Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 04:24




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26532
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 20:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
А висновок такий, що вкотре обманюєте, пане Sh_2. В живі очі :


Ладно, треба як у перший раз я зробив --- не реагувати..... з вами тяжко спілкуватися.

До речі, чому ви ПП закрили, із вами хочуть католики поспілкуватися?

А тепер напишіть ваші золоту фразу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26533
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
До речі, чому ви ПП закрили, із вами хочуть католики поспілкуватися?
Отут відкрито можемо спілкуватися.

Sh_21 написав:
А тепер напишіть ваші золоту фразу.
:? :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26535
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
А тепер напишіть ваші золоту фразу.
:? :)

Не можу найти... щось так "Отож, протів Слова не попреш... " і тому я перестаю писати, бо не маю відповіді.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26538
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Sh_21 написав:
А тепер напишіть ваші золоту фразу.
:? :)
Не можу найти... щось так "Отож, протів Слова не попреш... " і тому я перестаю писати, бо не маю відповіді.

Але я направду не можу доперти про яку "мою золоту фразу" кажете.
Своє, ніколи не вважав вартим уваги. Перевагу віддаю Божому.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26539
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Трошки не та, є краща ваша постійно фраза

Yur написав:
Ви ж цього не робите, бо відвертої розмови вам не потрібно. Потрібно крутійство, персмикування, ходіння по кругу задля виду самої розмови. До чого, до речі, обіцяли не повертатися.


.. що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.
Як Янній та Ямврій протиставилися були Мойсеєві, так і ці протиставляться правді, люди зіпсутого розуму, неуки щодо віри.
Та більше не матимуть успіху, бо всім виявиться їхній безум, як і з тими було.
. . . .
А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши. (2-Тим. 3:7-9,13)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26567
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Yur написав:
Michail написав:
Я, хоч належу до греко-католицької Церкви, але вважаю що цей вираз " Марія спаси нас" не доречний.
Греко-католики співають: "Пресвятая Богородице спаси нас".

Значить наші ще не зросли до того, щоб дещо важливе усвідомити. Не все так було, і не знати чи все так буде... (щодо цбого і деяких інших виразів).

Michail написав:
Вчення Церкви постійно розвивається, і в нього вливається людське... А потрібно триматись Божого.
Церква і є Боже Тіло.



В Церкві є і людське.
Церква ще і Бого-людська установа.
Якщо є деякі елементи людським розумом встановлені, це не впливає на спасіння в цілому. Але хто зростає в Дусі Святому, людські елементи поступово відкидує і переходить до Божих...

Тому, якщо так прийнято Церквою співати, то має бути постійне пояснення - в катехизі і в ЄВангелиизації ,чому так співають. А співають тому так, щоб Богородиця дла нам таку віру, яку сама мала і чере неї була спасенна. Саме через віру ми спасаємось.
Чіткість - дуже важливий елемент живої Церкви!
Якщо зайде в Церкву незнаючий християнства і традиції. Що він подумає? Подумає що є кілька спасителів! Та й ще в першу чергу Марія... Вона б цього не хотіла...

Та й не тільки проста людина, а й інтелігенція так може подумати (такі закиди знаходив уже десь).

Тому й кажу, що цей вислів недоречний. Бо всім не поясниш.
Краще молитись, "Богородице моди Бога о нас"... ТАк римо-католики моляться після молитви "Богородице Діво"

Як казав ап. Павло "Все перевіряйте, доброго тримайтесь".

Я, звичайно, не реформатор Церкви, але деякі моменти слід восконалити. І починати слід з себе. Тому я вдосконалюю. Церкві повідомляю і смирено доводжу, а люди, хай думають.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26570
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 16:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Але якщо вдуматись, про що можна просити у Бога ..
знаючи Його вимоги, аби бути вартим Його.....
Чи можу я, грішний до кості і крові, після цього взагалі щось просити у Нього.....
Утім, родинне життя висовує свої вимоги, діти, господарка, інші обов'язки. До кого ж тут звертатися, як не до Нього. Але через Божу Матір Царицю Небесну
До неї, нашої люблячої матері припадаємо зі своїми ...
Вона завжди зрозуміє і ніколи не відмовить своїй дитині@


Ці фрази як би стандарти, які можна почути від традиційних християн.

