Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 11:26




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24818
ДописДодано: 20 вересня 2010, 20:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Друже, Ссс, напишіть якими критеріями слід вирізняти гідні переклади Біблійних книг.
Що ж до різниці природи людської і тваринної... дивно що ви не знаєте! Наприклад "розум", це вже різниця.
Що до унікальності. То і тут ви мусите розуміти. "Боже ім'я унікальне, єдине у своєму роді. Воно належить лише йому. Але Єгова має ще й інші виняткові особливості. Які саме? (Чого насправді вчить Біблія? 2005р.)" Серед них і природа. Ви ж не думаєте, що Отець небесний позбавлений природи.
Щиро радію, що провадимо толерантну бесіду. Дякую вам.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24909
ДописДодано: 21 вересня 2010, 15:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Шановні форумчани (хто вірить в Бога Отця і Сина і Святого духа), поясніть ссс, що Дух Святий Особа (зведіть всі цитати докупи, будь ласка), що Бог є триєдиним, тобто справді Отцем і Сином і Святим Духом...

Бо я стараюся та потрібно чудо.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24923
ДописДодано: 21 вересня 2010, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Друже, Ссс, напишіть якими критеріями слід вирізняти гідні переклади Біблійних книг.Що ж до різниці природи людської і тваринної... дивно що ви не знаєте! Наприклад "розум", це вже різниця. Що до унікальності. То і тут ви мусите розуміти. "Боже ім'я унікальне, єдине у своєму роді. Воно належить лише йому. Але Єгова має ще й інші виняткові особливості. Які саме? (Чого насправді вчить Біблія? 2005р.)" Серед них і природа. Ви ж не думаєте, що Отець небесний позбавлений природи.
Щиро радію, що провадимо толерантну бесіду. Дякую вам.
То я радий за вас, що допоміг вам отримати таку радість від такої бесіди.Помітив що ви звернули увагу на книгу "чого насправді вчить Біблія".То ви погоджуєтесь з тим що там написано про інші виняткові особливості Єгови??Цікаво також що всеж вас спонукало цю книгу прочитати?Чи моглиб ви також написати,погляди якої християнської доменації ви поділяєте та чому??Мені тоді буде легше вам допомогти,чого ви саме сподіваєтесь у нашій толерантній розмові.Чи не так??То якщо це не конфіденційна інформ то мені цікаво про це дізнатись.
Тепер спробуймо поговорити про те що ви написали.
1.Щодо перекладів.Критерії гідності у кожного свої,як я це помітив у вас.Проте як на мене,гідним перекладом найперш можна вважати той який знайомить людину з автором Св Письма.Нажаль таких перекладів зоокрема у Укр мові є зовсім небагато,ба навіть можна чітко стверджувати що він один(ПНС).І це як намене велике лукавство отих вчених перекладачів,через яких люди(переважна більшість)не знайомі з Творцем,який хоче щоб вони його знали.Чи погодитесь із цим?
Переходимо до другої вашої тези-розум вказує на різницю між твариною і людиною.Так звісно.Але чи є розум природою людини.Для мене розум це те що належить мені ,тобто моїй людській природі,і аж ніяк не природа моя.То, як я і писав,ми говоритимемо на різних мовах,коли я не зясую,що у вас на думці коли ви пишете "пророда".Ви мене питали про природу Отця.Я обовязково вам дам відповідь,післятого як ви допоможите мені зясувати суть цього питання.Серйозно друже Нуроно.Тож щоб я зміг від чогось відштовхнутись напишіть мені про те що я вас питав-Якою є льдська природа,а якою тваринна??Зрозумівши це менібуде просто вам відпомісти.Дуже сподіваюсь що ми порузуміємось.
Третя ваша теза щодо унікальності природи Отця.Ви вказали на імя.Ну знову ж таки як імя може бути отією прородою.Імя Бога це те що вказує на Отця,тобто на його природу,проте нею не Є,та щей при цьому несе глибокий зміст того яким Він є.Подібно як і ваше чудове імя Нуроно,вказує на вас,тобто на вашу природу,проте нею не є.Чи нетак??То я так і незрозумів де початок а де кінець.Ви допоможите мені зрозуміти суть свого питання,аби я мав можливість вам допомогти прояснити щось,що ви вчергове небажаєте відкрити.Я і далі сподіватимусь вашого щирого розуміння яке ви так неохоче проявляєте.Добре??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24941
ДописДодано: 22 вересня 2010, 20:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Гарно, друже. Головне багато.
1. Тези.
Роблю висновок - що таке тези і як вони виглядають ви не знаєте. Адже мною (в цій темі) не висунуто жодної тези.
