Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.9 | 11 голосів )

6-8 липня 2007 року проходив "Фестиваль надії" за участю Франкліна Грема на стадіоні НСК "Олімпійський" у Києві, який транслювався через супутниковий канал зв'язку по всій Україні у понад сотні залах , включно з в’язницями, молитовними домами та міськими площами.

Десятки тисяч євангельських християн України з різних конфесій зібралися разом, щоби взяти участь у «Фестивалі Надії», який 6-8 липня проходив на Олімпійському стадіоні в Києві. Вони приїхали, щоб зустрітися і почути промову відомого проповідника — Франкліна Грема, який є президентом міжнародної благодійної організації «Сума самаритянина» та Євангельської асоціації Біллі Грема.

Як зазначили на прес-конференції організатори, над підготовкою фестивалю працювали більше 15 конфесій та понад 4000 церков. Голова «Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн баптистів» Григорій Комендант наголосив: «Весь світ тепер дивиться на Україну... І зараз нам необхідна стабільність, але стабільності без духовності бути не може».

Франклін Грем так окреслив мету свого приїзду: «Я тут, щоб розказати Україні, що надія є, і що Христос і сьогодні спасає людей... Я не буду тут говорити про релігії, я буду говорити про Христа».

Численні гості фестивалю могли почути свідчення про свою віру відомих спортсменів, керівників євангельських Церков та урядовців, виступи різножанрових музичних колективів із України, Росії, Білорусі, Молдови, США та проповідь Франкліна Грема. Супутникова трансляція Фестивалю проводилася у 100 залах у різних областях України.

Фестиваль розпочав об‘єднаний хор церков України, який налічував понад три тисячі співаків, під орудою Сергія Яндоли. Організатори подбали про переклад на англійську для іноземних гостей та про сурдопереклад не тільки виступів, а й пісень для людей із вадами слуху.

Після декількох музичних номерів на релігійну тематику у виконанні українських, молдовських, російських, американських артистів, молитву провів В‘ячеслав Нестерук – президент Всеукраїнського Союзу Об`єднань Євангельських Християн-Баптистів. На сцені можна було побачити багатьох керівників протестантських Церков України, президента Українського Біблійного Товариства Григорія Коменданта, відомих громадських діячів.

Привітання Президента України Віктора Ющенка зачитав Олександр Саган – радник секретаріату Президента України з релігійних питань. В своєму привітанні Президент зазначив, що «Фестиваль Надії» – один із вагомих громадських заходів, який сприяє відродженню духовності, пропагує толерантність та взаємоповагу в суспільстві.

«Щиро вдячний за ту соціальну роботу, яку ви ведете. Десятки реабілітаційних центрів, дитячих будинків-сиротинців, благодійних їдалень утримуються коштом євангельських церков. Ваші гуманітарні програми стали підтримкою для багатьох інвалідів, сиріт, багатодітних сімей та інших малозабезпечених громадян країни. Пропагуючи здоровий спосіб життя, знаходячи порозуміння між людьми, ви даруєте надію на щасливе майбутнє. Бажаю організаторам, учасникам та гостям фестивалю плідної роботи, цікавих зустрічей та успіхів у діяльності. Нехай Господь Бог благословить Україну», – сказано у привітанні Президента.

Схвилювала присутніх розповідь про своє життя та шлях до Господа видатного футболіста, гравця команди Динамо Київ, неодноразового чемпіона СРСР, володаря Кубка Кубків та Суперкубка Європи, бронзового призера Олімпійських ігор 1976 року Стефана Решко. Показані фрагменти футбольних баталій, перемог «Динамо» понад 30-ти річної давнини та розповідь футболіста проілюстрували те, як Господь веде своїх вірних через славу, успіх та життєві випробування до Себе.

Після розповіді та короткого відеофільму про проповідника та доброчинця Франкліна Грема, прозвучала його проповідь, яка ґрунтувалася на третьому розділі Євангелії від Івана, в якому Ісус розмовляв з Никодимом про народження згори. Проповідник запрошував всіх визнати свої гріхи перед Богом Живим, просити Його про їх прощення та прийняти Ісуса Христа вірою в серце.

«Фестиваль Надії» організатори планують повторити наступного року, сподіваючись, що цим вони донесуть Добру Звістку про Ісуса до багатьох тисяч українців.

На фото: трансляція Фестивалю у Львові на велотреці.

Джерело: РІСУ


Поділитися:
[+]
Сподобалось
2

Додати коментар


Захисний код
Оновити