Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 17:25




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
26423
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Поки ти не зрозуміеш, що Отець -це розум Божий, а Син-це Слово .,то і не зрозуміеш ,як це вони одне... Не зрозумієш,як це ''...Отець більше за Мене...'' Певно ЗМІСТ, який вкладений в СЛОВО є більшим за СЛОВО. ''...Імя єму Слово Божье...''(Об'явл.) І що цей ЗМІСТ звязаний любов'ю зі Словом ...
Ой,далі ти про це.Добре вертаємось на початок.Отець це -розум Божий!Так??Просто спитаю-як ти проце довідався??Тільки не пиши що тобі це відкрив дух.Також крім розуму є ще мудрість Божа.То хто вона така??Син -це слово Боже,а хто тоді дух в контексті розуму та слова адже він теж одне з розумом та словом??
Ну а стосовно того що я зрозумію а чого ні,то не слід тут шось придумувати.Син і Отець є одно,не тому що вони це один Бог,а тому що вони єдині у своїх намірах,поглядах тощо,подібно як мали бути за словами Христа учні"щоб усі були ОДНО".Христос навіть є досконалим відображенням Бога(кол1:15),але не самим Богом.Слідуюче-"Отець більший за мене"-що тут незрозуміле??Отець звісно є більшим,бо він є одним Богом який все що каже Ісусу,те Ісус виконує,куди посилає Ісуса,туди Ісус йде і т д.Тому то Ісус навіть у небі називає Отця "Богом своїм".Тому якби Ісус був Богом,то виходило б що існує два Боги,і у одого Бога є свій(інший) Бог.Чи не так Нецікавий??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
26424
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 08:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Поки ти не зрозуміеш, що Отець -це розум Божий, а Син-це Слово .,то і не зрозуміеш ,як це вони одне... Не зрозумієш,як це ''...Отець більше за Мене...'' Певно ЗМІСТ, який вкладений в СЛОВО є більшим за СЛОВО. ''...Імя єму Слово Божье...''(Об'явл.) І що цей ЗМІСТ звязаний любов'ю зі Словом ...
Ой,далі ти про це.Добре вертаємось на початок.Отець це -розум Божий!Так??Просто спитаю-як ти проце довідався??Тільки не пиши що тобі це відкрив дух.Також крім розуму є ще мудрість Божа.То хто вона така??Син -це слово Боже,а хто тоді дух в контексті розуму та слова адже він теж одне з розумом та словом??
Ну а стосовно того що я зрозумію а чого ні,то не слід тут шось придумувати.Син і Отець є одно,не тому що вони це один Бог,а тому що вони єдині у своїх намірах,поглядах тощо,подібно як мали бути за словами Христа учні"щоб усі були ОДНО".Христос навіть є досконалим відображенням Бога(кол1:15),але не самим Богом.Слідуюче-"Отець більший за мене"-що тут незрозуміле??Отець звісно є більшим,бо він є одним Богом який все що каже Ісусу,те Ісус виконує,куди посилає Ісуса,туди Ісус йде і т д.Тому то Ісус навіть у небі називає Отця "Богом своїм".Тому якби Ісус був Богом,то виходило б що існує два Боги,і у одого Бога є свій(інший) Бог.Чи не так Нецікавий??

