Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Новини з цілого світу

Міжнародні події, новини з цілого світу

Американський суд руйнує українську сім’ю

Суддя Томас Харт засудив українських батьків на 7 років10 грудня 2009 р. відбувся заключний суд над українськими громадянами Олександром і Людмилою Козловими. Суд визнав їх винними в жорстокому поводженні з дітьми та призначив покарання строком на 7 років і 3 місяці.
Ця історія здійняла хвилю протестів зі сторони численних церков на дії американської каральної системи.
Але не всім читачам відома передісторія, тому розповімо все з початку.

Детальніше...

 

Проти християн всі засоби годяться?

В Азербайджані піднялася нова хвиля переслідувань християн: проводяться обшуки служителів з надуманих причин, вилучають "заборонену" християнську літературу тощо.

Детальніше...

 

У Шрі-Ланці б'ють християнських жінок і дітей

У Шрі-Ланці в березні невідомі напали на студентів біблійного коледжу і жорстоко їх побили. Регулярно зазнають нападу і люди, що йдуть на богослужіння. Влада Шрі-Ланки на ці напади реагує дуже мляво.

Детальніше...

 

В Китаї заарештували 13 лідерів домашніх християнських церков

29 і 30 березня в провінції Сичуань по звинуваченню в кримінальних і адміністративних злочинах було арештовано 13 лідерів домашніх християнських церков. Інформацію про це повідомила China Aid Association.

Детальніше...

 

Переслідування християн у Білорусії

Останнім часом владою Білорусії було заарештовано декількох відомих християнських діячів за їхню активну громадську позицію. Натомість в Україні організовують акції протесту проти дій білоруської влади, залучаючи до них єпископів багатьох християнських обєднань України.
Але чи варто віруючим втручатися в політику?

Детальніше...

 

Хакерська атака на християнський сайт

У США знищили один із сайтів великого християнського служіння. Хакерська атака призвела до втрати понад 90% інформації, підготовленої на багатьох мовах, зокрема мовах мусульманських країн.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>