Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 жовтня 2024, 19:21




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49407
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2024, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Що робити, щоб спастись?

Для можливості спасіння кожної людини Бог вже зробив усе: віддав Свого Сина в жертву за нас, Господь за нас пролив Свою Кров, зіслав Утішителя Духа Святого, щоб кожен віруючий не зблудив, але Богу догодив. Слава Йому за це.

Однак, кожна людина повинна прийняти благодать для спасіння, і звершувати спасіння, бо це процес протягом усього життя.
А для цього потрібно ось що зробити:
1) Почути Боже Слово і увірувати;
Перший період, це коли зерно впало в добрий грунт, у смиренне серце.

До римлян 10:16-17 (UBIO) Але не всі послухались Євангелії. Бо Ісая каже: Господи, хто повірив тому, що почув був від нас?
Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.


2) Покаятись, охреститись і прийняти Божу благодать - дар Святого Духа;
Другий період, це коли проростає зерно, відбувається народження згори.

Дії апостолів 2:38 (UBIO) А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!

3) Водитися Духом Святим, ходити за духом, виконувати заповіді.
Третій період, це коли віруючий приносить плоди, звершує спасіння.

До филип’ян 2:12-13 (UBIO) ...зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння.
Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю.


Матвія 24:13 (UBIO) А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49410
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2024, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 жовтня 2024, 20:14
Написано: 503
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
БогунТ написав:
Так, принесена. І Писання пише, за що вона принесена. Пише чітко, в багатьох місцях. Біблія не суперечлива. Нагадаю ще раз:
1) (Гал.3:13) Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас. (не за Адамів гріх, викупив гебреїв).

а що таке прокляття Закону? читаємо: "Проклятий, хто не дотримає слів цього Закону, щоб виконувати їх!" (Повт.27:26)
невиконання Закону, його порушення - це хіба не гріх? "Кожен, хто чинить гріх, чинить і беззаконня. Бо гріх то беззаконня." (1Ів.3:4)
і звідки ця схильність (природа), хіба не від Адама передається?
"Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей." (Рим.5:18)
читаємо інші місця: "І знайте, що не тлінним сріблом або золотом відкуплені ви були від марного вашого життя, що передане вам від батьків,
але дорогоцінною кров'ю Христа, як непорочного й чистого Ягняти" (1Петр.1:18-19)

і ще: "у Якому ми маємо вiдкуплення Кров’ю Його i прощення грiхiв.." (Кол 1:14)

БогунТ написав:
Якби Ісус викупив людину від Адамового гріха, то гріх, який живе в плоті мав вмерти, його мало не стати. Але тоді зникла б і смерть, бо вона тримається гріхом. Людина стала б вічною у плоті. Але ж цього не сталося.

але написано, що "Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла, і за гріх осудив гріх у тілі" (Рим.8:3);
і ще, Христос "з'явився один раз на схилку віків, щоб власною жертвою знищити гріх." (Євр.9:26), а відкуплення нашого тіла відбудеться, коли прийде вдруге Господь. Він "перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його, силою, якою Він може і все підкорити Собі." (Фил.3:21)
бо зараз ми живемо в тлінному, гріховному тілі і "самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла." (Рим.8:23)
такий присуд людині: із пороху взята - в порох і вернеться.
"тіло й кров посісти Божого Царства не можуть, ані тління нетління не посяде." (1Кор.15:50)
"сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне.
Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне." (1Кор.15:44,46)


БогунТ написав:
Ще один обман полягає в тому, що людей, які живуть у віддаленому часі від Голгофських подій переконують, що Ісус вмирав і за майбутні гріхи майбутніх людей. Але це неправда.
...Це означає, що жертва авансом не працює. Такого механізму в неї немає. Вона приноситься за фактично СКОЄНІ гріхи, а не гіпотетично МОЖЛИВІ.

а як тоді дві тисячі років і до тепер люди спасалися? чи не применшуєте ви таким твердженням Жертву Христа? Бог є поза часом.
написано, що Христос "не з кров'ю козлів та телят, але з власною кров'ю увійшов до святині один раз, та й набув вічне відкуплення." (Євр.9:12). Він є вблагання за наші гріхи, і цілого світу. Він завжди живий, щоб за нас заступатися.