Це все пише Вартова Башта( Самарія-душевне)-знаходилась між Іудеєю і Галілеєю язицькою(між тілесним і духовним),тому журнальчик то душевний. )) , а ви з нього все цетуєте і цетуєте. (''однодумці'')Ви як комп'ютер з заложеною програмою)) Все повторюєте і повторюєте операції, не витрачайте час, а то Віндовс може ''политіти'' Я ж в курсі що маю спілкування з програмою, яка повторюється,коли заходить в тупік. ''Спочатку'', бо башта так не каже...''спочатку'' , ой бо це не відповідає моїй людській логіці))) БОГ ПОЗА ЛОГІКОЮ ''ВАРТОВОЇ БАШТИ'' ))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
26617
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 18:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Це все пише Вартова Башта( Самарія-душевне)-знаходилась між Іудеєю і Галілеєю язицькою(між тілесним і духовним),тому журнальчик то душевний. )) , а ви з нього все цетуєте і цетуєте. (''однодумці'')Ви як комп'ютер з заложеною програмою)) Все повторюєте і повторюєте операції, не витрачайте час, а то Віндовс може ''политіти'' Я ж в курсі що маю спілкування з програмою, яка повторюється,коли заходить в тупік. ''Спочатку'', бо башта так не каже...''спочатку'' , ой бо це не відповідає моїй людській логіці))) БОГ ПОЗА ЛОГІКОЮ ''ВАРТОВОЇ БАШТИ'' ))
Ну й ти Нецікавий мабуть перепрацювався.Де ти помітив якісь цитати з ВБ.Я завжди даю цитати з Біблії.А ти в більшості випадків,подаєш своє уявлення та щей тим гордишся.Дивний ти хлопче.Та й про який тупік ти пишеш.Про те як ти зїжджа єш з певних питань.Можу тобі їх пригадати.Тож не будь таким голослівним,а доводь справу розумними доводами з Писання.Я ж можу і цитувати ВБ,якщо вона узгоджується з Біблією.В чому проблема.Це такий черговий твій випад ,аби уникнути тупіка??Ой дивак ти дивак друже.Ну і стосовно логіки-Навіщо вона тобі??Чи дав логіку людині Бог??Для чого?? Тож я сподіваюсь ти не зїдеш вчергове з цього.Повір питання які я тобі ставлю,взяті явно не з ВБ.То ти мені дай відповіді з Біблії,а не так як ти хочеш ,чи так як тебе навчає "дух"??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30512
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2011, 13:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
У вченні про Трійцю недавно дізнався одну особливість від баптистки. Ми їхали в маршрутці і вона розказала (мабуть на її думку, чи взагалі баптистів?) Отець, Син і Дух Святий до пори до часу в Трійці їснують, а після Другого Приходжу Христа і при настанні Царства Небесного всі три особи об’єднаються...

У ХВЄ пятдесятників чогось такого нема, випадково?
Один суботник взагалі говорив про Отця, Сина і Святого Духа як лише про прояви Бога...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30516
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2011, 21:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
а після Другого Приходжу Христа і при настанні Царства Небесного всі три особи об’єднаються...

В що об’єднаються говорила? Якось навіть не логічно, якщо Трійця і так єдина. А саме скоріше ти її не правильно зрозумів.
Michail написав:
(мабуть на її думку, чи взагалі баптистів?)

Але якщо і так, то мабуть все ж таки це на її думку. Я ж по одному католику всіх католиків не суджу. І тобі не раджу.

Michail написав:
У ХВЄ пятдесятників чогось такого нема, випадково?

Почитай тут на форумі, тут є три чи чотири теми по цьому питанню і там в основному пишуть п’ятидесятники. Це навіть не коректне запитання, те саме що я у тебе запитаюся, чи у вас часом так не вчать.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30531
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2011, 15:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
а після Другого Приходжу Христа і при настанні Царства Небесного всі три особи об’єднаються...

В що об’єднаються говорила? Якось навіть не логічно, якщо Трійця і так єдина. А саме скоріше ти її не правильно зрозумів.
Michail написав:
(мабуть на її думку, чи взагалі баптистів?)

Але якщо і так, то мабуть все ж таки це на її думку. Я ж по одному католику всіх католиків не суджу. І тобі не раджу.

Michail написав:
У ХВЄ пятдесятників чогось такого нема, випадково?

Почитай тут на форумі, тут є три чи чотири теми по цьому питанню і там в основному пишуть п’ятидесятники. Це навіть не коректне запитання, те саме що я у тебе запитаюся, чи у вас часом так не вчать.