2. Розум.
sss написав:
Але чи є розум природою людини.Для мене розум це те що належить мені ,тобто моїй людській природі,і аж ніяк не природа моя
Я десь казав, що розум це природа людини? Ні!
Nurono написав:
Що ж до різниці природи людської і тваринної... дивно що ви не знаєте! Наприклад "розум", це вже різниця
Розум в даному випадку - це властивість людської природи, яка відрізняє нас від тварин. Аж дивно, що потрібно пояснювати елементарні речі.
sss написав:
Якою є льдська природа,а якою тваринна??Зрозумівши це менібуде просто вам відпомісти.
Здивуванню немає меж... Що ж вам порадити? Почитайте щось. Може які тлумачні словники? Ви ж любите почитати і дослідити як і що.
sss написав:
Та нетреба так багато писати,я про це все читав ще тоді коли спілкуватись почав зСЄ.
Якщо маєте діти в старших класах, то попросіть допомогти. Школярі мають знати як відрізнити людину від тварини.
sss написав:
Третя ваша теза щодо унікальності природи Отця.Ви вказали на імя.Ну знову ж таки як імя може бути отією прородою.
Про "тези" в пункті №1. Я десь сказав, що ім'я - це природа (в даному випадку) Отця? Ні! Для чого ці маніпуляції.
sss написав:
Подібно як і ваше чудове імя Нуроно,вказує на вас,тобто на вашу природу,проте нею не є
Ви самі зрозуміли, що написали? - Як ім'я може вказувати на природу? Ось вам приклад: В мене є собака. Її кличка "Берта". "Берта" - це жіноче ім'я. Отже (робимо висновок з похідних) - собаки і люди рівні за природою. Але це абсурд.
З усією повагою, друже... На жаль констатація фактів не на вашу користь:
1. відсутність елементарних знань. (нездатні зрозуміти природу людську і тваринну, як зможете зрозуміти природу Отця?)
2. відсутність логічного мислення.
3. брудні маніпуляції.
З усією повагою, надіюсь ми залишимось друзями. Гірка правда - краща за солодку брехню. "Людина, що другові своєму підлещує, на стопах його пастку ставить (Человек, который льстит другу, расстилает сеть перед его ногами. (ПНМ))(Пр.29:5)"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24949
ДописДодано: 22 вересня 2010, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Чи б небуло кращим договорити те що ви почали та зясувати тую природу
Отже питання вам відоме.
"Яка природа в Отця?"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24952
ДописДодано: 22 вересня 2010, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
sss написав:
Чи б небуло кращим договорити те що ви почали та зясувати тую природу
Отже питання вам відоме. Яка природа в Отця?
Вам теж відомі мої спроби зясувати що ви маєте на увазі під тим висловом природа.От приміром повторю питання яке виникло після вашої спроби пояснити що ви маєте на увазі під цим висловом- яка природа у людини??Чому про це питаю ?,бо ви звертаєте увагу на розум,щодо цього,проте потім заперечуєте що ви не казали що розум- це природа,а що це властивість тої природи.То навіщо було писати про це,якщо питання -яка природа людини,а не які властивості тої природи.Надіюсь ви розумієте про що я.Тож у мене дітей-школярів немає,то я сподіваюсь ви мені примітивному неуку відкриєте те-яка природа у людини(не властивості природи)?,та добавите яка природа тварин?,яка по ваших словах є іншою ніж у людей.Я і далі сподіваюсь на толерантну розмову без вашого завзяття.Ваш друг ССС.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24955
ДописДодано: 22 вересня 2010, 23:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Вам теж відомі мої спроби зясувати що ви маєте на увазі під тим висловом природа
Мій друже, почитайте словники, чи що вважаєте за потрібне. До того ж, це не "спроби" а затягування часу. Невже ви такий неук? Так, знаю як "організація" ставиться до вищої освіти. Але ви "вияснюєте" речі рівня старших класів - елементарні знання!
Я переглянув - як ви "відповідаєте" іншим. Неприємно цим здивований. То краще ви дослідіть і напишіть - до якого висновку дійшли стосовно "природи Отця". Чи "вірний раб" не знає?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24956
ДописДодано: 22 вересня 2010, 23:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Гарно, друже. Головне багато.1. Тези. Роблю висновок - що таке тези і як вони виглядають ви не знаєте. Адже мною (в цій темі) не висунуто жодної тези.)"
Мабуть у вас відсутне почуття гумору,я жартую,використовуючи такі гіперболи.Не сприймайте все так серйозно