БогунТ написав:
Ніхто з людей після смерті Ісуса не є під заповіддю, бо інакше не спасуться, а, значить, їхні вчинки не рахуються гріхами. І віра тому прийшла без заповіді, щоб гріх не міг звести все нанівець.

як вчинки не рахуються гріхами? ось конкретний приклад: "Усякий бо гріх, що його чинить людина, є поза тілом. А хто чинить розпусту, той грішить проти власного тіла." (1Кор.6:18)

БогунТ написав:
Спасіння мусить бути ДАРОМ без жодних вимог від людини. Якщо тільки людині поставити вимогу щось вдіяти для свого спасіння, то все! Про спасіння можна забути.

в тому сенсі спасіння є даром, що воно не від діл. але вимоги для людини є. це віра, покаяння, смирення. це повністю віддатися в послуху для Бога.

БогунТ написав:
Ну, але чому ви вважаєте, що це про поган? Дивіться контекст. Павло ще від четвертого розділу починає пояснення, починаючи від Авраама (не від Адама).

це послання до римлян. далі, від початку ап. Павло пише про юдеї і гелленів, також йде мова про всіх людей, про все людство.

БогунТ написав:
Ну навіщо ви так хитро робите підміну. Не покаяння проповідував Павло, а ВІРУ.

звичайно, віру. і про воскресіння Ісуса Христа проповідував, і покаяння також. я ж не написав, що ТІЛЬКИ покаяння.
та покаяння хіба не зв'язане з вірою?
ап. Павло каже: "І я свідчив юдеям та гелленам, щоб вони перед Богом покаялись, та ввірували в Господа нашого Ісуса Христа." (Дії 20:21)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49412
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2024, 18:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
в тому сенсі спасіння є даром, що воно не від діл. але вимоги для людини є

Я розумію, що спасаюча благодать дається ДАРОМ, незалежно від наших діл (гріхів), бо Бог прощає і милує, якщо людина кається. Бог дає даром благодать, яка навчає людину берегти себе чистим від світу. Іншими словами, хто даром став на путь спасіння, тобто прийняв благодать для спасіння, той стає відповідальним за покору Богові, стає рабом праведности, щоб звершувати добрі діла згідно волі Божої.

Однак, судити Бог буде за ділами, а найперше суд почнеться з дому Божого, тобто з віруючих.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49413
UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2024, 09:01 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
17 жовтня 2024, 16:19
Написано: 52
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Однак, судити Бог буде за ділами, а найперше суд почнеться з дому Божого, тобто з віруючих.

Судити за ділами - це як у вашому розумінні? За добрі діла - життя вічне, а за погані - смерть? Чи якось інакше?

Тепер зі Слова:
1) Слова Петра. 1Пет(4:17) Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії?

2) Слова Ісуса. Ів(5:24) Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.

Ви кажете, що Петро говорить про віруючих, і вони у вас ідуть на суд. Про кого тоді говорив Ісус? Що вони ВЖЕ мають життя вічне і на суд не приходять.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49415
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2024, 18:23 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
17 жовтня 2024, 16:19
Написано: 52
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
БогунТ написав:
Так, принесена. І Писання пише, за що вона принесена. Пише чітко, в багатьох місцях. Біблія не суперечлива. Нагадаю ще раз:
1) (Гал.3:13) Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас. (не за Адамів гріх, викупив гебреїв).

taras15 написав:
а що таке прокляття Закону? читаємо: "Проклятий, хто не дотримає слів цього Закону, щоб виконувати їх!" (Повт.27:26)
невиконання Закону, його порушення - це хіба не гріх? "Кожен, хто чинить гріх, чинить і беззаконня. Бо гріх то беззаконня." (1Ів.3:4)

Я повністю згідна з тим, що ви пишете. Лише не знаю, що ви про це думаєте. Невиконання Закону є гріх. Так. Але хто був під Законом? Таке враження складається, що ви вважаєте, що всі народи дотепер під Законом. Виправте мене, якщо помиляюся.
taras15 написав:
і звідки ця схильність (природа), хіба не від Адама передається?