У нас ні. Точно вона так говорила, бо я її перепитав і сказав, що вони (Він) і так єдиний Бог і що Христос там з Отцем і Духом Святим... А вона відповіла, що ще не обєднані.... Або її хтось так вчив, або вона не зрозуміла про що йдеться в стишках, де після упокронення всього Хрису, Христос передасть все знов Отцю.... Але це йдеться про відновлення Божої влади в повноті над Створінням.


Так що це щось вона, або їїобщина попутали....

Хоча один суботник взагалі про "особи" сказав, що то прояви Бога і порівняв з проявом Бога в незгораючому кущі...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30571
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2011, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Як уже було сказано, ахілесовою п'ятою свідків є питання про Трійцю, в якому вони абсолютні банкрути у чому і маємо нагоду переконатися.
Заперечити Божественість Сина і Духа Святого, про що чорним по білому написано в Святому Письмі, просто неможливо. Для цього СЄ вибирають інший шлях, -- піддавати сумнівам саме написане.

К приміру слова Томи, де Апостол називає Ісуса Христа Господом Богом:
А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28), СЄ намагаються подати буцімто Тома, називаючи Ісуса Христа Богом, має на увазі не Бога.
Слова:
Бо хоч і існують так звані боги чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів,
та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним (1-е Кор 8:5,6)
намагаються подати, буцімто один Господь Бог у Павла означає два Бог і не Бог.
Цитату:
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно.(1-е Івана 5:7), взагалі намагаються відкинути, немов її й не було ..
Так як і не моргнувши оком, відкидують слова "і Бог було Слово" із цитати:
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1)

Зрозуміло, що аби втриматися на плаву в такій позиції, треба на щось опиратися. Платформа ж їхня -- пустозвонство, або словоблудіє, як іще кажуть. Недаремно у Святій Євангелії сказано:
Ваше слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого (Мт. 5:37).
Не в стані пояснити невідповідність власних суджень до того, що є НАПИСАНИМ у Святому Письмі, не знаходячи простих і зрозумілих відповідей, представникам СЄ, як зрештою і віровідступникам усіх мастей, нічого не залишається як вдаватися до безконечного словесного поносу, демагогії. Вони намагаються будувати якісь власні "логічні" конструкції у яких можна знайти усе окрім логіки котра будується на ВІРІ В НАПИСАНЕ. Метою ж таких потуг є посіяти сумніви, й уже на цих сумнівах намагатися пропихувати власні антибіблійні версії.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30581
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2011, 13:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Michail написав:
У вченні про Трійцю недавно дізнався одну особливість від баптистки. Ми їхали в маршрутці і вона розказала (мабуть на її думку, чи взагалі баптистів?) Отець, Син і Дух Святий до пори до часу в Трійці їснують, а після Другого Приходжу Христа і при настанні Царства Небесного всі три особи об’єднаються...

Не погоджуюся з цим, але така думка має право на існування і обговорення. Адже ми також не будемо триєдиними, якими є зараз...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30583
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2011, 14:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Адже ми також не будемо триєдиними, якими є зараз...


А є ще й така теорія... :-|

А якщо двитись так: буде дух, душа і духовне тіло?


Коротше з тими теоріями...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30584
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2011, 15:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Так що це щось вона, або їїобщина попутали....
Я думаю, що вона сама щось напутала.
Michail написав:
Коротше з тими теоріями...
Погоджуюсь :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30588
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2011, 17:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Адже ми також не будемо триєдиними, якими є зараз...