Nurono написав:
Я десь казав, що розум це природа людини? Ні)"
То нвіщо про це писали,адже питання було що таке природа людини??
Nurono написав:
Розум в даному випадку - це властивість людської природи, яка відрізняє нас від тварин. Аж дивно, що потрібно пояснювати елементарні речі)"
І мені дивно з того як людина дивно висловлює свої думки.
sss написав:
Якою є льдська природа,а якою тваринна??Зрозумівши це менібуде просто вам відпомісти.
!
Nurono написав:
Здивуванню немає меж... Що ж вам порадити? Почитайте щось.. Може які тлумачні словники? Ви ж любите почитати і дослідити як і що.
Та ви що, ви настільки здивовані?,я теж.Знаєте чим?.Що ви не спроможні самі мені це пояснити.Чому??Чогось бракує?Дітей-школярів немаю,про це писав уже.Досліджувати по цьому нічого.То сподіваюсь що ви нетакий неук як я тай щось складете по цьому.
sss написав:
Третя ваша теза щодо унікальності природи Отця.Ви вказали на імя.Ну знову ж таки як імя може бути отією прородою.
Nurono написав:
Про "тези" в пункті №1. Я десь сказав, що ім'я - це природа (в даному випадку) Отця? Ні! Для чого ці маніпуляції.
То для чого про це завели мову-адже ми говоримо про природу.Це ще раз показує що у вас якесь дивне розуміння цього вислову.У мене воно інше.Тому стараюсь вас зрозуміти аби вам допомогти щось прояснити.
sss написав:
Подібно як і ваше чудове імя Нуроно,вказує на вас,тобто на вашу природу,проте нею не є
Nurono написав:
Ви самі зрозуміли, що написали? - Як ім'я може вказувати на природу? Ось вам приклад: В мене є собака. Її кличка "Берта". "Берта" - це жіноче ім'я. Отже (робимо висновок з похідних) - собаки і люди рівні за природою. Але це абсурд..
Абсурдом є те що ви до такого висновку дойшли.Мабуть добре не виспались.Ваше Імя Нуроно вказує на вашу особистість,тобто на істоту у якої є розум та зоокрема ваші характерні особливості.Кожен хто тут звертається до імені Нуроно розуміє що за ним стоїть розумна людина з певними характерними особливостями.Чи я помиляюсь??Точно ж не тварина.
Nurono написав:
З усією повагою, друже... На жаль констатація фактів не на вашу користь:1. відсутність елементарних знань. (нездатні зрозуміти природу людську і тваринну, як зможете зрозуміти природу Отця?)2. відсутність логічного мислення.3. брудні маніпуляції.)"
а ви ще раз подивіться на факти,може вам щось проясниться.

