Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Новини з цілого світу

Міжнародні події, новини з цілого світу

Ясла Ісуса Христа почали руйнуватися

Католицький священник Анджело повідомив про те, що християнська святиня - кленові дошки, з яких, за переказом, були зроблені ясла для Ісуса Христа, почали руйнуватися.

Детальніше...

 

У Кенії загинули люди, що знайшли прихисток у церкві

На заході Кенії продовжуються безлади. Тільки за добу там загинули 150-200 чоловік, зокрема понад 40 жінок і дітей, які заховалися в приміщенні місцевої церкви, згоріли живцем в результаті зумисного підпалу церкви.

Детальніше...

 

Заради грошей викрали священника

Італійський священик Джанкарло Боссі, звільнений напередодні на Філіппінах, заявив журналістам, що його використали для одержання викупу

Детальніше...

 

У церквах США протягом доби розстріляно 9 людей

9 грудня в США в передмісті Денвера Арваде (штат Колорадо) і місті Колорадо Спрінгс в тому ж штаті з інтервалом у 12 годин відбулися дві перестрілки. У Християнському місіонерському центрі Арвади і в церкві Колорадо Спрінгс невідомі відкрили вогонь по віруючих.

Детальніше...

 

У США порушують права віруючих

Одну з християнських общин у США, які протестують проти легалізації та пропаганди в країні різних сексуальних збочень, американський суд оштрафував на $10,9 млн.

Детальніше...

 

Піст подовжує життя людини

У США учені з медичної школи Гарварду, медичного коледжу університету Корнелла і національного інституту охорони здоров'я США оголосили про те, що повне утримання людиною від їжі протягом 1-2 днів дуже добре впливає на організм людини

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>