Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Події в Україні

Останні події, цікаві факти, гарячі новини в релігійному житті України

ВІДПОЧИНОК У ЄДНОСТІ

Відпочинок ЄдністьВ Україні все більш стають популярними християнські наметові табори для відпочинку на природі. Такі заходи особливо подобаються молодим людям, бо там вони мають нагоду у вільній обстановці спілкуватися з ровесниками, знайти нових друзів, і просто цікаво провести час, намагаючись поєднувати корисне для душі з приємним для тіла.
Однак, дбаючи про своє дозвілля, добре згадати і про тих, хто можливо лише мріє про такий відпочинок, але без нашої допомоги ця мрія залишається для них нездійсненною, про тих людей, які з різних причин отримали важкі травми або ж мають вроджені недоліки і не можуть самостійно подорожувати. Їх кількість у нашій країні щороку зростає, і на сьогоднішній день сягає 10% від загальної кількості населення.

Детальніше...

 

В „Острозькій академії” провели турнір знавців Біблії

На Рівенщині вперше на офіційному рівні була проведена серед школярів старших класів олімпіада на знання Біблії. Сподіваємося, цей добрий приклад пошириться по всій Україні для заохочення молодого покоління до вивчення і дослідження Святого Писання.

 

Детальніше...

 

Українці навертаються до Бога

За результатами соціологічного дослідження, українці потрапили в європейську семірку лідерів за релігійністю. Три чверті українців вірують в Бога. Кожен п'ятий українець увірував, будучи невіруючим в минулому. Серед всіх віруючих понад 90 % вважають себе християнами.

Детальніше...

 

Конфлікт у Новій Каховці (фоторепортаж)


Коротка інформація з фотографіями про ганебні події в місті Нова Каховка, де церкву вигнали з дому молитви і тривалий час забороняли проводити богослуження. У цьому не було б нічого дивного, якби події відбувалися десь років 20 тому, чи в якійсь мусульманській країні, наприклад, Марокко.
Але найстрашніше, що люди, які переслідують церкву, називають себе християнами...
І супроти церкви підняли владу, суди, міліцію, ба навіть фізичну силу і зброю не цуралися застосувати.

Детальніше...

 

Міносвіти дало релігійним організаціям право засновувати навчальні заклади

26 червня 2008 року відбулось засідання колегії Міністерства освіти і науки України, на якому було розглянуте питання стосовно визнання релігійних організацій суб’єктами права щодо заснування навчальних закладів.

Детальніше...

 

Київський патріархат не дозволить Росії називатися Руссю

Київський патріархат Української Православної Церкви в рамках святкування 900-річчя Михайлівського Золотоверхого монастиря і 1020-річчя Хрещення Русі має намір уточнити термін "Русь"

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>