Від Адама. Бо тіло в нас таке ж як і в Адама. В нашому тілі також живе та сила, як і в Адамі, яка в разі наявності Божої заповіді викличе непослух. Від Адама до Закону були ще якісь заповіді від Бога? Не було. То й гріхи не множилися. Цій силі не було від чого брати повід і вчиняти непослух. Смерть царювала лише через Адамів гріх. А інших гріхів не було. Причому, схильність була, а гріхів - ні. То ж і жертву принести Богові не було за що. Не було за що посилати Ісуса на смерть. Був тільки Адамів гріх. А робити Адама вічним у Бога в планах не було. Пригадуємо, як Бог після гріхопадіння, поставив охорону, щоб не з'їли від плоду дерева життя. То ж Ісус не міг чинити непослух Богові і викупити ще й адамів гріх, щоб людина в тілі стала вічною. Тому даремно ви апелюєте, до жертви Ісуса, як до такої, що викупила нас від адамового гріха. Цим ви декларуєте непослух Ісуса Отцю.

Ще раз наголошу, потрібні ДВА чинники, щоб відбувся непослух: 1)та сила ворожнечі на Бога, яка живе в нас від сотворення, і 2) саме слово Бога. ВОНИ між собою ворогують. А людина - заручник цієї ворожнечі, бо є носієм першого чинника. Поки немає другого чинника, людина в безпеці. Як тільки з'явиться заповідь Бога до людини, все біда неминуча. Буде скоєний гріх. Цей гріх наслоїться на Адамів і буде людину вбивати ще швидше.

Тепер подивимось, що відбулося з приходом Закону. Закон - це збірка Божих заповідей. Люблячий Бог не дав її всьому людству, не зробив цієї загрози всім, а підпорядкував Закону лише обмежене коло людей. Для цього Він від одного Авраама створив народ, щоб поставити тільки його під цю загрозу. Весь інший світ цієї загрози не зазнав. Постає цікаве питання, а навіщо було розмножувати гріхи? Невже не можна було обійтися без цього? Виявляється, що не можна було. Читаємо:

20 Закон же прийшов, щоб збільшився переступ. А ДЕ збільшився гріх, там зарясніла благодать,
21 щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала через праведність для життя вічного Ісусом Христом, Господом нашим.(Рим.5:20,21)


Виявляється, щоб був прецедент викупу, треба примножити гріх. Оскільки Адамів гріх не викупається, то треба "наробити" інших гріхів, щоб було за що принести жертву, і легітимно явити благодать, щоб і вона запанувала. Що робить благодать, і що воно таке? Цікава ваша думка.

Я ж тільки підіб'ю підсумки, щоб не набридати довгими опусами. Благодать з'явилась для всіх народів, а підготовкою приходу Ісуса, себто, розмноженням гріхів, займався один народ, з ласки Божої. І тому Ісус приходив лише до євреїв, щоб викупити їх від гріхів Закону, а також їм і всім іншим дати благодать.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49417
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2024, 20:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 жовтня 2024, 20:14
Написано: 503
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
БогунТ написав:
Лише не знаю, що ви про це думаєте. Невиконання Закону є гріх. Так. Але хто був під Законом? Таке враження складається, що ви вважаєте, що всі народи дотепер під Законом. Виправте мене, якщо помиляюся.

я остаточно, до кінця не розумію, бо по логіці, то так, як Ізраїлю даний Закон, то значить вони під ним. але є деякі місця Писання, які наштовхують на інші висновки.
напр. ап. Павло пише до галатів, що коли їх провадить Дух, то вони не під Законом. і до римлян ап. Павло каже, що вони не під Законом, а під благодаттю. що там, що там в церквах було багато язичників. і ще цікаво пише: "А ми знаємо, що скільки говорить Закон, він говорить до тих, хто під Законом, щоб замкнути всякі уста, і щоб став увесь світ винний Богові." (Рим.3:19)

БогунТ написав:
Від Адама до Закону були ще якісь заповіді від Бога? Не було. То й гріхи не множилися...

