Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 0.0/0 | 0 голосів )
Той факт, що у штрих-коді, який позначає будь-який товар, міститься число 666, сьогодні вже не є великою новиною. Але деякі конфесії надають цьому надто вже великого значення...
Релігійний фанатик відмовлявся їсти продукти зі штрих-кодом, вважав телефон знаряддям диявола і готувався до кінця світу. Але коли чоловік прийшов у медпункт із порізаними геніталіями, лікарі зрозуміли, что його пора ізолювати. Приїхавши до пацієнта додому, щоб забрати речі, медики побачили страшне видовище.

 

За повідомленнями російських інтернет видань, в Іркутську здійснено жорстоке вбивство. Молоду подружню пару зарізали прямо в квартирі звичайної п’ятиповерхівки. У чоловіка голова була відділена від тіла.
Що там відбулося – і дотепер не цілком ясно. Єдиний підозрюваний – рідний брат убитого. Він жив у тій же квартирі, де був зроблений страшний злочин, а зараз знаходиться в психоневрологічному диспансері.
І померлі, і їхній родич були людьми віруючими, православними християнами. Пара вела  цілком світське життя, але строго дотримувалася православних обрядів і свят. Чоловік і дружина регулярно сповідалися своєму духівнику. Молоді заочно вчилися, працювали провідниками на залізниці і виховували дитину.
Дитина залишилася живою. Батьки, немов через  якесь передчуття, відправили її погостювати до родичів.
Підозрюваний в убивстві – 30-літній чоловік – підходив до питання віри більш суворо. Особливо його фанатизм став помітним після того, як він повернувся з Києво-Печерської лаври. Юнак прожив там досить тривалий час, безоплатно виконуючи різні роботи. Хотів стати послушником, а потім і ченцем.
Але зненацька чоловік повернувся додому до свого брата. Релігійний юнак почав стверджувати, що незабаром прийде кінець світу, і запевняв родину, що не можна користуватися телефонами і вживати продукти в упаковках зі штрих-кодами. Сам він суворо постив – сидів на одних сухарях і воді.
До серйозних сварок, за словами сусідів, не доходило. Але одного разу майбутній чернець прийшов у травмпункт із різаною раною статевого органу. Медики помітили, що молода людина поводиться не зовсім адекватно і викликали бригаду швидкої психіатричної допомоги.
Чоловіка забрали в диспансер, встановили його родичів і відправилися до них, щоб забрати речі і документи пацієнта – але застали там страшне видовище.
Підозра в злочині впала на релігійного фанатика. Щоправда, домогтися від нього  подробиць чи мотивів убивства поки неможливо. Прокуратура навіть не може допитати чоловіка, тому що він знаходиться в несамовитому стані.

Джерело: Правда.ru


Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Додати коментар


Захисний код
Оновити