказ,та дозволити щоб хтось його наз "Отче".---Можливо.Але тоді й рідному батьку так не кажіть, бо тоді виходить, що нікого крім Бога так не можна називати (ні отче, ні батьку, ні тату, один Бо Бог наш батько!), хоч по суті, як і вчителі, вони батьками і є.
Михайле я вже вам писав що Ісус говорив не про біологічних отців,яких не слід наз "отче",а духовних.Адже один Отець що на небі,не є нашим біологічним отцем.Тому Ісус кажучи що "один вам Отець що на небі" дав чітко зрозуміти що мова йде про духовного отця.Не плутайте цього.
Michail написав:
І ще одне, священиків я собі отцями не називаю... Це просто як традиційне звертання.
Той добре робите,що не називаєте.Проте це підтримуєте,та всеж є співучасниками цього.Об18:4-"Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його
2Кор6:17-"Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму".Як бачимо Слово Бога заохочує нас вийти з поміж тих хто чинить неправду,щоб не стати ким?-" спільниками гріхів його".Тож як бачимо,це серйозна справа.Якщо ми хочимо щоб Бог нас прийняв-ми повинні вийти з відти де є неправда і не мати з цим ніц спільного.
Michail написав:
Тож не треба заради оправдання тієї неправди яка існує у церкві так перекручувати суть сказаних Ісусом слів.Ну, правда чи ні, дізнаємось тоді, коли всі будуть знати. А я тепер лиш намагаюсь з Вами все осмислити. Перепробувати всі варіанти
За це вас варто похвалити.Проте слід чітко розставляти пріоритети між Божим та людським,що ба навіть є дуже близьким.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24061
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Michail написав:
Якби я формував обряд, то я б багато чого не поставив у нього, наприклад купу титулів різних високопоставлених священнослужителів і т.д.Навіть добавку о. до імені священика... Але дотримуюсь сформованого ві Церкві обряду, осмкільки він не мішає пізнати правдивого Ісуса Христа..
всеж мислити здорово ви можете,проте вам заважає це робити у повній мірі церква,тобто люди.А це вже погано.Дії5:29-" Бога повинно слухатися більш, як людей!".Мішає чи немішає,це не в тому суть.Суть у тому чи ми будемо слухняними Богу,чи самим собі або людям.Послух важливіший за жертви каже Біблія.Розумієте,вся суть у тому, що відкинули Адам з Євою-ПОСЛУХ.

Для чого так говорити, ви думаєте що все одразу зміниться, для того потрібні роки, а навіть і сотні років. За один рік і не приймали навіть тих відступлень що уже і визнає Михайло. а проходили роки і навіть до 1000 років як узаконювали їх.
А от у вас уже перегинали деякі доктрини, а зараз ваші уже інакше говорять, чуть уже як не протестанти. Навіть недавно говорив із СЄ, то ті не так настоювали на ім’я " Єгова", були згідні що може бути і " ЯХГВА".

Michail написав:
І ще одне, священиків я собі отцями не називаю... Це просто як традиційне звертання.
Той добре робите,що не називаєте.Проте це підтримуєте,та всеж є співучасниками цього.Об18:4-"Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його
2Кор6:17-"Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму".Як бачимо Слово Бога заохочує нас вийти з поміж тих хто чинить неправду,щоб не стати ким?-" спільниками гріхів його".Тож як бачимо,це серйозна справа.Якщо ми хочимо щоб Бог нас прийняв-ми повинні вийти з відти де є неправда і не мати з цим ніц спільного.[/quote]
І тут я із вами до кінця не погоджусь, якщо всі вийдуть то хто їм у середині буде про істину говорити, ви що думаєте Лютер хотів іти із Церкви, ні. Просто м’яко кажучи " попросили". Якщо має бажання Михайло залишатися то нехай, а я думаю що він і не має бажання залишати КЦ, нехай вчиться правильних доктрин із сторони, а от панові Юрові можливо варто піди, бо він сам думати не хоче.. А може настане і час самі порость його, от тоді і піде.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24064
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Для чого так говорити, ви думаєте що все одразу зміниться, для того потрібні роки, а навіть і сотні років. За один рік і не приймали навіть тих відступлень що уже і визнає Михайло. а проходили роки і навіть до 1000 років як узаконювали їх..