Саме скоріше це окрема тема. Але виникає питання:А якими будемо?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30590
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2011, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Словосполучення триєдиний Бог означає, що три Особи є одним цілим. Наприклад, Ісус сказав: "Я й Отець Ми одне!"Iван.10:30
Братик написав:
. Адже ми також не будемо триєдиними, якими є зараз...
А ми зараз у падшому тілі хіба триєдині :?: Ні. "Бо тіло бажає противного духові, а дух - противного тілу, вони супротивні одне одному, щоб ви не чинили того, чого хочете." Гал.5:17. Є протистояння, а значить нема єдинства. Того Христос нас викупив з тією ціллю, щоб через Св. Дух керувати нашим духом, котрий освячує душу, а та в свою чергу керує тілом.
Протестант написав:
Але виникає питання:А якими будемо?
"Так само й воскресення мертвих: сіється в тління, в нетління встає,сіється в неславу, у славі встає, сіється в немочі, у силі встає,сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне." 1Кор.15:42-44. Може колись не буде 3-х складових людини. Тіло ж у вічності нематеріальне :?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30603
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2011, 03:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Михайло та Весняна Квітка правильно підмітили: у нас буде духовне тіло. Але цікаво, чи буде душа і дух, якщо саме тіло буде духовним?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30605
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2011, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Михайло та Весняна Квітка правильно підмітили: у нас буде духовне тіло. Але цікаво, чи буде душа і дух, якщо саме тіло буде духовним?
Душа людини, -- як її едентичність і неповторність. Кожна неповторна душа, це членство у Господі.

1025 Жити в небі - це «бути з Христом» (Пор. Iв. 14, 3; Флп. 1, 24; 1 Сол. 4, 17.). Вибрані живуть «у Ньому», але вони там зберігають чи, краще сказати, знаходять свою тотожність, своє власне ім'я (Пор. Од. 2, 17.)
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
699 Життя у Святому Дусі здійснює покликання людини
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=42




