Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 5.0 | 1 голос )

За минулі дні бойовики руху Талібан стратили 42-річного пастора Бе Хен Гю. Його тіло було виявлене на шосе в провінції Газні. Він був керівником групи місіонерів, яких полонили таліби.

Згодом надійшла інформація про те, що ще один місіонер був страчений талібами.

Нагадаємо, що 19 липня бойовики захопили в заручники 23 місіонерів-християн, які є громадянами Південної Кореї. Серед них 15 жінок.
Це сталося у провінції Газні, що за 100 кілометрів на південь від Кабула. Християни проїздили автобусом по території провінції, коли були захоплені в полон озброєними людьми, які зупинили машину.
Таліби вимагають вивести південнокорейський військовий контингент з Афганістану і обміняти заручників на бойовиків.
В суботу, 28 липня, власті Афганістану частково погодилися з вимогами талібів: вони вирішили звільнити з в'язниць чотирьох бойовиків Талібану.
На даний момент відомо, що 22 південнокорейських заручники до цих пір живі.
Бойовики вимагають від афганських властей звільнення з в'язниць талібів до 7.30 ранку за місцевим часом в понеділок, 30 липня. Після закінчення цього часу таліби погрожують, що почнуть вбивати заручників.
Просимо молитися за життя цих самовідданих людей, які відважно розповсюджували Євангеліє серед мусульман-афганців.
Раніше таліби вже захоплювали в полон німця і двох французів, але пізніше відпустили їх, не заподіявши шкоди здоров'ю. Сподіваємо, що і цього разу Господь розположить серце бойовиків.

P.S. Доки готувався цей матеріал, надійшло повідомлення, що таліби стратили ще одного християнина. На жаль, погрози свої вони почали впроваджувати в життя. Треба молитися...


Поділитися:
[+]
Сподобалось
1

Додати коментар


Захисний код
Оновити