"Але якщо вдуматись, про що можна просити у Бога .."

Про те, що турбує людину, про те й можна просити Бога, лише б воно було на добро.
Христос учнів своїх називав і братами. Це ж не просто так.
"Чи можу я, грішний до кості і крові, після цього взагалі щось просити у Нього....."
Можете, адже христос тому і прийшов і став посередником між людьми і Богом, щоб ми могли в тця через Сина просити. "Просіть і дасться".


"Утім, родинне життя висовує свої вимоги, діти, господарка, інші обов'язки. До кого ж тут звертатися, як не до Нього. Але через Божу Матір Царицю Небесну"

Можна і через Богородицю, її молитва підсилює наші молитви. Вона вимолює дуже багато благодаті для нас. І за це мали б усі християни бути вдячні (і ті, хто вірить, що вона чує наші молитви, і ті хто не вірить у це, але вірить, що вона є в Царстві Небесному разом з Христом). Взагалі я думаю, що всі християни вірять, що Марія з Богом. Проблема тільки втермінології *до речі баптисти не протестують проти терміну Богородиця) і в томуц чи молитись їй чи ні...

як християнин традиційної церкви кажу, що головне з правильним розумінням молитись до Матері Богочоловіка.

"До неї, нашої люблячої матері припадаємо зі своїми ...
Вона завжди зрозуміє і ніколи не відмовить своїй дитині@"
Оту вже звертаюсь до протестантів. Якщо Христос - син Марії від Духа Святого, а ми є Містичне Тіло Христова, то теж її діти. Хіба вона відмовляла в проханнях Ісуса, поки він ріс? Хіба
Він відмовляв у її проханнях, наприклад зробити чудо, коли закінчилось вино. Хіба її віра в цьому випадку не була більшою за віру всіх нас? Адже вона знала, що Христос зробить чудо ще до того, як Він почав ці чудеса показувати на людях!
Ісус сказав, що його мати і його брати ті, хто вірує в нього! Тому крім того, що Марія біологічна мати, вона ще й перша учениця і перша, хто в Нього вірила.

Так що є над чим подумати.

Тепер щодо того, чи чує Марія наші прохання.

Якщо як у людини і нема здатності чути думки людей, то Бог може давати цю здатність тим, хто в Царстві. Тим паче, що є деякі люди, що деколи читають думки інших... І тим більше це могли і можуть робити деячкі християни. Слово Знання, Слово Премудрості,..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26572
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 16:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
В Церкві є і людське. Церква ще і Бого-людська установа.
Якщо є деякі елементи людським розумом встановлені, це не впливає на спасіння в цілому. Але хто зростає в Дусі Святому, людські елементи поступово відкидує і переходить до Божих...
Згоден з вами про людське у Церкві. Але це аж ніяк не стосується віровчення. Віровчення ЗАВЖДИ правдиве у правдивій Церкві. По-іншому бути й не може. Святий Дух попросту не допустить аби Христова наука доходила до нас у викривленому виді. Це означало б, що Він неправдомовець, а про таке навіть подумати не можемо.

Michail написав:
Якщо зайде в Церкву незнаючий християнства і традиції. Що він подумає? Подумає що є кілька спасителів! Та й ще в першу чергу Марія... Вона б цього не хотіла...
Звичайно така спокуса завжди існує, а саме невірно потрактувати вчення Церкви. Виникає вона якраз із невірства, й до того ж від невеликого розуму.
Боятися називати Богородицю спасителькою, бо один у нас Спаситель по-крайній мірі нелогічно. Богородиця не є окрема від Бога, а та, що виконує волю Божу.
Чи не назовете ви своїм спасителем того, хто витягнув вас на берег коли ви тонули, або ж з витягнув вас, ваших дітей з вогню на пожежі. Такий чоловік буде справжнім вашим спасителем. Так само як і душогубом назовете не лише диявола, але й того забійника в людській подобі. Хоч обидва випадки будуть з Божої волі.