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
30611
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2011, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Як уже було сказано, ахілесовою п'ятою свідків є питання про Трійцю, в якому вони абсолютні банкрути у чому і маємо нагоду переконатися. Заперечити Божественість Сина і Духа Святого, про що чорним по білому написано в Святому Письмі, просто неможливо. Для цього СЄ вибирають інший шлях, -- піддавати сумнівам саме написане.К приміру слова Томи, де Апостол називає Ісуса Христа Господом Богом: А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28), СЄ намагаються подати буцімто Тома, називаючи Ісуса Христа Богом, має на увазі не Бога.Слова: Бо хоч і існують так звані боги чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів,та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним (1-е Кор 8:5,6) намагаються подати, буцімто один Господь Бог у Павла означає два Бог і не Бог.Цитату:
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно.(1-е Івана 5:7), взагалі намагаються відкинути, немов її й не було ..Так як і не моргнувши оком, відкидують слова "і Бог було Слово" із цитати:Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1)Зрозуміло, що аби втриматися на плаву в такій позиції, треба на щось опиратися. Платформа ж їхня -- пустозвонство, або словоблудіє, як іще кажуть. Недаремно у Святій Євангелії сказано: Ваше слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого (Мт. 5:37).Не в стані пояснити невідповідність власних суджень до того, що є НАПИСАНИМ у Святому Письмі, не знаходячи простих і зрозумілих відповідей, представникам СЄ, як зрештою і віровідступникам усіх мастей, нічого не залишається як вдаватися до безконечного словесного поносу, демагогії. Вони намагаються будувати якісь власні "логічні" конструкції у яких можна знайти усе окрім логіки котра будується на ВІРІ В НАПИСАНЕ. Метою ж таких потуг є посіяти сумніви, й уже на цих сумнівах намагатися пропихувати власні антибіблійні версії.
Гм,забракло вам Юрію інформаційного поля в темі про Ісуса-Бога,то ви вже свою облуду в іншій темі просуваєте??Тай обопіліє букв з вашої сторони вас чомусь вже несмущає.Для чого це Юрку??Намагання зберегти лице??Адже ті вірш які ви знову,після повного їхнього пояснення та спростування в темі Ісуса-Бога,наводите цілком поясненні. Після чого ви не написали свого заперечення щодо тих пояснень.Якщо ви з чимось не згідні,то дуже прошу там про це обговорити.Бракує місця там,то нехай,пишіть з чим ви непогоджуєтесь тут.Але все ж будьте конкретним.
Отже коротко знову вернемось до тих слів.Вигук під враженням Хоми який начебто називає Ісуса Богом своїм. Хома чудово розумів що Богом з великої літери є той кому Ісус є сином,адже сам Ісус в присутності Хоми сказав-«Я йду до Бога свого та Бога вашого».Тому аж ніяк Хома не міг свідомо поплутати і назвати сина Тим, кому він є сином.Ніяк неміг поплутати Ісуса з тим до кого він мав іти-«до Бога свого і вашого».Вникніть просто в це спокійно,і полиште оті хибні закиди.А якщо і в даному випадку коли Хома переконався що це справді воскреслий Ісус,то просто міг під великим враження та здивування просебе сказати "Господь мій і Бог мій",не маючи на увазі Христа за Бога,а так само вигукнути просебе як це промовляють люди сьогодні коли дуже враженні від побаченного говорять типу "о Боже" чи "господи Боже мій".Моя бабця католичка,мабуть також і ваша, часто у таких випадках говорила "о матко боска".Ну й це не означає що ці люди які так висловлюються у таких ситуаціх бачать самого Бога.Це також не означає що моя бабця бачить Марію,коли так висловлюється.Американці теж часто у таких ситуаціях кажуть на своїй мові "о мій Бог" чи "о Ісус".Ну й звісно що це теж не вказує що перед ними Ісус чи Бог зявляється.Це прості елементи мови сповненої вражень.Просто така звичка.Які є підстави вважати що у Хоми теж небуло такої звички?? Ви ж небажаючи просто спокійно вникнути в суть та контекст обговорюваної фрази схильні поспішно приймати ту позицію яка вам вигідна без жодних аналізів та при цьому закриваєте очі на інші схожі місця.Так нечесно,проте вам мабуть байдуже.
Щодо 1Кор8:6,то ми бачимо чітко написанно не про «одого Господа Бога Ісуса Христа»,а про одного Бога-Отця,та про одного Господа-Ісуса Христа.Тому не зводьте ці два поняття(Господь та Бог) в одне ціле,бо написанно по іншому.Власне тут ніхто і не піддає сумнівам з сЄ ці слова,де чітко одним Богом названо не Ісуса,а Отця.Ісуса в даному випадку названо лише одним Господом,якого колись таким зробив сам один Бог(Отець).Дій2:36(Хом)-«Нехай, отже, ввесь дім Ізраїля напевно знає, що Бог зробив Господом і Христом оцього Ісуса, якого ви розіп'яли».Так, Господом Бог зробив для християн лише одного Ісуса,тому й Павло не суперечить цьому коли каже що Христос-є для нас одним Господом,але ж не Богом він його тут називає.Чи не так люди добрі??
Щодо цитати з 1Ів5:7,то не лише сЄ її відкидають буцім її там не було.До цього причетні також католики,яким очевидно ви не є,бо пишете протилежне.Вони теж відкидають ту вставку не поміщаючи її в своєму офіційному перекладі.Тому пора вже вам відкрити публічно свою приналежність до східної православної церкви, і вказати чому ж все таки католики слова з 1Ів5:7,заперечують.
Щодо Ів1:1,то сЄ невідкидають слова Писання,а неправильний їхній переклад - «Слово було Богом».Адже такий переклад породжує багато запитань та ставить під сумнів існування одного Бога,адже у тому ж Івана1:1 також написанно що «Слово з Богом було».Тож якщо Слово це Бог,то виходить «Бог(Слово) був з іншим Богом».А це явно вказує на двох Богів.Ну й звісно що це перечить іншим словам Письма,приміром 1Тим2:5-«є бо один Бог»,який не може бути ще з іншим Богом,адже він один.
Отож пане не католику з імям Юра,вам не вийде не впасти в багнюку таким чином як ви намагаєтесь досі це робити.Навіщо ті пусті наклепи на сЄ.Якщо ви з якимось поясненням незгідні,то спокійно напишіть чому, у відповідній темі.Якщо сЄ дійсно повні банкрути в темі тройці доводьте це теж спокійно, аргументовано та без істерик.Ну й обопіліє ваших букв мене несмущає,тож нехай воно і не дратує вас.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>