Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Духовне джерело

Матеріали духовного характеру для укріплення, потішення та збудування душі нашої

Коли була вечеря Господня?


Пасха – найвеличніший день для усіх християн, який святкують щороку вже протягом багатьох століть.  Здавалося б, абсолютно все, що стосується страждань і смерті Ісуса Христа, вже детально і похвилинно дослідили богослови, виписали детальну послідовність усіх подій, що стосуються цих знаменитих пасхальних днів. Але коли вдумливо читати Слово Боже – постійно виникають якісь неспівпадіння, неузгодження, відповіді на які не спроможна дати офіційна трактовка цих подій. Давайте розглянемо деякі з них.

Детальніше...

 

Бережи свою церкву...

Віють вітри, холодні зимові вітри... Падають опори, гинуть душі. Ні, я не тільки про останні земні буревії, я про вічне. Біль стискає серце, коли починаєш усвідомлювати весь трагізм ситуації в наших Євангельських церквах. А тут ще тихий лукавий голос нашіптує що вже все, потяг пішов, що виходу немає, що все безповоротно, і скільки не стій за Євангельську істину, а вдіяти вже нічого не зможеш. Подивись, все навколо притихло, чекаючи повного краху Христової Церкви. В США показник розлучень у церкві і у світі повністю зрівнявся 50% на 50%. І це у державі, де Конституція написана на основі Біблії, де слово Бог значиться навіть на грошових знаках. А в Європі, колись багатій на біблійні та місіонерські товариства, на землі Лютера і Сперджена продаються з «молотка» Доми молитви, по одній простій причині, – церкви ніхто не відвідує.

Детальніше...

 

Спитайте про давні стежки, де то добра дорога...

“Ви — сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми“ (Мтф. 5:13). “Бо пильную про вас пильністю Божою, заручив бо я вас одному чоловікові, щоб Христові привести вас чистою дівою. Та боюсь я, – як змій звів був Єву лукавством своїм, щоб так не попсувались ваші думки, і ви не вхилилися від простоти й чистоти, що в Христі” (2 Кор. 11:2-3).

Детальніше...

 

Як побачити Бога!

Від видимого образу до вічного Бога

У Біблії знаходимо обітницю, що чисті серцем побачать Бога. Чи може людина побачити Бога чи саме для цього існують ікони?

Детальніше...

 

Як живеться Духу Святому в твоєму серці?

Відомий проповідник Ростислав Шкіндер під час десятого молодіжного з'їзду ХВЄПУ проголосив проповідь, яка торкнулася тисячі юних сердець. Редакція "Джерело" охоче публікує фрагменти цієї проповіді.

Детальніше...

 

Віра розганяє страх і зміцнює знання

Проповідь з нагоди свята вознесіння Христового: ...нехай допоможе нам Христос власним життям показати, що все те, що відбулося ради нашого спасіння, не відбулося надаремно. Але тільки на користь нам, на зцілення душі і тіла.

Детальніше...