Michail написав:
Та й не тільки проста людина, а й інтелігенція так може подумати (такі закиди знаходив уже десь).
Тому й кажу, що цей вислів недоречний. Бо всім не поясниш.
Краще молитись, "Богородице моди Бога о нас"... ТАк римо-католики моляться після молитви "Богородице Діво"
Як казав ап. Павло "Все перевіряйте, доброго тримайтесь".
Я, звичайно, не реформатор Церкви, але деякі моменти слід восконалити. І починати слід з себе. Тому я вдосконалюю. Церкві повідомляю і смирено доводжу, а люди, хай думають.
Можна було б багато в чому з вами погодитись. Єдине, що гадаю недопустимим, це робити скоропостижні висновки, добре не обдумавши, на емоційні основі.
Для початку давайте спробуємо вияснити, чому, по-вашому, спасіння не може стосуватися Богородиці, в контексті слів з тієї ж пісні, або якихось інших прикладів, що є у вас.
Які причиниви заставляють вас сумніватися у причетності Богородиці до нашого спасіння.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26573
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 17:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Yur написав:
Але якщо вдуматись, про що можна просити у Бога ..
Про те, що турбує людину, про те й можна просити Бога, лише б воно було на добро.
Христос учнів своїх називав і братами. Це ж не просто так.
Можете, адже Христос тому і прийшов і став посередником між людьми і Богом, щоб ми могли в тця через Сина просити. "Просіть і дасться".
Знаєте, мені здається справа кожного, що і у кого просити.
Хтось проситиме у Бога маєтків, високого службового положення для своїх дітей, інших земних благ
А комусь не те що просити, але соромно звести очі на Христа Бога, читаючи Євангелію й дивлячись на того нещасного каліку, що у притулку.
Усим чогось треба від Бога. Але чи Його такі ..

Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!
Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.
Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!
(Матвія 11:28-29)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26575
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 19:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Кожна людина коли вона в небезпеці, кричить і благає про спасіння у інших людей. І це є нормально. Ненормально є лицемірити.
Ох, Ви не праві тут, бо ще не бачили смерті - інакше б так не писали. Навіть атеїсти, які розумом твердили все життя, що Бога нема, то в час смерті їх дух кличе до Бога: "О, Боже, спаси!". Як тривога, то до Бога, - народ каже. Я чув багато свідчень невіруючих в минулому людей, яким смерть заглядала в очі, але в останню мить, кликнувши до Бога, отримали чудом спасіння.

От уявіть собі, що Ви усвідомлюєте, що Вам залишилося 1-2 секунди життя, і Ви знаєте (бо дух знає), що йдете до пекла. То кого Ви будете кликати? Невже надіятися на людей??? Жодна людина, яка усвідомлює, що йде до пекла, в той час не буде кликати людей, бо так говорить Господь: Проклятий той муж, що надію кладе на людину... (Єр.17:5)

Тому горе нам, якщо ми свою надію покладаємо не на Бога, а на людину. А благочестива Марія, хоч і породила Ісуса від Духа Святого, але все ж таки має людську природу. Чи може ви думаєте, що вона вже Богиня?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26576
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 19:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Кожна людина коли вона в небезпеці, кричить і благає про спасіння у інших людей. І це є нормально. Ненормально є лицемірити.
Ох, Ви не праві тут, бо ще не бачили смерті - інакше б так не писали. Навіть атеїсти, які розумом твердили все життя, що Бога нема, то в час смерті їх дух кличе до Бога: "О, Боже, спаси!". Я чув багато свідчень невіруючих в минулому людей, яким смерть заглядала в очі, але в останню мить, кликнувши до Бога, отримали чудом спасіння.
Таки недаремно було сказано про лицемірство :(
От скажіть, пане Сонячнику, до чого оті ваші слова. Хіба ви десь хоч півслова чули від мене, що не в Бога треба просити помочі, а у когось другого?.
То навіщо оте все, невже у протестантів немає інших аргументів окрім крутійства і пересмикування. Один вигадує про "злого Бога", інший безсовісно висмикує із цитати ..