Не розумію до кінця про що ви тут ведете мову.Щодо змін,то коли так званий християнин чітко бачить,що щось у його поглядах є неправдою,тим що неузгоджується з Словом Бога,то чесну людину це одразу спонукує відкидати цю неправду.Не знаю як у вас так сталось що ви стали 50-ком.Може ви народились у такій сімї і вам невідомі такі зміни у поглядах,які відбуваються після того як ти розумієш що те у що ти вірив є неправда.Саме у мене це відбулось.Я будучи колись православним, мав тверді переконання.Проте в певний час я зрозумів,що багато з того у що я вірив є неправдою.То що,треба було на протязі усього життя по трохи це відкидати,та дивитись по іншому.На мою думку це слід робити одразу як ти чітко зрозумів де неправда,а де правда.Звичайно,хтось це робить швидше,хтось помаліше,але не на протязі 20 чи 50 років.
Цитата:
А от у вас уже перегинали деякі доктрини, а зараз ваші уже інакше говорять, чуть уже як не протестанти. Навіть недавно говорив із СЄ, то ті не так настоювали на ім’я " Єгова", були згідні що може бути і " ЯХГВА"...
Не знаю про які доктрини ви ведете мову.Також нерозумію що у СЄ говорять чуть уже як не протестанти.Ну а щодо Божого імені Єгова чи ЯХВЕ,то звісно що зі стовідсотковою впевненістю як це імя звучало ніхто сьогодні не скаже.Більшість вчениих біблеїстів з давніх давен говорили що Єгова.Сьогодні деякі сучасні біблеїсти говорять що Яхве.Одна із причин цього,аби за будь яку ціну заперечити СЄ.Проте це не СЄ придумали що у Бога імя Єгова.Подивіться у свою Біблію(Ог)в Вих15:3,та у зноску до Вих6:3.Як там написанно??Чи то так СЄ вплинули на цього православного перекладача.А взагалі Яхве чи Єгова суті це не міняє.Головне що у Бога імя Є.І його(це імя),згідно зі словами молитви Отче наш,слід ОСВЯЧУВАТИ.Хчете наз Бога як ЯХВЕ,будь ласка.Ви ж Ісуса не називаєте так як це імя звучить на єврейській(ЄГОШУА).Чому??Ви пішли на якийсь компроміс???Тож не чіпляйтесь,до того за що неможливо учепитись,а вторуйте словам з Писання,де щодо цього написанно:--"І станеться, кожен, хто кликати буде Господнє(Єгови) Ім'я, той спасеться"(Йоіл3:5).А пізніше ці слова повторили Петро та Павло.То чи ви кличете імя Єгови чи Яхве??Якщо ні то ви неотримаєте спасіння.Ось і все.
Цитата:
І тут я із вами до кінця не погоджусь, якщо всі вийдуть то хто їм у середині буде про істину говорити, ви що думаєте Лютер хотів іти із Церкви, ні. Просто м’яко кажучи " попросили". Якщо має бажання Михайло залишатися то нехай, а я думаю що він і не має бажання залишати КЦ, нехай вчиться правильних доктрин із сторони, а от панові Юрові можливо варто піди, бо він сам думати не хоче.. А може настане і час самі порость його, от тоді і піде.
От і ви яскраво показуєте як своє ставити вище Божого.Бог кажеОб18:4-"Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його",2Кор6:17-"Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму".Як бачимо знову ж таки СЛОВО БОГА заохочує нас ВИЙТИ та ВІДЛУЧИТИСЬ з поміж тих хто чинить неправду,щоб не стати спільниками гріхів його",а ви,простий смертвний заперечуєте це говорячи,та ні нетреба виходити,бо якщо всі вийдуть то хто їм у середині буде про істину говорити.Хто буде їм говорити???СЄ які приходять до кожного помешкання,в тому числі і католика,тай про це говорять.Подібно і робив Ісус та апостоли,а СЄ їх наслідують(1Кор11:1).Ш21 тож не суперечте Писанню та не ставте свого вище Божого.Пороздумуйте над цими уривком з Біблії-"Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре.
А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово".Тож ті люди своє поставили вище Божого.Може вам це щось скаже.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>