та ні, були заповіді. Ною і його синам Бог заповідав плодитися, наповнювати землю, м'яса з кров'ю (душею) не їсти, не проливати людську кров.
і гріхи були та множилися. чому Бог перший світ потопив водою? "І бачив Господь, що велике розбещення людини на землі, і ввесь нахил думки серця її тільки зло повсякденно."
"І зіпсулась земля перед Божим лицем, і наповнилась земля насильством." (Бут.6:5,11)

після потопу люди не стали праведніше жити. за що були спалені Содом і Гоморра?
також, Бог казав до Аврама: "А покоління четверте повернеться сюди, бо досі не повний ще гріх амореянина." (Бут.15:16)

БогунТ написав:
А робити Адама вічним у Бога в планах не було. Пригадуємо, як Бог після гріхопадіння, поставив охорону, щоб не з'їли від плоду дерева життя.

напевно, Бог не бажав, щоб Адам, будучи в гріху, з'їв з дерева життя і жив повік. Богу було угодно приготувати тіло для Свого Сина, що Той осудив гріх у тілі і дарував надію на життя вічне для людини.

БогунТ написав:
То ж Ісус не міг чинити непослух Богові і викупити ще й адамів гріх, щоб людина в тілі стала вічною. Тому даремно ви апелюєте, до жертви Ісуса, як до такої, що викупила нас від адамового гріха. Цим ви декларуєте непослух Ісуса Отцю.

я вже вище наводив не одне місце з Писання, де говориться про вічне відкуплення Христом від гріха для всіх людей. Він повністю послухався Свого Отця. не треба применшувати жертву Ісуса. і людина, яка навернеться, буде жити вічно в тілі оновленому, духовному.

БогунТ написав:
навіщо було розмножувати гріхи?..
то треба "наробити" інших гріхів...
розмноженням гріхів, займався один народ

як бачимо з Писання, що я вище писав, гріх був і множився ще до Авраама. а Бог вибрав Собі ізраїльський народ, щоб той був священством і являв Бога і Його заповіді для інших народів. а свого часу, щоб через цей народ прийшов на світ Спаситель. та Ізраїль не раз відпадав від Бога і грішив. але Господь вірний обітницям Своїм і у превеликій мудрості і милості вчинив спасіння не тільки для євреїв, але і для поган. "..Але з їхнього занепаду спасіння поганам.."
"Бо як і ви були колись неслухняні Богові, а тепер помилувані через їхній непослух,
так і вони тепер спротивились для помилування вас, щоб і самі були помилувані.
Бо замкнув Бог усіх у непослух, щоб помилувати всіх.
О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого!.." (Рим.11:11, 30-33)


БогунТ написав:
Що робить благодать, і що воно таке? Цікава ваша думка.

благодать - це дар Божий. нею ми виправдуємося і спасаємося. правдива благодать навчає:
"Бо з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей,
і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці,
і чекали блаженної надії та з'явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса,
що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих." (Тит. 2:11-14)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49418
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2024, 16:06 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
17 жовтня 2024, 16:19
Написано: 52
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
я остаточно, до кінця не розумію, бо по логіці, то так, як Ізраїлю даний Закон, то значить вони під ним. але є деякі місця Писання, які наштовхують на інші висновки.

То які остаточні ваші висновки?
taras15 написав:
та ні, були заповіді. Ною і його синам Бог заповідав плодитися, наповнювати землю, м'яса з кров'ю (душею) не їсти, не проливати людську кров.

Добре. Давайте разом прочитаємо і подивимося, чи накопичувався гріх. (Бут.9:1-7)
1 І поблагословив Бог Ноя й синів його, та й промовив: Плодіться й розмножуйтеся, та наповнюйте землю!
2 І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.
3 Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе.
4 Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати.
5 А тільки Я буду жадати вашу кров із душ ваших, з руки кожної звірини буду жадати її, і з руки чоловіка, з руки кожного брата його Я буду жадати душу людську.
6 Хто виллє кров людську з людини, то виллята буде його кров,
бо Він учинив людину за образом Божим.
7 Ви ж плодіться й розмножуйтеся, роїться на землі та розмножуйтесь на ній!