Сонячник написав:
От уявіть собі, що Ви усвідомлюєте, що Вам залишилося 1-2 секунди життя, і Ви знаєте (бо дух знає), що йдете до пекла. То кого Ви будете кликати? Невже надіятися на людей??? Жодна людина, яка усвідомлює, що йде до пекла, в той час не буде кликати людей, бо так говорить Господь: Проклятий той муж, що надію кладе на людину... (Єр.17:5)
А тепер уявіть собі, що ваша дитина погибає в палаючому будинку, а ви самі їй допомоготи просто не в силах. Зате можете покликати інших людей, аби вони спасли ваше дтитя.
То що, будете мовчки шептати молитву до Бога, чи також будете волати про поміч до людей!?.
Дайте відповідь.

Сонячник написав:
Тому горе нам, якщо ми свою надію покладаємо не на Бога, а на людину. А благочестива Марія, хоч і породила Ісуса від Духа Святого, але все ж таки має людську природу. Чи може ви думаєте, що вона вже Богиня?
Усе що думаю, говорю відкрито.

Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що даєте десятину із м'яти, і ганусу й кмину, але найважливіше в Законі покинули: суд, милосердя та віру; це треба робити, і того не кидати.
Проводирі ви сліпі, що відціджуєте комаря, а верблюда ковтаєте!
Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що чистите зовнішність кухля та миски, а всередині повні вони здирства й кривди!
Фарисею сліпий, очисти перше середину кухля, щоб чистий він був і назовні!
Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що подібні до гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистости!
Так і ви, назовні здаєтеся людям за праведних, а всередині повні лицемірства та беззаконня! (Матвія 23:23-28)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26577
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
А тепер уявіть собі, що ваша дитина погибає в палаючому будинку, а ви самі їй допомоготи просто не в силах. Зате можете покликати інших людей, аби вони спасли ваше дитя.
То що, будете мовчки шептати молитву до Бога, чи також будете волати про поміч до людей!?.

Ну, це вже трохи інший приклад.
У такому випадку віруюча людина робить все, що може, в тому числі й кличе на допомогу інших людей, не перестаючи надіятися на Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26578
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 20:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
А тепер уявіть собі, що ваша дитина погибає в палаючому будинку, а ви самі їй допомоготи просто не в силах. Зате можете покликати інших людей, аби вони спасли ваше дитя.
То що, будете мовчки шептати молитву до Бога, чи також будете волати про поміч до людей!?.
Ну, це вже трохи інший приклад.
У такому випадку віруюча людина робить все, що може, в тому числі й кличе на допомогу інших людей, не перестаючи надіятися на Бога.
Випадок цілком реальний, з нашого життя. Котрий підтверджує, що не тільки у Бога можемо просити.
Тепер повернемося до вашої ситуації, коли потопали. Уявімо собі, що людина тонучи молить Господа, але нікого не знаходиться поблизу і вона потопає. Чи це означає це, що Бог відмовив людині у її спасінні?


p.s. якщо можна просту конкретну відповідь




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26579
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Уявімо собі, що людина тонучи молить Господа, але нікого не знаходиться поблизу і вона потопає. Чи це означає це, що Бог відмовив людині у її спасінні?
По-перше, Бог має силу спасти без участи людей, а по-друге, головне - це спасіння душі, а не тіла. От розбійники, що висіли на хресті, один сказав "Спаси...", думаючи про земне життя, а другий промовив "Спогадай мене...", думаючи про Царство Боже.

Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей! (1Кор.15:19)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26581
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 21:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
По-перше, Бог має силу спасти без участи людей, а по-друге, головне - це спасіння душі, а не тіла. От розбійники, що висіли на хресті, один сказав "Спаси...", думаючи про земне життя, а другий промовив "Спогадай мене...", думаючи про Царство Боже.
Ось один з ваших попередніх постів:
Сонячник написав:
Коли я тонув у річці, то мовчки кликав до Бога... з глибини... Не міг я кричати до людей, бо був під водою...
І Бог мене врятував рукою чоловіка, який випадково озирнувся в той час!
То про що думали ви, коли потопали.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>