Nurono написав:
З усією повагою, надіюсь ми залишимось друзями. Гірка правда - краща за солодку брехню.
І я постійно на це сподіваюсь.І навіть те що ви іноді пробуєте мене безпідставно звинуватити у казна-чому,не забере у мене тієї надії.Ваш друг ССС




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24957
ДописДодано: 22 вересня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
sss написав:
Вам теж відомі мої спроби зясувати що ви маєте на увазі під тим висловом природа
Мій друже, почитайте словники, чи що вважаєте за потрібне. До того ж, це не "спроби" а затягування часу. Невже ви такий неук? Так, знаю як "організація" ставиться до вищої освіти. Але ви "вияснюєте" речі рівня старших класів - елементарні знання!
Я переглянув - як ви "відповідаєте" іншим. Неприємно цим здивований. То краще ви дослідіть і напишіть - до якого висновку дійшли стосовно "природи Отця". Чи "вірний раб" не знає?
Знову те саме.Шкода.Отож ясно- ви небажаєте зрозуміти що таке природа Отця,а просто хочете посперечатись.Я спробував вам і у цьому допомогти.Та ви й тут неуспішні-перейшли на образи.Розумна людино Нуроно,я чудово знаю те що вас питаю.Але хочу зрозуміти вас,тому й питаю.А те що ви цього неможете зрозуміти вказує на те що ви помалу втрачаєте те що вас відрізняє від собаки Берти.Дуже шкода.Мої відповіді неприємно дивують не тільки вас а й інших подібних до вас-ТОМУ ЩО Я ГОВОРЮ ПРАВДУ,яку підтверджую Писанням,а не якимись здогадками,міфами чи історіями ваших церков.Тож я питаю не про те як у словнику написанно,а що ви під цими висловами розумієте.Дивно що вас таке питання так злякало.Ну що ж я далі до вас відноситимусь з усією повагою.Ваш друг ССС




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24960
ДописДодано: 23 вересня 2010, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Нецікавий написав:
молитва спочатку э цiлью а потiм засобом для досягнення мети.
молитва ОТЧЕ НАШ була да на для певного перiоду часу....
До цього висновку ви приходите з допомогою Писання,чи чогось іншого??
Нецікавий написав:
Царство Боже вже прийшло непримiтно чи нi?
sss написав:
Щоб зясувати це,слід відповісти,а що таке царство Боже?куди воно має прийти??Для чого воно має прийти??Чи відомо вам про це??Зясуйте спочатку це а потім питайте те що ви питали вище про те царство.Тай чомусь ви пропустили оте прохання про Божу волю яка має виконуватись на землі так як на небі??Чи вона виконуєтьсґя на землі так як на небі??Ви часом незнаєте пане Нецікавий??....
Нецікавий ви щось по цьому виглядаєте непереконливим.Я чекаю вашої відповіді аби зясувати чи так воно є що ви пишете.Те що ви мовчите по цьому вказує що вам нічого сказати??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24963
ДописДодано: 23 вересня 2010, 02:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Отож ясно- ви небажаєте зрозуміти що таке природа Отця,а просто хочете посперечатись.Я спробував вам і у цьому допомогти.Та ви й тут неуспішні-перейшли на образи.

Вибачте, що отак без запрошень вклинююсь у розмову, але мені справді хотілось би без зайвих суперечок послухати відповідь.
Очевидно, пане sss, ви її маєте, але постійні образи заважають вам говорити.
Тож без образ, якщо ваша ласка, що є природа Отця.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24974
ДописДодано: 23 вересня 2010, 09:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Чому я вам, друже sss, не "допомагаю"? Бо не можу і не хочу робити вашу роботу. Не буду ж я сам собі відповідати. Питання адресоване вам - то відповідь мусить бути ваша.
Може мовчки зачекаєте на рішення "теократичного гуртка"?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24975
ДописДодано: 23 вересня 2010, 09:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Вибачте, що отак без запрошень вклинююсь у розмову, але мені справді хотілось би без зайвих суперечок послухати відповідь.
Матиму за честь, брате. Дякую, що приєднались. Може разом довідаємось цю таємницю "вартової башти".
Yur написав:
Тож без образ, якщо ваша ласка, що є природа Отця.
Друже sss, виставляючи себе "людиною обізнаною", будьте ласкаві дати відповідь.

"Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його... Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному? А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься! (Екл.4:9-12)"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24976
ДописДодано: 23 вересня 2010, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Чому я вам, друже sss, не "допомагаю"? Бо не можу і не хочу робити вашу роботу. Не буду ж я сам собі відповідати. Питання адресоване вам - то відповідь мусить бути ваша.
Може мовчки зачекаєте на рішення "теократичного гуртка"?
Мені дуже імпонує ваша риторика щодо гуртків.Та всеж небуду розвивати цієї теми з вами.Бо може виявитись щось дуже погане стосовно вас.Щодо питання то я ще раз повторюю.-Знову ви пишете те саме.Шкода.Отож ясно- ви небажаєте зрозуміти що таке природа Отця,а просто хочете посперечатись.Я спробував вам і у цьому допомогти.Та ви й тут неуспішні-перейшли на образи.Розумна людино Нуроно,я чудово знаю те що вас питаю.Але хочу зрозуміти вас,тому й питаю.А те що ви цього неможете зрозуміти вказує на те що ви помалу втрачаєте те що вас відрізняє від собаки Берти.Дуже шкода.Мої відповіді неприємно дивують не тільки вас а й інших подібних до вас-ТОМУ ЩО Я ГОВОРЮ ПРАВДУ,яку підтверджую Писанням,а не якимись здогадками,міфами чи історіями ваших церков.Тож я питаю не про те як у словнику написанно,а що ви під цими висловами розумієте.Дивно що вас таке питання так злякало.Не лякайтесь так друже,а просто дайте мені відповідь не стосовно того яка природа у Отця,я вам про це напишу,а що ви маєте на увазі під виразом природа,наприклад яка вона у людини і яка у тварини.Я вже вам писав напишу ще раз,зрозумівши вас щодо цього я вам та вашому однодумцеві Юркові обовязково допоможу зрозуміти таке просте питання-яка природа у Отця.Ну що ж я далі до вас відноситимусь з усією повагою.Ваш друг ССС.Незабувайте про це




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24977
ДописДодано: 23 вересня 2010, 10:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Отож ясно- ви небажаєте зрозуміти що таке природа Отця,а просто хочете посперечатись.Я спробував вам і у цьому допомогти.Та ви й тут неуспішні-перейшли на образи.

Вибачте, що отак без запрошень вклинююсь у розмову, але мені справді хотілось би без зайвих суперечок послухати відповідь. Очевидно, пане sss, ви її маєте, але постійні образи заважають вам говорити.
Тож без образ, якщо ваша ласка, що є природа Отця.
привіт Юрку.Якими вітрами вас сюди принесло.Невже вас таке просте питання заінтересувало??Щодо образ,то я уже давно не ображаюсь та й не є вони причиною яка б заважала мені відповісти на питання.Якщо і ви цього незрозуміли то спробуйте зрозуміти мене,так як і я хочу зрозуміти вас.Природа-це понятіє дуже розтяжиме.Власне друг Нуроно підтвердив це,вказуючи що розум є природою.Я б ніколи до такого не додумався.Тому й невперше прошу його також і вас попрошу,раз ви приєднались йому на допомогу,що ви маєте на увазі під тим цікавим виразом-ПРИРОДА.Наприклад яка вона у людей,а яка у тварин.Може вас таке питання не злякає і ви не будете апелювати до словників чи шкільних книжок,подібно як це робив ваш однодумець.То просто напишіть про це.З повагою ССС




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>