Бачимо, що Бог благословляв Ноя і його синів. Слова "Плодіться й розмножуйтеся, та наповнюйте землю" не є заповіддю, лиш благословінням, бо в ній не обумовлюється ніяке покарання за розмноження.

А от слова про пролиту людську кров звіриною, чи людиною несуть і покарання. Причому, функцію покарання Бог залишив за Собою і нема підстав сумніватися в її виконанні. Він Сам "зажадає" (синодальний - взыщет, тобто, стягне) з кривдника його кров. Як бачимо, плату за пролиту кров заплатить кривдник своєю кров'ю. Вашими словами - гріх оплачений і знівельований. А відтак - гріх не накопичується.

Ну і не можу пройти повз повторне підтвердження Богом того, що він "учинив людину за ОБРАЗОМ Божим". Не подобою.
taras15 написав:
та ні, були заповіді. Ною і його синам Бог заповідав плодитися, наповнювати землю, м'яса з кров'ю (душею) не їсти, не проливати людську кров. і гріхи були та множилися. чому Бог перший світ потопив водою? "І бачив Господь, що велике розбещення людини на землі, і ввесь нахил думки серця її тільки зло повсякденно.""І зіпсулась земля перед Божим лицем, і наповнилась земля насильством." (Бут.6:5,11)

Тут два зауваження.
1). Ви кажете, що заповіді були дані Ною після потопу, значить до потопу їх не було, а, значить, не було і гріху до потопу. То на якій підставі ви кажете, що гріхи привели людство до потопу?

2).Зло і насилля були, але вони не звуться гріхом, бо заповіді "не чинити їх не було". Людина і не знала, що цього чинити не можна. А все, що не заборонено, то не можна поставити в провину. Тому в наведених віршах правильно використано терміни "зло і насилля", а не гріх, бо гріху не було.

Ото ж, я не бачу причин говорити про накопичення гріху до Закону. Підозрюю, що ви всякий поганий на вашу думку вчинок називаєте гріхом. А це не правильно. Не людина дає означення, що вважати гріхом, а Бог. Він і плату за нього встановлює.
taras15 написав:
також, Бог казав до Аврама: "А покоління четверте повернеться сюди, бо досі не повний ще гріх амореянина." (Бут.15:16)

Слово "гріх" в цьому вірші за номерами Стронга звучить інакше, а саме - "беззаконня, злочин". Переклад рабина Давида Йосифона - звучить "вина". Тора в виданні Сочино говорить "винуватість". То ж те, що читаємо і Огієнка - його розуміння і доробок. Скоригуйте це для себе.
taras15 написав:
напевно, Бог не бажав, щоб Адам, будучи в гріху, з'їв з дерева життя і жив повік. Богу було угодно приготувати тіло для Свого Сина, що Той осудив гріх у тілі і дарував надію на життя вічне для людини.

А що значать слова "осудив гріх в тілі"? Як ви це бачите?

Як це так у вас виходить, в Едемі Бог не захотів дати Адаму життя, а вирішив дати в Ісусі але не саме життя, а лише НАДІЮ на життя? А коли дається саме життя?
taras15 написав:
я вже вище наводив не одне місце з Писання, де говориться про вічне відкуплення Христом від гріха

Що ви розумієте під "вічним відкупленням"? Мабуть воно у вас специфічне.
taras15 написав:
як бачимо з Писання, що я вище писав, гріх був і множився ще до Авраама.

З Писання якраз бачимо, що гріх не множився до Авраама. Навіщо "підписувати" Писання на те, чого в ньому немає?
taras15 написав:
а Бог вибрав Собі ізраїльський народ, щоб той був священством і являв Бога і Його заповіді для інших народів.

Щоб священством був - згідна. Але щоб являв заповіді для інших народів - це ваш наратив.
taras15 написав:
благодать - це дар Божий. нею ми виправдуємося і спасаємося.

Тобто зараз панують в світі двоє: смерть і благодать. Смерть панує в тілі людини. Де ж панує благодать?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>